Toto je 30 najhorúcejších nápadov na farbu vlasov v roku 2021

Farbenie vlasov vám otvára úplne nový svet bronzov, medených, červených, čokoládových, fialových a ďalších! Vďaka toľkým farbám, z ktorých si môžete vyberať, uvádzame niektoré z najobľúbenejších nápadov na farbu vlasov práve teraz. Môžete pôsobiť jemne, jemne a prirodzene – alebo odvážne, živo a v každom odtieni dúhy!

Nezabudnite sa vždy poradiť so svojim stylistom o tom, čo si myslia, že bude na vás tiež vyzerať skvele. Sú vyškolení, aby vás spárovali s najlichotivejšou farbou práve pre vás!

Takže pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne fotografie tých najhorúcejších nápadov na farbu vlasov práve teraz!

Ružové zlato s tieňovými koreňmi

Ružové zlato s tieňovými koreňmiInstagram @tvon_beauty

Hľadáte jemné, ale trendové nápady na farbu vlasov? Potom sa pozrite na túto ružovo zlatú farbu s tieňovými koreňmi. Je to pre dievčatá, ktoré sa neboja vyniknúť. Tmavšie korienky dodávajú tejto tisícročnej farbe vlasov väčšiu hĺbku a určite upútajú pozornosť, kamkoľvek pôjdete.

Auburn hnedé vlasy pre ženy nad 50 rokov

Kaštanové hnedé vlasy pre ženy nad 50 rokovInstagram @chazcolorist

Kaštanové hnedé vlasy pre ženy nad 50 rokov sú všetko! Odtiene červenej a medi okamžite zmäknú vaše črty a dodajú vašej pokožke dodatočnú žiaru. Kaštanové tóny si môžete vychutnať kedykoľvek počas roka!

Živá ružová farba vlasov

Živá ružová farba vlasovInstagram @chloe_theyoungamerican

Vyskúšajte živú ružovú farbu vlasov, ak ste odvážna a vaša aktuálna mantra! Vytvorte tieňový koreň pre dimenziu nanesením farby na korene ako prvé a stredy/konce ako posledné. Semi-permanentná farba upraví vlasy a dodá im extra lesk. Táto farba vlasov bude určite showstopperom!

Balayage čokolády a karamelu

Balayage s čokoládou a karamelomInstagram @hairbyawin

Ak chcete svojim brunetovým vlasom dodať trocha jasu, pouvažujte o čokoládovej a karamelovej balayage. Vďaka kombinácii karamelu a čokoládovo hnedej budú vaše zámky vyzerať prirodzene! Skúste použiť lesklú farbu a toner, aby ste svojim vlasom dodali neuveriteľný lesk!

Ľadové blond vlasy pre staršie ženy

Ľadové blond vlasy pre staršie ženyInstagram @xosalon_pgh

Ľadové blond vlasy pre staršie ženy sú trendy! Cítite sa jasnejšie a mladšie ako kedykoľvek predtým s týmito ľadovými blond tónmi. Tóny vo vás zanechajú prirodzený pocit a okamžite to z vás uberie roky!

Zlatá blondínka

Zlaté blond odleskyInstagram @kmedlin_hair

Zlaté blond odlesky sú perfektné, ak chcete okoreniť svoju základnú blondínku. Na svojich blonďavých kučerách uvidíte žiaru tohto nádherného zlatého tónu. Ak milujete teplé blondínky, už ďalej nehľadajte, tento odtieň vlasov je určite pre vás!

Slnkom bozkávané Balayage Hlavné body

Slnkom pobozkané melódie balayageInstagram @hairandmakeupbykatm

Ak chcete rozjasniť svoju blondínku, vyskúšajte balayage zvýraznené slnkom. Tento odtieň vlasov je ideálny pre dievča s nízkymi nárokmi na údržbu, ktoré chce na svojich kaderách nejaký hĺbkový rozmer. Upravte vzhľad niekoľkými kučerami, aby ste boli pripravení na pláž!

