Novinka: 24 lichotivých nápadov na farbu vlasov hnedej až blond Ombre práve teraz

Hnedá až blond ombre je farba vlasov, ktorá začína hnedou v korienkoch a postupne sa stáva blond až po končeky vlasov. Tu prichádza farebná technika, ktorá zvýši úroveň vašej hry s vlasmi. Zaručene!

Courtney Alexander, profesionálna koloristka so sídlom v Missouri ponúka svojim klientom tieto nadrozmerné prvky. Hovorí: „Zvážte, či už máte farbené vlasy, stav vašich vlasov a aký tón blondínky chcete na koncoch. Popolavé a platinové tóny s trochou tepla v nich sú práve v trende. “

Vaša najhoršia nočná mora je dostať ombré, ktoré nie je bezproblémové! Courtney radí, aby „mala jasno v odtieňoch blond a hnedej, ktoré chcete. Tiež sa uistite, že sú dosiahnuteľné v požadovanom časovom rámci a v rámci rozpočtu. “

Ďalšou témou na diskusiu je vaša história. Vysvetľuje: „Pre vášho stylistu je dôležité, aby dokázal nájsť najlepší spôsob, ako dosiahnuť svoj cieľ.“

Pred ďalším stretnutím s farbením vlasov si pozrite tieto trendové fotografie nápadov na farbu vlasov hnedej až blond ombre!

Karamelová hnedá až blond ombre s ofinou

Karamelová hnedá až blond ombre s ofinouInstagram @yourhairbynicole

Karamelovohnedá až blond ombre s ofinou ponúka hravý a kreatívny účes. Ombre sa ľahko udržiavajú, pretože vám rastú vlasy a s plážovými vlnami pôsobia majestátne. Celý okraj medzitým dodáva kotletke mladistvý nádych.

Hnedé až blond reverzné ombre

Účes s hnedou až blond reverznou ombrouInstagram @bohemianbeautystudio

Hnedý až blond reverzný ombre je farba vlasov s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorá vám umožní byť brunetkou a blondínkou zároveň. Porozprávajte sa so svojim kaderníkom o tom, že vyskúšate techniku ​​ľahkého alebo balayage s odvážnym kúskom na zarámovanie tváre, ktorá vám poskytne žiarivý pop blondínky okolo tváre. Ak chcete pridať textúru, pomocou žehličky na blond alebo hnedé vlasy v štýle ombre vytvorte voľné, strapaté kučery..

Auburn Brown Ombre s blond koncami

Auburn Brown Ombre s blond koncamiInstagram @kailee.halifax.hairapist

Ak chcete žiariť slnkom pobozkanú, zvážte gaštanovo hnedú ombre s blond končekmi. Udržujte svoje zámky prirodzene vyzerajúce pomocou ombre farby vlasov. Teplá gaštanová brunetová základňa s blond koncami vydá vibrácie západu slnka z vašich kaderí.

Strawberry Blonde Ombre pre brunetové vlasy

Strawberry Blonde Ombre pre brunetové vlasyInstagram @janedoe.hair

Ak sa so svojou brunetkou nudíte, zvážte jahodový blond ombre pre brunetové vlasy. Udržujte farbu svojich vlasov nenáročnú na údržbu a vydajte sa na bohatý, teplý brunetkový základ s balayage ladenou do jahodovej medi. Pochváľte sa nádhernými odtieňmi s vlnami, aby ste dosiahli leštený, luxusný povrch.

Rovná zlatá hnedá až blond blond

Rovná zlatá hnedá až blond OmbreInstagram @tazhairlondon

Rovno zlatohnedú až blond ombre farbu považujte za optimálny spôsob, ako dosiahnuť štýlový vzhľad a nenáročný na údržbu. Funguje to skvele a na dlhých, jemných kučerách bude pôsobiť uhladenejšie a hladšie. Pre lesklejší efekt pokojne použite lesk na vlasy.

