25 jednoduchých a roztomilých aktualizácií pre stredné vlasy

Myslíte si, že musíte byť Rapunzel rockom a krásnym updo? Zamysli sa znova! stredne dlhé vlasy môžu dosiahnuť nové výšky s týmito krásnymi, elegantnými a jednoducho báječnými aktualizáciami.

Či už potrebujete inšpiráciu na ples, svadbu, výročie alebo len chcete urobiť niečo iné, tieto fotografie sa vám úplne hodia. Vezmite si pár bobby pinov a pripravte sa na to, aby ste videli najlepšie tohtoročné aktualizácie pre stredne dlhé vlasy!

Twist Updo pre stredné vlasy

Twisted updo pre stredne dlhé vlasyInstagram @mysecretavenue

Vďaka množstvu textúry a objemu je tento jednoduchý skrútený štýl tým správnym doplnkom pre každú príležitosť. Predné diely na rámovanie tváre predvádzajú vaše najlepšie vlastnosti.

Jednoduchý francúzsky vrkoč

Jednoduchý francúzsky vrkočInstagram @lorrainecusack

Q&Autorka štýlu, Lorraine Cusack

Kaderník na voľnej nohe @ Lorraine Cusack Hair v Edenderry, Írsko

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vrkoč je twist na klasický francúzsky vrkoč. Kombinuje tradičné techniky opletania s prešívaním macramé – niečo, čo do svojej práce veľmi rada začleňujem.

Moja obľúbená vec na tomto vrkoči je, že je taký všestranný! V tomto prípade som zaplietla do zátylku a potom pripnula zostávajúce vlasy pod cop, aby som získala elegantný vzhľad, ktorý je ideálny do práce alebo na špeciálne príležitosti. Ak by som však pokračoval v tomto vrkoči cez chvost, vyzeral by podobne ako vrkoč DNA, pretože má tiež prirodzenú tendenciu „špirálovať“.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Každému, kto zvažuje tento cop, by som povedala, že vyzerá skvele na mnohých dĺžkach vlasov a textúrach. Niekedy si klienti myslia, že vrkoče fungujú iba na dlhých vlasoch, ale nie vždy to je pravda! Ak sa rozhodnete nosiť vlasy takto, potrebujete iba stredne dlhé vlasy. Ak sú vaše vlasy dostatočne dlhé na tradičný francúzsky cop, sú dostatočne dlhé aj na tento cop! Ak by ste však chceli pokračovať v tomto vrkoči cez chvost, možno budete musieť na vytvorenie špirály pridať útek alebo dokonca stužku na predĺženie. Tu som ponechal vzhľad elegantný, ale vyzerá to krásne aj na štruktúrovaných vlasoch. Môže to pôsobiť elegantne alebo ostro, v závislosti od toho, ako sa ho rozhodnete štylizovať.

Sypké textúrované updo

Textúrovaný účes Loose UpdoInstagram @_hairbycat

Q&Autorka štýlu, Cathy Nguyen

Nezávislý svadobný a štýlový kaderník @Style Inc vo Vancouveri, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako štruktúrované voľné updo s vrkočom. Moja obľúbená vec na tomto updo pre stredne dlhé vlasy je dvojvláknový cop. Spája celý vzhľad!

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Na obnovenie tohto vzhľadu som odporučil použiť jeden výrobok, ktorý vytvára textúru, a ten, ktorý má flexibilné držanie. Pre niekoho, kto má hladké a rovné vlasy, bude textúra veľmi potrebná, aby dobre vyzerala. Používam hlavne vlasové produkty KMS a odporúčam používať Hairplay Dry Wax, pretože vytvára textúru a má flexibilné držanie. Tiež by som skončil s konečným lakom na vlasy, ktorý mu nedáva tvrdý a chrumkavý pocit. Odporúčam lak na vlasy KMS Hairstay Firm Finishing Hairspray.

Pred vytvorením tohto vzhľadu som si tiež vlasy nestočil, pretože vlasy tejto osoby boli prirodzene štruktúrované, husté a veľmi ľahko sa s nimi pracovalo. Niekto s hladkými vlasmi by si však mal vlasy najskôr natočiť na vlasy, pretože by oveľa lepšie držal a ovládal cop a zákruty. Tým by sa zabránilo vyčnievaniu rovných prameňov a aby celý updo vyzeral nedokončený.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento vzhľad pre niekoho, kto sa považuje za trendového a hľadá bokovku. Je ideálny pre niekoho, kto nechce lesklý a elegantný vzhľad.