Balayage na rámovanie tváre

Balayage na rámovanie tváreInstagram @romeufelipe

Balayage na rámovanie tváre pomáha otvoriť tvár. V závislosti od tvaru tváre sa poraďte so svojim stylistom o tom, kde by malo začať najlepšie umiestnenie balayage vlasov rámujúcich tvár. To sa robí s cieľom zvýrazniť rôzne vlastnosti tváre. Môže to byť jednoduchá údržba a rýchly doplnkový servis.

Svetlá medená farba na vlasy

Svetlá medená farba na vlasyInstagram @knox_redken_hair

Táto krásne sfarbená červenohnedá balayage vytvára svetlý medený odtieň, ktorý lichotí ženám svetlými a svetlými tónmi pokožky. Vyzerá to úžasne a prináša hladký a zdravý vzhľad vlasov pre všetkých!

Platinová blond farba

Platinová blond farbaInstagram @yosuke_kimura6

Platinová blond farba je chladný popolavý tón, ktorý najlepšie lichotí studeným tónom pleti. Aj keď to vyzerá pekne, stylista Danny z Londýna varuje, že to vyžaduje vysokú údržbu.

“Často veľmi rýchlo mizne a môže vám zanechať mierne teplejšie vlasy, ktoré môžu pôsobiť mosadzne.” Používanie modrého alebo bezsulfátového šampónu a pravidelné ošetrenia sú nevyhnutné. Udržiavajú optimálny stav a zabraňujú rozbitiu. Odporúčam tiež použiť kúru Innolux na všetky blond služby, aby ste zaistili celistvosť vlasov. “ on zdieľa.

Karamelové odlesky pre brunetky

Karamelové odlesky pre brunetkyInstagram @hairaffairaz

Karamelové odlesky pre brunetky ponúkajú pozoruhodný rozmer bez drsnej línie rastu.

Farbiarka Bella Unal z Arizony ju vytvorila pre dámy, aby získali to najlepšie z oboch svetov. „Keď sú stočené, karamelové stuhy viac vyniknú! Keď je narovnaný, má skôr jemnejší vzhľad, “zdôrazňuje.

Pretože karamelový odtieň môže stále vyblednúť, Unal navrhuje tónovacie šampóny, ako napríklad šampón Color Extend Brownlights od Redken..

Jahodový blond tón

Jahodový blond tónInstagram @hairbyabigael

Roztočte jahodový blond tón, aby ste zvýšili lesk a teplo starého blond odtieňa. Táto farba bude lichotivá aj pre dámy so svetlejšou pleťou.

Tvorca lookov Abigael Mccormick z Kanady vyrobil ťažké fólie, aby stiahol túto farbu. “Urobil som plátky po celej hlave s detskými svetlami.” Potom som sa vrátil a vyklopil konce, aby som získal solídny vzhľad, “vysvetľuje.

Napriek tomu, že to vyzerá úžasne, Mccormick tiež zdôrazňuje, aké náročné na údržbu sú. Odporúča časté glazúry a tóny každých 6-8 týždňov.

Ashy Blonde Highlights

Ashy Blonde HighlightsInstagram @colorbylindseymay

Tieto popolavé blond odlesky na stredne dlhých vlasoch vyrobila odborníčka na farby Lindsey Mayová z Wisconsinu. “Toto je perfektná kombinácia blondínky a brunetky.” Odporúčam tento typ vzhľadu každej brunetke, ktorá sa chce vydať na blond stránku bez toho, aby úplne stratila svoje brunetové vlasy, “vysvetľuje May..

Ak ste prirodzene tmavohnedí alebo máte predchádzajúcu farbu na vlasoch, dosiahnutie týchto rozmerových zvýraznení môže trvať niekoľko sedení v salóne. Mayová odporúča bielkovinové produkty na udržanie zdravia vlasov po zosvetlení.

Tento vzhľad vyžaduje určitú údržbu, ale tiež dáva určitú voľnosť tomu, kto ho nosí. “Hovorím svojim dámam, aby sa vrátili o 7 týždňov pre orezanie a toner.” Blondínu môžu nechať vyretušovať každých 7 týždňov alebo každých 5 mesiacov, takže si myslím, že to ženám dáva určitú voľnosť s vlasmi, “poznamenáva May.

Beachy Bleach Blonde Hair

Beachy Bleach Blonde HairInstagram @hairbywrei

Táto plážová blond farba vlasov s plážovými vlnami vytvára nádherný, na leto pripravený módny trend! Svetlý blond tón vytvára stylista Wrei Espiritu z Delty, BC.

