70+ úžasných účesov Pompadour

Účes pompadour je neustále sa vyvíjajúcim vzhľadom. Účes pompadour, ktorý si pôvodne získal popularitu v päťdesiatych a šesťdesiatych rokoch minulého storočia u vidieckych a rokenrolových hviezd ako Elvis Presley, sa v posledných rokoch vracia vo veľkom štýle..

Pompadours zahŕňa širokú škálu variácií od matných cez lesklé a chaotické až po hladké. Mastnejšia klasika s dostatkom lesku a kačacím chvostom vzadu vyzerá aj dnes cool. Okázalosť je klasický pánsky účes, ktorý naozaj nikdy nevyjde z módy. Je to preto, že tento účes pre mužov vyzerá tak dobre a existuje množstvo účesov pompadour, z ktorých si môžete vyberať.

Moderné verzie na pompadoure zachovávajú ten charakteristický objem v korune, ale obchodujú s vysokým leskom a hrebeňovými značkami pre matný povrch a štruktúrovaný štýl..

Pre moderný vzhľad je pomp fade obľúbenou voľbou. K dlhším vlasom na vrchu pridajte nízky, stredný alebo vysoký útlm. Pre tradicionalistov sú správnou cestou zúžené účesy s nožnicami zostrihanými stranami. Tak či onak, pompony môžu mať bočnú časť alebo žiadnu časť.

Bambulky fungujú aj pre chlapov s vlnitými alebo kučeravými vlasmi. Táto prírodná textúra dodáva vášmu jedinečnému prevedeniu okázalosť a pomáha zvyšovať objem.

Dobre, poďme sa dostať do podrobností o typoch účesov pompadour, ktoré môžete vyskúšať.

Druhy účesov Pompadour

Účes pompadour je jedným z najobľúbenejších a najtrvalejších lookov u mužov. Tento štýlový a nadčasový účes lichotí takmer všetkým typom vlasov a tvarom tváre s veľkým objemom a výrazným profilom.

Tento klasický tvar je možné kombinovať s aktuálnymi trendmi v oblasti pánskych vlasov. K niektorým z tohtoročných atraktívnych lookov patrí decentná textúra, zúžené účesy, aktualizačné bodce a výrazné štýly look-at-me. Ďalšími spôsobmi, ako aktualizovať klasickú pompéznosť, je matný povrch, krátke vlasy a pridanie vyblednutia.

Tieto moderné pompadours vyžadujú moderné stylingové výrobky. Zatiaľ čo mnoho chlapcov naďalej používa retro tukové pomády na autentický vintage vzhľad, moderné pompony majú väčšiu výšku, textúru a matný povrch. Pozrite sa na vláknité alebo ílové pomády, ktoré vynikajúco držia, nemajú lesk a dajú sa upravovať podobne ako pomáda na báze oleja.

Teraz sa pozrite na tieto rôzne spôsoby nosenia moderných pomád. Vďaka týmto sviežim štýlom môžu jemné alebo tenké vlasy pôsobiť objemnejšie a objemnejšie a skrotiť tie najhrubšie vlasy. Tieto pompony môžu byť upravené tak, aby mali krátke vlasy, ako aj stredne dlhé pramene.

1. Moderné účesy Pompadour

Textúra je jedným z najlepších tohtoročných vlasových trendov. Pridajte niečo k svojej pompéznosti česaním okázalosti prstami, zvieraním malých kúskov vlasov alebo použitím hrebeňa so širokým zubom na rovnomerné rozostupy. Hrajte s rôznymi variáciami vzhľadu. Ešte lepšie je každý deň vyzerať trochu inak. Hľadajte pomády, ktoré zlepšujú textúru, aby ste získali vzhľad s minimálnym úsilím.

Moderné účesy Pompadour + účesy pre mužov

(Ľ. R. Javi Barber – Ramses – Will Salon – Vzali sme si vlasy – Vzali sme si vlasy– Vzali sme si vlasy)

2. Matné účesy Pompadour

Názov Greaser pochádza z mazadla na vlasy, ktoré sa používa na úpravu pompadourov a ich lesklého povrchu. Najľahší spôsob, ako získať moderný vzhľad vašej pompéznosti, je použiť prípravok na matné vlasy. Druhy pomád, ktoré kombinujú dokonalé držanie s matným povrchom, sú vlákna, íly a niektoré pomády na vodnej báze.

