Farby vlasov Red Balayage: 19 najhorúcejších príkladov pre rok 2021

Červená balayage je farba vlasov, ktorá zahŕňa techniku ​​maľovania rukou na farbenie vlasov červenými odtieňmi a vytváranie odleskov alebo ombré. Je to sen každého ohnivého dievčaťa!

Ak túžite po žiarivej zmene, ktorou oživíte svoj vzhľad, ale nechcete sa venovať údržbe, ktorú červené vlasy bežne vyžadujú, je čas na oslavu, pretože odpoveď na vaše prianie je tu!

Kalifornský maliar vlasov Constance Robbins je známy tým, že s týmto obľúbeným farbivom robí sladké vlny ešte sladšími! Vďaka rôznym živým odtieňom červenej – čerešňa, víno, meď a gaštan – môžete byť najskôr zmätení, ktorý odtieň vyskúšať.

Tu je niekoľko rád, ktoré je potrebné zvážiť!

Teplé červené odtiene sa najlepšie kombinujú so žltou podtónovou pleťou, zatiaľ čo chladné tónované pokožky zodpovedajú skôr tmavšej červenej. Používanie šampónov bezpečných pre farby je stále nevyhnutnosťou, aby bola žiarivá a farba čerstvá.

Táto sladká zmes určite rozžiari váš vzhľad a vdýchne vašej hrive dávku jasu a dimenzie! Nechajte svoje pramene trblietať sa rubínovými odtieňmi, keď vyskúšate jednu z týchto nádherných červených balayage farieb na vlasy!

Čierna a červená farba vlasov Balayage

Čierna a červená BalayageInstagram @looksbyloreal

Tlmená červená na čiernych vlasoch zanecháva silný pocit. Slivkové tóny je možné tiež vidieť tak ľahko zametané po vlasoch.

Cherry Red Balayage

Cherry Red BalayageInstagram @taylillian.xo

Trocha sladidla na bohaté červené vlasy. Tento monochromatický ombre funguje tak, že vytvára rozlíšenie oboch farieb.

Red Balayage Highlights na svetlo hnedej základni

Red Balayage Highlights na svetlo hnedej základniInstagram @your_hair_hero

Dobrá vec, že ​​sa balayage stala, pretože aký iný spôsob, ako uhladiť brunetu, sú hladké šarlátové pruhy?

Balayage červeného vína na baze čiernej

Balayage červeného vína na baze čiernejInstagram @ellie.noel

Slivka pre zábavu! Koloristka Ellie pracovala na tomto majstrovskom diele zametaním bohatého červeného farbiva na dlhé zámky, ktoré vyústili do nádhernej balayage.

Jemná ružovo -zlatá plavba

Jemná ružovo -zlatá plavbaInstagram @tmelong

Cítim Ginny Weasley v týchto zázvorových zámkoch? Požiadajte o bohatú ružovo zlatú farbu vlasov, ktorá by bola zmetená do vašich prameňov. a čoskoro nájdete svojho vlastného Harryho.

Hnedá a červená Balayage

Hnedá a červená BalayageInstagram @mo_hairstyle_

Chrumkanie v týchto jesenných farbách v jednej hrive, ako nosenie spálenej siennej farby, sa hodí v každom ročnom období. Hnedé až červené balayage farby na vlasy sú perfektnými jesennými odtieňmi.

Tmavohnedá a červená Balayage

Tmavohnedá a červená BalayageInstagram @alliediazhair

Každý, kto má prirodzene tmavohnedé vlasy, vezmite na vedomie. Toto je konečný karmínový balayage look pre rovné vlasy. Stylistka Allie urobila pikantný ohnivý vzhľad tak jemný a lichotivý!

Čierna a červená Balayage

Čierna a červená BalayageInstagram @aaashleee

Červené a čierne kričia pálivou vášňou a my sme vášniví pre túto farbu vlasov od farbistky Ashlee! Tu robí svoju klientku fenomenálnu prácu s červenou farbou vlasov balayage.