“Vyskúšali sme mnoho rôznych kombinácií teplých a studených tónov pomocou Redken Shades EQ Gloss. Potom sme sa rozhodli, že vlasy nebudeme tónovať vôbec a namiesto toho použijeme fialový šampón a kondicionér Redken’s Blondage. Potom skončil s fialovým kondicionérom Evo Fabuloso. Uvedomili sme si, že zachovanie surových teplých blond tónov purpurovým šampónom by nám poskytlo túto krásnu žiarivú blondínku, “uvádza Espiritu..

Účes má na koncoch tvar U, ktorý sa vpredu pripája k vrstvám tváre.

“Väčšina kaderníkov používa buď prútik alebo kulmu, aby dosiahla túto neodolateľnú plážovú vlnu, zatiaľ čo ja radšej používam žehličku.” Vyskúšal som mnoho rôznych techník curlingu pomocou žehličky, aby som dosiahol rovnaký výsledok ako prútik alebo kulmu, “pokračuje stylista.

Bielenie bielizne si vyžaduje vysoko udržiavanú starostlivosť o koreňové opravy, tonery a ošetrenia. V závislosti od tvaru tváre by v tomto štýle veľmi dobre vyzerali aj veľmi štruktúrované ofiny alebo vrstvy na rámovanie tváre.

Dymové blond vlasy

Dymové blond vlasyInstagram @hairmom

Toto je moderná dymová blondínka s ostrým nádychom, ktorú vytiahla farbistka vlasov Gianna DeCaro zo Sheltonu, CT.

“Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako je všestranný. Je vhodný pre každú vekovú skupinu a môže sa nosiť hladko alebo s trochou textúry, aby poskytoval hladký a ostrejší vzhľad, “uvádza DeCaro.

V rodine popolavých blondínok sa tento tmavší tón postupne vypláchne do neutrálnejšej farby. “Pokiaľ ide o údržbu, purpurový šampón sa stane vašim najlepším priateľom na udržanie chladnejšieho tónu,” hovorí DeCaro.

Fialový šampón Loma je jej obľúbený, pretože je na rozdiel od vody na báze aloe. “Aloe je pre vaše vlasy oveľa hydratačnejšie a má mnoho reparačných vlastností, ktoré blond vlasy rozhodne potrebujú, pretože prechádzajú mnohými chemickými procesmi,” dodáva DeCaro..

Medzi typy vlasov, ktoré to dokážu dobre zvládnuť, patria prírodné tmavé blond až svetlohnedé farby vlasov, jemné až stredne štruktúrované vlasy a zdravé vlasy v dobrom stave.

DeCaro zdôrazňuje, že človek musí byť otvorený dodržiavaniu domáceho profesionálneho režimu výrobkov (t.j. nie Suave alebo Pantene) a farbu a strih je potrebné udržiavať každých šesť až sedem týždňov..

Jednoduchá a obývaná Bronde

Jednoduché a zažité v BrondeInstagram @matt.swinney

Tieto bronzové vlasy majú jednoduchosť. Vytvoril ho kaderník Matt Swinney z Minneapolis, MN.

Blondínka je nasadená v realistickom tóne, ktorý nie je príliš ľahký, aby ste zistili, že je vyrobená. Navyše je to skvelá vlasová inšpirácia na jeseň!

Táto ohromujúca farba a štýl je pre moderné ženy s uponáhľaným životným štýlom. Je správne, ak je to urobené správne. Živý vzhľad udržiava zdravie vlasov.

Je veľmi dôležité mať správny režim údržby. Swinney navrhuje: „Mám rád šampón a kondicionér na liečivý olej L’ANZA, aby boli vlasy zdravé a lesklé. Tiež sa mi páči liečivý olej L’ANZA, ktorý upravuje a chráni pred teplom. Nakoniec, všetky ženy by mali mať skvelý suchý šampón na predĺženie životnosti svojich vlasov. “

Dúhové pastelové vlasy

Dúhové pastelové vlasyInstagram @erin_nelson_doh a @jmcintyrehair

Tento pastelový dúhový vzhľad je výsledkom práce dvoch stylistov – Erin Nelson a Joanne McIntyre z Chicaga, IL.

