Týchto 20 čiernych farieb na vlasy Ombre je v roku 2021 trendových

Čo sú čierne vlasy Ombre?

Čierna farba vlasov ombre je, keď sa vaše vlasy postupne zmiešajú z čierneho odtieňa do iného farebného odtieňa. Spravidla sa mieša z tmavej farby na svetlejšiu, začínajúc v hornej časti hlavy a mení svoj odtieň až po konce vlasov. Ak začína tmavou farbou a prechádza do svetlejšej farby, označuje sa to ako reverzné ombre. Účesy s čiernym ombre vytvárajú veľký kontrast.

Nemyslíte si, že je načase pozdvihnúť tieto temné pramene a urobiť dojem, že sa vám zatočí hlava? Ak je to tak, je to určite farba vlasov, ktorá je veľmi žiadaná!

Ako inak môžete vlastniť udržiavaný, napriek tomu intenzívne očarujúci účes ?! Keď vaše korene zostanú prirodzene tmavé a v tieni, táto pozoruhodná práca s farbivom môže trvať mesiace, než sa budete musieť vrátiť do salónu. Rast je poslednou vecou, ​​o ktorú sa musíte starať!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto ohromujúce fotografie čiernych farieb vlasov!

Čierna až blond Ombre

Čierna až blond OmbreInstagram @maddhairdesigns

Nápady na vlasy s čiernym ombre s končekmi namočenými v káve sa k vám dostávajú! Oblečte si tento oživujúci čierny a blond odtieň ombre, ktorý je vhodný na každú príležitosť!

Ash Blonde Ombre s čiernymi koreňmi

Popolavý blond ombre s čiernymi koreňmiInstagram @hair.byale

Popolavá blond ombre s čiernymi koreňmi je skvelá pre ženy, ktoré majú prirodzene tmavé vlasy a chcú mať žiarivú blond. Ak chcete získať tento vzhľad, požiadajte svojho koloristu o rozmerovú balajáž s hrubými stužkami svetiel.

Čierne až fialové ombre pre dlhé vlasy

Čierne až fialové ombre pre dlhé vlasyInstagram @roguehairstudio

Vráťte sa späť k čiernym a fialovým odtieňom a roztočte super dlhé vlasy touto farebnou kombináciou! Ombre tmavých vlasov, ako je tento, môže byť upravený na elegantný alebo vlnitý.

Čierna až gaštanová farba vlasov

Čierna až gaštanová farba vlasovInstagram @hairbynikkiwilmoth

Krvavá čierna je späť! Prekladané červené a čierne zámky ombre vyzerajú fenomenálne na väčšine žien s akýmkoľvek typom vlasov.

Roztavená čierna na levanduľovú ombre

Melted Black to Lavender Ombre StyleInstagram @bb.hair

Krásny levanduľový ombre funguje s akoukoľvek predchádzajúcou farbou vlasov. Vďaka vašim prírodným čiernym korienkom nebude dorastanie vašich vlasov vôbec žiadny problém.

Ombre z čierneho do ružového zlata

Ombre z čierneho do ružového zlataInstagram @demirae_theyoungamerican

Vlnité vlasy, ktoré visia na ramene, dodajú vášmu tmavému až červenému ombre charakter a tvar. Ružové zlato bolo obľúbeným doplnkom čiernej ombre, ktoré okorenilo prirodzenú farbu vlasov.

Pastelové ružové a čierne vlasy Ombre

Pastelové ružové a čierne vlasy OmbreInstagram @natalie_ellens

Pridajte si to do zoznamu najlepších účelov, pretože farbistka Natalie vám ukáže, ako sa robí pastelovo ružová a čierna ombre farba vlasov!

Biela blondínka Ombre pre čierne vlasy

biela blond ombre na čierne vlasyInstagram @aaashleee

Cruella de Ville je v meste! Pochváľte sa tým nádherným monochromatickým blednutím bez zlej aury tohto čierneho až bieleho ombre..

Tmavé korienky vám ušetria niekoľko návštev salónu a poskytnú vám to najlepšie z čiernych aj blond vlasov.

Čierna až fialová Ombre

Čierna až fialová OmbreInstagram @stylist.maddy

Dychberúce čierno -fialové ombre zakončené vlnami nikdy nevyjde z módy. Tento účes ombre ukazuje záhadnú eleganciu v modernej variácii!

