Ako získať ružové vlasy Ombré – 17 roztomilých nápadov na rok 2021

Ružové ombré vlasy sú farba vlasov, ktorá sa vyznačuje ružovým odtieňom preloženým do inej živej alebo prirodzenej farby vlasov alebo naopak. Pre odvážnych fanúšikov vlasov z cukrovej vaty, ktorí by chceli získať pocit z pohybu ružových vlasov, by malo byť prvým krokom ombré!

Špecialista na farby vlasov Philly Brit Evans„Kŕmenie na Instagrame je sladkým bodom rôznych vzhľadov ružových ombré, ktoré vyvolávajú závisť. Od romantických ružových cez jemné pastelové až po horúce neónové ružové v kombinácii s inými odtieňmi a namaľované na pixies, lalôčiky a plážové vlny – určite si budete priať, aby ste ich všetky vyskúšali!

Trend ružových vlasov dosiahol dokonca aj súčasné popové ikony Lily Allen, Grimes, Jemima Kirke a Lucy Hale, pretože nedávno zo svojich prameňov urobili dvojfarebné účesy a vyhlásili..

Zvláštna farba vlasov však samozrejme nie je bezplatná. Zmena farby vlasov by znamenala aj zmenu životného štýlu, pretože sa musíte zaviazať, že vám vaše vysnené pramene vydržia dlho. Najlepšie odporúčania k produktom a tipy na domácu starostlivosť získate od dôveryhodného koloristu!

Rozbúrte svoje sociálne siete, keď sa pochválite jednou z týchto super-obľúbených ružových ombré farieb na vlasy nižšie!

Jahodové a ružové ombré

Jahodové a ružové ombréInstagram @daisyhairaffair

Nasýtenejšie šampanské ružové ombré pre dlhé vlasy je vec, na ktorú zomriete!

Tmavé až svetlo ružové Ombré

Tmavé až svetlo ružové ombré vlasyInstagram @evemiskala

Slivkovo-broskyňové farby v lesklom prevedení je to, čo dievča v dnešnej dobe potrebuje, nemyslíte? Tu nájdete viac svetlo ružových farieb vlasov.

Pink a Peach Ombré

Ružové a broskyňové ombréInstagram @aleynahcolorist

Aké temperamentné kombo! Na tieto farby cukrovej vaty máte zomrieť!

Modré a ružové Ombré

Modrá a ružováInstagram @crystalann.styles

Aké božské stvorenie! Akoby vás bohovia dostatočne nepožehnali krásou, vytiahnutie tohto modrého a ružového ombré komba je ďalšou vecou do neba, ktorá existuje.

Tmavé až Flamingo Pink Ombré

Tmavá až Flamingo PinkInstagram @youarebeauty22

Teraz je to veľký vchod! Flamingo pink ombré style ?! S týmto účesom určite udáte trend.

Tmavé až svetlé ružové ombré

Ružové ombréInstagram @emilyboulinhair

Použitie konkrétnej techniky na vytváranie variácií pre jednu farbu je skutočne zručnosť získať. Tento nádherný nádherný lesklý ružový ombré je vzácny nález.

Tmavé až pastelovo ružové ombré

Pastelová ružová ombré farba vlasovInstagram @lestatty_

Práca s jednou farbou môže vytvárať množstvo efektov, ako je tento. Tmavé tóny a svetlé, pastelovo ružové farby sa vlievajú, aby vám poskytli toto úžasné ombré stvorenie.

Ružové a oranžové Ombré

Ružové a oranžové ombréInstagram @hairbykaseyoh

Ak uvažujete o vyskúšaní dvoch farieb naraz, vyskúšajte tieto broskyňové farby. Je to zbytočné, ide od jednoduchého k ohromujúcemu.

