Týchto 22 myšlienok farby karamelových vlasov je trendových do roku 2021

Karamelová farba vlasov je slnkom pobozkaný, maslový odtieň. Teplé zlaté podtóny sú dôvodom, prečo ho milujú profesionálni stylisti aj celebrity!

Karamelové odtiene dosahujú dokonalú rovnováhu medzi bohatými odtieňmi červenej, blond a brunety. Navyše má od každého trochu a ukazuje mix všetkého pod rôznymi druhmi svetla. Zvlášť, ak je v protiklade k bohatej, tmavšej základnej farbe.

Hlboké, olivové kože a svetlá pleť s chladnými podtónmi. Najlepšie ich dopĺňajú teplé karamelové odtiene. Údržba závisí od toho, ako budete túto karamelovú farbu nosiť.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite túto aktuálnu zbierku fotografií s karamelovými nápadmi na farbu vlasov!

Zlatá karamelová farba s dlhými voľnými kučerami

Zlatá karamelová farba s dlhými voľnými kučeramiInstagram @suzycolorist

Tieto dlhé voľné kudrlinky sú vďaka týmto bohatým karamelovým blond balayaged prameňom ešte viac podmanivé. Tieto svetlejšie vlasy karamelovej farby sú skvelé aj pre väčšinu typov pokožky.

Svetlý karamelový odtieň Mocha

Svetlý mokka karamelový odtieňInstagram @nahee_stylist

Svetlý mokka karamelový odtieň je chladný brunetový odtieň vlasov, ktorý je veľmi trendový. Svetlé matné hnedé tóny sú super jedinečné a umožňujú brunetkám hrať sa s rôznymi odtieňmi moka a karamelových vlasov. Na vlasy, ktoré pôsobia jemne, a majú veľa pohybu, a aby ste sa mohli pochváliť svojou chladnou mokou farbou vlasov, upravte ich pomocou kulmy a potom pomocou hrebeňa so širokými zubami alebo lopatkovej kefy uvoľnite vlny a dodajte im luxusný vzhľad bez námahy..

Karamelová hnedá a kaštanová zmes

Karamelovo hnedá a gaštanová zmesInstagram @hairbyelijahs

Karamelovo hnedá a kaštanová zmes je ohromujúca farba vlasov, ktorá odráža teplo a krásu. Tmavohnedé odlesky a teplé gaštanové červené odlesky sa hladko kombinujú a vytvárajú tak žiarivú, lesklú a viacrozmernú farbu vlasov. Vyskúšajte teplý medený karamelový toner na matné, neživé blond vlasy, aby sa osviežil a vrátil farbe a farbe vlasov život a dlhovekosť..

Hlboká karamelová káva Balayage

Hlboká karamelová kávaInstagram @jessicascotthair

Hlboká karamelová kávová balayage žiarivo žiari teplom a jasom. Medené a hlboké gaštanové tóny dodávajú lesku a živosti, vďaka ktorým budú vaše vlasy vyzerať hebké a lesklé. Tieto čokoládové a karamelové odtiene vyzerajú úžasne na ženách s hlbokými tónmi pokožky a prinášajú život a jas tmavým kaderiam.

Karamelová a béžová blond

Karamelová a béžová blondInstagram @hairbyamybee

Karamelové a béžové blond vlasy sú dokonalým odtieňom pre ženy s tmavšími vlasmi a opálenou pokožkou, ktoré tmavšie vlasy už prevracajú teplo. Karamelové tóny sú bohaté a dodávajú správne množstvo tepla bez toho, aby pôsobili mosadzne. Roztápanie v ňom pomôže vyrovnať oba tóny, pretože má správnu kombináciu chladu a tepla, čo vytvára prirodzený výsledok.

Chunky karamelové odlesky

Chunky karamelové odleskyInstagram @hairmeroar

Chunky karamelové odlesky dodávajú hlboké vrecká hĺbky, ktoré pomáhajú vytvoriť krásny rozmer brunetových vlasov. Karamelové odlesky môžu vyhovovať všetkým pletiam, pretože sa dajú ľahko upraviť.

Medovo karamelová farba

Medovo karamelová farbaInstagram @samantha_hairdesign

Omráčte každého s rozmerom a telom, ktoré tieto medovo -karamelové odlesky na stredne hnedých vlasoch prinášajú. Obrovské, ľahké vlny stredne dlhého strihu vám poskytnú úžasný výsledok, keď sa zvýraznia medovo-karamelovým farbivom na vlasy.