Vlnitá medená hnedá až zlatistá blond Ombre

Vlnitá medená hnedá až zlatistá blond OmbreInstagram @kaylalockss

S vlnitou medenou hnedou až zlatistou blond ombre to nie je farba, ktorá sa len topí, ale aj srdcia každého, kto to vidí. Jeho jemný okraj je dôvodom, prečo si tento stredne dlhý ombre účes navždy zamilujete.

Kučeravý hnedý až blond ombre účes

Kučeravý hnedý až blond účes OmbreInstagram @christinadelgadohair

Ochutnajte svoje prirodzené zlomy nosením týchto kučeravých hnedých až blond ombre vlasov. Ľahší tón sa objaví viac, spôsobený vašimi objemnými kučerami a hĺbkou v koreňoch.

Mahagónová hnedá až platinová blond ombre

Mahagónový hnedý až platinový blond ombre účesInstagram @gems_hair_

S pridaním elegantného mahagónového hnedého až platinového blond ombre do vašej hrivy nikdy nič nepokazíte. Rozmer a jemné vlny na tomto účese dobre spolupracujú. Ak chcete pekný popolavý blond nádych pre svoje brunetové kučery, potom požiadajte svojho koloristu o túto farbu ombre!

Červenohnedá až blond Ombre

Červenohnedá až blond OmbreInstagram @bellebybay

Farebnou taveninou na dlhých vlnitých zámkoch nikdy nič nepokazíte. Zosilnite svoj hnedý až blond účes stiahnutím červenohnedého až blond ombre. Hrajte s plážovými vlnami, aby ste posilnili dimenziu balayage.

Mocha hnedého až subtílneho blond Ombre Boba

Mocha hnedý až jemný blond účes Ombre BobInstagram @yochigershon_

Chcete kričať na topiacu sa farbu vlasov, ktorá zosvetlí vaše pramene a bude ladiť s vašou olivovou pleťou? Jedná sa o moka hnedý až blonďavý ombre strih bob po ramená s bočnou ofinou, vhodný pre vaše jemné vlasy.

Medovo hnedé korene na blond Ombre

Medovo hnedé korene v štýle blond OmbreInstagram @dalma_petnehazi

Rozhodnite sa pre medovo -bronzovú farbu vlasov, ktorá doplní koketnú a elegantnú atmosféru, do ktorej idete. Rozžiarte svoj vzhľad pomocou týchto medovo hnedých korienkov na blond ombre a okoreňte ich kučerami na koncoch.

Hnedá až biela blondínka

Hnedý až biely blond štýl OmbreInstagram @tassathair

Dámy niekedy nemajú radi vlny a kučery, a to je úplne v poriadku, pretože ombre môže mať na rovných vlasoch stále ten wow faktor! Ak máte rovné vlasy a máte stredne dlhé až dlhé vlasy, je to pre vás hnedý až biely blond ombre. Tento odtieň vám zaručene dodá vzrušujúcu atmosféru, ktorá tiež lichotí spravodlivému tónu pleti.

Hnedá až jaseňová blond Ombre

Hnedá až jaseňová blond OmbreInstagram @salonaugustin

Hnedá až popolavá blond ombre vdýchne vašim tupým kaderiam nový život. Plážové vlny zaberú viac rozmerov aj na vašich vrstvených vlasoch strihaných do V..

Čierna hnedá až blond Ombre

Štýl čierna hnedá až blond OmbreInstagram @hairbymonika.q

Kto by nebol posadnutý postupným miešaním tohto čierno-hnedého až blond ombre? Toto je určite elegantný spôsob, ako zosilniť vašu prirodzenú farbu vlasov. Vlny môžu vašim dlhým vlasom dodať pohyb a lesk.

Ash Brown až Blonde Balayage Ombre

Ash Brown až blond účes Balayage OmbreInstagram @balayageorbust

Popolavo hnedá až blond balayage ombre a plážové vlny vedú k elegantnému záveru. Kaderníčka Danielle Cooley z Kanady namaľovala tieto blond pruhy pre prirodzene vyzerajúci okraj. Na vytvorenie tejto krásnej, bezšvovej blondínky použila „čajové sviečky a fóliu“.