Okvetný lístok ruže tmavý až svetlý ružový Ombré

Okvetný lístok ruže tmavý až svetlý ružovýInstagram @lisa.loves.hair

Q&Autorka štýlu, Lisa Wagnerová

Stylista @ Bang Salon v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Predtým odfarbila vlasy z minulých farebných služieb s novým rastom asi 3 až 4 palce. Je prirodzene veľmi svetlá, takže aby sme sa vyhli bieleniu, upravili sme striebro na tmavé uhlie pomocou demi-permanentnej farby od Keune..

Ružovou je Blush od Pulp Riot. Spôsob, akým by som opísal tento vzhľad, by bolo uhlie, ktoré prechádza do sladkého ružového ombré. Na styling sme práve urobili pekný okrúhly štetec s niekoľkými voľnými vlnami kulmy. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je dospelý vzhľad grunge. Dáva to určitú výhodu pekne ružovej!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tieto neprirodzené farby sú náročnejšie na údržbu. Musíte pochopiť, že zachovanie týchto živých tónov a udržanie zdravých vlasov bude vyžadovať viac práce z vašej strany. Živé tóny takmer vždy vyžadujú zosvetľovacie služby a podľa toho, koľko úrovní ľahkosti stylista potrebuje, aby ich zdvihol, si vlasy môžu na procese odfarbovania vybrať daň. Preto je dôležité mať hydratačný/opravný a farebne bezpečný šampón a kondicionér.

V mojom salóne tiež predávame týždenné ošetrenia, ktoré udržujú vlasy zdravé (Olaplex step 3 alebo B3 opravný kondicionér). Odporúčam svojim klientom, aby vykonali jednu z týchto procedúr raz týždenne a spali pri nej cez noc.

Aj pri živých farbách je dôležité neumývať si vlasy a neoplachovať ich horúcou vodou. Snažím sa svojim klientom vysvetliť, že vlasové kutikuly na vlasovom pramienku, ktorý drží farbu, sú otvorené a zatvárané podobne ako póry vašej pokožky. Keď si dáte horúcu sprchu, horúca voda otvorí vaše póry alebo vlasovú kutikulu. Chladnejšia voda udrží vlasovú kutikulu pevne držanú vo farbe.

Pri akýchkoľvek živých farbách časom vyblednú. Čím sú ľahšie, tým menej vydržia. Pravidelné tónovanie salónu pre tieto farby sa môže pohybovať od 2 do 6 týždňov, aby boli farby tak živé, ako sú.

Ružové a biele ombré

Ružová a bielaInstagram @jacobsdesign1

Q&Autorka štýlu, Saige Jacobs

Color Specialist @ Winslow Salon v Kirklande, WA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento ružový odtieň ombré nie je nič iné ako showstopper. Tavenina z najhorúcejšej ružovej do striebornej platiny bez prechodnej farby patrí medzi moje obľúbené farebné efekty. Keď sa vykoná správne, oklamá oko, aby si pomyslelo: „Je to balayage? fólia? ombré? “

Skutočnou odpoveďou je bielidlo a tón s rozmazaním koreňa. Nie tradičným spôsobom zatienenia bleskovej služby, ale posunutím na novú úroveň a testovaním hraníc „normy“ pomocou prirodzeného tieňa na temene hlavy – rozhodli sme sa horúcou ružovou potlačiť na druhú stranu spektra!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto špecifická farba nie je pre slabé povahy. Najprv sme museli dostať tohto klienta k bezšvovej platinovej blondínke, čo môže u niektorých ľudí trvať až jeden rok, v závislosti od ich východiskovej farby, histórie farieb a integrity. Odtiaľ sme všetko zvyšné teplo vyladili striebornou/fialovou platinou. Posledným krokom je sušenie a potom roztopenie ružovej farby z pokožky hlavy.

Údržba a domáca starostlivosť je vysoká. Pretože je vaša blondínka vyzdvihnutá na najľahšiu úroveň blondínky, odporúčajú sa týždenné ošetrenia na úpravu a udržanie celistvosti končekov.