Vyskúšajte Reuzel Fiber pre najsilnejšie držanie aj tých najhrubších vlasov s tabakovo-vanilkovou vôňou a bez lesku. Ak chcete dodať textúre alebo vylepšiť jemné vlasy, vyskúšajte hlinenú pomádu ako Baxter of California Clay.

Blind Barber 90 Proof Pomade je ďalšou obľúbenou možnosťou s nízkym leskom, ktorú je možné použiť na úpravu klasických pompéz s modernou textúrou. Za lacnú drogériovú matnú pomádu Old Spice Pomade zazvoní pod 10 dolárov.

Matné účesy Pompadour + účesy pre mužov

(Ľ. R. Reece zobák – Josh Lamonaca – Jake „Ralph“ Bolland – Jake „Ralph“ Bolland)

3. Ostrihané účesy Pompadour

Tieto nervózne pompadoury si užívajú retro štýl a držia sa tohto klasického pompadour tvaru. Vezmite si ťažkú ​​textúrovanú plodinu a vypracovajte sa na okázalý quiff. Alebo pridajte bočnú časť k matnej modernej pompéznosti s textúrou. Na vytvorenie tohto pompézneho tvaru použite nadrozmernú textúru. A v neposlednom rade je to pompadour mohawk alias pomp jastrab. Je to pompadour s podrezanými stranami a pásom vlasov po chrbte.

Všetky tieto looky sú pompézne s pridaním oholenej linky. Použite rovnú čiaru na rozdiel od pompadouru alebo zakrivenú čiaru, ktorá nasleduje po oblúku plodiny, mizne po chrbte. Ďalšou možnosťou je tvrdá časť, ktorá je oholená.

Edgy pompadour účesy a účesy

(Ľ. R. Jarreds Barbers – Javi Barber – Juan Manuel Ortiz Abad – Brü Pomade)

4. Messy Pompadour účesy

Ďalším spôsobom, ako aktualizovať pompadour, je pridať rozstrapatenú textúru. Jedná sa o obrovský trend mužských vlasov pre všetky dĺžky a typy štýlov, ktoré je možné pridať k okázalosti rôznymi spôsobmi. Pridajte textúru za ostrý quiff. Použite vlnitú textúru, ktorá dodá pohyb a prirodzený povrch. Dokončite ostnatý mohawk s okázalosťou na čele. Alebo len upravte husté vlasy prstami a získajte moderný a trendový vzhľad.

Rozcuchané účesy pompadour a účesy pre mužov

(Ľ. R. Vlasy Toma Baxtera – Seu Eliáš – Vzali sme si vlasy – Andrew má vlasy)

5. Krátke účesy Pompadour

Pompadour môže byť upravený tak, aby mal len niekoľko centimetrov vlasov. Ak chcete vzhľad s krátkymi vlasmi, sústreďte sa na dĺžku čela, aby ste dosiahli maximálnu výšku s minimálnou dĺžkou. Pri kratších vlasoch je možné účes pompadour upravovať takmer vertikálne, aby sa so zaobleným profilom maximalizovala výška.

Bočné strany môžu byť vyblednuté až k pokožke alebo môžu byť zúžené. Krátky pompadour funguje naozaj dobre na husté vlasy, ale aj na jemnejšie vlasy alebo dokonca na vlnité a kučeravé pramene.

Tento vzhľad môže byť rovnako ľahko upraviteľný, ako ho robíte. Nechajte vlasy uschnúť a prstami na ne naneste matnú pomádu. Môžete skončiť s hrebeňom alebo pridať dodatočnú textúru. Sušenie fúkaním dodá väčšiu výšku, ale nie je potrebné. Krátka pompéznosť je jednoduchý spôsob, ako získať tento klasický pánsky účes s moderným povrchom.

Krátke vlasy pompadour účesy a účesy

(Ľ. R. Alan zobákJustin ArmaniRamsesMatthew Conrad)

6. Účesy Pompadour Fade

Pompadour plus fade je výherná kombinácia. Oholené boky uľahčujú úpravu vlasov a zároveň zdôrazňujú výšku a profil okázalosti. Koncentrácia vlasov na vrchu má tiež výhodu v tom, že vlasy vypadajú hrubšie pre tenšie typy vlasov. Pre chlapcov s hustými vlasmi je menej vlasov na sušenie, úpravu a úpravu.

