Najlepších 16 čiernych vlasov s nápadmi na svetlé vlasy v roku 2021

Je dokázané, že čierne vlasy s blond odleskom ponúkajú hĺbku a textúru každému typu vlasov a dramaticky premenia váš vzhľad. Rozjasnenie prirodzených tmavých vlasov sa zdá byť únavný a nemožný proces, ale som rada, že vám môžem povedať, že to tak nie je!

Na to, aby ste ich oživili, nemusíte byť blondínka s hlbokými čiernymi vlasmi. Strategicky umiestneným farbením môžete dosiahnuť multitónové, rozmerné vlasy, ktoré môžu byť veľmi lichotivé pre vašu pleť..

Jedna vec na tejto farbe vlasov, vďaka ktorej si ju každý zamiluje, je veľkolepý kontrast, ktorý poskytuje, keď sa dokonale zmiešajú teplé a studené tóny. Živé odlesky vždy vyzerajú úchvatne na rovných, vlnitých alebo kučeravých vlasoch.

Blonde je perfektný odtieň, ktorý môžete použiť pri testovaní svetlejších farieb vlasov na tmavšom základe. Oživte svoje čierne vlasy svetlými pruhmi bez odhodlania úplne zmeniť farbu vlasov. Existuje široká škála blond odtieňov, z ktorých si môžete vybrať, ako platina, popol, slnko pobozkané, bielené, špinavé a oveľa viac!

Pred ďalším stretnutím s farbou vlasov si pozrite tieto nádherné obrázky čiernych vlasov s blond melírom.

Dlhé čierne vlasy s blond melírom

Dlhé čierne vlasy s blond melíromInstagram @samcheevs

Dlhé čierne vlasy s karamelovým melírom sú klasickým trendom, ktorý ponúka elegantný, ženský štýl. Spojenie dlhých vĺn a kontrastných odtieňov vytvára viacrozmerné tóny. Tento je ideálny pre ženy, ktoré chcú pre zmenu rozjasniť svoje tmavé vlasy.

“Dlhé vlasy, ktoré sú čierne s krémovými karamelovými akcentmi, možno považovať za balayage s nízkymi nárokmi na údržbu. Je to pre typy tmavých vlasov s dlhým vrstveným účesom a uhlami vpredu, “vysvetľuje koloristka a stylistka Samantha Cheevers z Andoveru, MA..

“Vyskúšajte stylistu, ktorý pracuje s typmi tmavých vlasov, konkrétnejšie s blond na čiernych vlasoch,” hovorí Cheevers. “Potom sa držte tohto stylistu, aby ste dosiahli konzistentné výsledky.” Získanie požadovaného výsledku blond balayage na tmavých vlasoch bude trvať viac ako jednu schôdzku. “

Ďalej hovorí: „Používajte šampón a kondicionér odporúčaný vašim stylistom. Vďaka tomu bude medzi schôdzkami vaša farba v tóne. Túto farbu môžete dosiahnuť, aj keď ste použili krabicovú farbu alebo si vlasy zafarbili sami. Bude to trvať trochu dlhšie. “

Slnkom pobozkaná balayage melír na čiernych vlasoch

Slnkom pobozkaná balayage melír na čiernych vlasochInstagram @colorbymarina

Slnkom pobozkané balayage melíry na čiernych vlasoch vytvoria perfektný rozmer a hĺbku v prirodzene tmavších vlasoch. Pri zosvetľovaní tmavých vlasov môže byť potrebný toner na potlačenie nežiaducich teplých tónov. Uistite sa, že si nastavíte budúce schôdzky s tónovaním, aby ste udržali požadovaný tón a držali sa mimo teplých, červených tónov.

Čierne vlasy s gaštanovými blond tónmi

Čierne vlasy s gaštanovými blond tónmiInstagram @matrixinfinitysalon

Čierne vlasy s gaštanovými blond tónmi sú ideálne pre dámy, ktoré chcú okoreniť odtieň svojich vlasov. Dámy s bledou až neutrálnou pleťou budú s týmto odtieňom vlasov vyzerať rozprávkovo.