Krémové karamelové vlasy

Krémové karamelové vlasyInstagram @hairbyabbyhelms

Okoreňte vlasy po ramená krémovým karamelovým odtieňom a plážovými vlnami pre ten hlboký a rozmerný vzhľad! Chladný karamelový tón je ideálny pre akýkoľvek typ pokožky počas všetkých štyroch ročných období.

Farba karamel + čokoláda

Čokoládovo -karamelová farbaInstagram @strangestylez

Očarujúce uhladené kudrlinky s karamelovými a čokoládovými tónmi vhodné pre každú udalosť z vašej miestnej kaviarne, ktorá sa chystá na neformálnu schôdzku. Rovnako ako cukríky, aj tu je farebná zmes skvelá!

Ash Caramel Balayage

Ash Caramel BalayageInstagram @chiyukihair

Útulný kontrast medzi tmavým popolom a blond karamelovou farbou! Táto vyblednutá verzia karamelových odtieňov na plážových vlnách má jemnosť a pôsobivé kúzlo!

Karamelové vlasy s blond melírom

Karamelové vlasy s blond melíromInstagram @hairartistrybyjordinh_

Na tomto médiu sú vrstvené vlasy kontrastom prepletených platinových blond a karamelovo-lieskových prameňov. Kombinácia tónov vytvára efekt špinavej blond farby vlasov, ktorý určite pristane dámam so svetlým tónom pleti.

Teplé karamelové blond vlasy

Teplé karamelové blond vlasyInstagram @hair.by_laurenn

Jasný jemný odtieň na odľahčenie vašich vĺn-tieto karamelové blond odlesky sú skutočnou prekážkou! Vlastné, slnkom pobozkané kučery, ktoré pôsobia rozkošne po celý rok!

Čierne vlasy so svetlými karamelovými odleskami

Čierne vlasy so svetlými karamelovými odleskamiInstagram @jillianmariebeauty

Staňte sa dimenzionálnou brunetkou so sladkými medovými vírmi a náznakmi karamelu v kadečiach! Je to celkom nízky odtieň, ktorý nevyžaduje prílišnú údržbu ani štýl. Pridanie karamelovej farby k tmavšej základnej farbe vytvorí nové farebné spektrum. To určite funguje na krátkom bobu alebo na dlhom vlnitom účese.

Tmavohnedé vlasy s karamelovými odleskami

Tmavohnedé vlasy s karamelovými odleskamiInstagram @_locksbylexa_

Ak hľadáte rozjasniť zámky z tmavej čokolády a dodať im rozmer, vyskúšajte tieto karamelové odlesky. Kombinácia základnej farby a svetlých odtieňov vytvára podmanivé karamelové pruhy.

Svetlo zlatohnedý odtieň karamelových vlasov

Svetlo zlatohnedý odtieň karamelových vlasovInstagram @hairby_prattana

Tento jemný zlatohnedý tón na karamelových vlasoch je cestou k jedinečnej definícii a žiare. Je to prírodný teplý karamelový odtieň, vďaka ktorému budete posadnutí novým ja!

Karamelové tienidlá

Karamelové odtiene karameluInstagram @n.m_hair

Kúzlo, ktoré dokáže karamelovo-karamelová balayage plus detské svetlá! Tieto multi-tonálne vlasy sú ideálne pre dámy, ktoré chcú všestrannosť, pokiaľ ide o styling.

Karamelová Balayage na tmavohnedom základe

Karamelová Balayage na tmavohnedom základeInstagram @glenhew

Jedná sa o karamelové balayage ombré na vrchu prírodnej tmavohnedej farby vlasov, ktoré vytvoril vlasový umelec Glen Hew z Malajzie. To vytvára viacrozmerný efekt melíru s karamelom. Najlepšie na tom je, že si môžete zachovať svoju prirodzenú farbu a zároveň vyzerať trendy a sviežo.

Hew poznamenáva: „Karamelová farba na tmavých vlasoch sa líši od ostatných, kde vydrží dlhšie. A s technikou balayage ombré budete stále vyzerať dobre, aj keď vám vyrastú nové korene karamelu. “

Táto farba vlasov je vhodná pre prírodné alebo farbené vlasy – od čiernych, stredne hnedých až po svetlohnedé. Odtieň si môžete prispôsobiť podľa tvaru tváre a odtieňa pokožky. Stačí použiť balayage techniku ​​zarámovania tváre.

Je tiež vhodný pre ženu, ktorá chce niečo, čo vydrží dlhšie. „Udržujte svoje teplé tóny a štýl pomocou spreja na plážové vlny. Skúste aj bezoplachový kondicionér a prírodné vlasové oleje, “navrhuje Hew.