Ak túžite po pastelových živých vlasoch, vedzte, že nie sú náročné na údržbu. Aby ste si udržali veľmi svetlú platinovú blond, musíte prejsť na intenzívnu domácu starostlivosť o vlasy, aby boli vlasy super zdravé. “Tiež sa pripravte na to, že budete so svojim koloristom najlepšími priateľmi, pretože ich veľa uvidíte.” Pastely miznú rýchlo, preto si dajte pozor na rady profesionála, s ktorým pracujete, “radia Nelson a McIntyre.

Pokračujú: „Dobrou správou je, že máme úžasné domáce farebné kondicionéry ako KeraColor a Overtone. Tieto výrobky pomáhajú s farbou a zároveň udržujú vlasy zdravé medzi schôdzkami. “

Tlmená farba vlasov pre morskú pannu

Tlmená farba vlasov pre morskú pannuInstagram @allydestouttt

Jedná sa o moderný, tlmenejší pohľad na trend farby morských víl a dúhových vlasov, ktorý zametá vlasový priemysel! Tieto nápady na farbu vlasov vytvoril autor štýlu Allyson DeStout z Daytonu, OH.

Hovorí: „Dúhové peekaboos dáva tento faktor wow navyše! Ak hľadáte niečo jemnejšie, môžete zakryť jemnou ružovou a vytvoriť tak mnoho rôznych lookov len z jednej farby vlasov. “

Tri veci, ktoré je potrebné zvážiť pred návštevou živých vlasov: trpezlivosť, rozpočet a osobnosť.

DeStout zdôrazňuje, že tieto farby nie sú pre slabé povahy! Sú krásne, ale sú neprirodzené. Ak ste niekto, koho nebaví upravovať si vlasy každé štyri až osem týždňov, tieto farby nie sú pre vás.

Odvážne modré tóny

Odvážne modré tónyInstagram @geli_hairconcepts

Obsahuje ostrý podrezaný pixie s výraznými modrými tónmi, ktoré vytvárajú pávie sfarbenie! Autorom je stylistka Kristen Massengale z New Jersey.

Dámy zvažujúce tento vzhľad vyžadujú častú údržbu spolu s profesionálnymi výrobkami. Massengale odporúča farebný šampón a kondicionér L’OREAL Série Expert Vitamino na udržanie dlhej životnosti farby.

“Najprv zistite, či je tento vzhľad vhodný pre váš životný štýl a profesiu.” Potom sa poraďte so svojim stylistom, aby ste porozumeli najlepším farbám, ktoré dopĺňajú váš tón pleti, tvar tváre a osobnosť, “hovorí stylista..

Massengale tiež navrhuje rezervovať si farebnú retuš dva až tri týždne po prvej návšteve, pretože fantasy farby netrvajú dlho. Naplánujte si stretnutie tri týždne na to, aby ste odfarbili odrast a obnovili farbu.

Slniečko & Dúhy

Sunshine & amp; DúhyInstagram @chitabeseau

Roztomilé farby na vlasy, ako je táto kombinácia slnečného svitu a dúhových korienkov, sú špecialitami farbiarky vlasov Chita Beseau so sídlom v Las Vegas. “Moja obľúbená vec na tom je, že som to spároval s nekonvenčnou kontrastnou farbou, aby som to zmiešal.” Obvykle nepoužívam spolu purpurovú a žltú farbu a nevidel som to príliš často s farbou vlasov. Je to niečo jedinečné a šťastné, “hovorí Beseau.

Aby bola zachovaná živosť týchto farieb, Beseau navrhuje šampónovať vlasy iba jeden až dvakrát týždenne šampónom bez obsahu síranov a studenou vodou..

“Ak máte napríklad ružové vlasy, buďte otvorení rôznym odtieňom ružovej, ktoré najlepšie zodpovedajú vášmu tónu pleti,” odporúča Beseau..

Moderný galaktický bob

Moderný galaktický bobInstagram @adorebyaustin

Túto galaktickú farebnú paletu s definovaným a rešpektovaným klasickým strihom bobu navrhol špecialista na balayage Austin Nierman z Fort Wayne, IN.

