Najlepších 10 jesenných farieb na vlasy roku 2021, podľa koloristov túto jeseň

Šťastnú jeseň všetkým! Jesenná sezóna 2021 je vždy zábavné ročné obdobie, kedy sa môžete inšpirovať meniacimi sa farbami listov stromov a lahodným pohodlným jedlom a vyskúšať niečo nové s odtieňom vlasov. Farby tejto jesennej sezóny siahajú od inšpirácie jesennou oblohou až po tekvicové korenie!

Pozrite sa na tieto nádherné fotografie jesenných farieb vlasov, ktoré sú v tejto sezóne trendy!

1. Ostrý jablčný mušt

Ostrá farba vlasov na jeseň z jablčného muštuInstagram @hair.by.jessv

Tieto dlhé kučeravé vlasy jablčného muštu sú nádhernej septembrovej farby. Krásne, trendové a všestranné – o to by mohla túžiť väčšina dám. Pridanie vĺn k dlhým vlasom je vždy dobrý nápad. Vlny dodávajú hrive modernejší štýl a zvýrazňujú pruhy farby.

2. Sangria Burgundsko Color Melt

Jesenná farba vlasov Sangria Burgundsko Color MeltInstagram @lilzthrilz_of_beauty

Tu je tavenina farby sangria burgundskej, ktorá odstráni nudné účesy. Jemný červenkastý tón je evidentný a môže upútať pozornosť ľudí. Takto dokonalé bordové vlasy lichotia svetlej až strednej pleti.

3. Medené červené panely s tmavohnedou

Medené červené panely s tmavohnedou jesennou farbou vlasovInstagram @hailtothehair

Choďte na medené červené panely s tmavohnedým odtieňom a vychutnajte si túto drsnú, ultra-elegantnú farbu vlasov! Je to ideálne, ak ste prírodná brunetka a hľadáte zábavný spôsob, ako si lesknúť vlasy. Medené tóny ponúkajú lichotivé jesenné vibrácie, ktoré sa perfektne hodia k jesenným OOTD.

4. Čokoláda a gaštan Balayage

Farba vlasov na jeseň čokolády a gaštanu BalayageInstagram @renzizgheib

Táto čokoládová a gaštanová balayage je skvelou možnosťou, ako dodať tmavým vlasom žiarivosť. Vyzerá to prirodzene a jemne. Vlny okrem zvýraznenia pruhov teplých odtieňov dodávajú vlasom aj väčší objem. Výsledkom je bomba – niet pochýb!

5. Teplé blond capuccino

Teplá blonďavá farba vlasov na jeseň CapuccinoInstagram @romeufelipe

Teplý blonďavý odtieň cappuccina plus textúrované vlny majú za následok estetický účes jesennej sezóny. Tmavé korene nechajú tóny vyskočiť a vytvoria elegantný rozmer. Táto farba vlasov vyhovuje ohromujúcim ženám so zlatým podtónom.

6. Karamel a moka

Farba vlasov karamel a moka jeseňInstagram @ca_belos

Kombinácia karamelových a mokka melírov na dlhých, vlnitých kučerách dodáva atmosféru supermodelky! Tieto farby na vlasy vytvárajú rozmerovú ilúziu, ktorá zvyšuje prirodzenú textúru vlasov. Na tomto trende jesenných vlasov je skvelé, že majú nízke nároky na údržbu. Dôvod toho je? Tmavé korene.

7. Tekvicové korenie

Tekvicové odtiene korenia padajú na farbu vlasovInstagram @hairbymay_k

Fúzia tekvicových korenistých odtieňov vytvorí lesklú novembrovú farbu vlasov! Teplý tón robí zázraky s hustou, rovnou textúrou. Účes upravte pomocou veľkých voľných vĺn, ktoré dodajú dramatický pohyb a objem. Ak chcete dosiahnuť lesklejší povrch, ktorý trvá jeden deň, rozotrite lesklý sprej na všetky pramene.

8. Červená a jantárová zmes

Zmes červenej a jantárovej farby na jeseňInstagram @_styledbykrissy

Táto kombinácia červenej a jantárovej farby odráža opadané listy na vlnitých kmeňoch! Je tu rozmer, ktorý dodáva účesu strednej dĺžky s rozstrapkanými koncami extra textúru. Tieň aj pridaná ofina vytvárajú moderný a mladšie vyzerajúci štýl zberu!

9. Spálené tóny pomaranča a gaštanu

Spálené oranžové a gaštanové tóny padajú na farbu vlasovInstagram @_styledbykrissy

Spálené oranžové a gaštanové tóny tvoria perfektný pár pre farbu vlasov na jesenné lístie. Prirodzene sa kombinujú a výsledok najviac lichotí svetlejšiemu alebo chladnejšiemu tónu pleti. Odtieň dokonca vyzerá odvážnejšie na krátkom účese s textúrou.

10. Deep Brunette to Oak Brown Ombre

Hlboká bruneta až dubová hnedá farba Ombre na jeseňInstagram @lilzthrilz_of_beauty

Táto hlboká brunetka až dubovo hnedá ombre je lepšia s dlhými plážovými vlnami. Tóny sa dobre kombinujú a pôsobia bez námahy a nádherne. Rozhodnite sa pre tento odtieň počas jesennej rovnodennosti, ak máte olivový odtieň pokožky, pretože táto farba vlasov dopĺňa takú teplú pleť..

Súvisiace: Pozrite sa na jesenné farby vlasov pre staršie ženy.

Súvisiace: Pozrite si jesenné farby vlasov pre ženy nad 40 rokov.

Súvisiace: Pozrite sa na ďalšie jesenné farby vlasov pre ženy nad 50 rokov.

Súvisiace: Pozrite si ďalšie jesenné účesy pre ženy nad 60 rokov.

About the author