14 najhorúcejších mikro pletencov pre dokonalý ochranný štýl

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite naše fotografie mikropletiek. Mikropletky sú ochranný štýl, ktorý je vyrobený z tenkých kúskov spletených vlasov. Ako inak by ste dostali spletené „to, čo trvá tak dlho a vyžaduje si len minimálnu údržbu ?! Očakávajte, že budete dopredu ohromení.

Tento pohodlný účes spopularizovali Zoe Kravitz, Beyonce, Gabrielle Union a Nicki Minaj, keď kráčali po červenom koberci a predvádzali textúru svojich rias, ktorá je jednoducho úchvatná! Od tej doby sa ľudia nechali inšpirovať, aby sa zapojili do mánie s malými vrkočmi!

Mohlo by to znamenať zdvojnásobenie úsilia a času na dokončenie týchto malých, jemných kúskov, ale nekonečné možnosti štýlu, ktoré získate, stoja za to. Dajte tieto vrkoče do drdolu alebo zapletaného úpletu, uviažte ho do roztomilého chvosta alebo ho jednoducho báječne sklopte – v nasledujúcich dňoch budete mať možnosť nosiť veľa štýlov mikro copu.!

Mikropletky vydržia v priemere až 8 týždňov a sú mimoriadne univerzálne. Vďaka svojej dlhej životnosti vám mikrobride môžu ušetriť veľa peňazí a času v salóne. Najlepšie vlasy pre mikročipce sú tiež prirodzené a zdravé vlasy.

Laudia Guilao Ames, majsterka vrkoča so sídlom vo Virgínii a majiteľka salónika The Braid Lounge, robí na svojich klientoch vynikajúce mini zapletanie, pričom mieša aj iné štýly, ako sú hroty bez uzlov, diamantové predely a kúsky z korálkov. Vďaka udržaniu zvlhčenej pokožky hlavy a náboženskej správnej starostlivosti o vlasy budú vaše mikro pletence dlho pôsobiť sviežo a zdravo..

Predstavte si, že sa čoskoro budete chváliť týmito trendovými, maličkými vrkočmi? Nečakajte dlho a začnite hľadať svoj ďalší vzhľad v tejto aktuálnej kolekcii mikro pletencov!

Zvlnené mikro pletence

zvlnené mikro pletenceInstagram @kimcurly23

Mikropletky sú najuniverzálnejšou veľkosťou vrkočov, pretože ich môžete zvinúť napnuté alebo voľné ako tieto vlnité práve tu. Navyše napodobňujú hrubšie pramene, takže urobia vaše zámky o niečo úhľadnejšie.

Updo s mikro opletkami

Updo s mikro opletkamiInstagram @4ctheefuture

Je to zaujímavý prístup k zdanlivo normálnej situácii! Zachyťte tie mikro pletence v štýle updo ako koruny a pochváľte sa textúrou v takom inovatívnom účese.

Krátke mikro pletence

krátke mikro pletenceInstagram @shirleymae7

Pretože krátke mikro pletence môžu svojou veľkosťou stále pripomínať pramene vlasov, ich nasadenie do väčších vrkočov by vám mohlo urobiť dobre! V tomto prípade kreativita preteká, pretože konce sú tvarované tak, aby fungovali ako bočné rany.

Mikropletky so strednou časťou

mikro pletence so strednou časťouInstagram @the_braid_lounge

Takto rozdelené dlhé mikropletené vlasy vytvoríte elegantné plátno, s ktorým sa budete môcť hrať. Textúra nie je obetovaná, ale ešte výraznejšia pri tomto spôsobe delenia.

Micro Box vrkoče

mikro boxové vrkočeInstagram @gracie_hair_braiding

Nie je nič lepšie ako hojdanie boxových vrkočov, ktoré sú teraz vyrobené v technike mikrovlákna. Skvelá vec pre ženy, ktoré prechádzajú prechodom vlasov, udržujte si dokonalý vzhľad a zároveň si nechávajte narásť vlasy!

Mikropletky s oholenými stranami

mikro pletence s oholenými stranamiInstagram @janaikirsten

Kombinácia, pre ktorú sa dá zomrieť, oholené boky s nejakým tvarom vlasov a mikro copmi pôsobia pôsobivým dojmom. Dlhé mikro copánky, ako je tento, môžu byť úhľadne vložené do vysokého drdolu alebo spustené, aby boli efektnejšie.

Stredné mikro pletence

stredné mikro pletenceInstagram @taniatsn__

Ísť na krátku vzdialenosť je šikovný prístup k štýlovému účesu! Tieto stredné mikro pletence sú elegantnými záchrancami života, ktoré určite vyskúšate!

Q&Autorka štýlu, Tania Tesson

Hair Stylist @ Hair by Tania v Paríži, FR

Ako by si to charakterizoval??

Účes mini twist je ochranný účes. Nevyžaduje veľa starostlivosti a dodáva vašim vlasom oddych od neustálej manipulácie. Je to tiež originálny účes.

