10 najhorúcejších nápadov na účes v Havane Twist

Havana Twist je ochranný štýl vytvorený spojením prírodných vlasov a robustných Havanských predĺžení dohromady, čo dáva ľahší, ale objemnejší efekt. Je to bezproblémový spôsob, ako diverzifikovať svoj imidž.

Preto odborník na pletenie Andrea Carterová z Beau Monde Salon v Louisiane získava veľa klientov, ktorí sa rozhodli pre havanské zvraty, a ona dokazuje, aké nekomplikované je nainštalovať predlžovanie vlasov výmenou za dlhotrvajúci ochranný štýl. Havanské zvraty zvyčajne trvajú v priemere 8 týždňov. Pri inštalácii zákrutov by ste mali použiť vlasy Havana.

Od roztomilých drdolov cez elegantné chvosty až po bočné úpravy, dobre umiestnené zákruty vždy uprednostňujú jedinečné účesy bez veľkého úsilia! Iné štýly používajú pukavé farby a ozdobné vlasové doplnky, čo vám dáva voľnosť v štýle a zároveň máte nízku údržbu..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite našu inšpiratívnu zbierku fotografií účesov Havana Twist pre ženy.

Malý havanský zvrat

malý havanský zvratInstagram @monaxbanks

V malom havanskom zákrute sú umelé vlasy sotva rozpoznateľné. Akonáhle si ich zapracujete do vlastných vlasov, budete si ich môcť upravovať akýmkoľvek spôsobom.

Havana Twist háčkovanie

Havana Twist háčkovanieInstagram @ashleynaowellness

Pri pohľade od korienkov by ste si nevšimli, že tieto zámky sú háčkované a prepletené so skutočnými vlasmi. Účesy s havanskými zákrutami sú jemné, ale nápadné pri vytváraní vlastnej identity.

Ak chcete, aby tieto zákruty mali prirodzenejší vzhľad, požiadajte svojho holiča/stylistu, aby použil metódu Invisible Twist alebo neviditeľnú koreňovú metódu. Obe metódy dodávajú vašim vlasom prirodzený vzhľad počas háčkovania.

Dlhý havanský zvrat

dlhý havanský zvratInstagram @thelabailey

Pred inštaláciou týchto zákrut si vyfúkajte vlasy. V koreni použite prípravok na báze krému a vždy zabaľte štýl saténovou šatkou. Tiež si často mastite pokožku hlavy dlhými zákrutami, aby ste predišli vysušeniu.

Krátky havanský zvrat

krátky havanský zvratInstagram @ravishing_tresses

Vedeli ste, že môžete mať ochranný štýl bez použitia parochní alebo nadstavcov? S týmto krátkym havanským zákrutom budete mať elegantný účes, ktorý chráni aj vaše zámky. Pridané vlasové doplnky to môžu ešte viac rozprúdiť.

Havana Twist Bob

havana twist bobInstagram @afro_dreamz

Havanské skrútené vrkoče a strih bobov po ramená skvele spolupracujú na afroamerických vlasoch ako vo sne. Tento ochranný účes je možné rozdeliť na ktorúkoľvek stranu hlavy, aby ste získali lepší pohľad na najlepšie črty tváre.

👉 Pozrite sa na ďalšie afroamerické účesy.

Mini havanské zákruty

mini havanský zvratInstagram @rosegameofbraids

Prehliadka tých mini skrútených zámkov všade naokolo! Drobné a uber jednoduché na údržbu; stačí použiť svoj obľúbený olej a môžete ísť!

Havana Mambo Twist

havana mambo twistInstagram @braidsmafia

Vzhľadom na jeho funky názov môžete očakávať rovnako funky účes! Vychutnajte si program s krútiacimi sa účesmi, ako sú tieto havanské mambo zvraty.

Veľký havanský zvrat

veľký havanský zvratInstagram @queenveehair

Tieto lanové pramene sú hlavným znakom väčších havanských zákrut. A vďaka štýlom veľkých zákrutov budú vaše vlasy lepšie upraviteľné, nehovoriac o tom, že sú aj štýlové a ochranné.

Twist Jumbo Havana

Instagram @hairby_luvlybrownInstagram @hairby_luvlybrown

Noste ich jumbo a robustné! Keď máte tieto nádherné vlasy, chváľte sa havanským twistom tak hrdo, ako môžete. Pridajte niekoľko zvýraznení, ako je tento tmavočervený zákrut, ktorý sa nenápadne mieša medzi čiernym lúčom.

Stredný havanský zvrat

stredný havanský zvratInstagram @slaybraids.bytaqueen

Tieto stredné havanské zákruty sú zapletené do vrkočových vlasov a skrútené až do koncov. Môžete vykonávať akékoľvek úpravy alebo ich upravovať akýmkoľvek spôsobom, a pritom budete mať stále skvelý účes.

Tento účes je určený pre ženy s čiernymi vlasmi 3B-4C. Toto je ochranný štýl, pretože používa veľa ťažkých držiakov. Líšia sa od vrkočov, ale môžete sa o ne starať rovnako! Držte svoje drahokamy havanské zákruty mimo vody, inak sa váš život bude na zemi doslova rozplývať!

About the author