13 najhorúcejších burgundských boxov

Burgundské boxové vrkoče sú ochranný účes zafarbený na tmavší odtieň červenofialových tónov, rozdelený na hranaté alebo „krabicové“ sekcie. Burgundsko je bohatý, módny odtieň, ktorý perfektne dopĺňa afroamerický účes, pretože každému kúsku dodáva na ostrosti a zložitosti..

Navyše, nádherná farba sa hodí k akémukoľvek odtieňu pokožky a je tiež ľahké ju zmiešať s čiernymi prírodnými vlasmi. Štýlom, ktoré môžete vytvoriť, tiež neexistujú žiadne hranice-noste ich rovno, bokom, v drdole alebo s ozdobenými riasami-rovnako bude v každom prípade pôsobiť báječne. Všetko, čo musíte urobiť, je rozhodnúť sa, ako budete tieto nádherné načervenalé kúsky nosiť!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto krásne fotografie najobľúbenejších vrkočov z bordového boxu!

Burgundské boxové vrkoče so šnúrkou

Burgundské boxové vrkoče so šnúrkouInstagram @serkalem_braids

Struny sa už dlhší čas používajú na príslušenstvo k pleteným účesom pre čierne ženy. Vďaka zložitým vzorom, ktoré sú doplnené detailným príslušenstvom, vyzerajú dlhé copánky báječne!

Jumbo Box vrkoče

Jumbo Box vrkočeInstagram @bunnybraids

Slávne vrkoče Poetic Justice od Janet Jackson sú teraz plné červenkastého tónu pre sexi nádych. Tieto burgundské jumbo boxové vrkoče pre veľké dievča vyzerajú lepšie, ak sú kusšie.

Čierne a burgundské pletence

Čierne a burgundské pletenceInstagram @giftedhandsondeck

sú okorenené čiernou mágiou, určite! Stylistka Tisha si nenechala ujsť pauzu s týmto čierno-červeným kombo na krabičkovo zapletaných vlasoch.

Krátky bordový bob s boxovými vrkočmi

Krátky bordový bob s boxovými vrkočmiInstagram @kytas_touch

Odchýlka od obvyklých dlhých pletencov s krátkymi vlasmi s boxovými vrkočmi je revolučný štýl. Zaobstarajte si žiarivé copíky v červenom boxe s priadzou a korálkami a užite si každý deň so sexy vzhľadom!

Trojuholníkové boxové vrkoče

Trojuholníkové boxové vrkočeInstagram @braidsbybhillion

Aj pri korienkoch môžete ukázať, aké módne môžu byť vaše veľké vrkoče! Trojuholníkové vzory napodobňujú veľa súčasných vzorov vlasov! Získajte viac inšpirácie z týchto horúcich trojuholníkových boxov.

Burgundsko červená Ombre v spletanom štýle

Burgundsko Red Ombre v pletenom štýleInstagram @_lamabi

Mať bordový ombre na zapletaných dlhých vlasoch je odvážne a odvážne rozhodnutie! Opýtajte sa svojho stylistu na zvýšenú starostlivosť a používanie produktu, ktoré sú potrebné na údržbu tohto majstrovského diela.

Malé boxové vrkoče

Malé boxové vrkočeInstagram @hairbynodia

Malé krabičkové vrkoče sú o niečo zložitejšie ako tie bežné, ale napriek tomu sa oplatí dlho čakať na stoličke. Čierne konce tiež dodávajú namáčaný efekt pre zvýšenie odlesku. Pri úprave účesu si vlasy natočte a urobte z nich zábavnú škatuľu upletenú updo.

Blond a burgundské boxové vrkoče

Blond a burgundské boxové vrkočeInstagram @crowndbylinds

Blond boxové vrkoče s karmínovo-bordovou farbou by mohli byť váš štýl! Ak ste nádherná dáma s tmavým odtieňom pokožky, vyskúšajte ich. Zdôraznenie týchto robustných bordových pletencov s platinovými šnúrkami a priadzou nepoškodí ani štýl.

Tmavé burgundské vrkoče

Tmavé burgundské vrkočeInstagram @lehfirminostyleh

Tmavšie vlasy dokonale skombinujú vzhľad a vďaka vrkočom vyniknete. Tieto krásne vrkoče vyrobila stylistka Letícia Firmino zo Sao Paula, BR.

