Strieborné blond vlasy – ako získať túto trendovú farbu na rok 2021

Strieborno-blond vlasy sú hybridnou farbou vlasov, ktorá spája svetlú blond so striebornými odtieňmi. Podobne ako platinová blond, strieborný/popolavý tón má tendenciu byť tmavší a chladnejší, zatiaľ čo platina sa drží jasnej pravej bielej. Strieborné vlasy vytvárajú kovovú farbu vlasov, ktorá sa trbliece.

Zosvetlená základná farba je očividne nutnosťou, ak chcete dosiahnuť dokonalú trblietavú strieborno-blond hrivu. Aby sa vaše korene neukazovali, je potrebná aj pravidelná návšteva vášho koloristu na dotyk koreňov a dobré priateľstvo s dobrým fialovým šampónom udrží vaše platinové sny živé a dlhotrvajúce. Aký lepší spôsob, ako vstúpiť do sveta blondínok, ako s touto ľadovou avantgardnou farbou vlasov?

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite naše obľúbené obrázky trendu farby vlasov strieborno-blond.

Platinová strieborno-blond plavba

Platinová strieborná blond plavbaInstagram @danielleodhair

Platinová strieborno-blond farba nikdy nesklame a nevytvorí módny trend vlasov. Jeho pevná strieborná farba má chladnejší tón, vďaka čomu je ideálnym párom pre dlhé plážové vlny. Aby ste dosiahli túto krásu, musíte správne vykonať úplnú balayáž, roztavenie koreňov a detské svetlá.

Strieborná blondínka s ružovými tónmi

Strieborná blondínka s ružovými tónmiInstagram @tmi.mirkkalappalainen

Strieborná blondínka s ružovými tónmi je dokonalou kombináciou tepla a chladu a vytvára perlový povrch. Môžete tónovať fialovým šampónom a potom do vlasov pridať celkom teplý perlový toner. Túto farbu budete musieť udržiavať maximálne každých 4-6 týždňov, aby vyzerala svieža. Vyzerá krásne so svetlejšími tónmi pokožky a najľahšie sa udržiava s prírodnou bázou 7+.

Bielo strieborný blond odtieň pre ženy nad 60 rokov

Bielo strieborný blond odtieň pre ženy nad 60 rokovInstagram @thehendrixhairexperience

Biele striebro je úžasný blond odtieň, ale najmä pre ženy po 60. Ak nie ste stopercentne sivé a väčšina vašich vlasov je tmavá, urobte dramatickejšie farby s jasnými striebornými tónmi.

Silver-Blonde Ombre

Strieborná blondínkaInstagram @dianaduran1515

Preskúmajte dve farby v jednej s tmavšou strieborno-blond ombrovou farbou, najmä ak máte dlhé a dlhé vlasy. Stylistka Diana zachránila deň pridaním hlbokej balzamu striebra k blonďatým zámkom. Udržanie koreňov v tme môže spôsobiť, že táto farba bude mierne nenáročná na údržbu. Skúste tento trend a dodajme vašej prirodzenej farbe vlasov korenie!

Tmavá strieborno-blond farba vlasov

Tmavo strieborná blond farba vlasovInstagram @hairbydreaaaaa

Tmavá strieborná blond vytvára žiarivú šedo-platinovú farbu vlasov. Ponúka popolavý tón, ktorý lichotí neutrálnej pleti. Styling vlasov teplom môže spôsobiť, že farba bude matná, preto vždy používajte tepelnú ochranu a zachová si lesklý povrch.

Strieborná plavba

Strieborná plavbaInstagram @pracowniahairstylistno

Strieborná baláž na dlhých vlnitých vlasoch? Ach, to je esteticky príjemné! Pohyb dodáva striebornej farbe týchto vlasov lesk, textúru a rozmer. Je ideálny pre jemné vlasy!

Ak sú však vlasy hrubšie ako obvykle, požiadajte o tmavšie korene v stredných dĺžkach a koncoch, aby ste vytvorili hĺbku a rozbili hrúbku zámkov..