“Najlepšia rada, ktorú mám pre klienta, ktorý chce túto službu, je byť pripravený byť špinavý,” hovorí Nierman. „Tento typ farby vydrží až 42 umytí kvalitným šampónom a kondicionérom. Ak si umývate vlasy štyrikrát týždenne, je to 10 1/2 týždňa dlhovekosti farby, “hovorí kolorista.

Vybledne, ale farba Pulp Riot bledne podľa tónu, takže nedochádza k vyblednutiu do podivných farieb. “Modrá bude vždy modrá,” ubezpečuje Nierman.

Fialová blondínka

Fialová blondínkaInstagram @hairbykimmyjo

Žiarivá purpurová alebo purpurová blondínka, ktorú dosiahla licencovaná kozmetička Kimberly Altman z Ridgecrest, CA.

Altmanov tip číslo 1 pre ženy, ktoré chcú túto farbu vlasov, je uistiť sa, že doma používate profesionálne výrobky. “Jediným negatívom módnych farieb je, že miznú rýchlejšie ako bežné farby, takže je veľmi dôležité používať šampón a kondicionér bezpečný pre farby,” vysvetľuje Altman..

Neónová limetkovo zelená s tmavomodrými tónmi

Neónová limetkovo zelená s tmavomodrými tónmiInstagram @fabhairbyjosh

Táto kombinácia žiarivých farieb na vlasy je odvážnym kúskom. Farbiar vlasov Josh Rainville z Floridy vytvoril tento nápad na vlasy s tmavomodrými tónmi pri korienkoch a neónovou limetkovo zelenou od stredných dĺžok po konce..

Na tmavších vlasoch je tento vzhľad možné dosiahnuť skôr ako pri blond vlasoch. Ak teda máte tmavé vlasy a túžite vyzerať takto, buďte trpezlivé. “Je to tiež farba s pomerne vysokou údržbou, ktorá zvyčajne zmizne do štyroch až ôsmich týždňov, takže ak chcete, aby vaše vlasy vyzerali stále svieže, môže to byť vzhľad, ktorý chcete vynechať. Ale ak máte radi zmenu, bude sa vám páčiť transformácia tónu vašej farby, ako mizne, “upozorňuje Rainville.

Pri takýchto farebných vlasoch je veľmi dôležitá aj domáca starostlivosť. Použite šampón a kondicionér bez obsahu síranov a umývajte ich studenou vodou maximálne dvakrát až trikrát týždenne..

Aqua Mystery farba na vlasy

Aqua Mystery farba na vlasyInstagram @anthonyjkakos

Táto aqua farba na vlasy pre ženy je veľmi nervózna, zábavná a žiarivá. Vytvoril ho kaderník Anthony Kakos.

Kakos odporúča uistiť sa, že vám váš stylista pomôže udržať túto farbu najzdravším možným spôsobom. Na dosiahnutie tohto vzhľadu použil Joicos Color Intensity vo farbách True Blue/Colbolt Blue/Peacock Green/Mermaid..

Pokiaľ ide o údržbu, výrobok Vírusový alebo Gem Lites vo farbe tyrkysová môže pomôcť udržať farbu. Studená voda v sprche udrží vlasy dlhšie živé. Vyhnite sa vysokým teplotám pomocou stylingových nástrojov, pretože to môže tiež vyblednúť vaše obľúbené nápady na farbu vlasov!

Peekaboo Blended Purple

Peekaboo Blended PurpleInstagram @hairby_leahgeorge

Rozcuchaná plážová vlna alebo obnažená kučera vyzerá zábavne a koketne s hravou, svetlou blond balayage farbou vlasov a so zatieneným koreňom pre zimnú atmosféru..

Odstupňovanie rôznych fialových tónov cez končeky vlasov je jedinečnou vlasovou inšpiráciou koloristky Leah George z Massachusetts. “Na pridanie tejto peekaboo fialovej som použil Pulp Riot.” Táto zábavná farba by mala vydržať najmenej 25 šampónov, “uvádza George.

Tento celkový vzhľad je ideálny pre ženu, ktorá vždy rada mení vlasy. Módne farby sú polotrvalé, takže k nim nie je žiaden záväzok.