Pompadours je možné nosiť so všetkými druhmi vyblednutých zrážok – nízkych, stredných a vysokých. Nízke vyblednutia majú tradičnejší vzhľad, zatiaľ čo poklesnuté alebo podrezané sú modernejšie.

Ak chcete niečo extra, pridajte oholenú bočnú časť alebo úpravu vlasov. Ďalším sviežim a neočakávaným spôsobom, ako dokončiť tieto moderné pompéznosti, je úprava vlasov na dekolte.

Pomp fade pompadour účesy a účesy

(Ľ. R. Criztofferson – Jerrin Hawes – Ry Smith – Dre Hair – Nomad Barber BLN – Jerrin Hawes)

Teraz, keď vieme o rôznych typoch účesov a účesov pompadour, poďme sa pozrieť na niekoľko ďalších štýlov tohto vzhľadu..

Nasleduje skvelá zbierka účesov pompadour s retro a modernými spôsobmi, ako upraviť štýl tohto obľúbeného pánskeho účesu.

Prejdite nadol a pozrite sa na 45 ďalších čerstvých obrázkov účesu pompadour, ktoré ponúkajú moderné, klasické a trendové spôsoby, ako získať vzhľad.

1. Vysoký zaoblený účes Pompadour

Klasický účes Pompadour

Asher Kemper

Táto vysoká okázalosť je modernou klasikou pre hipsterskú súpravu, ktorá zahŕňa minulé trendy.

2. Chaotický pompadour so zúženými stranami

Messy Pompadour Haircut Skosené strany

Mike Thomas

Tento zúžený strih ponúka krátke strany a stredne dlhé vlasy na vrchu, upravené do klasického pompézneho tvaru so strapatou textúrou.

3. Účes Pompadour + nízke vyblednutie

Pompadour s nízkym blednutím a hustými vlasmi

Travis Hill

Tento účes s nízkym vyblednutím zdôrazňuje tvar tohto pompadoura v štýle dopredu.

4. Pomp Fade + oholená čiara

Pompadour s oholenou linkou vysoko a vyblednute

Josh O’Meara-Patel

Tento chladný strih kombinuje moderný dizajn vlasov s nízkou pompéznosťou.

5. Zúžený strih + kačací chvost + asymetrická línia vlasov

Zúžený účes Účes Pompadour

Josh O’Meara-Patel

Tento strih a štýl sú vzadu kreatívne s matným a strapatým ducktailom a asymetrickým výstrihom.

6. Soft Texture + Mid Fade

Mid Fade Pompadour

Cameron Tooyserkani

Vysoké vyblednutie môže uľahčiť štýl pompéznosti, pretože bočniciam nie je potrebné venovať pozornosť. Tento chladný vzhľad ponúka hrubé, stredne dlhé vlasy upravené do strany s veľkým pohybom a prúdením.

7. Voľný účes Pompadour

Voľná ​​pomp

Holičstvo SCR

Ďalší moderný spôsob, ako upraviť pompadour, je voľný, štruktúrovaný objem.

8. Pompadour + vyblednuté strany

Pompadour a čistý vyblednutý účes

Antonio Mateo

Táto chladná pompéznosť má textúru a nízku plešatosť, ktorá umožňuje čisté orezanie okrajov.

9. Klasický Pompadour + fúzy na riadidlách

Klasický Pompadour

Svätý tiger

Ak ste oddaní klasickej okázalosti, je to všetko o lesklom povrchu a líniách hrebeňa. Táto verzia má chladnú šikmú časť, krátke bokombrady a fúzy na riadidlách.

10. Greaser Pompadour + Drop Fade

Pompadour s drop fade

Noor Aliyani

Pre chlapcov s hustými a/alebo hrubými vlasmi je mastnejšia okázalosť ľahký a chladný spôsob, ako skrotiť vlasy. Pomády na vodnej báze sú rovnako silné ako ich náprotivky na báze oleja, ale umývajú sa šampónom. Drop fade a podbradný remienok dodávajú vintage vlasom moderný nádych.

11. Účes Pompadour s plochým vrcholom

Bočná časť plochá hore

Daniel Bueno

Tento svieži vzhľad kombinuje dve retro klasiky, pompadour a plochý vrch. Definovaná časť a plešaté vyblednutie dodávajú štýlu čistý strih.

