11 obrázkov zúženého strihu pre prírodné vlasy, ktoré musíte vidieť

Prirodzený zúžený strih je prirodzený strih, ktorý sa postupne skracuje po zadnej časti krku a za ušami. Zúžené strihy sú neuveriteľne elegantné a bezproblémové, pokiaľ ide o údržbu. Navyše budete nadšení, keď sa naučíte, aký bláznivý je tento prirodzený účes!

Keď máte dlhé vlasy na vrchu, lokše a uzly sú len dve z vecí, ktoré môžete urobiť s hrivou, a vaše čisto zúžené boky môžu slúžiť ako plátno pre oholenú postavu..

Tapered ‘fros prichádzajú v rôznych farbách a formách-pixie, bobs, faux hawks, s ofinou alebo bez ofiny, háčkovanie, twist-out alebo prírodné vlasy-ako dokazuje The Taper Queen, Karess SydnorKrmivo ukazujúce jej ocenené výtvory!

Výrobky a správne nástroje sú kľúčom k rozhýbaniu tohto výstredného krátkeho účesu. Hydratačné a držiace výrobky zapečatia vaše pramene a nechajú vás ľahko upravovať.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie najodvážnejších prírodných zúžených strihov a štýlových nápadov.

Prírodný zúžený strih na Pixie

Prírodný zúžený strih na PixieInstagram @kendrakenshay

Ustupujúci, zúžený strih pochádzajúci z kudrliniek plných džemu bude navždy kombináciou na obdivovanie. To tiež dokazuje, že s módnymi farbami zúžené prírodné účesy na afroamerických dámach dotvárajú povrchovú úpravu!

👉 Zobraziť viac pixies pre černošky.

Zúžený podrez pre prirodzené vlasy čiernych žien

Zúžený podrez pre prírodné prírodné vlasy čiernych žienInstagram @zo dňa 04

Kučery na vrchu so zúženým podrezaním sú maximálnym chladom, ktorý môžete dosiahnuť. Elegantné krátke štýly a mužnosť u ženy vyzerajú tak dobre!

Zúžené vlasy 4c s blond farbou

Zúžené vlasy 4c s blond farbouInstagram @janainaaisha

Údržba môže byť náročná, ale tento zúžený strih na vlasoch 4C stojí za to! Teplá medová blond farba vlasov rozhodne dodáva rozmeru a živosti celému vzhľadu.

Zúžené TWA pre okrúhlu tvár

Zúžené TWA pre okrúhlu tvárInstagram @naturalbeauty365

Vyčistite okraje tohto krátkeho drobného afro (TWA) a vytvorte úžasný zúžený účes TWA, ktorý bude lichotiť širokým funkciám okrúhlej tváre. Tento prírodný zúžený strih s farebným prevedením dodáva taktiež peknú hĺbku. Nebojte sa tiež pridať oholenú linku na jednu stranu, aby ste získali extra vkus.

Zúžený strih pre prírodné dlhé vlasy

Zúžený strih pre prírodné dlhé vlasyInstagram @dariathecurlartist

Zúžený strih na dlhých prírodných kučerách? Prečo nie! Táto sestra mala všetky kučeravé vlasy zamknuté, aby sa celá zamračila!

Zúžte a vytočte dámske cievky

Zúženie a vytočenie pre dámske cievkyInstagram @chasity16janae

Udržujte tieto tesné zákruty skrytým zúženým účesom a pridajte niekoľko vlasových doplnkov! S objemom, telom a postojom – prírodné čierne vlasy nikdy neboli také dobré!

Zúžený strih pre tenké vlasy

Zúžený strih pre tenké vlasyInstagram @blkhairstory

Krátke zúženie postupne dáva celému štýlu určitý rozmer. Pomáha to tým, že tenkovlasé dievčatá majú plnšie vlasy.

Zúžené strany sú ideálne na vyrastanie kučier

Zúžené strany sú ideálne na vyrastanie kučierInstagram @natalliapekena

Nehanbite sa – dajte svojim prírodným vlasom zúžený strih, pretože krátke prírodné účesy si zaslúžia všetku šialenosť, ktorú dnes dostávajú.

Big Chop with Taper Fade

Big Chop with Taper FadeInstagram @michelllearaujo

Tento zúžený zostrih robí moderný vzhľad ženy, ktorá je posilnená.

Kaderníčka Michelle Araújo z Brazílie hovorí: „Myslím si, že tento prirodzený zúžený účes je vzhľadom 21. storočia. Vidím veľa žien, ktoré robia rovnaký strih, pretože sa cítia krásne a my už nemáme pocit, že by sme potrebovali mať dlhé vlasy. Nikdy som nemal také krátke vlasy a ani by som ich nemohol milovať viac. “

Na úpravu vlasov používajte výrobky, ktoré im nedajú takú kučeravú definíciu, pretože ich zapichnú do hlavy. Môžete použiť veľmi jednoduchý oplach a veľa hrebeňa a ste pripravení, a Araújo poznamenáva, že na to vôbec nemusíte mať konkrétny tvar tváre.

Krátky a prírodný zúžený strih

Krátky a prírodný zúžený strihInstagram @hair_by_dana_salon

Tento krátky a prirodzený zúžený účes vyrobila stylistka Dana Alexander z Trinidadu a Tobaga. Je perfektný pre dámu, ktorá nechce stráviť veľa času úpravou vlasov kvôli uponáhľanému profesionálnemu alebo sociálnemu životnému štýlu, a pre tie, ktoré hľadajú niečo drsné a ľahko udržiavateľné..

Alexander dodáva: „Najlepšia vec na tomto účese je dĺžka na vrchu, ktorá vám umožní mať rôzne možnosti stylingu pre rôzne typy vlasov, ako sú cievky prstov, natáčky, uzly Bantu, sady prútov, výpadky a pravidelné umývanie a používanie.“

Krátke prírodné zrážky pre čierne ženy, ako je toto, je možné prispôsobiť práci s tvarom hlavy a tváre. Alexander poznamenáva: „Je to skvelá voľba pre ženy v prechode alebo pre ženy, ktoré chcú kratšiu, lepšie zvládnuteľnú dĺžku, ale stále hľadajú možnosti stylingu..

Môžete si dovoliť, aby vám kučery padali voľne na tvár alebo sa zatlačili dozadu, aby ste sa poznali. Pre tento štýl Alexander urobil niekoľko prstových cievok, aby pridal kaderám definíciu a kontrolu, aby účes vydržal dlhšie.

Edgy Faux Hawk a prírodný zúžený účes

Edgy Faux Hawk a prírodný zúžený účesInstagram @jmb.hair

Jedná sa o prírodný zúžený strih, ktorý je spojený s tmavou medenou ombre farbou. Je to mohawk v redakčnom štýle, ktorý sa dá nosiť každý deň. Všestrannosť, ktorú navrhol stylista Curl Jason Baker z Ohia, je jednou z najlepších častí tohto strihu.

Pozitívom strihu pixie na zúžených vlasoch je, že sa ľahko upravuje a že spotrebujete oveľa menej produktu. Baker ďalej vysvetľuje: „Mať krátke vlasy je oveľa jednoduchšie zvládnuť pri umývaní a vychádzaní. Či už je to na kudrlinkách 2a alebo 4c, je to veľmi jednoduché! “

About the author