14 jednoduchých stredných boxov, ktoré môžete túto sezónu vyskúšať

Stredné boxové vrkoče sú ochranným účesom pre prirodzené vlasy, ktoré sa vykonávajú tak, že sa vlasy rozdelia na hranaté časti a spletú od korienkov po ľubovoľnú dĺžku medzi ramenom a hrudníkom. Nie ste fanúšikom príliš veľkého počtu rozšírení, ktoré by ste mohli použiť k svojim boxerským vrkočom? Žiaden problém! Vďaka stredne dlhej forme si určite ešte užijete toľko zábavy a všestrannosti!

Najlepšie na týchto nádherných záhyboch, ktoré je potrebné milovať, je to, že ponúkajú výhody rámovania a dopĺňania detailov tváre bez námahy. Influencerové celebrity Danai Gurira, Zoe Kravitz, Amandla Stenberg a Lupita Nyong’o nosili svoje vlastné verzie pleteného boxu a rozhodli sa ho ponechať stredne dlhé, čím inšpirujú fanúšikov a stylistov, aby urobili to isté.!

Expertný braider z Floridy a Chounèse z Insta-influencer z LC Beauty Salon vytvárajú jedinečné štýly na stredne dlhých vrkočoch pomocou manžiet, priadzí a dokonca aj ombres. Vďaka novým a vylepšeným stylingovým technikám vyzerajú tieto elegantné hranaté záhyby oveľa lepšie ako verzia z 90. rokov!

Nie príliš hrubé ani objemné, stredne dlhé krabicové vrkoče sa dajú ľahšie upravovať v novinách a drdoloch ako dlhšie kusy. Sú stále tak nenáročné na údržbu ako ich typická forma, ale mínus čas a úsilie, pretože vrkoče po ramená nepotrebujú na inštaláciu toľko predlžovania vlasov.

Nasleduje aktuálna galéria mimoriadnych a štýlových spôsobov, ako ich rozhýbať! Vyskúšajte tieto extra trendové nápady na účesy so stredne dlhými vrkočmi!

Blond stredné boxové vrkoče

blond stredné boxové vrkočeInstagram @organic.jane

Blond boxové vrkoče, ktoré sú úplne univerzálnym spôsobom, ako nosiť vlasy, sú v mnohých ohľadoch ochranné a štýlové. A nosenie v boxovom vrkoči len zvyšuje divokosť, ktorú má, skutočne točenie hlavy!

Štýl Jumbo Box Braids

stredne dlhé jumbo boxové vrkočeInstagram @famigeradoafro

Tieto jumbo boxové copíky, ktoré sú robustné, ale na pohľad ľahké, slúžia na viacero účelov. Ochranný štýl, ktorý tiež udrží každý stojan na mieste, pričom sa môže pochváliť zložitým dizajnom, ktorý sa môže pochváliť textúrou a farbou.

Hrubé stredné vrkoče

robustné stredné boxové vrkočeInstagram @beautybybintou_

Toto je príspevok k oceneniu našich milovaných stredne veľkých boxových vrkočov. Korálky dodávajú pekný nádych hravosti, ktorý v dnešnej dobe potrebuje každý!

Trojuholníkové diely

Stredne dlhé boxové vrkoče s trojuholníkovými časťamiInstagram @haircreationz_byk

Práca na pokožke hlavy môže byť dokonca centrom príťažlivosti pri takýchto technikách zapletania. Trojuholníkové časti na skrinkových vrkočoch odhaľujú ohnivé škatuľkové vrkoče, ktoré máte. Ak máte dlhšie vlasy, pozrite sa na najlepšie dlhé boxové vrkoče.

Boxer s vrkočom a ramenami

box copánky po plecia bobInstagram @thechair_beautyloft

Krabicové vrkoče po plecia zvýrazňujú tvar vašej tváre. Rôzne črty vašej tváre môžu byť tiež zdôraznené, keď nosíte vlasy rôznymi spôsobmi.

Trendová stredne dlhá polovica updo

trendová stredne dlhá polovičná updoInstagram @laura.matton

Senzačný štýl, ako nosiť svoj strednodobý účes s vrkočmi, a vyrazte do atmosféry strednej dĺžky, je bezstarostný a ľahký vzhľad! Univerzálnosť je na historicky najvyššej úrovni s nasadeným rôznym príslušenstvom.