Odporúčam tiež tento vzhľad pre niekoho, kto má pohodlnú časť vlasov na jednej strane, pretože s bočným updo by to vyzeralo súdržnejšie.

Elegantný nízky skrútený drdol

Nadčasový a elegantný účesInstagram @melissaannebeauty

Q&Autorka štýlu, Melissa Anne

Umelkyňa vlasov a make -upu @Melissa Anne Beauty v Niagara, Ontario, Kanada

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento stredný updo by som označil za nadčasový a elegantný. Moja obľúbená vec na tomto štýle je, ako sa vďaka nej jemné, krátke vlasy zdajú byť plnšie, ako sú. Milujem, ako to má z jej krku lichotivým spôsobom v týchto horúcich letných dňoch.

Tiež sa mi páči jej zvrátený pohľad! Zvraty sú lichotivé pre všetky vekové kategórie a dodávajú každému štýlu taký rozmer.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Výrobky, ktoré som použil, sú suchý šampón pred prácou a lak na vlasy na dokončenie. Mám rada suchý šampón, pretože dodáva vlasom trochu textúry a drsnosti, pričom absorbuje akékoľvek prírodné oleje v oblasti koreňov. Keď sú vlasy super čisté, pracuje sa s nimi o niečo ťažšie, pretože sú tak jemné a hladké. Použitie suchého šampónu dodá trochu drsnosti, aby vám pomohlo udržať vlasy na mieste, keď s nimi budete pracovať. Milujem laky na dokončenie, pretože zablokujú vzhľad, aby mohla táto kráska vydržať celú noc bez obáv, že sa jej vlasy vrátia späť. Bobby špendlíky a mini gumičky budú tiež vašim najlepším priateľom pri dosahovaní tohto vzhľadu.

Ak chcete znovu vytvoriť vzhľad, postupujte podľa týchto krokov:

1. Vyčešte vlasy a potom v prípade potreby naneste suchý šampón na oblasť korienkov. Voľne natočte vlasy.

Krok 2: Pridajte objem v hornej časti hlavy spätným česaním/dráždením troch 1-palcových sekcií chrbtom k sebe okolo oblasti koruny..

Krok 3: Rozdeľte vlasy na dve časti, pričom začnite na konci chrbta česaním pod korunou a rovno dole na zátylku. Sponkové sekcie na boku ucha. Mať čisté sekcie vám pomôže vytvoriť požadovaný vzhľad bez toho, aby všetky vlasy zahltili vašu pracovnú oblasť.

Krok 4: Vezmite si prvú časť a začnite sa krútiť smerom nahor, pričom za pochodu pridávajte ďalšie a ďalšie vlasy a držte sa čo najbližšie k línii vlasov. Akonáhle sa dostanete do zátylku a uvidíte čiaru súčiastky definujúcu sekcie, urobte trochu pružnosti a časť uviažte.

Krok 5: Opakujte na druhej strane.

Krok 6: Spojte obe časti dohromady a vytvorte jeden chvost.

Krok 7: Vezmite jednu ruku a oddeľte hornú časť chvosta nad gumičkou, aby ste vytvorili dieru. Druhou rukou vytiahnite chvost cez dieru, čím vytvoríte vzhľad drdola a pripnete ho na miesto.

Krok 8: Prstami oddeľte zákruty a drdol, aby pôsobili plnšie. Vpredu vytiahnite niekoľko prameňov vlasov, aby ste vytvorili lichotivé kúsky na rámovanie tváre. Na dokončenie použite svoj obľúbený lak na vlasy.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Družička na tejto fotografii má jemné vlasy strednej hustoty, ktoré jej padali nad ramená. Tento pohľad na ňu pôsobil tak lichotivo.

Tento vzhľad je možné vytvoriť pre akýkoľvek typ vlasov, ale vzhľad sa bude líšiť v závislosti od toho, na kom je. Toto je rande večer, dámska noc alebo večerný look. Ak ho chcete nosiť ležérne, vyberte si chrbtový hrebeň a môžete ísť!

Moderný stočený drdol

Moderný účes Twisted BunInstagram @anskevanacker

Q&Autor so štýlom, Anske Van Acker

Vizážista na voľnej nohe & Kaderníčka v belgickom Gente

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Moja obľúbená vec na tomto updo je, že je to elegantný, moderný skrútený drdol. Tento účes je super očarujúci a romantický. Je ľahké ho vytvárať a je nadčasový.

Môžete ho nosiť takmer na každú príležitosť, či už idete na svadbu, večer von, večierok, večeru atď. Je perfektný na akúkoľvek typovú udalosť, kde chcete skutočne vyzerať efektne!

