Trend sivých vlasov Ombre z roku 2021: 14 najhorúcejších príkladov

Sivé vlasy ombre sú dvojfarebné vlasy, kde sú vlasy v korienkoch spravidla tmavšie a prechádzajú do siva, až po končeky..

Sivý ombre, ktorý fúka všade na Instagrame a Pintereste, chytí za srdce každého, pretože jeden – zodpovedá doslova každej pleti a dva – bez ohľadu na to, aký typ a štruktúru vlasov máte, sivý ombre vždy vyzerá prvotriedne a sexy..

Ako je vidieť na Ellie Goulding, Lady Gaga, Pink a Kylie Jenner, šedé ombré vlasy je možné nosiť a upravovať mnohými vzrušujúcimi spôsobmi! Balayage ombre, reverse ombre, grey plus pastel ombre a mnoho ďalších – určite si užijete zábavu s hashtagom GrannyHair na svojich sociálnych médiách.

Aj keď musíte mať na pamäti, že šednúť je hlavným záväzkom. Na dosiahnutie dokonalého odtieňa šedej znamená, že je potrebné, aby boli vaše vlasy vybielené a zosvetlené vlasy vyžadujú dostatok vlahy a správnu domácu starostlivosť..

Znie to veľa práce, ale nechať účelovo šedivieť svoje pramene môže byť najzábavnejšia a najbáječnejšia vec, akú kedy urobíte. Pripojte sa k pohybu šedivých vlasov s jednou z týchto obľúbených fotografií sivých ombre vlasov, ktoré som pre vás zhromaždil! Pozrite sa na ne teraz!

Modrá a sivá farba vlasov Ombre

Modrošedá farba vlasov ombreInstagram @sammiiwang

Táto zmes šedej a modrej magicky vytvára éterický odtieň brčál. Luminiscenčná farba, vďaka ktorej zaručene zažiarite. Zmes modrých odtieňov spôsobuje, že sivé vlasy ombre pôsobia mysticky.

Tmavá až svetlo šedá Ombre

Tmavý až svetlo šedý ombreInstagram @hairdesignbyjessicalynn

Stylistka Jessica sa v ombré vie vyznať! Táto čierna až sivá ombre farebná kombinácia vlasov je priam božská!

Čierna až sivá

Čierny až sivý ombreInstagram @effectxhair

Nechajte tieto sušienky a smotanu odkvapkať tak hladko. Už nemôžete byť uhladenejší!

Obráťte svetlo na tmu

Šedý reverzný ombreInstagram @účes.lisa

S touto svetlou až tmavosivou ombre farbou môžete urobiť toľko, že budete prekvapení tónmi a odtieňmi, s ktorými sa môžete hrať.

Sivá a červená Ombre

Sivý a červený ombreInstagram @hairbyduhsavannah

Doprajte svojim monochromatickým vlasom Sienna. Absolútne zdôrazňuje túto pastelovú farbu úžasne.

Dark to Ash Grey Ombre

Tmavá až popolavá sivá ombreInstagram @bri_claire_hair

Dychtivá a neskutočná, šedá je farba, ktorá nie je taká hlasná, ale určite vám prinesie niekoľko otočení hlavy.

Hnedá až sivá Ombre

Hnedý až sivý ombreInstagram @spa_policano

Tupá balayage sa rovná ombre! Vaša krása je umocnená atypickým dymovým prvkom. Sivé vlasy ombre sa s dymovým nádychom farby stanú skutočne lichotivejšími.

Šedá až blond Ombre

Sivý blond ombreInstagram @j_ellena.m

Platinová bomba, o ktorej sme nikdy nevedeli, že ju potrebujeme! Vrstvy a vrstvy kučier uzatvárajú dohodu o tomto novom ľadovom vzhľade.

Šedá až ružová Ombre

Sivo ružový ombreInstagram @annabiancahair

Cukrová niť ružová so sivým tónom? Áno! Tento nepravdepodobný pár pre sivé vlasy ombre spôsobí, že vám narastú vlasy tak dlho, aby sa to hojdalo dvakrát toľko.

Uhlie do Ash Blonde Ombre

jaseň sivý jaseň blondInstagram @stephstyles21

Ooooh, tento šedý odtieň ombre vám dáva nápady. Len sa pripravte na niekoľko vražedných bielení a môžete dosiahnuť túto tlejúcu farbu vlasov.

Fialová a sivá Ombre

Fialovosivý ombreInstagram @xcellent_kevin

Dymovo sivý štýl ombre môže strhnúť iba doutnajúca kráska! Správna zmes parných farieb v štýle ombre.

Čierna až strieborná Ombre

Čierny až striebristo sivý ombreInstagram @dianaduran1515

Farbenie od najtmavšieho po najsvetlejšie z farebného spektra môže byť dosť stresujúce. Dobrá vec, balayages sú trendom vytvárať toto uhlie až perleťové ombre.

Tmavé korene až dymové sivé vlasy Ombre

Dark Roots až Smokey Gray Ombre vlasyInstagram @carli.hair

Q&Autorka štýlu, Carli Ebbert

Kaderníčka / Koloristka @ Juju Hair Lounge vo Vancouveri, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Účes je dlhý s dlhými vrstvami a jemnou textúrou.

