Najlepších 27 najhorúcejších nápadov na hnedé vlasy pre brunetky v roku 2021

Ak hľadáte dokonalý odtieň hnedých vlasov, tak už nehľadajte. Stačí sa posúvať nadol a pozrieť sa na najobľúbenejšie nápady na odtiene hnedých vlasov tohto roku, vďaka ktorým určite zatúžite po tmavej čokoládovo hnedej farbe vlasov, ktorá je pre vás to pravé.!

Choďte do hneda alebo do svojej blondínky vhoďte kontrast, aby ste získali úžasný viacrozmerný efekt pomocou balayage, melíru, ombre a ďalších!

Pred ďalším farbením si pozrite tieto fotografie obľúbených nápadov s hnedými vlasmi.

Svetlo hnedá hnedá

Svetlohnedá hnedá farba na vlasyInstagram @wayneli_hair

Na tie hnedé vlasy zamiešajte sivú farbu a získate krásu, ktorá povstala z popola.

Hnedé vlasy s gaštanovými odtieňmi pre staršie ženy

Hnedé vlasy s náznakmi aubutn pre staršie ženyInstagram @diane.does.hair

Rozhodnite sa pre hnedé vlasy s gaštanovými odleskami pre staršie ženy, ktoré dodajú jemný nádych, vďaka ktorému budú vaše vlasy vyzerať plnšie. Rozmer jemného gaštanu proti vašim brunetovým vlasom vyzerá takmer tak, ako keby vám slnko bozkávalo vlasy, čím sa zahrieva tón pokožky a dodáva vlasom hĺbku. Vďaka tomuto odtieňu vlasy okamžite vyzerajú plnšie a jasnejšie.

Dimenzionálna bronzová plavba pre hnedé vlasy

Rozmerná bronzová balayage pre hnedé vlasy

Dimenzionálna bronzová balayage pre hnedé vlasy je elegantná voľba. Je to perfektná voľba prechodnej farby pre ženy, ktoré chcú urobiť detské kroky a začať byť svetlejšie.

Tmavá kakaovo hnedá až karamelová blond ombre

Tmavo kakaovo hnedá až karamelová blond ombreInstagram @_jorgegaray_

Tmavé kakaovo hnedé vlasy zmiešané s karamelovým blond ombré sa ľahko udržiavajú a krásne rastú, ako sú ľahko operené a zapletené do korienkov. Karamelové sfarbenie vyzerá najlepšie na teplej pleti a dá sa nosiť na dlhé alebo krátke vlasy.

Medené hnedé odlesky

Medené hnedé odleskyInstagram @miamihairmel

Farebné medené hnedé odlesky sú krásne vedľa brunetovej základne. Môžete začať prirodzene hnedou farbou a vlasy upravovať tak, aby boli tónované medenou hnedou, alebo pomocou tavenia koreňa zatemniť základňu meďou. Údržba bude trvať asi 6-8 týždňov, ak ste ľahší základ, a 8-12 týždňov v prípade hnedých základov.

Platinová hnedá Balayage

Platinová hnedá BalayageInstagram @dmitry_baacke

Aký očarujúci spôsob, ako zmeniť vlasy! Zlaďte svoje dlhé hodvábne vlasy s touto svetlou brunetovou taveninou a pridajte niekoľko odleskov, aby ste dosiahli dokonalosť.

Tmavá čokoláda

Hnedá farba vlasov na tmavú čokoláduInstagram @emmanichols_hair

Oživte teplo, ktoré ponúkajú vaše dlhé pramene, s tmavou čokoládovou farbou vlasov. Stále chcete vylepšiť vzhľad? Skúste športovať na plážových vlnách.

Mahagónová hnedá

Mahagónová hnedá farba na vlasyInstagram @stefan_northlakes

Zbytočný obchod s týmito tupými rovnými a uhladenými vlasmi po ramená, ktoré sú priam božské.

Prirodzené hnedé vlasy s blond melírom

prírodné hnedé vlasy s blond melíromInstagram @assihairstylist

Tento dlhý a vlnitý štýl s prírodnými hnedými vlasmi s blond melírom tak prirodzene splýva s korienkami.