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Jedná sa o účes, ktorý má vpredu objem a textúru a vzadu sa sťahuje do skrúteného drdola.

Najlepšie je umyť si vlasy deň vopred, bez kondicionéra! Kondicionér robí vaše vlasy príliš uhladenými a ťažkými, čo sťažuje dosiahnutie správneho vzhľadu. Na uterákom vysušené vlasy použite penu Volume Lift. Osobne používam penu Tecni Art Volume Lift Mousse od L’Oreal Professionnel na vytvorenie objemu od korienkov.

Pri stylingu najskôr rozdeľte vlasy na dve časti. Vezmite každú časť od ucha k uchu, aby ste mali prednú a zadnú časť. V prednej časti pomocou suchého šampónu vytvorte objem a textúru a podpichnite korene. Páči sa mi Tecni Art Crepage de Chignon od L’Oreal Professionnel. Pomáha vytvárať maximálny objem pomocou štruktúrovaného, ​​nevhodného štýlu.

Zozbierajte vlasy do chvosta, natočte ich a zaistite sponou na vlasy. Omotajte ho okolo seba a vytvorte buchtu. Potom vytiahnutím zákruty vytvorte väčší objem. Pomocou bobby kolíkov ho držte na mieste. Nezabudnite tento účes zamlžiť fixačným sprejom, aby vydržal celý deň. Tu opäť používam L’Oreal Professionnel. Možno je načase, aby ma sponzorovali!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Kedykoľvek chcete trendový a príťažlivý vzhľad, musíte siahnuť po tomto účese!

Ideálna dĺžka pre toto updo by bola kľúčna kosť a dlhšia. Vzhľadom na to, že má vpredu objem, robí vašu tvár dlhšou. Ak máte kratšiu alebo okrúhlejšiu tvár, môžete si vytvoriť tento štýl a vyzerať mimoriadne báječne!

Romantické faux updo

Romantický účes Faux UpdoInstagram @belle_of_the_ball_by_lilyanna

Q&Autorka štýlu, Lily Belfer

Vedúci stylista / majster vlasov a make -upu @ Belle Of The Ball od LilyAnna v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento štýl by som nazval romantickým a moderným faux updo. Táto družička mala stredne dlhé jemné vlasy. Chcela sofistikovaný štýl s jemne plynulým pohybom. Aby to fungovalo, použil som silnú bočnú časť, ktorá sa vlievala do štruktúrovaných kučier bokom a vytvárala mladistvý a elegantný vzhľad..

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Mizani Styling Lotion je jedným z mojich obľúbených produktov pre špeciálne vlasy všetkých textúr. Pred rozdelením na tretiny som jej vlasmi prepracoval množstvo produktu v rozmeroch desatiny. Potom som prevliekol Kenrovu stylingovú penu po jednej sekcii, aby držala vlasy na mieste.

Na každú časť som použil 3/4 palcovú žehličku, aby som jej natočil vlasy z tváre, a potom som jej pravú stranu vlasov zopol dozadu, aby som vytvoril ilúziu úplného updo. Na ľavej strane je pripevnený lak na vlasy Kenra #25, ktorý som použil na dokončenie a udržanie celého vzhľadu po celý deň aj noc..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl má atmosféru, ktorá je svieža a mladistvá, ale napriek tomu sofistikovaná. Je to skvelý spôsob, ako vytvoriť prechodné updo s jemnými alebo stredne dlhými vlasmi. Myslím, že je to perfektné pre kohokoľvek od Sweet 16 po družičky alebo dokonca nevesty všetkých vekových skupín.

Objemná polovica updo

Objemný účes Half UpdoInstagram @hairbymerandawalker

Q&Autorka štýlu, Meranda Walker

Stylistka / Renter @Hair od Merandy Walkerovej v Lakeville, MN

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o napoly nahor, napoly nadol, updo, ktoré je hladké a má veľa objemu. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že ho môžete nosiť takmer kdekoľvek. Môžete ho obliecť tak, aby vyzeral perfektne pre družičku, alebo ho môžete nosiť ako každodenný štýl.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tohto vzhľadu som použil Unite Expanda Dust v jej korune. Urobil som veľa česania chrbta v temene jej hlavy a vyhladil som to zadným česacím kríkom. Použil som tiež žehličku na uhladenie a narovnanie vlasov a ohnutie jej koncov na vrchu.

Tento look som zavŕšila stylingovým krémom Unite Smooth and Shine na vlasy, ktoré sme nechali dole, celoplošným lesklým sprejom Unite 7 Seconds a samozrejme lakom na vlasy Unite..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Aktualizácie pre stredné vlasy sú také univerzálne. Každý mohol nosiť tento look od super dlhých vlasov až po super krátke vlasy. Kratšie vlasy budú pôsobiť elegantnejšie a elegantnejšie.