12. Stredne dlhý účes Pompadour

Stredne dlhý pompadour s hladkým chrbtom

Svätý tiger

Tento stredne dlhý kužeľový strih je vkĺznutý dozadu do vintage okázalosti. Aktualizujte vzhľad matným výrobkom a textúrovaným štýlom.

13. Vlnitý Pompadour + Plešatý fade

Pompadour vlnitých vlasov

Francisco Aranda

Tento chladný štýl používa vlnité vlasy, ktoré dodávajú uvoľnenej pompéznosti výšku a textúru.

14. Pompézna vlnitá srsť

Pompadour dlhých vlasov

Holičstvo Glassbox

Dlhšie vlasy vytvárajú štýl vysokej pompéznosti. Tento účes pompadour koncentruje dĺžku na čele pre maximálny objem s minimálnym stylingom.

15. Bočný diel účesu Pompadour

Účes na bočnej časti

Jenegafpas

Oholená časť znamená, že presne viete, kde rozdeliť vlasy.

16. Cry-Baby Hair

Cry-Baby Hair

Svätý tiger

Táto vysoká okázalosť s natáčaním na čele posúva vlasy Cryny Baby od Johnnyho Deppa na ďalšiu úroveň.

17. Ako štylizovať Pompadour

Ako štýlovať Pompadour

Jake Bolland

Mnoho pompadourov môže byť štylizovaných iba z pomády. Vysokým okázalostiam, ako je tento, prospieva sušenie fénom, ktoré vlasy vycvičí a pomôže vlasy udržať pred aplikáciou.

18. 50. a 60. roky Pompadour

Pompadour z 50. a 60. rokov

Joe Cartmel

Tento klasický pompadour vyzerá v novom tisícročí rovnako dobre ako v 50. a 60. rokoch.

19. Skin Fade Pompadour Účes

Strih s textúrou s vyblednutím pokožky

Javi Barber

Tento krátky pompadour dostane dostatočnú výšku tým, že upraví vlasy takmer rovno. Blednutie pokožky po stranách zvýrazňuje vlasy navrchu.

20. Undercut Pompadour

Podrezaný účes

Kith L..

Jeden z najobľúbenejších spôsobov, ako nosiť pompéznosť v roku 2018, je podrezanie.

21. Účes Pompadour stredne dlhých až dlhých vlasov

Hrebeň cez účes

Rumový holič

Tento matný a chaotický vzhľad hrebeňa nad pompéznosťou je chladný a moderný.

22. Messy Pompadour + Fade

Messy Haircut + Low Fade

Jimbo Davis

Tento vysoko štruktúrovaný štýl s vyblednutými stranami kontrastuje s chaotickým a čistým strihom.

23. Vlnité vlasy Pompadour + fúzy

Moderný účes s vlnitými hrubými vlasmi

Rumový holič

Na úpravu pompadouru nie je potrebné vlny narovnávať. Nechajte tomuto divokému štýlu vlnitú textúru.

24. Pompadour s dlhými vlasmi

Dlhý, upravený chrbát

Mužský obrázok MENSPIRE & Upravovanie

Pánske dlhé vlasy majú veľa možností stylingu, vrátane pompadouru. Je to rovnaký štýl, pracujte so všetkými vlasmi dozadu. Sušič vlasov zvyšuje výšku a drží.

25. Moderný účes Pompadour

Účes s dlhou pompou

Stephen J..

Tento klasický tvar pompadour ponúka moderný štýl s lesklým povrchom a voľným textúrovaným držaním.

26. Klasický účes Pompadour + brada

Cool účes Spaded Pompadour

Brü Pomade

Klasická pompéznosť s pridaním hipsterskej brady vyzerá dnes rovnako dobre ako v päťdesiatych a šesťdesiatych rokoch minulého storočia..

27. High Fade Pomp + Long On Top

Chaotický účes Pompadour

Juan Manuel Ortiz Abad

Akékoľvek vyblednutie funguje dobre s okázalosťou, pretože krátke strany kontrastujú s dostatkom výšky hore.

28. High Fade Pompadour

Pompadour podrezaný účes

Talley McIntire

Tento stredný útlm odzrkadľuje líniu okázalosti a zdôrazňuje tento charakteristický profil.

29. Textúrovaná + zúžená pomp

Účes Flow Pompadour

Stephen J..

Tento cool vzhľad kombinuje klasický zúžený strih s moderným štruktúrovaným štýlom.