Hnedé vlasy s melírom

Žena s hnedými vlasmi a melírmiInstagram @mizzchoi

Tieto hnedé vlasy tiež dostali svetlejšie, prirodzenejšie hnedé odlesky. Cherin spojila korene s detskými svetlami a jasnejšími špičkami.

Hnedá

HnedáInstagram @camilledidmyhair

“Tomuto vzhľadu hovorím rozmerová čokoláda-celoplošná hnedá farba so stuhami tmavých a mliečnych tónov,” hovorí farbistka Camille Whited z Londýna, OH. “Táto farba je šitá na mieru brunetke, ktorá hľadá bohaté a nenáročné farby.”

Whited odporúča používať produkty ako marocký olej na posilnenie koreňov v korune a marocké olejové vyhladzovacie mlieko na skrotenie všetkých vydaných bláznivých malých kučeraviek vo vlasoch.

Tmavá zlatá hnedá

Tmavá zlatá hnedáInstagram @donnaloveshair

Tento tmavo zlatohnedý účes má jemný, prirodzený vzhľad. Vytvorila ju kaderníčka a koloristka Donna Love of Dubai.

“Farba je ľahko udržiavateľná teplá hnedá, pretože prirodzená farba vlasov môjho klienta je svetlo hnedá,” vysvetľuje Love. “To dodalo teplo a hĺbku, potom som na niekoľkých miestach urobil veľmi jemné väzby balayage, aby som pridal trochu svetlejší tón a poskytol textúru.”

Červenohnedá

ČervenohnedáInstagram @styledbymelinda

“Je to perfektná červeno-hnedá farba vlasov pre tú brunetku, ktorá vidí niečo iné bez toho, aby sa plne oddala a udržiavala ako plnohodnotná ryšavka,” vysvetľuje hlavná stylistka Melinda Reyes z Riverside v Kalifornii..

Ak uvažujete o tom, že by ste hnedým vlasom dodali trochu pizze, Reyes odporúča vziať si domov šampón a kondicionér bez obsahu síranov, aby si udržali farbu a nevybledli. “Unite má z čoho vyberať, pretože slúži na rôzne účely, ako je vytváranie objemu, pridávanie vlhkosti alebo uhladzovanie, a to všetko pri ochrane farby vašich vlasov,” dodáva.

Čokoládovo čerešňová hnedá

Čokoládovo čerešňová hnedáInstagram @hairbyallisonclaire

Túto bohatú čokoládovú brunetku s veľmi výraznými červenými podtónmi vytvorila stylistka Allison Campbell z Dallasu, TX. “Najkrajšie na tom je, že je to veľmi odvážna farebná kombinácia.” Spája v sebe dusný prístup brunetky a zároveň mieša odvážnosť červenovlásky, “hovorí Campbell.

“Neváhajte prísť do salónu každé štyri až päť týždňov, aby ste osviežili farbu tonerom a dodali vlasom teplo,” dodáva. “Táto brunetka je určite pre ženu, ktorá rada krúti hlavou, takže ak máš čas a pozornosť, je to farba pre teba!”

Campbellov stylingové odporúčanie s balayage na tmavých vlasoch je urobiť si čas na ich natočenie. “Natáčanie vlasov ukazuje väčšiu dimenziu.”

Mliečna čokoládová hnedá s karamelovými vírmi

Mliečna čokoládová karamelová špirálaInstagram @beauty_by__alex

“Tomu by som hovoril vír z karamely z mliečnej čokolády,” hovorí kozmetológ a estetik Alex Davis z Pittsburghu, PA. “Tento vzhľad má toľko rozmerov, ale je skutočne predstavený v strihu, ktorým je obrátený bob.” Bob má na chrbte mierne podrezanie, aby odstránil váhu z hustých vlasov. “

Ženy, ktoré chcú dosiahnuť tieto hnedé vlasy, by mali požiadať o farebné kúsky, ktoré sú ručne maľované. Úpravy bude potrebné vykonať iba podľa toho, aké odtiene by najlepšie zodpovedali ženským tónom pokožky a hĺbkou farby očí.