Dávajte tiež pozor na ružovú! Ako udržujete ružovú? Na túto módnu farbu sa používa priame farbivo. Táto farebná molekula sedí hlavne vo vnútri kutikuly. To, čo to znamená, držať sa mimo tepla, bude vo váš prospech! Pri šampónovaní používajte studenú vodu (s profesionálnym šampónom bezpečným pre farby alebo čistiacim kondicionérom) a vyhýbajte sa mechanickým nástrojom na úpravu účesu. Samozrejme, to nie je realistické pre väčšinu z nás – minimálny štýl vykurovania by bol mojim odporúčaním a samozrejme s vynikajúcou ochranou proti teplu. Môj obľúbený je žiarivý suchý diamantový olej od Redken!

Módne farby ľahko vyblednú a bielidlo a tóny rýchlo vyrastú. Vaša návšteva salónu by mala byť z dôvodu údržby každé 4 týždne, nie dlhšie ako každých 6 týždňov.

Účes dopĺňa tento štýl a dodáva hotovému dielu pohyb, telo a lesk. Základ strihu by ste mali urobiť pred farbou, pretože farba je tvarovaná okolo účesu. Tým sa zabráni nechcenému vypadávaniu ružovej, aby zmiešaný účes pôsobil „trhane“. Z tohto dôvodu robím účes pred mnohými mojimi melírovacími službami.

Tmavé až horúce ružové ombré

Hot PinkInstagram @demilu_

Q&Autorka štýlu, Demi Lunam

Color Specialist / TIGI Educator @ Studio Cento v Scottsdale, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Hĺbku pri koreni sme doplnili dvakrát kalibrovaným popolom úrovne 4 a osviežili jej balayage zosvetľovačom a 20 objemovým aktivátorom. Potom sme jej stredné dĺžky a konce tonizovali ružovým makom. Do svojho ružového vzorca som pridal žltú farbu, aby som získal zvýrazňovač. Zmäkčili sme jej vrstvy a stočili sme žehličkou do opačných smerov, aby sme získali prežitý pocit. Skončila som s texturovým sprejom na zvýšenie objemu a s olejom na dodanie lesku a definovanie jej koncov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Rooty balayage je vynikajúcou možnosťou nízkej údržby pre nízkeho klienta. Milujem vyzerá takto, pretože spočiatku to zabije, ale vyblednutie je rovnako zábavné! Ale ak si chcete udržať ružový poppin, navrhujem naplánovať údržbu tonera a ošetrenia so svojim stylistom každé 3 týždne..

Cieľom tohto štýlu je vylepšiť prirodzenú textúru a pridať trochu dramatickosti, aby sa moja klientka cítila ako jej najhoršia verzia, bez ohľadu na to, či na vlasoch strávi 5 alebo 45+ minút..

Dosiahnutie tohto vzhľadu vyžaduje zosvetľovač, takže vašim vlasom prospeje pridanie ošetrení do vášho režimu, aby boli vlasy hebké, lesklé a zdravé. Milujem TIGI Copyright Care Boosters v oprave – lesknite sa a vyhlaďte raz týždenne po dobu 5 minút!

Tmavé až bavlnené cukríky Pink Ombré

Tmavá až bavlnená cukrová ružováInstagram @morganwiththegoodhair

Q&Autorka štýlu, Caitie Morgan

Kaderník @ KLS Studios v Restone, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Bol to pre mňa veľmi zábavný projekt. Povedal som jej, že jej chcem dať farbu vlasov, ktorá bude krútiť hlavou a prinúti ľudí zastaviť sa a komentovať „OMG, milujem tvoje vlasy!“ Toto bolo jej prvé experimentovanie so živými farbami a bola prinajmenšom dosť nervózna. Vzal som jej predtým zosvetlené pekné blond vlasy a upravil ich zmesou chladných tónov fialovej a ružovej.