Mne sa veľmi páčia jemné vlny s roztavením farby, pretože nielenže ukazujú textúru strihu, ale tiež zvýrazňujú rozmer farby..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Predtým, ako začnete uvažovať o takto sivej farbe ombre vlasov, je dôležité mať najskôr zdravé plátno. Pamätajte si, že čím tmavšia je farba vlasov, tým ťažšie bude zdvihnúť sa na blond platinové striebro alebo uhlie. Proces dosiahnutia tejto farby je dosť abrazívny a môže trvať niekoľko sedení, aby sa zachovala celistvosť vlasov. Ak sú vaše vlasy v súčasnosti nadmerne spracované alebo poškodené, dôrazne odporúčam počkať a na uzdravenie vlasov použiť prípravky ako Olaplex alebo iné spojivá..

Ďalšou vecou, ​​ktorú je potrebné vziať do úvahy, je, že farby popola, striebra a uhlia je veľmi ťažké udržať – odporúčam používať luxusné značky ako Kevin Murphy a R.&Okrem toho, že sa budete vyhýbať teplu a chlóru, a vyhnite sa každodennému praniu. Je dôležité si zapamätať, že striebro, šedá a uhlie sú módne farby, ktoré sa veľmi podobajú na modré, fialové a červené. Nie sú určené na to, aby mali vo vašich vlasoch trvalý život.

Používanie tonizujúcich šampónov a používanie salónu na 6-týždňové tonizačné sedenia pomôžu udržať vašu farbu sviežu a minimalizovať nežiaduce teplo, ktoré sa môže pri vyblednutí farby vracať. Táto farba nie je ideálna pre klientov, ktorí si každý deň umývajú vlasy alebo používajú na úpravu účesu horúce nástroje. Množstvo potrebnej údržby nestojí za stres vašim vlasom ani peňaženke.

Buďte pripravení zaplatiť svojmu stylistovi špičkový dolár za túto službu. Dokončenie týchto farebných služieb môže trvať tri hodiny a vyžaduje si niekoľko procesov na vlasoch. Vždy je dôležité kúpiť si aj odporúčanú následnú starostlivosť, aby tvrdá práca vášho stylistu nevyplachovala odtok!

Šedé strieborné vlasy Ombre

Sivá striebornáInstagram @brandirosehair

Q&Autor so štýlom, Brandi Rose

Stylistka / blondínka špecialista @ Prep Hair vo Winnipegu, MB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento účes je dymovo-strieborne sivý ombre! Vždy som miloval trend sivých alebo strieborných farieb vlasov, pretože mi to pripomína relaxačnú búrku alebo striebornú líšku. Inšpirujú ma farby prírody!

To, čo na tejto farbe milujem najviac, je to, ako stále vyzerá tak jemne a splýva s účesom, vďaka čomu vyzerá viac „prežito“, ale stále módne a odlišne od vašej každodennej blondínky alebo brunety.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Najväčšia rada, ktorú môžem dať, je pochopiť, že to bude viac farby s vysokou údržbou!

Vždy sa snažím svojim klientom vysvetliť niekoľko vecí:

1. V závislosti od vášho východiskového plátna môže dokončenie takej farby trvať niekoľko hodín, alebo v niektorých prípadoch, keď pracujete s predchádzajúcimi farbenými vlasmi, môže trvať niekoľko sedení. Mojou prioritou číslo jedna pri odfarbovaní kohokoľvek je zachovať celistvosť jeho vlasov čo najlepšie a v niektorých prípadoch nemusí dosiahnuť takú farbu bez toho, aby si odstrihla určitú dĺžku. Opäť to všetko závisí od ich histórie vlasov!

2. Buďte pripravení minúť peniaze nielen na dosiahnutie tejto farby, ale aj na jej udržanie.

Služba, ako je táto, kde bývam, sa obvykle pohybuje od 250 do 400 dolárov, podľa dĺžky a hustoty vlasov.

Musíte byť nielen ochotní minúť peniaze, aby ste sa sem dostali, ale akonáhle dosiahnete akúkoľvek farbu blondínky (vrátane striebornej alebo sivej na úrovni 8-10), musíte byť ochotní minúť peniaze na produkty. na údržbu.

Vždy svojim klientom vysvetľujem, že profesionálny šampón/kondicionér a tepelná ochrana sú nevyhnutné produkty. Pomôže to nielen tomu, aby vaša farba vydržala o niečo dlhšie, ale tiež pomôže zdraviu vašich vlasov.

Navyše strieborná/sivá alebo akýkoľvek druh popolavej farby na vlasoch prirodzene mizne rýchlejšie ako teplé tóny, takže počítajte s tým, že každých 6-8 týždňov budete v salóne, aby toner udržal farbu sviežu a novú! Tonery sa môžu pohybovať od 80 do 150 dolárov v závislosti od vašej polohy.

Striebro je stále trend, ktorý milujem v salóne, ale klienti musia mať na pamäti, že sa to nemusí stať hneď. Nemusí to byť pre nich, ak nie sú ochotní minúť peniaze na údržbu.

Okrem toho si myslím, že je to trend, z ktorého sa môže vymaniť takmer každý, či už je mladší, starší, bledý, opálený, muž alebo žena. Môže to byť niečo zábavné a vzrušujúce alebo moderné a sofistikované a určite to prinúti ľudí otočiť hlavu!

About the author