Svetlá zlatohnedá farba vlasov: Ako vyzerá a 15 trendových nápadov

Svetlé zlatohnedé vlasy sú svetlejšie brunetové vlasy s náznakmi zlatistých tónov. Je to bohatý a žiarivý odtieň, ktorý vašim vlasom dodá teplo a jas.

Kaderník NJ Kelly Mccormick dal mi všetky deet na tomto slnečnom tieni. Jej tip číslo jedna? “Vždy zachovajte rozmer vo vlasoch, aby ste narušili farbu.” To mu dodá určitú hĺbku, takže pri umývaní bude pôsobiť pekne zlatohnedo a nie ako plochá mosadzná farba, “hovorí.

Kelly tiež zdieľala niekoľko bodov na zamyslenie pred tým, ako sa dohodne na farebnom stretnutí. “Bude ti ten tón slušný?” Zistite, či váš odtieň pokožky vyzerá lepšie s teplými alebo chladnými tónmi vo vlasoch. Niekedy vidíte fotografiu a milujete vlasy, pretože na tejto osobe vyzerajú dobre. Ale potom to pre teba nie je to pravé. “

Ďalšou jej pripomienkou je, aby ste sa jasne porozprávali so svojim stylistom. „Ukazovanie obrázkov veľmi pomáha. Niekedy len povedanie farby svojmu stylistovi môže pre vás znamenať niečo iné ako pre nich. “

Nakoniec som sa spýtal na jej nevyhnutný produkt, ktorý musíte mať poruke a udržať veci čerstvé. “Odporúčal by som modrý šampón, aby oranžové tóny nevybledli.” Po určitom čase sa môžu objaviť mosadzné tóny. Modrý šampón sa úplne nezbaví tepla, ale bude ovládať mosadz až do vašej ďalšej návštevy, “hovorí nám..

Tento odtieň glam vám zaistí, že budete v okamihu žiariť pod slnečným žiarením! Tu sú obrázky svetlohnedých farieb vlasov pre vašu ďalšiu inšpiráciu!

Svetlo zlatohnedá na prírodných vlasoch

Svetlo zlatohnedá na prírodných vlasochInstagram @hairbyminnatervo

Výplata je bezkonkurenčná, ak sa bohatý a teplý odtieň spojí s plnšie vyzerajúcou a dlhou hrivou. Neveriť? Tento odtieň svetlo zlatohnedej na prírodných vlasoch je dôkazom. Vďaka jemným vlnám pre bezchybný pohyb tento vzhľad úplne určuje trendy.

Svetlé zlaté mahagónové hnedé vlasy

Svetlé zlaté mahagónové hnedé vlasyInstagram @corina_wellaproanz

Svetlo zlaté mahagónové hnedé vlasy sú podmanivou farbou, ktorá sa úžasne dobre kombinuje s vlnami a dlhým strihom.

Svetlo zlatohnedá na odfarbených vlasoch

Svetlo zlatohnedá na odfarbených vlasochInstagram @hairby.kathryn

Tento odtieň svetlo zlatohnedej na odfarbených vlasoch pôsobí elegantne. Jeho teplo tvorí rozmer, ideálny pre hladké a rovné pramene. Tmavý koreň vám medzitým umožní vypestovať si prirodzenú farbu vlasov a zo stredne dlhej hrivy urobiť dlhú.

Karamelové odlesky

svetlo zlatohnedé vlasy s karamelovými odleskamiInstagram @studionova_etrithair

Karamelové odlesky dodávajú slnečným tónom neutrálne hnedé vlasy. Veľké, objemné vlny na vašich dlhých vlasoch vytvárajú prúd, ktorý s touto farbou vlasov vyzerá tak jemne.

Kučeravé svetlohnedé vlasy

svetlo zlatohnedé kučeravé vlasyInstagram @gab_barroso

Tento je zlatý! Nasekajte zámky a dosiahnite strih strednej dĺžky, aby ste predviedli svoju textúru. Vďaka svojmu žiarivému a teplému tónu vám tieto kučeravé svetlohnedé vlasy poskytnú neoceniteľný a živý štýl.

Čierna až svetlohnedá Ombre

ombre čiernych až svetlohnedých vlasovInstagram @eccentric_beautysalon

Toto je sladká a jemná zmena na zosilnenie vašich hustých a dlhých vlasov! Je to čierny až svetlo zlatohnedý ombre, ktorý doplní váš každodenný štýl. Či už ide o školu, prácu alebo špeciálne akcie, vlny v tejto farbe vlasov urobia niečo vznešené.

Svetlohnedý zlatý hnedý vlas

Svetlohnedý zlatý hnedý vlasInstagram @_unicornhair_

Kto chce lesklý a jemný vzhľad? Teasylights a detské svetlá ponúkajú žiariaci okraj týchto zlatohnedých vlasov. Upravte ho pomocou jemných vĺn, ktoré dodávajú pohyb, pričom zdôrazňujú vrstvy vášho dlhého účesu.