Úplné zvýraznenie hrubých čiernych kmeňov

Úplné zvýraznenie hrubých čiernych stromovInstagram @yani.hairstylist

Plná hlava odleskov na hrubých čiernych kučerách dodáva tmavým vlasom potrebnú hĺbku a rozmer. Jemné, tkané odlesky na čiernych vlasoch dodávajú jas a pohyb všetkým masívnym brunetkám. Pomocou veľkej okrúhlej kefy vyfúkajte husté vlasy a získajte jemný, očarujúci povrch.

Platinové odlesky na čiernych vlasoch

Platinové odlesky na čiernych vlasochInstagram @live_love_dohair

Platinové odlesky na čiernych vlasoch sú vysoko kontrastné a jednoducho ohromujúce. Chladné blond tóny na tmavých vlasoch si vyžadujú čas a odhodlanie, ale stoja za to, aby vyzerali tak úžasne. Vďaka technike foilayage sa popolavé blond odtiene bezproblémovo spoja s vašimi tmavými vlasmi a poskytnú úžasný ľadový platinový výsledok.

Čierne vlasy s blond melírovanými melírmi

Čierne vlasy s blond melírovanými melírmiInstagram @palomarodrigueshair

Čierne vlasy s blond melírovanými melírmi a svetlejšie blond s rámom na tvár krásne splynú vaše korene a rozžiaria vašu tvár. Blonde je veľmi univerzálna, vyzerá úžasne na mnohých tvaroch tváre a dá sa ľahko prispôsobiť tak, aby dokonale zodpovedala vášmu tónu pleti.

Prírodné vlastnosti pre čierne vlasy

Prírodné odlesky pre čierne vlasyInstagram @silvananeveshair

Prirodzené odlesky pre čierne vlasy vytvárajú ľahkosť, plnosť a rozmer. Pri prirodzene tmavých vlasoch melírovanie zvyčajne ťahá teplejšie. Po dôkladnej konzultácii so svojim stylistom sa uistite, že je možné dosiahnuť požadovanú úroveň blondínky. Melír na tmavých vlasoch je tiež vynikajúcim spôsobom, ako zmiešať všetky sivé vlasy, ktoré žena môže mať.

Vlasy po plecia s melírovými melírovanými melírmi

Vlasy po plecia s melírovanými melírmi z titánuInstagram @crystaldquach

Tieto čierne vlasy s blond melírom sú minimálne trojrozmerné! Medzi prírodnými tmavými vlasmi v korune a bronzovou polovicou a posypanými titánovými odleskami ako chladne tónované blond akcenty je to napriek tomu jedinečné kombinovanie farieb..

Tmavé kučeravé vlasy so striebornými blond odleskami

Tmavé kučeravé vlasy so striebornými blond odleskamiInstagram @t.rust.style

Jedná sa o čierne vlasy s jemnými odleskami a tieto jemné kučery pôsobia štýlovo, ak sú doplnené sivými pruhmi po celom tele. Jednou z najlepších výhod strieborných blond odleskov na čiernych vlasoch je to, ako môžu byť rozmerové a štruktúrované z každého uhla.

Čierny Bob radu A so špinavými blond znakmi

Čierny Bob radu A so špinavými blond znakmiInstagram @hairbykaleo

Tieto čierne vlasy s blond melírom na krátkom strihu bob robia úžasný účes. Tento nápad na vlasy má krátku a sladkú kvalitu, vďaka ktorej vyzerá perfektne s týmto strihom bob a dodáva hebkému vzhľadu vzhľad s hladkými vlnami.

Dlhé čierne vlasy s medovo blond odleskom

Dlhé čierne vlasy s medovo -blond melíromInstagram @masey.cheveux

Svetlo chytľavá a hlboká hlasitosť týchto medovo blond melírov na čiernych kučerách vyzerá úplne úžasne od korienkov po končeky. Umožňuje vám udržať vaše prirodzené čierne vlasy od korienkov, takže si môžete užívať letné stužky blondínky aj potom, ako vyrastú..