Klasické formálne updo

Klasický formálny účes UpdoInstagram @courtneypittmanbeauty

Q&A so štýlovým tvorcom, Courtney

Hairstylist / Make-up Artist @BLEU a Blowdry Bar v New Orleans, LA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento stredne dlhý updo by som opísal ako klasické formálne svadobné updo s jemným romantickým aspektom. Moja obľúbená vec je, ako je štruktúrovaná a voľná v rovnakom čase.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tohto vzhľadu som použila lak na suchú textúru Living Proof, lak na vlasy Living Proof Control a lak na úpravu vlasov Airgel. Predbežné natočenie vlasov 1 až 1,25 palcovou kulmou neublíži.

Namiesto toho, aby som urobil elegantný chignon, pridal som krížom krážom prekrývajúce sa zákruty zo stredu a z každej strany, potom som ich jemne uvoľnil.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento vzhľad pre niekoho s ľahkou až strednou hrúbkou vlasov. Akákoľvek textúra vlasov bude fungovať, pokiaľ bude správne pripravená.

Toto hľadá niekoho, kto chce klasický romantický a formálny vzhľad bez toho, aby bol príliš štruktúrovaný alebo príliš chaotický. Pre mňa je tento vzhľad ideálny pre áčkové alebo trúbkové šaty.

Ľahké updo bez námahy

Účes Updo bez námahyInstagram @brooke_klay

Q&Autorka štýlu, Brooke Klay

Stylista @Brooke Klay Artistry v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento štýl je stelesnením dokonalosti bez námahy. Milujem, že je to jemné a romantické so vzduchom „Práve som to vyhodil“.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Milujem dobrý sprej na textúru. Doo Kevina Murphyho. Over je perfektný na to, aby poskytol textúru s malým zadržaním a zároveň zachoval rozcuchaný a ľahký charakter štýlu..

Rýchlou vlnou dajte vlasom prútik alebo žehličku, po ktorej nasleduje trocha česania prstom. Natiahnite vlasy do nízkeho koníka, zauzlite vlasy a zaistite sponkami Bobby. V prípade potreby nechajte úponky na rámovanie tváre. Čím voľnejšie, tým lepšie!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je skvelý pre každého a najlepšie by vyhovoval niekomu s jemnými až stredne štruktúrovanými vlasmi akejkoľvek hrúbky. Je ideálny pre nečakanú noc von po práci alebo svadbu vonku.

Romantický kontrast

Romantický kontrastný účesInstagram @simply_gorjess_hair

Q&Autorka štýlu, Jessica Gere

Kaderník na voľnej nohe @Frenchic LLC v Hopelawn, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento updo pre vlasy po ramená bol vytvorený pre veľmi rustikálnu a romantickú svadbu. Je jemná a hodí sa k akýmkoľvek šatám, pretože je klasická a elegantná súčasne. Moja obľúbená vec na tom je, ako kontrast jej farby vlasov len pridáva na textúre a štýle!

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tohto štýlu som použila základný lak na vlasy od spoločnosti Scruples, aby som vlasy najskôr pripravila na teplo. Tiež som použil ich lak na vlasy s vysokým rozlíšením, pretože je pružný a umožňuje mi pracovať s vlasmi. Na zvýšenie lesku a kontrolu rozletov som použil ich sametový lesklý lesk od Scruples a potom som skončil s lakom Kenra Maximum Hold Hairspray..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je skvelý pre klientov, ktorí majú farebný kontrast, konkrétne pre blondínky alebo svetlejšie brunetky. S tmavými vlasmi niekedy stratíme zložitosť štýlu. Stredná až hustá štruktúra vlasov je tiež najlepšia. Ak by mala klientka jemnejšie vlasy, urobila by som tento štýl o niečo dekonštruovanejšie. Tento štýl je dostatočne jemný a dostatočne elegantný na to, aby sa dal nosiť na akúkoľvek udalosť.