Davis odporúča purpurový šampón, aby udržal perfektnú farbu a predišiel tomu, aby bol príliš oranžový alebo mosadzný.

Teplá rozmerná gaštanová hnedá

Teplé rozmerné gaštanové hnedé vlasyInstagram @heatherrolland

Tento vzhľad má teplé rozmerové hnedé s náznakmi gaštanovo hnedej. “Moja najobľúbenejšia vec na ňom je jemná zmes všetkých rôznych tónov a lesk, ktorý vytvára,” hovorí stylistka a špecialistka na farby Heather Rolland z Tampy, FL..

“Farebná línia Kevin Murphy (Color ME) je viacrozmerná farba plná úžasných prísad, ako je bambucké maslo, med a šípkový olej,” vysvetľuje. “Poskytuje úžasný lesk a zanecháva vo vlasoch pocit hodvábu.” Namiesto toho, aby boli vlasy matnou pevnou farbou, dosiahnete jemnú viacrozmernú farbu bez zachovania alebo odvážnosti melíru. “

Je to skvelý vzhľad pre ženy, ktoré už sú brunetky alebo sa chcú stať jedným pridaním tepla a lesku s jemne sa meniacimi tónmi.

Krásna Bronde (blond+hnedá)

Krásna BrondeInstagram @meganrosehairstylist

Je to ideálna kombinácia hnedých a blond vlasov. Vytvorila ho kaderníčka Megan Rose zo Seattlu, WA.

“Dimenzia tu vytvára krásne bohatý a zaujímavý zvrat pre klasickú brunetku,” hovorí Rose. „Toto farebné kombo možno najlepšie opísať ako„ bronzové “. Nie všetky brunetky a blondínky chcú byť svetlejšie, takže je to perfektné pre ženu, ktorá túži po krásnych, prirodzených tónoch s týmto extra wow faktorom! “

Rose hovorí, že nosenie tejto farby hladké a rovné vyzerá božsky, ale vedzte, že pri priamom nosení bude pôsobiť zmiešanejšie. „Dva rôzne pohľady s jednou farebnou kombináciou – kto by to nechcel? Spárujte takto odtiene vlasov s tmavočervenou rúžom a budete okamžite vyzerať, ako keby ste boli pri sebe, a je takmer zaručené, že budú komplimentovým magnetom, “poznamenáva.

Pravidelné strihy, lesky a úpravy sú veľmi dôležité pre udržanie tejto farby, tvaru a celkového zdravia vlasov..

Rozmerná škoricová hnedá

Svieti & amp; Rozmerná škoricová hnedá farba na vlasyInstagram @farebný znalec

“Tento vzhľad presne ukazuje, aké by mali byť hnedé vlasy: lesklé, zdravé a rozmerné,” hovorí senior stylistka Margaret Cunningham z Waylandu, MA. “Natiahli sme do jej vlasov detské svetlá, aby sme vytvorili hĺbku a bohatosť, pretože brunetky môžu často pôsobiť matne alebo fádne,” vysvetľuje..

Podľa Cunninghama brunetky potrebujú bohatstvo. „Porozprávajte sa so svojim stylistom o melíroch/balayage a leskoch, aby ste získali tóny, ktoré najlepšie pôsobia na vašu pokožku a umiestnenie, ktoré zodpovedá vášmu životnému štýlu. Uistite sa, že používate aj hydratačné šampóny a kondicionéry, pretože dobrý vzhľad začína už v sprche! “

Prirodzená svetlohnedá

Prirodzená svetlohnedáInstagram @katehairandmakeupstudiophuket

“Táto dáma vždy zakrývala svoje sivé vlasy tmavým odtieňom hnedej farby, ale chcela zmenu na niečo prirodzenejšie, čo by jej dodalo sebavedomie,” vysvetľuje stylistka Kate z Thajska..