Medená a blond plavba

Medená a blond plavbaInstagram @hairbyfaithvenditti

Q&Autor so štýlom, Faith Huey Venditti

Hair Artist @ Brian Charles Hair Studio v Austine, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem, ako sa svetlé kúsky hrajú s vrstvami účesu. Bohaté medené tóny v koreňovom tieni sa krásne vyvažujú so slnkom pobozkanou blond a vytvárajú lesk a kontrast. Styling plážových vĺn je ľahký, ale napriek tomu leštený a sofistikovaný. Štýl dáva vzhľadu pohyb a zdôrazňuje akcenty balayage.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto červená farba vlasov pre balayage je ideálna pre ženu na cestách, ktorá nechce vlasy s vysokou údržbou. Niekto, kto chce cez svoje stredy a konce vidieť viac rozmerov a jasu. Tieto akcentové kúsky môžem namaľovať tak, aby doplnili akýkoľvek tvar tváre! Multidimenzionálne tóny sú skvelé pre všetky typy pleti a dajú sa ľahko prispôsobiť tak, aby vyhovovali potrebám a požiadavkám väčšiny klientov.

Prirodzene krásne vyrastú a vydržia 8-12 týždňov, preto je potrebné osviežiť iba základnú farbu a lesk na koncoch. Červené tóny majú tendenciu ľahko vyblednúť, takže domáca starostlivosť je zásadná! Šampón a kondicionér Kerastase Chromatique ho udrží zdravý a zaistí farbu medzi návštevami. Štýl dodáva tomuto vzhľadu svoju charakteristickú črtu a produkt je kľúčový. Textúrny sprej do spálne Kevina Murphyho je perfektný na to, aby jej doprial rozstrapatenú plážovú vlnu, po ktorej ideme. Mala by byť pohodlne rozpustená a natočiť si vlasy, aby mala na plážových vlnách ten správny efekt.

Burgundsko Balayage

Burgundsko červená BalayageInstagram @dangthathairdoe

Q&Autorka štýlu, Lisa Dang

Hairstylist / Makeup Artist / Educator @ Voila Salon Uptown in Waterloo, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je „chladnou bordovou balayage“. Milujem, že ak máš panenské vlasy, nemusíš na to, aby si vyzerala, používať bielidlo! Ak už máte existujúcu balayage, môžete na ňu hodiť polotrvalú farbu. Myslím, že je to skvelé pre niekoho, kto chce svojmu vzhľadu dodať zábavnú farbu bez toho, aby sa so strihom príliš zbláznil! Tiež niekto, kto hľadá niečo zábavné s farbami bez toho, aby si musel príliš poškodiť vlasy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak uvažujete o tomto vzhľade, vedzte, že môže rýchlo zmiznúť, pretože je v rodine červených/fialových. Dobrým trikom pri praní by bolo použiť chladnejšiu vodu, ktorá pomáha pri vyblednutí. Rozhodne použite šampón a kondicionér na ochranu farby! Dokonca aj šampón/kondicionér nanášajúci farbu výrazne pomáha predĺžiť farbu. Ak si chcete zachovať farbu, je dobré sa sem vracať zhruba každých 4 až 6 týždňov.

Myslím, že táto farba vyzerá skvele na mnohých odtieňoch pokožky, najmä na olivovej! Je to veľmi všestranný z hľadiska štýlu, vyzerá skvele rovno, kučeravo, dokonca aj v vrkočoch! Dobré sérum, ktoré má tepelnú ochranu, pomáha zvýrazniť lesk, zatvára kutikulu a tým udržuje farbu živšiu.

Sýto červené vlasy s melírom

Sýto červené vlasy s melíromInstagram @greathairbysarah

Q&Autorka štýlu, Sarah

Hairstylist / Colorist @ Marsha Nadalin Salon & Kúpele v Honolulu, HI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to odvážny a zábavný pohľad pre niekoho, kto má rád, keď si ho niekto všimne! Považujem zachovanie svojich farieb, dokonca aj módnych, za lepšie odrastenie & vyzerá skvele už dlhšie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento odtieň červenej môže nosiť takmer každý, je však bojom o zachovanie živosti. Profesionálny šampón je nutnosťou! Tiež bude musieť klient prísť aktualizovať farbu mesačne. Skvelé na tom, aby ste vlasy najskôr zdvihli na úroveň 9–10, je, že položia základy mnohým ďalším farbám. Tento klient bol žiarivo purpurový & teraz sledujeme blond pohľad.