Mladistvý pletený updo

Mladistvý pletený účes UpdoInstagram @deidreandersonbeauty

Q&Autor štýlu: Deidre Anderson

Stylista na voľnej nohe / profesionálny a licencovaný kozmetológ v Tolede, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento look sme vytvorili z nutnosti. V tento deň bolo vonku viac ako 90 stupňov a bolo veľmi vlhko, takže táto družička chcela vzhľad, ktorý by zostal celý deň a nepadol. Francúzsky som jej zapletal prednú časť vlasov, vynechal som pár krehkých kúskov a zvyšok vlasov som stiahol do drdola nabok. Milujem, že tento vzhľad má zábavné detaily a textúru zo všetkých uhlov.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Najprv natočte vlasy. Na stočenie som použila žehličku, ale aj kulma by fungovala. To dáva vlasom väčšiu plnosť a výdrž pri vytváraní updo. Vždy používajte špendlíky, ktoré zodpovedajú farbe vašich vlasov. Nechcete, aby sa vo vašom konečnom vzhľade zobrazovali špendlíky!

VŽDY končím lakom na vlasy odolným voči vlhkosti a dlhou životnosťou. Môj osobný obľúbený je lak na vlasy Bed Head Masterpiece. Je to najlepšie z oboch svetov, pretože dodáva krásny lesk a vydrží celý deň.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento účes by skutočne mohol fungovať pre rôzne ženy. Je to roztomilý, hravý vzhľad, ktorý by mohol byť skvelý na rande alebo svadbu. Vrkoč vpredu udržuje štýl mladistvý a zábavný, zatiaľ čo drdol vyzerá sofistikovane. To skutočne funguje takmer u každého, kto má dĺžku po plecia alebo dlhšie vlasy.

Jednoduchý vrkoč Updo

Jednoduchý vrkoč UpdoInstagram @beautybyellada

Tento strapatý, ale bezchybný účes, prepletený do dokonalosti, je určený pre bezstarostné a elegantné dievčatá. Veľa úžasnej textúry a hĺbky!

Messy Bun

Messy BunInstagram @hairstyle_bynikakarp

Tento rocker updo účes nám robí zimomriavky pre svoju zvláštnosť! Perfektné na melírovaných prameňoch, vylepšite definíciu svojich vlasov jednoduchým updo -om ozdobeným najkrajším príslušenstvom.

Moderný drdol

Moderný účes drdolaInstagram @dareyourhair_yeg

Q&Autorka štýlu, Monica Harper

Licencovaný stylista & Make -up Artist @Dare Your Hair v Edmontone, Alberta, Kanada

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako jemný, voľný a moderný. Milujem, že má veľmi klasický pocit s moderným nádychom.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Vždy začínam prípravou vlasov horúcim nástrojom. Na tento vzhľad sme potrebovali hladký podklad bez prílišného zvlnenia, a tak som jej vlasy vyhladil plochou žehličkou a veľmi jemne zvlnil..

Pokiaľ ide o výrobky, vždy používam Kenra Thermal Styling Spray so svojimi horúcimi nástrojmi. To poskytuje dlhotrvajúce držanie kučier, ktoré sú skutočne tesné alebo veľmi voľné. Ďalej používam Redken Quick Tease a Redken Powder Grip v koreni, aby som dosiahol príjemný objem v korune. Tiež ich používam synonymne s backcombingom vo všetkých oblastiach, ktoré to vyžadujú. Obvykle sa hrebeňujem tam, kde bude hlavnou štruktúrou updo sila. Pri práci so štýlom používam Kenra Platinum Working sprej a na dokončenie používam Sebastian Shaper Plus. Ak je potrebné urobiť nejaké uletené chĺpky alebo uhladenie, na skrotenie týchto oblastí použijem tyčinku Tancho pomáda..

Začnite vždy s malým množstvom produktu. Ak je to potrebné, môžete kedykoľvek pridať ďalšie, ale nemôžete to vziať a ak je to príliš veľa! Ďalšou povinnosťou aktualizácií je hrebeň chvosta pre tieto presné dotyky. Tiež odporúčam, aby stylisti nosili všetky rôzne veľkosti bobby pinov. Jumbo sú moje obľúbené na skutočné zaistenie základnej štruktúry updo.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Myslím, že to, čo dáva tomuto vzhľadu taký silný vplyv, je, že má trochu dlhšie okraje a vrstvy rámovania tváre. Obe tieto zložky sú dôležité pre dosiahnutie tohto konkrétneho vzhľadu.

Pri svadobnom stylingu sa vždy snažím mať na pamäti, že tieto pohľady by mali byť nadčasové. Nikto sa nechce pozerať na svoje svadobné obrázky a čudovať sa, čo si mysleli! Keď sa teda radím s klientom, vždy sa snažím zaistiť, aby sme vyberali niečo, čo vydrží skúšku času.

Tento štýl by fungoval dobre pre každého, kto má dlhšie vlasy s týmito vrstvami rámovania tváre a okrajmi.