Použil som zmes rôznych farieb Pulp Riot z ich kolekcie Raven, aby mala jej živá farba určitý rozmer a hĺbku. Použil som žehličku na úpravu jej kučier, ktoré nie sú mojím cieľom pri curlingu, ale milujem jemnú vlnu, ktorú som s nimi vytvoril. To, čo som na jej vzhľade miloval najviac, je okamžité zvýšenie dôvery, ktoré moja klientka získala, keď uvidela svoju novú farbu. Jej prístup a odvaha vyšli najavo a myslím, že následné fotky, ktoré som s ňou urobil, to skutočne ukazujú.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Každý klient, ktorý zvažuje túto ombré ružovú farbu, musí najskôr vedieť, že životnosť svetlejších živých farieb nie je dlhá. V salóne by ste sa mohli pozerať na viac ako 3 hodiny, kým farba vybledne pri 4. praní. To je povaha živých farieb – čím svetlejšia farba, tým menšia životnosť. To, čo vždy odporúčam svojim živým klientom, je vírusový šampón na nanášanie farieb na použitie doma. Tieto šampóny sú rýchlym a jednoduchým spôsobom, ako udržať farbu čerstvú medzi dotykami.

Aj keď je mať vlasy ako jednorožec splneným snom, mnohí si neuvedomujú, že dostať sa tam môže byť cesta. Napríklad, ak máte dlhé vlasy plné farby čierneho boxu a chcete mať pastelovo ružové vlasy za jeden deň bez straty dĺžky, nie je to realistické..

Aby boli vaše vlasy zdravé, odporúčam zosvetlenie na sedeniach a používanie procedúr Olaplex doma na posilnenie vlasov. Olaplex je nástrojom na zmenu hry pre vlasový priemysel, ktorý pomohol vrátiť veľa vlasov na pokraj zániku opravou poškodenia zvnútra.

Krátka blondínka až ružová ombré

Krátka blondínka až ružováInstagram @paigeteresahair

Q&Autorka štýlu, Paige Vanevenhoven

Stylist @ Studio 622 Salon v Yuba City, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem tento odtieň ružového ombré kvôli jeho kontrastu. Je to pre dievča, ktoré je milé, ale má drzú stránku. Je to tvrdé, ale mäkké. Jemná béžová blond v hornej časti nie je niečo, čo bežne vidíte pri párovaní jasných žiarivých farieb, ako je purpurová. Myslím, že farba skutočne priťahuje vaše oko k tvaru strihu a k štýlu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zabavte sa na tom! Toto by nebol účes pre môjho rezervovaného, ​​utlmeného klienta. Toto je pre odvážnych! Okrem osobnosti si myslím, že dĺžka a štýl sú väčšinou univerzálne. Myslím si, že veľa ľudí by sa dalo tomuto štýlu a farbe vytiahnuť, pokiaľ majú sebadôveru, že to roztočia! Krásne mizne do jemnej ružovej, pokiaľ nie je preplnený a udržiavaný šampónom a kondicionérom bezpečným pre farby.

Čierne a ružové ombré

Čierna a ružováInstagram @katkolors

Q&Autorka štýlu, Kat Collett

Salon Owner @ With Love Salon v Kansas City, MO

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto dielo je prírodný tmavý koreň do neónovo ružového ombré. Niektoré z mojich obľúbených vecí sú živosť a bohatosť a zmes, ktorú som dokázal vytvoriť pomocou farby Pulp Riot. Spojil som ho s prispôsobeným strihom a rozstrapateným štýlom, aby mu skutočne dodal rozmer a zvýraznil neónové kúsky.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Buďte pripravení na umývanie vlasov za studena, pretože to bude najlepší spôsob, ako predĺžiť životnosť módnych farieb. Najdôležitejšie je prijať fade. Zakaždým, keď si umyjete vlasy, budú sa stále viac a viac meniť na pastelový tón tejto farby. Nechcete si umývať vlasy každý deň, aby ste predĺžili dobu, počas ktorej budete mať farbu na vlasoch. Kráľom je suchý šampón. Použitím farby na vlasy Pulp Riot som zistil, že je najkrajšie vyblednuté a verné tónu.