Medená červená a svetlo hnedá Balayage

Medená červená a svetlo hnedá BalayageInstagram @twodosalon

Q&A s kaderníkmi, Michelle a Olgou

a obchodní partneri Megan Gordon a Kevin Gordon @ TwoDo Salon v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je elegantnou ryšavou s podporou medi a zlata. Našou obľúbenou vecou v spoločnosti TwoDo je mať zábavnú modelku so skvelými vlasmi, s ktorou môžete pracovať.

Tento účes bol tímovým úsilím, pretože Olga urobila strih a ja farbu a výstrel. Milujem spôsob, akým sú jej vlasy orámované vrstvami okolo tváre, ktoré dodávajú rozmerom a zvýrazňujú farbu.

Na jej farbu vlasov som použil Calura od Oligo a pridal som kvapky čistých pigmentov Goldwell v červenej a zlatej farbe. Na prasknutie som chránil jej vlasy pred teplom Kerastase Ciment Thermique a použil som veľkú okrúhlu kefu, aby som dosiahol skákací, hodvábny vzhľad..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ako žiarivá ryšavka bude vaša farba vždy vašim najlepším doplnkom, ale našim klientom vždy pripomíname, že údržba je dôležitá ako v salóne, tak aj doma. Aby tieto vlasy vyzerali úžasne, odporúčame prísť každých 5 až 8 týždňov na osvieženie farby.

Každému s touto farbou a štýlom vlasov by sme poradili, aby investovalo do kvalitných vlasových prípravkov a na farbené vlasy vždy používa bezsulfátový šampón. Odporúčame Oribe’s Beautiful Color Shampoo and Beautiful Color Conditioner, pretože je jemný, luxusný a skutočne funguje tak, aby zachoval farbu..

Je tu ešte jedna vec, v závislosti od vlasov klienta a presnej farby, niekedy vám na domácu podporu farieb niekedy predpíšeme penu Goldwell Softcolor Mousse. Dodáva sa v rôznych odtieňoch a medzi návštevami udržuje tón živý

Blond a červené balayage vlasy

Blond a červená BalayageInstagram @little_miss_hellion_hair

Q&Autorkou štýlu je Amy Hitchcock

Color Specialist @ Furtado Studio v Quincy, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto tavenina červeného zamatu je v skutočnosti 4 rôzne červené od najtmavšej po najsvetlejšiu. Aplikácia sa uskutočnila do dvoch rôznych sedení, aby sa zabránilo blond farbeniu. Červená farba sa naniesla na vlhké vlasy, aby sa ľahko nasýtila a roztavila.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Najlepšie je, ak si blondínka. Blondínka je v skutočnosti najťažšia, zdvihne vlasy na požadovanú úroveň a potom nanesie červenú. Nezabudnite, že červené a blond odtiene vyžadujú väčšiu údržbu. Keď dôjde k vyblednutiu, musíte použiť profesionálny šampón a obnoviť farbu každých 4-6 týždňov.

Prirodzená červená farba s karamelovou Balayage

Prirodzená červená farba s karamelovou BalayageInstagram @coloredbykarla

Q&Autorka štýlu, Karla Farrelly

Hair Artist @ All Dolled Up v Southingtone, CT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Spôsob, akým by som opísal tento vzhľad, je veľmi prirodzený a zahŕňa jeho prirodzené červené tóny, ale dodáva mu extra siluetu s balayage. Tento typ balayage je skvelý pre niekoho, kto už môže mať vo vlasoch červené alebo gaštanové tóny, ale chce pridať malý rozmer, ale nie príliš, aby ubral z červenej..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl vyzerá najlepšie u niekoho, kto má stredné/husté vlasy. Tento typ balayage môže trvať niekoho tri až štyri mesiace, pričom údržba lazúry alebo toneru je každých 6 až 8 týždňov. Vyfúkané plážové vlny mám najradšej. Sú skutočne bez námahy a môžu trvať niekoľko dní. Pre najlepšiu dĺžku vlasov by som povedal, že po ramená alebo dlhšie. Nikdy sa nemôžete pokaziť dobrým sprejom na suchú textúru, ktorý dodá vášmu plážovému vzhľadu.