Napriek tomu, že máte mikro mini vrkoče, vaše vlasy získajú potrebnú hydratáciu bez napätia, čo tiež pomáha pri raste vlasov. Nakoniec, najlepšie na tom je, že si tento účes môžete ponechať asi dva až tri týždne, ak je dobre udržiavaný, to znamená, že v noci nosíte saténovú kapotu alebo šatku..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Ak zvažujete účesy z mikro copu, na začiatok si zaobstarajte dobré zvlhčujúce produkty. Vyskúšajte Curl Treat od Garnier, ako aj fixačnú penu, ako je Fixing Mousse, aby ste sa vyhli krepovateniu vlasov. Mini zákruty sú najlepšie pre ženy medzi typmi vlasov 3B a 4C. Je tiež dobré, ak hľadáte účes s nízkou údržbou.

Neviditeľné mikro pletence

neviditeľné mikro pletenceInstagram @msibatamu

Q&Autorka štýlu, Msiba Robinson

Hair Stylist @ Salon Loudoun v Leesburg, VA

Ako by si to charakterizoval??

Tento ochranný štýl je ideálny pre ženy, ktoré hľadajú prirodzenejší vzhľad a dojem. Vzhľadom na svoj životný štýl možno budete chcieť použiť Wet & Vlnité vlasy z ľudských vrkočov. To vám poskytne viac možností pri úprave vašich mikro pletencov, ako je napríklad sada prútov, updo, alebo ich jednoducho oblečiete v prirodzenom vlnitom vzore.

Tento štýl mikro vrkoča je možné prispôsobiť vám. Najlepšia časť na tomto štýle je rozhodnutie o najlepšej farbe vlasov, ktorú použiť, a kam umiestniť alebo pridať zvýraznenia, ktoré zvýraznia vašu krásu..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Najprv sa rozhodnite pre kvalitu vlasov. Pri výbere mikro pletencov ako ochranného štýlu je kvalita vlasov kľúčová. Pri šampónovaní a úprave mikro pletencov používanie vlasov najvyššej kvality umožní, aby účes vydržal dlhšie bez podráždenia pokožky hlavy a bez zamotávania..

Nechajte profesionálny šampón na úpravu vlasov a upravte svoje mikro vrkôčiky, ak sú vyrobené z ľudských vlasov. Zvážte množstvo času, ktorý bude potrebné na získanie mikro pletencov. Naplánujte si schôdzku na konzultáciu skôr, ako začnete používať maličké vrkoče. To vám umožní vyriešiť všetky vaše prípadné obavy a porozumieť tomu, ako sa o ne starať.

Blond mikropletiky

blond mikro pletenceInstagram @ife.charles

Q&Autor so štýlom, Ife Charles

Vlasový stylista @ Hair od Ife v Dartforde, KNT

Ako by si to charakterizoval??

Názov účesu je ľudovo známy ako kmeňové vrkoče. Tento štýl pochádza z kmeňov Fulani. Na ozdobenie vlasov použili korálky a kravaty.

Na dosiahnutie tohto účesu rozdeľte vlasy na dve časti. Prvá časť je od prednej časti hlavy po temennú časť hlavy. Potom pridajte kŕmnu kukuricu do stredu tejto časti a rozdeľte prvú časť hlavy na dve polovice. Po oboch stranách ucha sa po stranách tiahnu dve kukly ozdobené korálkami. Na dokončenie prvej sekcie pridajte kŕmne kukurice tiahnúce sa od strednej rohovky na obidve strany každej polovice. Druhá časť, ktorá je od korunnej časti k zadnej časti hlavy, je tvorená jednoduchými vrkočmi.

Pokiaľ ide o účesy z mikro copu, existuje veľa univerzálnosti. Dá sa to urobiť na akejkoľvek textúre vlasov a môže to byť tiež upravené rôznymi spôsobmi. Na tomto konkrétnom obrázku je to napoly hore a napoly dole, čo znamená, že polovica vlasov je zabalená v drdole a druhá vľavo dole..

Môže byť tiež doplnený tak, aby vyhovoval rôznym osobnostiam pomocou farebných korálkov, zlatých/strieborných šnúrok, kravat atď..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Skúste rozšírenia od farby Expression 27 s bielymi odleskami. Na výrobky používajte Cream of Nature, Argan Oil Edge Control, Let’s Jam Condition a Shine Gel, penu na vlasy s extra pevným držaním a Luster’s Pink Sheen Spray..

V závislosti od veľkosti a dĺžky trvá vlasom s mikro copom 3 až 7 hodín. V dôsledku toho vyžaduje kaderníčka veľa trpezlivosti, aby mala priestor a čas na dobrú prácu. Odporúča sa rezervovať si deň, v ktorom budete mať voľno.

V závislosti od štruktúry vlasov môže byť na dosiahnutie bezchybného výsledku potrebný fúkanie. Životnosť štýlu je osem týždňov v závislosti od štruktúry vlasov, čo je dobrá hodnota za peniaze.