30. Vlnité textúry Pompadour Podrezanie

Podrezaný účes Pompadour pre mužov

Oblečenie Goodman & Holičstvo

Vyblednutý podrez oholí boky až k pokožke a vlnité vlasy dodajú navrchu prirodzenú textúru a objem.

31. Účes Pompadour + Mid Fade

Vysoký účes Pompadour

Micky Graham

Táto ultra dlhá a vysoká okázalosť sa mieša do dlhších vlasov tejto strednej vyblednutia.

32. Účes Pompadour s kučeravými vlasmi

Účes Pompadour s kučeravými vlasmi

Holičské vrkoče

Tesné kučery dodávajú okázalosti jedinečný profil. Nízke vyblednutie tiež pokračuje do brady, aby získala jedinečný povrch.

33. Silver Pomp

Najlepšie účesy Pompadour

Vlasy Toma Baxtera

Farba vlasov dodáva na príťažlivosti okázalosti.

34. Fialová Pompadour + Burst Fade

Farba vlasov + pomp

Geografia Tommyho

Tento svieži štýl pompéznosti má nadrozmernú textúru, žiarivo purpurovú farbu a vyblednutie za uchom.

35. Pompadour + Skin Fade

Textúrovaná pomp

Talley McIntire

Pompadour je vynikajúci strih a štýl pre akýkoľvek vek, vrátane dospievajúcich rokov. Je ľahké nastajlovať a je to skvelý spôsob, ako sa naučiť používať vlasový prípravok.

36. Pomp With Flow

Stredne dlhá pomp

Talley McIntire

Pompadours sú vynovené s textúrovaným štýlom. Veľké kusy sú stiahnuté späť s týmto pompéznym profilom. Platinová farba dodáva sviežemu a modernému vzhľadu.

37. Husté vlasy Pomp + stredná slabosť

Krátky vlnitý účes Pompadour

staygold31

Vlnité vlasy vás postavia na vrchol tohtoročného trendu v oblasti textúr. Použite výrobok, ktorý zvýrazňuje textúru a zaisťuje držanie.

38. Bočná časť Pompadour

Bočný diel účesu Pompadour pre mužov

Paul Preshaw

Táto retro okázalosť s oholenou časťou a plešatým vyblednutím je odvážna s červenými vlasmi aj bez nich.

39. Low Fade Pomp + kučeravé vlasy

Husté kučeravé vlasy Pomp

Mušketa & Bajonet

Veľmi nízky útlm cez ucho a kučeravá textúra na vrchu sú jedinečnou ozdobou tohto účesu pompadour.

40. Pomp Fade + uhladené vlasy dozadu

Slicked Back Classic Pomp

Epicly Taper’d Barbershop

Vysoká vybledlosť je ľahko upraviteľná a vyzerá dobre pre každého. Husté vlasy uľahčujú dosiahnutie tejto výšky, ale správna pomáda je tiež zásadná.

41. Pompézne krátke vlasy

Pompadour + Low Fade

Stephen J..

Účesy Pompadour môžu byť dlhšie aj kratšie. Je to asi tak krátke, ako to má 2 ″ dlhé vlasy na vrchu, navrhnuté s kombináciou výšky a textúry.

42. Pompadour s bočnou časťou + schod

Účes Combover Pompadour

Jamie + Viggo

Výrazná bočná časť oddeľuje dlhšie vlasy od krátkych na tomto nízkom vyblednutom strihu.

43. Pompadour pre jemné vlasy

Pompadour pre jemné vlasy

Sergio

Pompadour je dobrou voľbou pre každý typ vlasov, dokonca aj pre vlasy na jemnejšej strane. Kombinácia dĺžky a výšky vyťaží z vlasov maximum. Väčšina typov vlasov bude mať prospech aj z horúceho vzduchu pri úprave účesu, ktorý pomôže precvičiť vlasy a zvýšiť objem.

44. Veľmi dlhý účes Pompadour

Super vysoká pomp

Cukrové lebky

Dlhšie vlasy môžu štylizovať ešte vyššiu okázalosť.

45. Zúžený účes Pompadour

Zúžený účes Pompadour

Akadémia Sid Sottung

Stredne dlhé strany vyžadujú styling. Tento klasický vzhľad má vpredu náznak želé a je vyčesaný vzadu do kačacieho zadku.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author

Adblock
detector