Prámiky so zlatými manžetami

Boxerové vrkoče s dĺžkou kľúčnej kosti so zlatými manžetamiInstagram @stylist.onduty

Boxerské vrkoče po plecia s klasickým vzhľadom sú doplnené zlatými korálkami. Tmavá koža je zvýraznená vďaka doplnkovému doplnku so zlatými korálkami.

Doplnkové vrkoče

Stredne krátke pletené doplnkyInstagram @differenttextures9

Je možné vytvárať stále viac spôsobov sebavyjadrenia, najmä ak máte na sebe štýlové stredne veľké boxerky. Jeden spôsob, ako definovať svoj štýl, je prostredníctvom doplnkov, ako sú korálky, stuhy a šnúrky, vylepšiť váš vzhľad.

Roztomilé stredné krabičky

roztomilé stredné boxové vrkočeInstagram @nanasbraids

Tieto užitočné a obľúbené stredné vrkoče sú po celý čas súčasťou viacerých kultúr a životného štýlu. Nadčasový štýl, stredne dlhé copánky, sú tu na to, aby ochránili vaše vlasy pred poškodením a zároveň si zachovali žiarivý vzhľad.

Box Braid Bob

Stredný box vrkoč bobInstagram @la_linguere_du_royaume

Po zapletaní sa vám vlasy môžu nečakane skrátiť. Žiadny strach, pretože stredne dlhé boxerské vrkoče sú ošiaľ, predvádzajú zložitý vzor a niektoré doplnky, pričom udržujú vlasy čisté a upravené..

Trendové zlaté manžety

stredne dlhé boxerky so zlatými manžetamiInstagram @zhaanaay

Q&Autor so štýlom, Zhané

Student @ Hair od Zhané v Kansas City, KS

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je osviežujúci. Je to niečo nové a odlišné od bežných boxových vrkočov. Je ľahký, ľahko ovládateľný, rýchlo sa robí a celkovo je jedným z mojich obľúbených ochranných účesov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento účes je pre všetky kučeravé, kučeravé a kučeravé vlasy. Kinkier vlasy, tým dlhšie štýl vydrží! Tento účes je taký univerzálny a môže sa hodiť k akémukoľvek štýlu.

Niektoré z mojich obľúbených produktov, ktoré používam s týmto štýlom, sú Creme of Nature Edge Control, Africana 3x 84 ″ vlasy od FreeTress, Shea Moisture Twisting Butter a čierne gumičky, aby bol štýl na svojom mieste. Používam gumičky, pretože moje vlasy sú trochu na mäkkej strane, takže majú tendenciu sa ľahko vykĺznuť z pletencov, ale pomocou gumičiek môže štýl vydržať dvakrát tak dlho. Ak nechcete používať gumičky, môžete tento krok tiež preskočiť.

Aj o tento štýl je tak ľahké sa starať. Všetko, čo potrebujete, je umývať si pokožku hlavy raz týždenne alebo raz za dva týždne, vlasy si na noc zabaľte a denne hydratujte!

Jednoduché vrkoče s bočnou časťou

Jednoduché stredne dlhé boxerky s bočnou časťouInstagram @bomb____chelle

Q&Autorka štýlu, Michelle Carter

Stylista @ Salon Noa na Virginia Beach, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad boxového vrkoča je ideálny pre kohokoľvek od mladistvých na strednej škole až po dospelých v profesionálnom pracovnom prostredí. Milujem skutočnosť, že tento štýl môžete nosiť s niekoľkými časťami, rôznymi dĺžkami a dokonca aj s chvostom! Pri rezervácii prosím uveďte, ako by ste chceli háčkovaný štýl nosiť.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Háčkované vrkôčiky sú nielen skvelým ochranným štýlom, ale aj nízkymi nárokmi na údržbu. Na udržanie pokožky naneste na pokožku hlavy sprej stimulujúci rozmarín. Po aplikácii čistou handričkou zľahka utrite pokožku hlavy. Potom použite organický komplex Influence na omladenie a zvlhčenie pokožky hlavy, aby ste si háčkovanie užili dlhšie. Neodporúča sa ísť dlhšie ako mesiac a pol. Ak chcete, môžete použiť mimoriadne veľkú kapucňu na vlasy na zachovanie háčkovaných vlasov alebo použiť saténový šál.