Romantické updo

Romantický účes UpdoInstagram @emilykeil.brynksalon

Q&Autorka štýlu, Emily Keil

Stylista / technik na riasy v salóne BrynK & Farebná lišta v meste Lawrence, KS

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Opísal by som to ako uvoľnené, romantické updo. Milujem tento štýl, pretože je mäkší ako dokonale pripnuté aktualizácie a tiež je ľahké ho opraviť, ak sa jeden alebo dva kusy uvoľnia počas dňa..

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

V ten deň som ju nechal umyť a vysušiť vlasy, pretože sa mastí. Na poskytnutie textúry som použil dosť produktu (sprej na suchú textúru marockého oleja, Puff Me atď.). Skončila som s fixačným lakom na vlasy a leskom, aby som všetko nastavila.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl bol perfektný pre niekoho, ako sú jej jemné vlasy, nízke nároky na údržbu. Tento vzhľad robím na všetkých rôznych tvaroch tváre, pretože detaily vpredu je možné prispôsobiť týmto potrebám.

Boho Chic Updo

Účes Boho Chic UpdoInstagram @makimakhair

Q&Autor so štýlom, Maki Mak

Kaderník & Confidante @Zinc Hair vo Vancouveri, Britská Kolumbia

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Je to bohémsky elegantný updo a je to taký úžasný vzhľad, pretože je veľmi univerzálny. Môžete ho nosiť na slávnostnú udalosť, potom si prezlečte svoje oblečenie a vyrazte na after-party neskôr.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Použil som dosť Davines Texture Spray a Fresh.Hair suchý šampón od Kevina Murphyho, aby som po natočení vlasov získal väčšiu textúru a objem. Všetko bolo voľne pripnuté a kľúčovými bodmi sú kúsky okolo tváre, ktoré mu dodávajú nonšalantný pocit.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Verím, že tento vzhľad vyhovuje všetkým typom vlasov a tiež tvarom tváre. Je to viac o atmosfére ako o čomkoľvek inom.

Tento vzhľad je ideálny pre niekoho, kto chce mať vlasy „peknej dievčiny“ bez toho, aby vyzeral prehnane. Je to pre pohodové mláďa, ktoré hľadá eleganciu, ale napriek tomu chce, aby sa prejavila jej bezstarostná osobnosť.

Bočný drdol s textúrou

Textúrovaný účes Bočný drdolInstagram @chloe_bridalbar

Q&Autorka štýlu, Chloe Fleming

Vlasový stylista / Sprej Tanner / Zdvíhanie rias & Technik predĺženia @The Bridal Bar v Caringbah, NSW

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som nazval štruktúrovaný bočný drdol. Klient chcel niečo s textúrou a telom v koreni a chcel tiež začleniť vrkoč.

Na tomto účese mám najradšej to, ako vyzeral vyrovnane aj krásne z každého uhla. Chceli sme, aby to vyzeralo hotovo, ale nie prehnane, a myslím si, že sa nám to podarilo.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Pred stylingom si umyte vlasy jednu alebo dve noci. Nemusí byť príliš čistý, aby udržal objem v koreňoch.

Na dosiahnutie objemu v korienkoch som použila prášok Natalie Anne S1. Tiež som použil svoj dráždivý hrebeň, aby som pomohol dosiahnuť objem v korune a pod časťou. Zvlnil som zvyšok vlasov žehličkou Ghd, aby som vytvoril textúru.

Vlasy rozdeľte na tri časti, dve predné časti od ucha dopredu a jednu zadnú časť. Najprv som sa zameral na zaistenie zadnej časti. Akonáhle to bolo zaistené, stiahol som prednú časť a jemne som ju vrátil späť. Na uchytenie drdola na mieste som použila špendlíky a špendlíky a jemne som nastriekala vlasy, keď som išla zaistiť kučery na mieste..

Vpredu som vytvorila vonkajší/holandský vrkoč a pomocou prášku Natalie Anne S2 splietala vrkoč a jemne ho vytiahla, aby nebol taký dokonalý..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Je to štýl, ktorý vyhovuje mnohým tvarom tváre. Niekomu so štvorcovou a tvrdšou čeľusťou môžete tento štýl zjemniť vytiahnutím kúskov okolo tváre a uší.

Tento vzhľad by bol skvelý pre nevestu, družičku, svadobného hosťa alebo na zásnubnú párty. Tento štýl bol vytvorený pre zásnuby môjho klienta.