Takáto čiastočná balayage je tiež skvelým spôsobom, ako vytvoriť rozjasňujúci efekt okolo tváre.

Prirodzené Jet čierne vlasy so zlatými blond pruhmi

Prirodzené čierne vlasy so zlatými blond pruhmiInstagram @hairbyedwin

Bohatosť týchto super tmavých rovných vlasov poskytuje perfektný základ pre teplé medové farby a zlaté odlesky. Blonďavé odlesky na čiernych vlasoch sa topia so šikmými koncami a vytvárajú mini ombré, vďaka ktorému je účes taký ľahký a ostrý.

Čierne vlasy s jasanovými blond vlasmi

čierne vlasy s jasanovými blond melírmiInstagram @glenhew

Džezujte čierne vlasy s jaseňovými blond odleskami a uvidíte nádherný efekt soli a korenia. Najlepšia vec na tomto dlhom popolavom blond odtieni je jeho rozmer. Sú to ľadové blond odtiene, ktoré kontrastujú s tmavým tónom čiernych vlasov.

“Táto myšlienka vlasov sa nazýva ombre fólie,” hovorí vlasový umelec Glen Hew z Malajzie. “Je to kontrastnejšie a má robustné svetlá.” Svetlé odlesky blond ombre pôsobia na rovné alebo vlnité vlasy rozmerovo. Navyše je vhodný na krátke, stredné alebo dlhé vlasy s tmavým prírodným podkladom. Táto kombinácia tónov je ideálna pre ženy, ktoré si chcú tiež ponechať svoje prirodzené panenské vlasy, “dodáva.

Ak milujete svoju tmavú prírodnú farbu vlasov, Hew odporúča, aby ste siahli po tomto popolavom blond odtieni. “Stále to vyzerá dobre, kým rastú nové korene, a blond a čierna farba vlasov si zachová svoju jedinečnosť, ako mizne.” Požiadajte svojho farbiara, aby vám vlasy vopred zosvetlil. “

Čierny strih Pixie s blond melírom

Čierny strih Pixie s blond melíromInstagram @rosemarymonicahair

Tu je strih čierneho pixie s blond melírom, ktorý ponúka úžasný štýl! Jedná sa o krátky drzý účes, ktorý vyzerá skvele, ak má textúru. Má jemné vrstvy, takže je ľahké štýl s kúskovým efektom. Splynutie čiernych vlasov pod ním a náznaky blond odtieňa vytvárajú pekný rozmer.

Tmavé vlasy so sivými odleskami

Tmavé vlasy so sivými odleskamiInstagram @hairbyjessilynn

Tmavé vlasy so sivými odleskami sú obľúbenou a napriek tomu údržbovou farbou. Stylistka Jessica Watts z Illinois ho odporúča pre dámy so svetlejším odtieňom zámkov.

Aby sa dosiahol tento rozmer, Watts vysvetľuje: „Začal som úplnou hlavou detských svetiel. Metóda prináša zvýraznenie bližšie ku koreňom. Po spracovaní zosvetľovača som pokračoval niekoľkými tonermi. “

Svetlé blond odlesky na čiernych vlasoch

Svetlé blond odlesky na čiernych vlasochInstagram @km_hair_studio

Tieto svetlo blond odlesky na čiernych vlasoch sú na skladanom bobu. Vytvoril ich majiteľ salónu a stylista Kacy Bunn z Gulf Shores, AL.

“Ženy, ktoré sú prirodzene veľmi tmavé, môžu mať v lete stále zdravé a svetlé odtiene a zvýrazňujú vrstvy v celom strihu,” hovorí Bunn..

Bunn odporúča, aby ste svoje blond pruhy v čiernych vlasoch upravili kombináciou peny a séra spolu s okrúhlou kefou. “Je to skvelé pre ženu, ktorá chce štýlový vzhľad, ale nechce tráviť celé ráno fénovaním vlasov.”

About the author