Ružové a purpurové ombré

Ružová a fialováInstagram @adlydesign

Q&Autorka štýlu, Amber Yancey

Kozmetička / majster stylista @ Salon 104 v Hendersonville, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je modernizovaným ružovým ombré tónmi. Stále má klasický pocit ombré, ale viac sa mieša okolo rámu tváre. Tiež som využil spôsob, akým sú vrstvy vo vlasoch, aby som umiestnil zmes vyššie, takže umiestnenie farby tečie. Tento typ farby bude vystupovať viac, ak sú vlasy natočené alebo majú ľahkú textúru.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Akýkoľvek typ kreatívnej farby je náročnejší na údržbu ako prirodzená farba vlasov. Na umývanie musíte mať šampón a kondicionér bez obsahu síranov. Umyte si vlasy každých 3-7 dní. Čím menej je šampónovaných, tým dlhšie farba vydrží. Suchý šampón bude váš nový najlepší priateľ. Tento typ farby je najlepší pre niekoho, kto môže niekoľko dní vydržať bez šampónu. Každá farba vlasov môže mať túto farbu, ak je plátno vopred vyzdvihnuté na peknú maslovú blond.

Hnedé až ružové Ombré

Hnedá až ružováInstagram @delaney.dip

Q&Autor so štýlom, Delaney FitzGerald

Hairstylist @ DumBlonde Smart Hair vo Fort Worth, Texas

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je svetlá, zmiešaná letná ružová balayage! Farba je vyblednutá do prírodných vlasov bez akýchkoľvek škvŕn alebo zafarbenia.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak niekto uvažuje o ružovom ombré, moja prvá myšlienka je „sakra áno!“

Skúšanie módnych farieb môže byť zábavné! Jediná vec je, že vlasy dlhodobo poškodzuje, ak nie sú pravidelne kondicionované. Tento vzhľad je pre ľudí, ktorí radi vystupujú a nie sú si príliš starosti s tým, že by vyzerali „profesionálne“. Čím svetlejšie sú prírodné vlasy, tým ľahšie sa odfarbujú a farbia. Ak má niekto tmavšie vlasy prirodzene, môže trvať niekoľko procesov, kým sa dosiahne požadovaný vzhľad. Všetko závisí od množstva odhodlania, ktoré je niekto ochotný vynaložiť, aby vytvoril tento vzhľad a udržal ho zdravým spôsobom.

Červená a ružová

Červená a ružováInstagram @samanthaahernstyles

Q&Autorka štýlu, Samantha Ashley Ahern

Stylista @ Lavish Salon v Derry, NH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Urobil som červenú až ružovú ombré farbu na vlasy, kde som použil tmavší červený základ primiešaný do svetlo ružovej na koncoch! Na červený podklad som použil ID farbu vlasov, zosvetlil stredný hriadeľ a konce na úroveň 9 a na konce som použil Pulp Riot na ružovú. Moja najobľúbenejšia vec na tejto farbe je, ako je živá a zábavná!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto farba má určite všestrannosť. Nie je to vaša typická červená alebo prirodzená farba vlasov, ale nie je ani príliš divoká. Moja klientka pracuje na živobytí na autách, takže mať ružové vlasy nech vynikne jej osobnosť! Hovorí, že neprestala dostávať komplimenty dokonca až do chvíle, keď mala dosiahnuť opravu.

Čo je dôležité vedieť o tejto farbe je, že vybledne. Aby vyzerala svieža a pekná, musí ju každých 6 týždňov prefarbiť. Vykonanie správnych opatrení následnej starostlivosti je kľúčom k tomu, aby farba vydržala.

Pre niekoho, kto chce niečo trochu iné, chce vyniknúť v dave a je ochotný odhodlať sa udržať to, je to skutočne skvelá farba! Dá sa tiež prispôsobiť. Ak to niekto chcel jasnejšie ružové alebo viac ružového zlata, existuje veľa spôsobov, ako to zmeniť!

About the author