Sofistikovaný Čech

Prepracovaný český účesInstagram @aphroditesalon

Q&Autorka štýlu, Colleen

Majiteľ / majster stylista @ Salón Aphrodite v Portlande, ME

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad opisujem ako „sofistikovaný bohém“. Úplne milujem detaily, ale jemnosť, ktorú vzhľad poskytuje. Zadná strana updoya umožňuje trochu detailný výraz, zatiaľ čo predná časť dodáva „boho“, živší vzhľad. Úplne milujem vytváranie tejto juxtapozície.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvrdnutie a schladenie kučier používam pracovný sprej Aquage a na držanie Aquage Finishing Spray. Na zvinutie odporúčam 1-palcovú sudovú kulmu. Kudrlinky vždy zastrihnite a schlaďte, aby sa predĺžila životnosť!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

To je perfektné updo pre nevestu, ktorá hľadá štýl, ktorý môže dodať eleganciu a trendovosť s nádychom bohéma. Pridanie kvetov dodá ešte bohémsky nádych. Toto updo funguje dobre aj pre dámy so stredne dlhými vlasmi, jemnejšími prameňmi vlasov, alebo dokonca pre tie, ktorých vlasy nemusia nevyhnutne pokrčiť. Je to skvelé pre tie nevesty, ktoré dúfajú, že budú mať krásne vlasy, keď budú vaše tancujúce kráľovné na recepcii.

Rybí chvost

Rybí chvostInstagram @alexacouryhair

Pre informáciu: Prámiky nie sú len pre Coachellu. S týmto twistom si dajte dohromady formálne oblečenie.

Dvojitý korunový vrkoč

Účes s dvojitým korunovým vrkočomInstagram @liv.hair_yyc

Q&Autorka štýlu, Olivia Rzewuski

Master Stylist @Ca Va Bien v Calgary, AB Kanada

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o polovičný pletený štýl s dvojitou korunou s jemnými vlnami. Moja obľúbená vec na tom je, že je to také prirodzené a vyzerá to bez námahy.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Vždy hovorím, že vybudovanie skvelého základu je kľúčové pre každý štýl, či už je hore, dole alebo v polovici. Hlavnými produktmi, ktoré som na to použil, boli Kevin Murphy Hair.Resort Spray na nastavenie a Redken Braid Aid na samotné vrkoče. Skončil som s Kevinom Murphym Session.Spray.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je skvelý pre každého, kto sa pokúša dosiahnuť jemný a ľahký vzhľad od mladého dievčaťa po družičku až po prechádzku po červenom koberci..

Bezduché vlny

Účes Free-Spirited WavesInstagram @salón.523

Q&Autorka štýlu, Bridget McCaskill

Kaderník @ Salón 523 Reno v meste Reno, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Moja obľúbená vec na tomto účesu je, že je voľný a organický, najmä s pridaním dychu dieťaťa. Tento vzhľad je v súčasnej dobe obľúbený a hodí sa na svadby/akcie v bohémskom štýle. Tento vzhľad je veľmi elegantný a môžete ho obliecť hore aj dole.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Aby som vytvoril tento vzhľad, vlasy som natočila 1-palcovou kulmou a na ochranu pred teplom nastriekala časti Aquage Beyond Sealing Spray. Po natočení každého kúsku som ho nechala vychladnúť, pričom som natočila zvyšok vlasov. Keď sú všetky vlasy natočené a vychladnuté, prešiel som prstami a rozbil voľnejšie kučery na vlny.

Po zopnutí vlasov na polovicu som použil jeden z mojich obľúbených produktov R+Co s názvom Outerspace, čo je lak na vlasy s pružným držaním, ktorý dostatočne dlho vydrží, a tak vydrží a vytvorí príjemnú textúru bez toho, aby boli vlasy chrumkavé..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento konkrétny vzhľad je veľmi univerzálny a skvelý pre slobodomyseľných návštevníkov festivalu. Je to tiež milý, menej formálny prístup pre družičku. Tento štýl je vhodný pre jemné až stredne silné vlasy a stredne dlhé až dlhé vlasy.

Trendový topknot

Trendový účes TopknotInstagram @sarahshultz

Q&Autorka štýlu, Sarah shultz

Aveda Stylist @First Impressions Salon vo Fort Wayne, IN

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Je to fantastický účes strednej dĺžky. Tento strih bol dosiahnutý tupou horizontálnou jednodĺžkou. Odstránenie hmotnosti sa dosiahlo ťažkým klzným rezaním s menšími zvislými podsekciami.