Žiarivé zelené vlasy

Žiarivé zelené vlasyInstagram @courtgannhair

Zábavné, trendové a živé sú slová, ktoré vám napadnú pri týchto zelených vlasoch!

“Na nápady na farbu vlasov, ako je táto, som použila všetky produkty Pulp Riot od zosvetľovača po farbu,” hovorí majiteľka salónu so sídlom v Missouri Courtney Alexander. “Tieto farby vyžadujú o niečo viac starostlivosti a starostlivosti ako väčšina farieb.” Kenra Color Charge odporúčam všetkým svojim klientom, “dodáva.

Alexander uvádza: „Väčšina týchto farieb musí mať dosť svetlé vlasy a nie každému sa vždy podarí získať dostatok svetla. Vždy chcem byť úprimná voči ženám, ktoré chcú robiť módne farby, a je to záväzok, ak to chcete vydržať. “

Punk Rock Purple

Punk Rock PurpleInstagram @elyserox00

Tieto fialové vlasy majú s Betty Bang skôr punk rockový vzhľad! “Půl na pol vlasy je veľa zábavy, pretože na hlave máš dve rôzne farby,” hovorí tvorkyňa štýlu Elyse Zydek..

“Moja obľúbená vec na týchto nápadoch na farbu vlasov je skoro všetko!” Pol a pol fialovej, čiernej a Betty Bangs sú všetko, čo milujem, “dodáva Zydek.

“Na purpurovú som použil farbu vlasov Pulp Riot, pričom som zmiešal Smoke a Velvet. Vždy miešam s Olaplexom, aby som zaistil, že vlasy zostanú silné. Pomáha tiež molekule farby prichytiť sa k vlasom, aby zostali zdravé a silné a aby sa nelámali, “upozorňuje Zydek.

Na čiernu farbu použil Zydek Color Insider 1n, fóliu jej naniesol a okolo nej naniesol purpurovú farbu.

Správna domáca starostlivosť sa očakáva aj od šampónov a kondicionérov na osvieženie farby, ako aj od farebných bombičiek Olaplex. “Tento klient má veľmi silné a husté sivé vlasy.” Mám pocit, že ktokoľvek by mohol nosiť tento vzhľad, pokiaľ mu to bude vyhovovať, “poznamenáva Zydek.

Levanduľový tón

Levanduľový tónInstagram @shayzahra

Toto je levanduľový tón, ktorý je ľahkým a zábavným spôsobom, ako zmeniť farbu bez odhodlania. “Vlasy pekne vyblednú, ak sú tónované pastelovými levanduľovými farbami,” hovorí tvorca štýlu Rishay Sobouti z Kalifornie..

“Má jemný kontrast a je veľmi rozmerný s tmavými vlasmi.” To sa dosiahlo pomocou detských svetiel, ktoré sú dostatočne malé na to, aby sa zdvihli a zjemnili jemný pastelový tón, “vysvetľuje Sobouti.

“Odporúčam tieto nápady na farbu vlasov na jemnejšie tóny pleti a tmavšie vlasy.” Rozmer vyniká a navzájom sa dopĺňa a chladná farba sa hodí k chladnejším tónom pokožky, “uvádza Sobouti.

Silver Ombre

strieborný ombreInstagram @ladyofhair

Táto strieborná ombre farba vlasov od stylistky Chelsea Redman z Roanoke, VA je pre ženy, ktoré chcú byť udávateľkami trendov. Je to skvelé riešenie pre ženy, ktoré už nechcú matné čierne vlasy.

„Štýl ombre nepoužíva vaše konvenčné farebné schémy, ale zmiešaná strieborná farba a bohaté prírodné tmavé vlasy s tmavovláskou vytvárajú oslnivý účes. Striebro je v spodnej časti perfektne spracované, aby mu poskytlo ohnivý a dymový vzhľad, ktorý je ťažké dosiahnuť pomocou tmavších farebných paliet, “hovorí Redman..

Živá koralová farba na vlasy

Živé nápady pre farbu vlasov v koráliInstagram @courtneymclarenhair

Jemné tóny, s ktorými si môžete zahrať širokú škálu účesov! Táto farba vlasov vyzerá tak elegantne a trendovo.

About the author