Karamelová Balayage s korekciou farieb

Karamelová balajáž s korekciou fariebInstagram @theladymisst

Táto nádherná karamelová balayage bola skutočne vytvorená korekciou farieb. Autorka štýlu Theresa Hardyová opisuje svoj postup nižšie.

“Ak chcete získať vzhľad, odstráňte päť palcov vlasov a potom urobte extraktor farieb, aby ste sa zbavili niektorých červených odtieňov vlasov.” Stylista z Floridy pokračuje: „Požiadajte o jemný tieň pri koreni a udržte tón v teplejšej a bohatšej karamelovej rodine. Vďaka tomu budú nízke nároky na údržbu. “

Tento proces farbenia karamelu trval celkom 4 1/2 hodiny. “Olaplex používajte na každom kroku, aby vám pomohol zachovať celistvosť vlasov.” Táto farba vám vydrží zhruba 4 až 6 mesiacov s nízkymi nárokmi na úpravy, lesk a úpravu, “vysvetľuje Hardy.

Svetlohnedé vlasy s karamelovým melírom

Svetlohnedé vlasy s karamelovým melíromInstagram @sophsoph_luxe

Tieto svetlohnedé vlasy s karamelovými odleskami ponúkajú jemnosť farby. Tvorkyňa lookov Sophie Hendersonová z Chatswoodu, NSW, uvádza: „balayage je farebná technika nenáročná na údržbu a bez námahy. Keď máte farbu hotovú, môžete ju niekoľko mesiacov udržiavať pomocou farebných tonerov. A nemusíte sa obávať, že by ste sa každých 5-8 týždňov vrátili do salónu, aby ste doplnili svoje odrasty. “

Podľa Hendersona „karamelové tóny sú obľúbené, pretože majú širšiu škálu koreňových alebo základných farieb, najmä u žien s tmavšími vlasmi. Karamelová farba umožňuje skutočne pekné jemné variácie. Teplejšie tóny viac odrážajú svetlo, takže vlasy pôsobia zdravo a lesklo. “

Balayage je skvelá pre ženy, ktoré chcú farbu s jednoduchou starostlivosťou o vlasy. Prvé stretnutie je však často veľké. Henderson odporúča používať značky ako Olaplex, Davines, Kerastase. Dodáva: „Sú skvelé na udržanie stavu vlasov a na to, aby vám farba vydržala dlhšie. Strata intenzity farby môže mať na účesu obrovský rozdiel. “

Ombre z tmavého až svetlého karamelu na prírodných brunetových vlasoch

Ombre z tmavého až svetlého karamelu na prírodných brunetových vlasochInstagram @hairlust__

Toto tmavé až svetlé karamelové ombre pre brunetové vlasy navrhla stylistka Rhiana Cielonko z Texasu „Je to pekná zlatá karamelová farba vlasov. Bola z toho krémová blondínka s jemným zlatým podtónom, “poznamenáva Cielonko.

“Najlepšia vec na tomto karamele so slaným ombre je, koľko tepla môže byť v účese. V dnešnej dobe si mnohé dievčatá želajú chladnejšie tóny, “dodáva stylistka.

Táto farba je pre ženy, ktoré chcú byť stále brunetky, ale vo svojom živote pridávajú blondínka. Rozpustenie prirodzenej farby koreňa na karamel vytvára minimálnu údržbu. To všetko pri zachovaní úplne odľahčeného vzhľadu.

Bohatá karamelová latte farba na vlasy

Bohatá karamelová latte farba na vlasyInstagram @bbridgetta

Táto karamelová latte farba je jemná. Rastie krásne a dodáva vám ľahkú boho atmosféru! Je tiež veľmi ľahké ho udržať! Tento klenot na vlasy vytvorila Bridget Holmgren z Los Angeles.

Ak chcete zosvetliť vlasy, vždy by ste mali mať prípravky, aby boli zdravé a lesklé. “Zosvetľovač poškodí vlasy bez ohľadu na to.” Ozdoba alebo ošetrenie je teda pri tejto službe svetlých karamelových farieb na vlasy nevyhnutné, “vysvetľuje Holmgren.

Tmavé karamelové vlasy

Tmavé karamelové vlasyInstagram @behindjessieschair

Účesníčka Jessie Maulden z Huntersville, NC, jedná sa o účes s nízkymi nárokmi na údržbu a špičkové karamelové farby..

“Táto tmavá karamelová farba vlasov je pre pohodové dievčatá, ktoré si nechcú udržiavať farbu vlasov každých 4-6 týždňov.” Je to viac pre ženy, ktorým by nevadilo chodiť každých 8-12 týždňov, “poznamenáva Maulden.

Najkrajšie na tom je teplo, aké má farba, pretože je v teplejším spektre karamelu.

About the author