Firmino opisuje: „Pletence dodávajú veľmi uvoľnený štýl, od detí až po dospelých, čo umožňuje používať rôzne druhy účesov. Môžete ho skombinovať so štýlmi a osobnosťami a tiež pridať rôzne doplnky. “

Tým, ktorí uvažujú o vykonaní týchto vrkočov, Firmino s istotou navrhuje: „Urob to, pretože sa ti to bude veľmi páčiť! Dá sa vyrobiť vo všetkých typoch vlasov od tých najhladších až po najkudrnatejšie. Je dobré urobiť si pred a po zapletaní nejaké zvlhčovanie, aby sa vlasy nepoškodili a neboli krehké. “

Diskrétnejší ľudia sa môžu rozhodnúť nosiť farby viac ako vlastné vlasy. Kto má rád niečo odvážnejšie, môže si vybrať niečo farebnejšie a honosnejšie ako tieto bordovo-červené vlasy.

Burgundské háčkované vrkoče

Burgundské háčkované vrkočeInstagram @1corin11.15

Háčkované vrkoče s kučeravými koncami sú typom účesu, ktorý sa ľahko upravuje.

Tieto hippie, boho háčkované boxové vrkoče vytvorila stylistka Gabrielle Samuel z Havaja. “Moja obľúbená vec na tomto štýle je, že je plné háčkovanie.” Dosiahnutie tohto vzhľadu trvalo iba dve hodiny. Som tiež zamilovaný do farby a rôznych textúr, “hovorí Samuel.

Pre dámy, ktoré chcú získať tieto vrkoče okamžite, požiadajte svojho stylistu o peknú parochňu a predĺženie vlasov.

Mikro burgundské boxové vrkoče

Mikro burgundské boxové vrkočeInstagram @slayedbyangel_

Uchopením menších skupín do vrkoča podrobnejším spôsobom získate úhľadnejší mikro pletený vzhľad.

Stačí sa pozrieť na tieto bordové vrkoče so stredným zadným dielom, ktoré vytvorila Angel Waring, vlasová pomôcka od Conway, SC.

“Môj obľúbený aspekt tohto štýlu je, že jej prirodzené vlasy sú výlučne čierne/hnedé.” Má všetky vlasy zastrčené medzi vínovou väzbou a mňa len zaráža, ako je možné urobiť s vlasmi toľko vecí, “zdôrazňuje Waring.

Waringova rada, ak chcete tento vzhľad, je uistiť sa, že si vyberiete farbu, ktorú môžete nosiť každý deň. Krabicové vrkoče väčšinou vydržia jeden až dva mesiace – niekedy aj dlhšie, ak viete, ako sa o svoje vlasy starať.

Krabicové vrkoče sú ochranným štýlom, ktorý sa premieta do rastu, takže je len správne, aby ste pokračovali v ošetrovaní vlasov, ktoré sú pod nimi. S týmto štýlom môžete robiť takmer čokoľvek.

Hnedé burgundské boxové vrkoče

Hnedé burgundské boxové vrkočeInstagram @tammys_beauty_care

Krabicové vrkoče sú veľmi elegantné, ľahko upraviteľné a módne. Tieto vrkoče sú tiež nenáročné na údržbu.

Podľa stylistky Tamekie Barnettovej z Kalifornie: „Mojou najobľúbenejšou vecou na týchto vrkočoch sú rôzne farebné rozmery a technika používaná na dosiahnutie týchto dokonalých vrkočov. Krabicové vrkoče by som považoval za zábavný štýl. “

Stredne dlhé boxerky v burgundskej farbe

Stredné boxové vrkoče v bordovej farbeInstagram @braidedbykilla

Niektoré červené vrkoče pomôžu zvýrazniť tón pleti viac bronzovým dámam.

A tieto stredne dlhé až dlhé individuálne vrkoče s bordovou farbou vlasov dokazujú, že táto myšlienka je správna.

Gruzínsky stylista Kameko Houston radí: „Nechal som ženu vedieť, aké výrobky budem potrebovať na dosiahnutie tohto vzhľadu, čo by bolo 9 balení vlasov na opletenie Queen B a Shime Jam.“

Na úpravu účesu urobte roztomilý zapletaný účes do polovice alebo vysoký drdol, aby ste ich nemali v tvári.

About the author