Červenohnedá balayáž

Červenohnedá balayážInstagram @hairby.ambera

Q&Autorka štýlu, Amber Altvater

Hairstylist @ My Hair Salon in Reisterstown, MD

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o červenú balayage farbu vlasov v kombinácii s čajovými svetlami, ktoré jej dodávajú jemnejší vzhľad a pomáhajú preraziť farbu škatuľky, ktorú mala predtým na vlasoch. Milujem, ako tento odtieň červenej stále vyzerá prirodzene, takže by to mohlo fungovať, ak chce klient iba jemnú zmenu!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je 100% prispôsobiteľný. Ak ste z toho nervózni, začnite s malými a jemnými čajovými svetlami, potom choďte odvážnejšími s ďalšími! Červená farba môže byť pre niektorých ľudí zdrvujúca, ale vezmite si ju pomaly a zamilujete si ju!

Auburn Red Balayage

Auburn Red BalayageInstagram @rachel.paramountsalon

Q&Autorka štýlu, Rachel Wittenberg

Majiteľ & Stylista @ Paramount Salon/Spa v Temecula, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je multitónová tavenina gaštanovej/medenej farby. Aby sme dosiahli tento vzhľad, urobili sme jemnú koreňovú šmuhu s teplejšou farbou, než je jej prirodzená (4nw), po ktorej nasledovalo maľovanie od koreňovej oblasti cez stredy v niektorých oblastiach a cez konce v iných oblastiach (5c+5cb a 7c), aby sa vytvorila hĺbka a rozmer. Na konce a do niektorých stredov som použil svetlejšiu meď (8c), aby som dokončil jej viactónovú farebnú taveninu..

Aby sme predviedli množstvo farebných variácií, rozhodli sme sa urobiť jemné „plážové“ zvlnenie. Na prípravu vlasov sme použili sprej s textúrami, v ktorom je tepelná ochrana. Takto získame určité zadržanie, ochranu farieb a trochu zrnitosti. Po zvlnení sme aplikovali ďalšiu vrstvu rovnakého spreja na držanie a objem.

Jej dlhšie vrstvy poskytujú dokonalé množstvo pohybu a pozdvihujú jej štýl bez toho, aby pôsobili tupo alebo trhane. Vysoká nadmorská výška a strmý uhol poskytnú mäkkým vrstvám, ktoré zachovajú hmotnosť smerom ku koncom, aby boli čo najhrubšie a zároveň mohli veľa vrstviť. To udrží objem a „odrazí“ sa od plážových kučier.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporúčal by som zhodnotiť, koľko času a energie musíte investovať do udržania teplejšieho vzhľadu. Aj keď technológia v modernej farbe vlasov prešla kus cesty, všetky červené alebo medené farby majú tendenciu strácať živosť pomerne rýchlo. Uistite sa, že ste doma ochotní používať vysokokvalitné výrobky na ošetrovanie farieb na predĺženie požadovanej farby. Opýtajte sa svojho stylistu, či je vaša cieľová farba vlasov vhodná pre váš odtieň pokožky a farbu očí. Pokiaľ ide o teplé farby, existujú (našťastie) rozsiahle možnosti – urobte to preto, aby ste si urobili prieskum a uistili sa, že sa so svojim farebným technikom cítite dobre. Ak neradi chodíte do salónu často, spokojne sa usaďte v medenom alebo zlatom tóne, ktorý má dlhšiu životnosť ako niektoré z červených, ktoré majú tendenciu slabnúť po 4 týždňoch. Myslite na to, že plátno, na ktoré nanášate farbu, je tiež dôležité. Máte svetlejšie alebo viac popolavé vlasy? S najväčšou pravdepodobnosťou vybledne rýchlejšie ako nanášanie na vlasy, ktoré majú hlbší pigment alebo teplejší podkladový tón.

Ryšavky sú zábavné a majú živú atmosféru, či už je to prirodzené alebo nie. Povedal by som, že choďte do farieb, ktoré sú pre vás ako jednotlivca vhodné, a bavte sa s nimi! Len sa uistite, že používate ochranu (UV ochrana, tepelná ochrana, šampón/kondicionér bezpečný pre farby, kondicionér zvýrazňujúci červenú/meď atď.)!