Čierna až modrá Ombre

Čierna až modrá OmbreInstagram @miguel6944

Zmeňte svoj vzhľad pomocou novej farby vlasov ombre! Tento modro namočený koniec ombre je farebným prechodom od čiernych koreňov, ktoré nechcete nechať ujsť.

Sivá Ombre pre tmavé vlasy

Sivá Ombre pre tmavé vlasyInstagram @hairbyaubreybv

Toto čierno -sivé ombre je trend krásy, ktorý vydrží veky! Jet čierne vlasy majú v týchto popolovo striebristých sivých vlasoch chladného spoločníka.

Zelená a čierna Ombre

Zelené a čierne vlasy OmbreInstagram @mishane_walles

Nepravdepodobný pár čiernych a zelených odtieňov, ktoré rodia nádherné dieťa z hlbokých brečtanových zámkov. Koloristka Mishane Capasso z Northcote, VIC sa týmto ombre štýlom vymykala!

“Tento stredne dlhý ombre sa nazýva temný les,” hovorí Capasso. “Na vytvorenie som použil kombináciu 5 rôznych priamych farieb od Pravany.”

Pokračuje: „Každému, kto zvažuje túto farbu, by bolo odporúčané nechať si vyretušovať farbu 5-6 týždňov. Odporúča sa tiež prispôsobený farebný šampón/kondicionér (Pureblends). Olaplex je pri týchto farbách tiež nevyhnutnosťou. “

Svetlohnedá až čierna reverzná Ombre

Svetlohnedá až čierna reverzná OmbreInstagram @hairbyjessicawoodason

Túto reverznú svetlohnedú až čiernu ombre farbu vlasov vytvorila kaderníčka Jessica Woodason z Terre Haute, IN.

“Začala som tým, že som jej detským svetlám dala vrchnú časť, aby vytvorila väčší kontrast, a na jej koncoch sa zmiešala až do úrovne 2N,” vysvetľuje..

Tento odtieň čiernej ombre je vynikajúci pre ženu, ktorá chce niečo iné ako je obvyklé a nechce si poškodiť vlasy veľkým množstvom bielidla. Budete chcieť použiť bezsulfátový farebný šampón a kondicionér, aby bola vaša farba svieža! Woodason odporúča hodvábnu hmlu alebo sérum, aby boli lesklé v závislosti od štruktúry vašich vlasov.

Čierna až hnedá Ombre

Čierna až hnedá OmbreInstagram @beckped

“Milujem tento ombre vzhľad pre svojich tmavších klientov prirodzenej farby s rovnými vlasmi.” Je to vlastne jeden z mojich obľúbených tónov, s ktorými sa pracuje, “hovorí stylistka a koloristka Becky Pedersen z South Jordan, UT.

Pedersen chce, aby ste mali na pamäti, že je to veľmi teplý tón. “Uistite sa, že tento tón zodpovedá vašej koži.” Milujem tento čierny až hnedý ombre, pretože je veľmi nenáročný na údržbu s efektom root shadow/ombre, “dodáva. “Vždy odporúčam hydratačný šampón/kondicionér s ktorýmkoľvek z mojich klientov Ombre, ktorý pomôže udržať lesk po zosvetlení vlasov.”

Čierna až červená Ombre so zvýraznením

Čierna až červená Ombre so zvýraznenímInstagram @cheveuxx.x

Tento čierny ombre má červený nádych do farby s hladkým zvýrazneným vyblednutím. Vytvorila ho kaderníčka Mariam Musaka z Winnipegu, MB.

Ženám s poškodenými tmavými vlasmi by Musaka túto farbu neodporúčala, pretože pre žiarivú farbu bude musieť byť zosvetlená na úroveň 8-10. “Takže by som neodporúčal odfarbovanie/osvetlenie, aby si vlasy namiesto toho urobili nejaké ošetrenie predtým,” vysvetľuje.

Táto čierna až červená farba ombre by vyzerala úhľadne kučeravá alebo vlnitá ako rovná, takže väčšina žien ju môže stiahnuť trochou vrstvenia, aby ukázala rozmery..