Stredne gaštanová hnedá až blond ombre

Stredne gaštanová hnedá až blond ombreInstagram @theorganicmane

Rozhodnite sa pre stredne gaštanovohnedý až blond ombre, ktorý má balayage melíry. Pri tejto úžasnej farbe je tiež dôležité upravovať zámky jemnými vlnami.

Krátke tmavohnedé až blond ombre

Krátky tmavohnedý až blond ombre účesInstagram @terri_nadin_hair

Toto krátke tmavohnedé až blond ombre sa vyznačuje dokonalým efektom roztopenia farby. A vyzerá to krásne na jemných stromoch! Tento trend ponúka tmavý koreň a necháva vaše prirodzené zámky vyrásť bez neustáleho farbenia. Zapracujte na úprave vlnitého strihu po krk, pretože nič neprekoná elegantný vlnitý bob.

Kaderníčka Terri Nadin z Cardiffu, Veľká Británia to nazýva tradičným slnkom pobozkaným ombre s jemným prechodom z tmavších korienkov do sušienkovej blondínky a potom do svetlejších koncov. Je nakrájaný na tupý, jednodĺžkový bob v štýle textúrovaných plážových vĺn. Je veľmi univerzálny a hodí sa takmer každému!

Rozpustená farba na týchto krátkych vlasoch je ideálna pre ženy, ktoré sa snažia dostať do salónu na pravidelné služby v oblasti farieb. Ak ste tmaví a radi by ste boli svetlejší bez zachovania tradičných svetiel, môžete nechať korene prirodzené a farba krásne vyrastie..

Svetlohnedá až blond ombre so zvýraznením tváre

Svetlohnedá až blond ombre so zvýraznením tváreInstagram @manely.paint

Voľné plážové vlny ladia s týmto dlhým svetlohnedým až blonďavým ombre so zvýrazňujúcimi prvkami tváre. Svetlejšie akcenty vytvárajú príjemný balayage finish.

“Páči sa mi, ako návaly blondínok dokonale predvádzajú textúru vo vlasoch a blonďavý rámik okolo jej tváre spája celý vzhľad,” hovorí Hannah Moore, špecialistka na balayage z Statesville, NC..

Vďaka tomuto vzhľadu si každá dáma môže užiť svoju farbu a prerásť do svojho štýlu s menšou údržbou a menšími starosťami, že bude musieť prísť a nechať si upraviť farbu každých 6 až 8 týždňov.!

Kakaovo hnedá až stredne svetlá blond

Kakaovo hnedá až stredne svetlá blondInstagram @marion.castang

Tento vzhľad je prírodná krémová blond ombre na hnedých vlasoch od kaderníčky Marion Castang z Vancouveru, BC. „Páči sa mi, že je lesklý a zdravý. Tiež sa mi páči, že tieto vlasy bronde ombre vyzerajú skutočne prirodzene, “upozorňuje Castang.

Tento štýl ombre je pre ženy, ktoré nechcú vlasy s vysokou údržbou. Doma sa odporúča dobrý hydratačný šampón a kondicionér, aby boli vlasy zdravé a hladké.

Castang dodáva: „Čas od času použite purpurový šampón, aby ste blondínke zachovali odtieň. Môžete to urobiť na akomkoľvek type vlasov (tenké, silné, dlhé alebo krátke). “

Čokoládovo hnedá až blond Ombre

Čokoládovo hnedá až blond OmbreInstagram @jureintorres

Jedná sa o dramatický topiaci sa čokoládový ombre s blond pramienkami na vlnitom a vrstvenom účese, ktorý vytvoril stylista z Massachusetts Jurein Torres.