Jasné červené vlastnosti Balayage

Jasné červené prednosti BalayageInstagram @Painby.dez

Q&Autor so štýlom, Desiree Pimentel

Kaderník & Color Specialist @ Mane Salon v Monrovii, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je hravými vlasmi Malej morskej víly zo skutočného života! Táto živá jasne červená farba je veselá a krúti hlavou. Moja obľúbená vec na tejto farbe je, že má hĺbku, bohatosť a jas v jednom! Pridal som hĺbku pomocou bohatých prírodných tónov na jej základni a zosvetlil pramene, takže keď som pridal intenzitu farby Joico pre jej celkovú červenú, mala rôzne tóny. Pokiaľ ide o strih, ponechali sme jej dĺžku a pridali sme dlhé vrstvy, aby sme udržali plnosť, a pritom mali určitý pohyb.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Rozhodne by mali byť fanúšičkou ryšavých vlasov! Je mi najpohodlnejšie to urobiť u klientov, ktorí v minulosti mali nejaký odtieň červených vlasov, aby im tieto tóny samy vyhovovali. To by bolo odporúčané pre niekoho so svetlou pleťou a/alebo hlbokými rysmi očí/obočia, pretože táto farba je hlboká. Mali by byť pripravení ohromiť ľudí jasom a tiež byť pripravení venovať sa údržbe. Moji klienti s módou alebo živými tónmi nemôžu prať viac ako 2 až 3-krát týždenne, kupujú si šampóny vhodné pre farby a predlžujúce farby a sú fanúšikmi suchých šampónov.!

Tmavočervená na tmavých vlasoch

Tmavočervená na tmavých vlasochInstagram @beautybygracek

Q&Autorka štýlu, Grace L. Kim

Vlasy & Makeup Artist @ Studio 19 v Schaumburg, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Na tejto farbe milujem to, ako jasnejšia červená vteká do hĺbky mahagónových vĺn jej vlasov. Moja milá klientka má prirodzene vlnité štruktúrované vlasy a chcela na svojich už sfarbených, sýto mahagónových vlasoch vidieť žiarivejšiu červenú. Preto som chcel vytvoriť odvážne červené kúsky, ktoré doplnia jej vlny a kontrastujú s tmavšou červenou. Farby, ktoré takto tečú, ladia s účesom, ktorý dodá telu, a tak som jej dal stredne dlhé vrstvy a veľa textúry.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Červené by mali byť vždy živé! Červené pigmenty vo farbe vlasov zvyčajne rýchlo vyblednú a zmatnejú, ak nedodržiavate údržbu. To znamená používať farebne bezpečný, profesionálny šampón, kondicionér, & stylingové výrobky. V závislosti od toho, aké výrobky používate a ako často si vlasy umývate, určuje, ako dlho bude žiarivosť vašich vlasov trvať. Všeobecne odporúčam osviežiť ho svojim stylistom každých 6-8 týždňov. Moja klientka pracuje v nekreatívnom odvetví, takže jej táto farba umožňuje zábavu, žiarivú červenú, pričom nie je príliš zdrvujúca..

Brunetka a ryšavé vlasy

Brunetka a Červená BalayageInstagram @hairstylist_veronicahel

Q&Autorka štýlu, Veronica Helleslandová

Hairstylist @ Hair od Kiesler v Tolvsrod, Nórsko

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto žiarivá červená je viacúčelová červená. Pred niekoľkými mesiacmi som pre túto klientku urobil blond balayage a teraz chcela niečo odvážnejšie. Nechal som jej korene prirodzené a použil som rôzne červené podľa toho, kde svetlo vytváralo ďalší rozmer. Páči sa mi, ako si môže dať vlasy hore a dozadu, aby boli prirodzenejšie, a keď sa chce predviesť, môže to celé nechať tak. Myslím si, že vlny pomáhajú vytvárať rozmery a intenzitu farby.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Mal by som na pamäti, že to môže byť farba s vysokou údržbou. Každú chvíľu by ste sa museli dotknúť. Svojim klientom vždy odporúčam používať dobrý šampón a kondicionér na zachovanie farby. Príliš horúce stylingové nástroje spôsobia rýchlejšie vyblednutie farby. A v neposlednom rade, ak o tom uvažujete, smelo do toho! Farby sú zábavné.

About the author