“Vybrala som si balayage, aby som zosvetlil jej tmavohnedý odtieň na svetlo hnedú farbu vlasov, aby si zachovala pôvodnú farbu, ale nebola taká nudná,” poznamenáva. “Skvelé na tomto vzhľade je, že ho nemusíte často farbiť.”

Tento vzhľad je vynikajúci pre všetky tvary tváre a ženy si ho môžu ľahko upraviť doma. Tento vzhľad je možné nosiť s bežným sušičom vlasov alebo s určitým zvlnením, ako je znázornené na fotografii.

Ak potrebujete odfarbiť vlasy, aby ste získali túto farbu, Kate odporúča použiť modrý šampón a prísť raz za mesiac na toner a zastrihnutie.

Brunetový tieň s viacerými technikami

Brunetový tieň s viacerými technikamiInstagram @coloredbyraq

“Väčšina dnešných vzhľadov nie je len zvýraznením, ale zahŕňa aj niekoľko techník.” Pre tento vzhľad som urobil detské svetlá, rozveselové svetlá a balayage, “hovorí farbista Raquel Checo z Danbury, CT..

Checo love vyzerá takto, pretože „dáva hnedý rozmer a vytvára pohyb na vylepšenie akéhokoľvek strihu, a to všetko pri nízkych nárokoch na údržbu“.

“S takouto farbou musíte byť trpezliví, pretože budete možno potrebovať niekoľko sedení.” Toto bolo jej druhé sedenie od tmavohnedých vlasov s melírom, ktoré sme zaklincovali, “vysvetľuje Checo. “Urobila svoju časť doma tým, že použila veľa Olaplexu, aby ju pripravila na svoje budúce sedenie, raz týždenne vykonala hĺbkové kondicionačné ošetrenia a použila správny šampón.” Nikdy nebudete chcieť opustiť salón bez náležitej domácej starostlivosti. Pri použití drogistických výrobkov nemožno zaručiť výsledky, pretože budú odstraňovať farbu. “

Je to skvelá farba pre väčšinu brunetiek a je možné ju upraviť v závislosti od farby očí, farby pleti a účesu. Vždy ukážte svoje koloristické obrázky, pretože tie sú naším najlepším sprievodcom!

Perfektný letný sombre

Perfektný letný sombreInstagram @savvyhairdressing

Dokonalé letné pochmúrne je také zábavné a nervózne. “Milujem, ako je táto farba taká zmiešaná a bezproblémová,” hovorí hlavná stylistka Trish Rossel zo Západnej Austrálie.

Najlepšie na tomto pochmúrnom je, že je to skvelá farba pre každú ženu, ktorá chce byť tmavá a svetlá.

“Táto farba a strih vlasov je ideálna pre ženu s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorá chce trochu textúry a rada nosí vlnité vlasy,” vysvetľuje Rossel. “Farba dodáva iný rozmer a môže byť vhodná pre všetky typy vlasov, ale vlasy so strednou hustotou a prirodzene rovné vlasy sú ako stvorené na letný sombre, ako je tento.”

Tmavá až stredne zlatá hnedá Ombre

Tmavá až stredne zlatá hnedá OmbreInstagram @colorbymary

Tmavý až stredne hnedý ombre je o jednoduchosti. “Páči sa mi, ako sa farba mieša.” Prechod od koreňa k svetlu vytvára efekt bez námahy, “hovorí stylistka Mary K Burt z Maconu, GA.

“Táto farba je pre ženu s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorá chce vylepšiť svoju prirodzenú farbu a zároveň mať jas živého zvýraznenia,” vysvetľuje Burt. “Na tomto vzhľade je skvelé, že funguje pre akýkoľvek tvar tváre a akýkoľvek životný štýl.”

Burt odporúča dobrý šampón a kondicionér na ochranu farieb, ako je Pureology Hydrate alebo Redken Color Magnetics.

Prírodná Hickory Brown s jemnými rozmermi

Prírodná Hickory Brown s jemnými rozmermiInstagram @studio6hairsalon

Túto prírodnú hikorovú hnedú s jemným rozmerom vytvorila senior stylistka Shelby Merz z Springfieldu, IL.