Čierna a tmavohnedá Ombre

Čierna a tmavohnedá OmbreInstagram @hairdesignbyjessicalynn

“V tomto vzhľade sa farba mieša z hlbokého a tmavého koreňa brunetky do prírodného popola bruneta balayage ombre.” Milujem jemný rozmer tejto farby a množstvo chladných a béžových tónov, ktoré sú v nej obsiahnuté, “vysvetľuje stylistka Jessica Rogers z Dawsonville, GA..

Rogers hovorí, že táto tmavohnedá farba ombre vlasov má nízke nároky na údržbu. “Je to skvelé pre tie tmavovlasé dámy, ktoré nechcú byť v salóne každých 6-8 týždňov.” S balayage sa dokážete dostať na 3-6 mesiacov bez toho, aby ste ho museli upravovať, obzvlášť s touto farbou, pretože je taká jemná. “

Dodáva: „Vždy odporúčam šampón bezpečný pre farby a bez síranov. Milujem radu starostlivosti o vlasy Amika, pretože každý ich šampón a kondicionér je bez síranov a bez lepku. Navyše úžasne vonia! “

Teal and Black Ombre Style

Teal and Black Ombre styleInstagram @kelsiefae

Túto čiernu až teal ombre vytvorila stylistka Kelsie Wearmouth z Ames, IA.

Jej najobľúbenejšou vecou je kontrast medzi farbami, vďaka čomu je teal skutočne pop! “Táto farba vyzerá skvele stočená alebo rovná,” dodáva.

Udržiavanie žiarivých farieb je oveľa jednoduchšie, ako to bývalo, pretože veľké spoločnosti zaoberajúce sa farbením vlasov začali predávať stále módne farby. Pre model na obrázku použil Wearmouth trvalú morskú pannu od Matrix Socult – je to stála farba, takže vydrží oveľa dlhšie!

Čierna až strieborná Ombre

Čierna až strieborná OmbreInstagram @thiskittnkills

“Milujem vysoký kontrast týchto čiernych až blonďavých zámkov ombre!” Môj klient má prirodzene tmavé vlasy tretej úrovne. Táto platinová/strieborná balayage ponúka svetlejšie konce, ktoré skutočne narážajú na jej prirodzený koreň, “vysvetľuje majiteľka salónu a stylistka Kristen Kimball z Redwood City, CA.

“Pretože je jej prirodzená farba dosť tmavá, varujem klientov s podobnými vlasmi, že dosiahnutie tohto celkového čierneho a platinového ombre vlasov môže trvať niekoľko kôl,” dodáva. “Udržanie zdravia vlasov by malo byť prioritou!”

Kimball poznamenáva: „To, čo tu vidíte, je jej rozhodnutie prestať každých 6 týždňov opravovať korene, aby získal zmiešaný, koreňový vzhľad s nižšou údržbou. Môžete očakávať, že prídete po toner & kondicionačné ošetrenie pre túto ombre farbu približne každých 8 týždňov a zvýraznenie zhruba každých 12 týždňov. “

Čierna a Burgundsko Ombre

Čierna a Burgundsko OmbreInstagram @tmhairdesign

Tieto tmavé ombre vlasy sú hlbokou a zmyselnou bordovou ombre balayage! Vytvoril ho kaderník Taylor Mostat zo Sherwood Park, AB. “Úplne milujem hĺbku farby, pretože pri rôznych svetelných podmienkach preberá rôzne tóny,” poznamenáva.

Ak uvažujete o bordovom ombre pre čierne vlasy, Mostat hovorí: „Rovnako krásne ako vínová je, to je módna farba, takže zmizne rýchlejšie ako vaša priemerná farba. Preto je dôležité udržiavať si živosť!

Pokračuje: „Pokiaľ nemáte prirodzené čierne alebo čierne vlasy úrovne 1 alebo 2, budete musieť raz za čas vykonať koreňové opravy, aby bol vzhľad zviazaný a farba na vlasy čierna ombre bola bezproblémová!“

Čierna a tmavo modrá Ombre

Čierna a tmavo modrá OmbreInstagram @cassandra_foehr

Keďže polnočná modrá je najhorúcejšou farbou sezóny, prečo neskúsiť toto modré ombre s modrými hrotmi? Vďaka lesklým indigovým tónom, ktoré vám vykúkajú z bežných čiernych vlasov, budete s týmto trendom určite slúžiť!

About the author