Tmavá blondínka so striebornými odleskami

Tmavá blondínka so striebornými odleskamiInstagram @beautybyjordyy

Získajte efekt vyblednutia vlasov s platinovými odleskami na hlbokých blond vlasoch. Kolorista Jordan odviedol úžasnú prácu v tejto farebnej kombinácii s nízkymi nárokmi na údržbu. Tóny vytvárajú teplý odtieň špinavých blond vlasov, ktorý v lete vyzerá veľmi pekne.

Strieborné odlesky na blond vlasoch

Strieborné odlesky na blond vlasochInstagram @herostyle2003

Strieborné odlesky na blond vlasoch dodávajú vzhľadu krémovitosť. Čím jemnejšie sú strieborné odlesky, tým sú prirodzenejšie. Väčšina dám to určite zvládne. Je to pekná alternatíva pre ženy, ktoré chcú prvýkrát experimentovať s blond zámkami.

Strieborná blondína s tmavými koreňmi

Strieborná blondína s tmavými koreňmiInstagram @hairbydarcy

Táto svetlo strieborná blondína s tmavými koreňmi je chladný, sivý, strieborný tón s tmavou koreňovou šmuhou. Vytvoril ho vlasový terapeut Darcy Carpentier zo San Pedra v Kalifornii.

Ak uvažujete o tejto blondínke, Carpentier chce, aby ste pochopili, že je to farba s veľmi vysokou údržbou. “Je to investícia do vášho času a do vášho bankového účtu.” Toto je 5-hodinová schôdzka za vlasy, každé 2-3 mesiace, “poznamenáva.

“Používanie správneho a profesionálneho šampónu, hĺbkovej úpravy a stylingu,” vysvetľuje. “Konzistentné úpravy a hĺbkové ošetrenia.” Tento vzhľad sa hodí pre všetky vekové kategórie a životný štýl. Staršie dámy, je to skvelá farba na zmiešanie vašich súčasných prírodných sivých vlasov. “

Platinová strieborná blond

Platinová strieborná blondInstagram @brushedtoblonde

Jedná sa o platinovo striebornú blond farbu vlasov, ktorá sa vyznačuje jemným efektom topenia. Tmavšie korene zintenzívňujú bielo-blond odtieň. Rozhodnite sa pre tento trend, ak vás inšpiruje ikonická svetlo strieborná farba Lady Gaga a chcete hrať s iným odtieňom blond.

Ľadový striebro

Ľadový striebroInstagram @jeffreyrobert_

Ľadová strieborno-blond farba vlasov, ktorá stojí za vyskúšanie! Táto kombinácia jasných strieborných a studených blond odtieňov má chladný, dymový tón, ktorý dopĺňa svetlú a teplú pleť. Ostrý, elegantný a sofistikovaný – funguje to na každú ženu, bez ohľadu na to, do akej atmosféry sa chystá.

Jemná strieborno-blond

Jemná strieborná blond farba vlasovInstagram @beautybyashleywalls

“Táto jemná strieborná blondínka je perfektná ľadová blondína.” Má rozmer, ktorý mu dodáva pohyb a kontrast s textúrovaným stredne dlhým účesom, “hovorí stylistka Ashley Walls zo Scrantonu, PA..

“Ak sa chystáte získať jeden z týchto nápadov so strieborno-blond vlasmi, vedzte, že to bude nejaký čas trvať, ale ten čas bude stáť za to,” hovorí Walls. “V závislosti od farby vašich vlasov na začiatku to môže trvať niekoľko blonďavých schôdzok každých 6 týždňov.” Najlepšie bude ošetrené purpurovým šampónom raz týždenne. Potom po zvyšok týždňa používajte veľmi hydratačný šampón a kondicionér. “

Walls ďalej hovorí: „Výrobky sú pre blondínky veľmi dôležité, aby sme mohli udržať vaše vlasy čo najzdravšie. Akonáhle dosiahnete svoju cieľovú farbu, toner každých 4-6 týždňov vykoná svoju prácu a potom podľa potreby vyretušuje. Je perfektný pre ženy, ktoré sa rady nechávajú často rozmaznávať na stoličke. “

Silver-Blonde Highlights na tmavohnedom základe

Strieborné blond vrcholy na tmavohnedom základeInstagram @kimwasabi

Tieto strieborno-blond odlesky na tmavohnedom základe majú rozmerný strieborný dymový vzhľad. Vytvoril ich kaderník Kim Pham z Newarku v Kalifornii.