Malé stredné škatule

malé stredné krabicové vrkočeInstagram @saycheese_elena

Q&Autorka štýlu, Elena Monny

Vlasový stylista / komunikačný dôstojník @ Hair od Eleny v Paríži, FR

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to jednoduchý vzhľad, ktorý je potrebné denne udržiavať. Dnes sa môžete obliecť do rýchleho strapatého drdola a na druhý deň môžete mať rovné vlasy.

Moja najobľúbenejšia vec na tomto vzhľade – cítim sa ako kráľovná a cítim sa ako Kleopatra!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vlasy môžete zakončiť čiernou gumičkou. Je to diskrétne a elegantné! Môžete tiež dokončiť vlasy šperkami a pridať farebné šnúrky pre extra štýlový vzhľad!

Keď mám tento typ vlasov, zvyčajne nepoužívam na pletence konkrétny výrobok, pretože niekedy môžu byť vrkoče mastné. Aj keď si každý týždeň zvlhčujem pokožku hlavy kokosovým alebo bambuckým maslom.

Prámiky s korálkami

Boxerské vrkoče strednej dĺžky s korálkamiInstagram @dare2beslayed

Q&Autorka štýlu, Danielle Downes

Kaderník @ Dare2beslayed v Bridgetown, BB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Názov tohto účesu je Fulani – niektorí ho môžu označiť ako kmeňové vrkôčiky alebo krabicové vrkoče a kombinovaný štýl cornrow. Ako vidíte, tento vzhľad je veľmi trendový a roztomilý. Dokončenie štýlu trvá 3 hodiny a niekoľko minút a používa dve sady pletených vlasov – bol použitý Supreme Hair Super tz4 38 ′.

Upletená je po plecia, kde zadnú časť tvoria boxové vrkoče a prednú cik -cak časť v štýle cornrow. Jeden má možnosť nosiť korálky alebo to nechať tak.

Na tomto účese sa mi páči to, že nebude dlhý, pretože má dĺžku. Tiež vám dáva iný vzhľad bobu, na rozdiel od bežných boxových vrkočov. Tiež rád vidím cik-cak časti a pre túto dĺžku dávam prednosť korálkam, než aby som to nechal tak. Mám pocit, že korálky dodávajú štýlu šmrnc.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Trvá to najmenej mesiac a pri niektorých textúrach môže kukurica rásť rýchlejšie. Na udržanie tohto účesu odporúčam klientke, aby používala olej alebo mastnotu na zvlhčenie pokožky hlavy zhruba každé 2-3 dni. Nerobte to každý deň, pretože póry v pokožke hlavy sa môžu upchať a človek to robí, aby sa zabránilo tvorbe suchej pokožky hlavy. Ak vás pokožka hlavy začne svrbieť, existuje niekoľko prípravkov na zmiernenie svrbenia, ktoré môžete vyskúšať alebo použiť, napríklad čajovníkový olej.

Je najlepšie, ak si vlasy s prírodnými vlasmi vyfúkate, takže týmto spôsobom budete mať krajší a dlhotrvajúci štýl, najmä pokiaľ ide o zapletanie rohov. Keď začne opadávať, môžete tiež použiť penové mlieko alebo penu na navliekanie vrkočov. Tiež zapnite vrkôčiky šatkou v noci alebo ak ste práve doma, aby ste odstránili časť neistoty, ktorá sa môže vyskytnúť..

Na hrany používam Gorilla Snot alebo Style Factor Edge Booster, alebo môžete použiť penu, aby ste to upravili a sformovali okraje, ktoré boli predtým položené. Jediný spôsob, ako môžete nosiť tento štýl, je dole, ako je znázornené na obrázku. Môžete si tiež vybrať ľubovoľný štýl oblúka, ktorý sa vám páči a ktorý vám vyhovuje. Vyzerá to skvele na akomkoľvek tvare tváre, tak to vyskúšajte.

About the author