Na záver sme pridali vrchný uzol! Mojou najobľúbenejšou vecou na tomto strihu/štýle je množstvo spôsobov, ako sa dá nosiť, a ako jednoduché to dosiahnuť. Topknots môžu byť oblečené v sexi šatách alebo v tričku a džínsoch.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tohto vzhľadu som použil 1-palcovú sudovú kulmu. Pred výbuchom som použil prípravok v štýle Aveda Smooth Infusion s koktailom Aveda Confixor, aby som mal trochu priľnavosti, a zároveň som sa držal na uzde. Navinul som voľné stužky a potom som ich trochu rozstrapatil. Nakoniec som na hornú časť nastriekol kúsok Aveda Air Control, v polovici som dvakrát potiahol gumičku a zostávajúce vlasy, ktoré zostali, som uzlom omotal niekoľkými špendlíkmi..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je ideálny pre mnoho typov vlasov. Je to skvelý štýl pre hrubé vlasy, ktoré chcú schudnúť strihaním, pričom zachovajú vzhľad tupých línií bez veľkého množstva vrstiev. To je tiež skvelé pre tenšie/jemné vlasy, pretože jedna dĺžka vytvára vzhľad hustoty. V tomto prípade nie je potrebné veľa rezania sklzom, alebo vôbec žiadne. Tento vzhľad má veľa všestrannosti, prispôsobenej špeciálne pre VÁS!

Mäkké tečúce updo

Jemný splývavý účes UpdoInstagram @metalheadshairsalon

Q&Autorom štýlu je Meryem Tahir

Senior stylista / majiteľ salónu / riaditeľ @Kadernícky salón Metal Heads v Bromley, Kent

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako jemne stočený, tečúci updo. Milujem spôsob, akým sa jej strapce krivkajú a sedia úhľadne, pričom sa skutočne miešajú do kučier vzadu.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Rozhodne odporúčam veľa laku na vlasy! Pred vytvorením updo môžete tiež pridať trochu zahusťovacieho krému na sušenie.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad by vyhovoval akémukoľvek tvaru tváre, pretože nie je stiahnutý z tváre. Odporúčam dámam s vlasmi po plecia alebo kratšími a s jemnými až stredne hrubými vlasmi. Je dostatočne univerzálny na nosenie na večeru alebo svadobnú hostinu.

Vrátiť späť

Zrušený účes UpdoInstagram @eri_hair

Q&Autorka štýlu, Erika Fung

Kaderník @ NC SALON v Toronte, ON, Kanada

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad pôsobí uvoľnenejším a ležérnejším dojmom. Nie je to prehnane hotové a ani príliš voľné. Milujem tento vzhľad, pretože vlasy pôsobia veľmi jemne, strapato a romanticky.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam používať práškové výrobky na matovanie vlasov, aby vlasy mohli dosiahnuť väčšiu textúru a objem. Odporúčam tiež pracovný lak na vlasy, aby ste vytvorili jemné detailné dielo.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam to klientom, ktorí preferujú vzhľad, ktorý je prirodzenejší a nekričí na pozornosť. Je ideálny pre niekoho, kto preferuje neformálnejšiu a uvoľnenejšiu atmosféru. Tento účes funguje dobre so zvýraznenými vlasmi a môže vyhovovať akémukoľvek tvaru tváre, pretože tvar celkového vzhľadu je možné ľahko prispôsobiť.

Romantické kučeravé updo

Romantický kučeravý účes UpdoInstagram @veronicafensel

Q&Autorka štýlu, Veronica Fensel

Kaderníčka/vizážistka @Veronica Fensel Hair & Vizážista v Orange County, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako romantické a voľné kučeravé updo. Kľúčom k tomuto vzhľadu je nechať drdol nízko a pri zapínaní kučier nechajte vlasy vypadnuté.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam použiť Joico Hair Shake pre väčší objem a textúru kučier. Fľašu poriadne pretrepte a potom nastriekajte na korienky vlasov. To dáva kučerám väčšiu priľnavosť pri ich úprave.

Ak chcete kučerám dodať textúrovanejší objem, roztiahnite ich od seba tak, že ho prišpendlíte k zadnej časti vlasov. Potom, čo ho roztiahnete od seba, nastriekajte lakom na vlasy. Mám rád Kenra Volume 25 pre dobré držanie.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam pozrieť sa na to klientovi, ktorý chce vyzerať očarujúco, ale predsa bez námahy. Je to taký romantický vzhľad, ktorý pristane každému tvaru tváre. Ak máte tvár okrúhlejšiu, odporúčam ponechať niektoré kúsky lícom nadol, aby ste zoštíhlili boky. Ak máte prirodzene kučeravé vlasy, funguje to aj preto, že môžete pracovať iba so svojim prirodzeným vzorom lokne.

About the author