“Toto je jedna z najviac údržbových farieb vlasov, pokiaľ ide o blond farbu, pretože odtieň je taký jemný,” vysvetľuje Pham. “Táto farba bola dosiahnutá technikou dráždivej fólie. Tu sa zmiešajú všetky rozmery s množstvom zosvetľovačov v spodnej polovici vlasov. “

Tmavú farbu vlasov potom treba zdvihnúť veľmi svetlú a zbaviť ju akéhokoľvek žltého podkladového pigmentu, aby ju striebro prijalo.

“Po prvé, v stylistickom kresle strávite najmenej 8 hodín, niekedy aj viac v závislosti od histórie vlasov.” Musíte byť tiež ochotní minúť 500 dolárov a viac na reláciu/relácie, ”poznamenáva.

Pham pokračuje: „Keďže vlasy je potrebné zdvihnúť veľmi ľahko, vlasy sú zbavené svojich prirodzených živín a vlhkosti. Preto je potrebné vlasy pravidelne ošetrovať nejakým prostriedkom na tvorbu väzieb alebo kolagénom. “

Na udržanie dlhej životnosti pastelových farieb týchto hnedých vlasov na chladnejšej striebornej strane je najlepšie menšie množstvo šampónu. Použite šampón bezpečný pre farby. Odporúča sa šampónovať raz alebo dvakrát týždenne. Suchý šampón bude váš najlepší priateľ.

Strieborná jaseňová blond

Strieborná jaseňová blond farba vlasovInstagram @createdby.el

Vyberte si túto striebornú popolavú blondínku ako svoj ďalší cieľ v oblasti vlasov. Nebudete ľutovať. Odtiene popolavej blondínky je možné stiahnuť krátkym bobom alebo dlhým účesom.

Pri zvažovaní tohto vzhľadu je záväzkom podniknúť kroky k získaniu požadovanej farby. Vyžaduje si to tiež čas a úsilie, aby ste prešli všetkou údržbou, aby ste udržali popolavý tón. Stylisti odporúčajú šampónu Redken Blondage chrániť jeho strieborný odtieň.

Blond a strieborné vlasy s vrkočmi

Blond a strieborné vlasy s vrkočmiInstagram @himeshair

Blond a strieborné vlasy s vrkočmi robia zábavný a koketný štýl pre dlhé vlasy. Je to textúrovaný polovičný updo, ktorý vyrobila texaská stylistka Brooke Himes.

Jasná farba vlasov je prekážkou, najmä ak sa spojíte s takýmto štýlom. “Natočil som vlasy a omotal som ich okolo svojej 1-palcovej kulmy Paul Mitchell. V spodnej časti som nechal jeden palec, aby sa vytvorila plážovejšia kučera, “hovorí Himes.

Strieborná blondína Pixie pre ženy nad 70 rokov

Strieborný blond pixie pre ženy nad 70 rokovInstagram @leonarobinsonhairartist

Strieborno-blond pixie pre ženy nad 70 rokov je skvelá pre väčšinu tvarov tváre a vyžaduje minimálny styling. Leona Robinson, stylistka z Nového Zélandu, ju považuje za veľmi vhodnú pre super jemné a dokonca kučeravé vlasy.

“Získal som pernatý pohľad na výstrih prispôsobením a hodnotením podľa sekcií. Ponechal som si určitú dĺžku v korune a na vrchu, čím som eliminoval objem v bokoch. Vďaka tomu bude vrch pôsobiť plnšie, “vysvetľuje.

