15 dokonalých účesov strednej časti účesu (tkanie, šitie atď.)

Stredný bob je typ bobu, ktorý je oddelený od stredu hlavy. Vďaka svojej schopnosti rámovať tvár vytvára skutočne lichotivú dramatickú zmenu nielen vo vašom účese, ale aj v tvári.!

Táto svieža stylingová technika na krátkych vlasoch, ktorá je neustále prítomná na podujatiach na červenom koberci a nosia ju modelky Bella Hadid, Kendall Jenner a Gwyneth Paltrow, je dobre známe, že má vyvážený, zoštíhľujúci a predlžujúci účinok na tváre s ostrými uhlami a krátkymi alebo okrúhlymi tvarmi..

Stredová časť môže tiež položiť reflektor na nos a vaše oči, vďaka čomu bude váš make -up pôsobiť očarujúco a efektívne! Jednoducho musíte zistiť, ktorý štýl, strih a dĺžka bobu vám bude vyhovovať.

Tento rok je čas na sebavedomie a silu a chopte sa odvážneho, krátkeho účesu, ktorý vás zavedie na miesta! Rozlúčte sa so svojimi matnými vlasmi a pozdravte jeden z týchto super nervóznych a moderných bobov strednej časti!

Blond Blonde v strednej časti v strede

Áčková blond stredná časť bobInstagram @uamazinghairsite

Silný bob pozostáva z týchto vecí: platinové vlasy, asymetrický strih a rovná stredná časť.

Krátky Bob

Krátka stredná časť bobInstagram @jordanolucut

Vyskúšajte tento krátky stredný účes krátkeho bobu aspoň raz za život. Nikdy nebudete ľutovať, že ste sa rozhodli ísť súčasne elegantne a moderne.

Vrstvený Bob

Stredná časť Vrstvený bobInstagram @brendageehair

Nosené hrubými vlasovými dievčatami, pretože tento vrstvený bob robí plné vlasy zvládnuteľnejšími. Vytvorí príjemnú chmýří a dá sa s ňou aj pracovať.

Stočený Bob

Stočený stredný rozdelený bobInstagram @_dawnixx

Hlavné body! Zápletka! Strih! Stylistka Dawn si nenechala ujsť miesto, kde by táto mladá žena zažiarila.

Long Bob (LOB)

Dlhá stredná časť bob (lob)Instagram @nicolenoirehair

Hodvábna opona odhalí vašu nádhernú tvár. Dlhé stredné časti bobových účesov predlžujú tvár, ideálne pre okrúhle a oválne tváre.

Vlnitý Bob

Stredná časť vlnitý bobInstagram @scissorhappy___

Strihanie vlasov po ramená a dodanie im určitej textúry poskytuje vašim vlasom formu.

Kučeravý Bob

Kučeravá stredná časť bobInstagram @andys_hair

Najlepšie je vlasy si hĺbkovo upraviť, než sa rozhodnete nechať svoje kučery spadnúť do tejto kučeravej strednej časti, ktorá bije na prírodných vlasoch.

Stredná časť parochne Bob

Stredná časť parochne BobInstagram @dreamhair_factory

Tento okamžitý pôvab môžete získať nasadením parochne nad hlavu. Udržiava prirodzené vlasy na uzde, pričom vás žmurknutím pohostí príjemnou zmenou vzhľadu.

Zatvorenie Bob

Stredná časť zapínania bobuInstagram @kreationzbykim

Tieto zlé dievčatá sú pripravené slúžiť vám vzhľadu! Tento ľahko zapínateľný stredný zapínací bob je ľahko dostupný a praktický v prípadoch, keď vaše prirodzené vlasy chcú trochu nabrať..

Rameno po plecia

Bob po plecia so strednou časťouInstagram @vanibelle

Asymetrické boby sú in a nemôžete poprieť silu, ktorú okamžite dáva vášmu vzhľadu. Skvelé na zdôraznenie vašich čŕt tváre a na to, že ide o všestranný účes, ktorý si môžete ľubovoľne upravovať.

Tupý strih Bob uprostred

Stredná časť bob tupého strihuInstagram @ellisehair

Nechajte svoje vlasy nasledovať každý rozmar s nádherným rovným stredným tupým bobom po krk. Skryte nadýchané líca a dajte svojej tvári najpresnejšie líniu čeľuste!

Burgundsko Red Ombre

Ombre Burgundsko Červená stredná časť bobInstagram @prettyigurl_habbits

Q&Autorka štýlu, Fieona Jaria

Stylista @ Prettyigurl Hair & Viac v Gainesville, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je vysoký strih, stredná časť, ombré čierna & čerešňovo červený bob.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Klienti, ktorí chcú získať tento štýl, by mohli dosiahnuť tento vzhľad pomocou 3 balení čiernej farby Sensual Mink & zlatý balíček 10 12 & 14 palcov z miestnych obchodov s vlasmi.

Rýchla väzba, Bob

Stredná časť Quick Weave BobInstagram @tilieamariebeauty

Q&Autorkou štýlu je Tiliea Shipp

Hairstylist @ Tiliea Marie Beauty Studio v Kennesaw, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je čistý a elegantný. Najlepšia vec na ňom je jeho jednoduchosť. Aj keď je to jednoduché, mám pocit, že to stále púta pozornosť.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zvážte ich tvar tváre. Stredná časť nie je pre každého. Tiež by som im povedal, aby zvážili svoj životný štýl. Ak sú veľmi aktívni a nevedia si udržať vlastné vlasy, potom môže byť pre vás najlepšia voľba rýchla stredná časť bobovej väzby.

Zašitý Bob

Stredná časť všitáInstagram @stylezbysue

Tento bob so strednými partiami má jemný, ženský vzhľad a tiež hovorí: „Ja som šéf“. Opravte svoje okraje, aby mali základný vzhľad.

Asymetrický Bob

Stredná časť asymetrický bobInstagram @jenny_beauty_supply

Stylistka Jenny odviedla neuveriteľnú prácu s týmto účesom a strihom bobu v strednej časti. Rovné vlasy ostrihané nerovnomerným spôsobom vytvárajú pohyb a nasmerujú oči do tváre. Skvelý spôsob, ako predviesť svoju krásu!

About the author