“Pre všetky ženy zvažujúce tento vzhľad by som povedala, aby vzali do úvahy ich prirodzenú farbu. Na báze, ktorá je ľahšia, by údržba vyžadovala obnovu každých šesť až osem týždňov, “hovorí Merz. “Odporúčam vždy používať šampón a kondicionér bezpečný pre farby, aby ste predišli vyblednutiu.”

Tmavá brunetka so svetlohnedými odleskami

Tmavá brunetka so svetlohnedými odleskamiInstagram @erica_ws

Túto tmavú brunetku so svetlohnedými odleskami vytvorila stylistka Erica Martin zo San Jose v Kalifornii.

Na úpravu týchto tmavých vlasov Martin hovorí, že všetko, čo potrebujete, je skvelý bezoplachový kondicionér, kulma a suchý šampón. “Ak hľadáte štýl, ktorý je šetrnejší k praniu a noseniu, odporúčam použiť plážový sprej s morskou soľou.” Naneste ho na mokré vlasy a nechajte vzduch vyschnúť alebo rozptýliť, aby sa vytvoril strapatý efekt, “dodáva.

Detská lampa z mliečnej čokolády

Detská lampa z mliečnej čokoládyInstagram @hairbyjamyee

Tieto detské svetlá z mliečnej čokolády s vlnami bez námahy vytvorili manažérka salónu a stylistka Amy Birmingham z Chicaga, IL.

“Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je to ľahký prechod pre ženy, ktoré si začínajú farbiť vlasy. Uvoľňuje dámu do farby bez toho, aby sa cítili zahltení, “poznamenáva.

Birmingham odporúča šampón a kondicionér J Beverly Hills Fragile na udržanie farby a lesku. “Bez ohľadu na vek, tón pleti alebo životný štýl môže tento vzhľad ktokoľvek cítiť skvele a krásne,” dodáva.

Stredne hnedá & Medová blondínka Balayage

Stredne hnedá & amp; Medová blondínka BalayageInstagram @francyriah

Jedná sa o viacrozmernú balayáž s karamelovými a medovými tónmi. “Tento klient má husté, kučeravé vlasy a prišiel s krátkym, hranatým bobom a červeným/bordovým farbivom na vlasy,” vysvetľuje senior stylista Francis Barrientos z Toronta, CA.

Najlepšia vec na tomto vzhľade je, že pridaním dimenzie sme boli schopní vytvoriť ilúziu prirodzene vyzerajúcich odtieňov pri zachovaní neporušenosti integrity vlasov..

Na vytvorenie tohto vzhľadu použil Barrientos na domácu liečbu modrý práškový zosvetľovač Olaplex č. 1, aditívum č. 2 a predpisoval č. 3. “Použil som Goldwell Topchic a Colorance technikou balayage a izoloval som medzi nimi kúsky vo fólii, aby som sa mohol hlbšie sústrediť,” poznamenáva..

Barrientos odporúča tento hnedý odtieň ženám, ktoré chcú zmeniť farbu vlasov z tmavého podkladu a/alebo im rastú vlasy. “Je tiež ideálny pre ženy, ktoré sa plazia do šedi, pretože majú nízke nároky na údržbu a rozmerová farba bude kamuflovať sivý rast, čím sa vaša ďalšia návšteva natiahne o ďalšie dva až tri týždne,” dodáva.

Bohatá jesenná hnedá s karamelovými odleskami

Bohatá jesenná hnedá s karamelovými odleskamiInstagram @poshlypayton

“Považoval by som to za bohaté a štruktúrované jesenné hnedé vlasy s karamelovými odleskami,” hovorí stylistka Kristi Peters z Omahy, NE..

Tento vzhľad je báječný pre ženu, ktorá chce všestrannosť rovných alebo natočených vlasov a miluje jemný zažitý vzhľad. “Myslím, že farba je naozaj skvelá pre väčšinu tónov pleti a typov vlasov,” dodáva.

About the author