Tento štýl je vhodný pre akúkoľvek textúru vlasov, pretože je univerzálny. Je to dobrý ochranný účes v tom zmysle, že vaše prirodzené vlasy sú chránené vďaka používaniu predlžovačiek. Ľahko sa udržiava a vašu pokožku hlavy je možné denne zvlhčovať.

Mikro mini vrkoče

mikro mini vrkočeInstagram @ladytinajestina

Q&Autorka štýlu, Tina Griffiths-Thompson

Hair Stylist @ Carl’s Beauty Center v George Town, KY

Ako by si to charakterizoval??

Hovorí sa im mikrokrútené vrkoče a často sa opisuje ako úhľadné a poloelegantné alebo vysoko funkčné.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Ráno je veľmi ľahké vytvoriť štýl. Má nízke nároky na údržbu a stačí každé dva týždne šampónovať a na pokožku hlavy si dať olej alebo zvlhčovač proti svrbeniu, aby ste predišli suchu alebo svrbeniu..

Toto mikrovlákno je vhodné pre akýkoľvek typ vlasov. Existuje mnoho rôznych typov mikroopletení. Poraďte sa so stylistom, ktorý by vedel povedať, ktorý štýl vrkoča by bol pre vašu osobnosť najlepší.

Je to ideálny, ale vysoko funkčný štýl pre ženy, ktoré si chcú oddýchnuť od relaxácie, trvalej úpravy, textúrovania a všetkých chemikálií, ktoré zahŕňajú služby v oblasti farieb pre sivé vlasy. Je to štýl, v ktorom môže vaša pokožka hlavy dýchať a o vaše prirodzené vlasy sa dá stále starať.

Háčkované mikro pletence

háčkované mikro pletenceInstagram @braids_by_msnelly

Q&Autorka štýlu, Nelly Span

Celebrity Braider @ Braids od pani Nelly LLC v Irvinge, Texas

Ako by si to charakterizoval??

Vrstvy mikro prívodných vrkočov vzadu umožňujú pohyb. Konský chvost na vrchu má kmeňový dizajn a hlboké vrkoče na bočnej strane dodávajú háčkovaným mikro vrkočom jazz..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Účesy s mikro copmi sú ideálne pre ženy so zdravými vlasmi a pre ženy, ktoré si nie sú istí čelo alebo niečo na tvári. Je to odvážny vzhľad bez akéhokoľvek zakrytia tváre, takže buďte pripravení ho vlastniť a byť sebavedomý!

Kučeravé mikro pletence

kučeravé mikro pletenceInstagram @_unique.touch

Q&Autorka štýlu, Carmel James

Hair Stylist @ Unique’s Touch v Katy, TX

Ako by si to charakterizoval??

Tieto kučeravé mikro pletence sú ľahké, bez napätia a pomôžu uzamknúť vlhkosť. Chráni vlasy pred akýmkoľvek lámaním.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Zvážte veľkosť požadovaných vrkočov. Čím sú copánky menšie, tým viac vlasov budete potrebovať a viac vlasov na úpravu. Čím menej vrkočov, tým voľnejšie sa budete musieť zobudiť, potriasť a ísť.

Micro Twist vrkoče

mikrokrútené vrkočeInstagram @požehnanie

Q&Autor so štýlom, Blessing Edgal Oni

Hair Stylist @ Hair by Oni v Bostone, MA

Ako by si to charakterizoval??

Jedná sa o micro twist vrkôčiky. Africké ženy milujú senegalské zvraty, pretože sú elegantné a elegantné. Tieto mikropletené vlasy majú ochranný štýl a nenáročné na údržbu.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Ak máte slabé okraje s veľmi jemnými vlasmi, nemali by ste tento štýl zvažovať, pretože nebude vyzerať dobre a viac poškodí vaše okraje. Záleží na vrkoči, pretože niektoré vrkoče pletú príliš pevne! Je to zvládnuteľné, pretože je ľahké. Najlepšie vlasy na tento štýl sú vlákna Kanekalon, ako sú vlasy Xpression vyrobené v Nigérii, Senegale atď..

Rovné mikro pletence

rovné mikro pletenceInstagram @hair_by_shamah_

Q&Autor so štýlom, Ishamah Reid

Braids Hairstylist @ Hair od Shamah v Union City, GA

Ako by si to charakterizoval??

Tieto rovné mikro pletence majú pridané odlesky, ktoré ukazujú karamelový efekt. Pridajte farbu do jednotlivých vrkočov, aby boli vaše vlasy zábavnejšie, potom sa rozhodnite pre niekoľko melírov a urobte z nich mikropolíčky..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Pri rezervácii štýlov mikro pletencov očakávajte ľahký pocit bez napätia (nie ťahanie za vlasy alebo sťahovanie). Tieto konkrétne vrkoče je možné nastylovať na mnoho spôsobov, pričom najnovším štýlom je drdol. Časť vlasov bola stiahnutá a stočená do malej guličky, ktorá sedela na temene hlavy, a zaistená gumičkou.

Váš pletenec bude venovať pozornosť štruktúre vašich vlasov, pretože niektoré ženy môžu potrebovať menšie vrkoče a niektoré môžu vyžadovať väčšie vrkoče.

About the author