“Toto je rozmerná farba vlasov, ktorá prechádza zo svetlých a teplých hnedých korienkov do svetlých blond končekov.” Tento vzhľad bol upravený pomocou kulmy s vyčesanými kučerami, aby poskytol jemnejší, vlnitý účes, “opisuje.

Torres vysvetľuje: „Môže sa retušovať každých šesť mesiacov pre tých, ktorí sa nechcú zaoberať videním koreňov každých 4 až 6 týždňov. Túto farbu by som odporučila aj ženám, ktoré sa nechcú úplne zbaviť svojich blond vlasov, ale chcú vo svojich vlasoch vyskúšať niečo nové, ako napríklad dobrodružstvo do sýtych sýtych hnedých. “

Hnedá až špinavá blondínka Ombre

Účes hnedej až špinavej blondínky OmbreInstagram @paintmeprettyct

Toto hnedé až špinavé blond ombre vytvorila balayage artistka Katie Carroll z Milfordu, CT.

Carroll zvyčajne hovorí, že brunetkám, ktoré chcú byť blond, je to, ako tento proces funguje a koľko relácií bude potrebných na dosiahnutie vzhľadu. Carrollovi trvalo asi 3 až 4 sedenia, kým dosiahol jas vzhľadom na to, aké tmavé sú prírodné zámky.

Stredne hnedá až blond Ombre

Stredne hnedá až blond OmbreInstagram @hairbykamo

Ombre sa vykonáva balayage, čo je technika farbenia vlasov rukou, ktorá dáva zmiešaný prirodzený vzhľad bez zjavných línií..

Stylista Kamo Kameran z Malmö, SE túto techniku ​​miluje. Hovorí: „Hra s farbami je najlepšia časť mojej práce a potom strihanie, pretože dodáva vlasom život. Posledná vec je styling, ktorý príde po strihaní, aby mohol predviesť, ako boli vlasy ostrihané jasne. “

Najlepšie na tejto technike (balayage) je, že celý proces je možné vykonať bez amoniaku, takže nie je škodlivejší ako akýkoľvek iný farebný proces. Aj keď Kameran vysvetľuje: „Musíme byť úprimné a povedať ženám, či skutočne zodpovedajú ich tvaru tváre a osobnosti, pretože vlasy sú najdôležitejšou súčasťou vášho tela.“

Teplá hnedá až tmavá blond Ombre

Teplý hnedý až tmavý blond účes OmbreInstagram @_lyssacolors

Použitá technika je balayage ombré, pretože konce sú odľahčené.

Farbiarka Alyssa Bergová zo Sacramenta, CA vysvetľuje: „Vystrihovali sme jej vlasy a dali sme sa dobre ostrihať, pričom sme zhodili tonu váhy. Keď idete na blond, vždy zvážte pár centimetrov, ktoré by ste si schudli. Máme radi zdravé vlasy! “

Berg tiež poukazuje na to, že „Ak uvažujete o blondínke, budete potrebovať vlasové výrobky, ako sú oleje, fialové šampóny, opravné šampóny, masky, vlasové vody atď. Je to určite záväzok!“

Hnedá až svetlá blond Ombre

Účes hnedej až svetlej blondínky OmbreInstagram @plushhairartistry

Tento ombre má na vrchu jemnú zmes. Účes dodáva mäkké vrstvy a orámovanie tváre, ktoré prináša krásne funkcie, a voľné kučery dodávajú štýlu dokonalý nádych. Celú myšlienku vlasov vytvorila Lily Nguyen, stylistka z Kanady.

Keď sa Nguyen pýta na tipy, odpovedá: „Vedzte, že ísť na popolavú blondínku z tmavohnedej znamená, že nie všetky vlasy sú rovnaké. Na dosiahnutie tohto vzhľadu môžu niektoré typy vlasov potrebovať viac ako jednu reláciu. Rada pre všetky ženy je, aby ste si vždy zaistili, že budete mať vo vlasovej rutine purpurový šampón! “

About the author

Adblock
detector