Svetlé zlaté gaštanové hnedé vlasy

Svetlé zlaté gaštanové hnedé vlasyInstagram @headspotfalt

Svetlo zlaté gaštanovohnedé vlasy majú hlbší odtieň a sršia eleganciou. Plnosť dlhej hrivy plus jemné vlny na koncoch vlasov budú s týmto odtieňom fungovať ako sen.

Veľmi svetlé zlatohnedé vlasy

Veľmi svetlé zlatohnedé vlasyInstagram @hairartbyyvonne

Milujete svoje dlhé zámky? Radšej im dajte prerobiť, aby mohli žiariť najjasnejšie. Odstráňte veľmi svetlé zlatohnedé vlasy, ktoré zodpovedajú vašej elegantnej atmosfére. Objemné vlny a textúra robia veci lepšími, preto ich začleňte.

Svetlé zlaté medené hnedé vlasy

Svetlé zlaté medené hnedé vlasyInstagram @brittneywinklerhair

Ak chcete jemnú zmenu, vyskúšajte svetlo zlaté medené hnedé vlasy. Svetlejšie pruhy poskytujú prirodzenú žiaru vašim dlhým vlnitým zámkom, ktoré budete milovať.

Svetlo zlatohnedá balayáž

balayage svetlohnedých vlasovInstagram @sarahnicholehair

Svetlo zlatohnedá balayage prináša nádherný výsledok, ktorý dodá vašim vlasom ďalší rozmer. Spojte ho so stredne dlhou sekanou a vlnami, aby ste dosiahli dokonalú premenu vlasov.

Svetlo zlatá hnedá s blond odleskami

svetlo zlatohnedé vlasy s blond melíromInstagram @katemontani.hair

Svetlá zlatohnedá s blonďavými odleskami dopĺňa svetlé tóny pleti. Rozjasňuje črty tváre a tiež dodáva charakter vlnitým dlhým zámkom.

Svetlohnedé odlesky na čiernych vlasoch

Svetlohnedé odlesky na čiernych vlasochInstagram @beautydufva

Ak túžite po väčších rozmeroch vo svojich tmavých vlasoch, zvážte pridanie svetlých zlatohnedých odleskov. Práve to pre svojho klienta urobila Tanja Dufva z Helsínk, FI. “Chceli sme sa priblížiť k zemským farbám.” Technika Balayage bola zvolená, pretože sme chceli ponechať okolo jej tváre tmavú farbu, aby rámovala jej krásne črty tváre. Teplá farba v častiach balayage dodáva toto teplo, takže pokožka nevyzerá tak bledo, “hovorí Dufva.

Ďalšia výhoda tejto úžasnej tvorby farieb? Väčší objem. Dufva hovorí: „Ak chcete svojim vlasom dodať väčší objem, technika balayage color vám môže dať iný rozmer, aby vlasy vyzerali plnšie.“

Svetlá zlatohnedá na tmavých vlasoch

Svetlá zlatohnedá na tmavých vlasochInstagram @alissathesauce

Zabudnite na svoje nudné kučery, pretože trend bozkávaný slnkom je tu! S jemnými vlnami budú svetlejšie zlatohnedé pruhy na tmavých vlasoch zosilnené. Udržujte dĺžku vlasov tesne nad hrudníkom, aby ste preskúmali rôzne štýly.

Kaderníčka Alissa Grossi z Newport Beach, CA vytvorila túto úžasnú farbu. “Moja najobľúbenejšia vec na tomto vzhľade je určite rozmer.” Milujem vytváranie hĺbky vo svojej práci, takže svetlo sa na vlasoch odráža inak, “hovorí Grossi.

Zvážte ponechanie niektorých svojich koreňov, aby ste vytvorili efekt tieňových koreňov. Podľa Grossiho „hĺbka v koreni umožňuje prírodným vlasom mäkko rásť, čo udržuje tento strih a farbu na nízkej údržbe“.

Svetlo zlatá hnedá na tmavohnedých vlasoch

Svetlo zlatá hnedá na tmavohnedých vlasochInstagram @hair_by_ada_

Stredne čokoládovo hnedá základná farba v kombinácii s medovo blond balayage vytvára úžasný svetlo zlatohnedý odtieň. Je to tvorca, majster kolorista Mirsada Kuci z Ridgewood, NY, že táto farba vyzerá skvele na takmer akejkoľvek základnej farbe vlasov. Najprv sa však poraďte so svojim koloristom. Podľa Kuciho „jedna vec zostáva záludná – med je teplý, takže musíte skontrolovať, či lichotí vášmu odtieňu pokožky“.

About the author