Ľadové strieborné vlasy Pixie pre ženy nad 50 rokov

Ľadové strieborné pixie vlasy pre ženy nad 50 rokovInstagram @estrellasalonstudio

Ľadové strieborné pixie vlasy pre ženy po 50-tke sú strihu krátkej dĺžky s prednou vlnou vpredu a krátkymi vrstvami. Stylistka Miranda Denmanová z Arizony navrhuje, aby bola táto kotleta pre ženy s riedkymi vlasmi.

“Toto bolo vytvorené pomocou holiaceho strojčeka na skrátenie a texturizáciu oblastí, kde sú vlasy hrubšie.” Dlhšie časti účesu boli strihané nožnicami. Výsledkom boli tupé konce, kde som chcel vytvoriť plnosť, “upozorňuje Denman.

Krátky strieborný blond Bob pre staršie ženy

Krátky strieborný blond bob pre staršie ženyInstagram @lezliel6

Strieborný krátky blonďavý bob pre staršie ženy je klasický strih, ktorý umožňuje vyrastanie prirodzených korienkov. Lezlie Alcorn Lust of Texas sa učí prospešnosti takéhoto vzhľadu a miluje ho!

“Je to prirodzené, takže sa nemusíte obávať koreňov a hľadania profesionálnej farby každé štyri týždne,” hovorí Lust. Čo sa týka údržby, Lust asi dvakrát mesačne používa fialový šampón a kondicionér.

Strieborná dymová blondína

Strieborná dymová blondínaInstagram @kysandra_loove

“Tieto strieborno-blond tóny vytvárajú svetlohnedú dimenzionálnu blondínku, ktorou prechádza prirodzená základná farba.” Spája sa s jej koreňovým kohútikom, vďaka čomu rastie trochu bezproblémovejšie, “vysvetľuje kaderníčka Kysandra Gomez z Palm Desert, CA.

“Rozhodne by som im dal vedieť, že tieto dlhé strieborné vlny môžu byť trochu náročné na údržbu,” hovorí Gomez. “Preto je domáca starostlivosť rovnako dôležitá ako to, čo robíme v salóne, ak nie ešte dôležitejšie, takže používanie správneho produktu je kľúčové.”

Gomez odporúča šampón a kondicionér Olaplex spolu s domácou kúrou číslo 3, aby boli vlasy hydratované a zdravé. “Tiež bezoplachový kondicionér alebo ošetrenie.” Ak sa zaväzujete k procesu a cene tohto vzhľadu, určite chcete investovať do skvelých produktov, “dodáva.

Strieborná mrazivá blondína

strieborné mrazivé blond vlasyInstagram @leanne_chadwick_hair

Strieborná mrazivá blondínka, ktorú stojí za to kopírovať, ak ste ctižiadostivá blondínka! Dosiahnutie tohto tónu je proces, ale udržať ho bude ľahké, akonáhle sa dosiahne výsledok. Stylisti odporúčajú použiť fialový šampón na ľadový alebo strieborno-blond odtieň. Takýto produkt je účinný pri zrušení mosadzných tónov.

Metalické striebro a blond

Metalická strieborná a blond farba vlasovInstagram @panachehairbychristina

Tieto metalické strieborné a blond vlasy majú studený korienok, ktorý ladí s ľadovými blond vlasmi. Vytvorila ju kaderníčka Christina Brannon z Abingdonu, MD.

“Na túto farbu bolo použité práškové bielidlo Wella Blondor s objemom 20. Do vlasov boli pridané detské svetlá, ktoré dodávajú prirodzenejší vzhľad. Na tónovanie boli použité Guy Tang 10sm a 8sm, aby získali ten strieborný kovový odtieň, “vysvetľuje Brannon.

Brannon tiež hovorí: “Ženy, ktoré majú viac chladný tón pleti, môžu túto farbu rozhodne rozkolísať viac ako žena s teplými červenými tónmi.”

About the author