15 najlepších červených boxov na rok 2021 je tu

Červené boxové vrkoče sú typom štýlu pletenia, ktorý rozdeľuje vlasy na „hranaté“ alebo štvorcové delenia. Jeho hlavným účelom je chrániť prírodné vlasy pred ostrým slnkom a samozrejme-aby jeho nositeľ vyzeral ohnivo očarujúco a púta pozornosť.!

Pulzujúci účes pre energické a sebavedomé ženy, copíky v červenom boxe nosili trendové celebrity ako Keke Palmer a Rihanna, aby zničili stereotypy a inšpirovali ženy po celom svete..

Všetci poznáme nespočetný a rozmanitý svet červenej. Od bordovej cez medenú po červenú od hasičského auta – záleží na tóne vašej pokožky, ktorý odtieň si vyberiete. Svetlé medi sa úžasne spárujú s hlbokými opálením, zatiaľ čo živé červené a chladná vínová farba vyzerajú na tmavšej pleti úžasne.

Keď hovoríme o údržbe, je to relatívne jednoduché a pri dobrej údržbe môže trvať až tri mesiace. Čo je zásadné, je samotný proces zapletania vrkočov, pretože na vytvorenie týchto kúskov budete potrebovať dôveryhodného odborníka na vrkoče bez toho, aby ste boli príliš tesné a podľa preferencie štýlu..

S takýmto silným účesom určite vyrazíte! Pokračujte v čítaní o trendových vrkočoch z červeného políčka v tomto roku!

Burgundsko červená

bordové červené boxové vrkočeInstagram @beauty_and_beats_by_ash

Veľké boxové vrkoče v bordovej červenej. Aké sústo, ale istá výhra vo všetkých uhloch!

Dlhé vrkoče

Dlhé červené boxové vrkočeInstagram @thamy_braids

Keď máte vlasy také nádherné, nechajte si ich narásť a urobiť z nich tieto nádherné červené boxerky!

Červený Bob

Červený box vrkoče bobInstagram @styledbyavii

Jasné. Všetka dobrota uhladeného boba, ale s červenými vlasmi v krabičkových vrkočoch. Koľko chladiča môžete získať?

Červené háčkované vrkoče

Červené vrkoče na háčkovanieInstagram @crownedbyrm

Od vrkočov cez strih až po farbu, celý tento červený drdol z copu je umelecké dielo.

Tmavá až svetlo červená Ombre

tmavé až svetlé ombre červené boxové vrkočeInstagram @_niquestylez

Ako oheň, ktorý sa pomaly plazí po plátne hlbokej, temnej noci. Celý vzhľad červeného odtieňa v boxe si zaslúži druhý pohľad.

Trojuholníkové vrkoče

Červené trojuholníkové vrkočeInstagram @millyb_creations

Doritos-vlasový prístup k jasne červeným boxom! Uspokojivý vzor, ​​ktorý je rovnako krásny. Príďte sa pozrieť na niektoré z najlepších štýlov vrkočov v trojuholníkovom boxe práve teraz.

Copper Red Jumbo Box vrkoče

Jumbo copíky v červenom boxeInstagram @ellihairbraiding

Tieto ochranné, štýlové, udržujú farbu a vlhkosť dovnútra. Vďaka tejto ochrane farba vydrží dlhšie. Tu si pozrite naše najnovšie obrázky vrkočov jumbo box.

Jasne červená

Jasne červené vrkočeInstagram @styles_by_tashi

Šarlátovo červené boxové vrkoče sú výkonným kúskom, ktorý môžete nosiť. Ukážte im, kto je tu pánom!

Čierne a červené vrkoče

Čierne a červené vrkočeInstagram @cotyplecieszrybnik

Úroveň úsilia, ktoré venujete úprave vlasov, nezostane bez povšimnutia. Čierne až červené ombre na dlhých boxových vrkočoch vážne dáva život!

Kaštanová červená

Hnedé červené vrkočeInstagram @stylesby.tee

Buďte kreatívni a zároveň zachovajte zdravie svojich vlasov! Hrdzavočervená farba na boxových vrkočoch je určite odtieň, ktorý musíte vyskúšať.

Kaštanové červené stredne dlhé vrkoče

Auburn Stredne červené vrkočeInstagram @devinerootz

Správne množstvo gaštanovo červenej farby s krabičkovými vrkočmi pomáha rozžiariť žiaru, najmä dievčatám bohatým na melanín.

Blond a červená

Červené a blond krabičkové vrkočeInstagram @cardinalsi_hair

Skvelý štartér do konverzácie alebo úhľadné záverečné vyhlásenie, tento druh krabicového copu s červenými vlasmi môže byť všelijaký. Oživte každú miestnosť a noste túto priateľskú atmosféru kdekoľvek.

Q&Autorka štýlu, Simone Cardinal

Hairstylist @ Hennessy Salon East v Edmontone, AB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Horúce a pikantné! Toto je pre blondínky, ktoré milujú malý pop farieb. Vďaka tomu si môžete užiť blondínku s trochou zábavy. Krabicové vrkoče sú veľmi trendy a pridanie červenej ich robí ešte horúcejšou.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím si, že každý, kto hľadá trochu dobrodružstva, by mal určite vyskúšať krabicové vrkoče. Neodporúčal by som to však osobe s jemnými detskými vlasmi, pretože by veľa ťahalo. Vrelo odporúčam dámam žijúcim na okraji plnom surovej divokosti. Toto je určite štýl, ktorý môžete nosiť mnohokrát a môže trvať 3-6 mesiacov. Umývanie a údržba sú veľmi jednoduché.

Červená a hnedá

Červená a hnedáInstagram @copana_braider

Q&Autorka štýlu, Vanda

Hair Braider @ Copaňa v Košiciach, Slovensko

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento účes z krabicového vrkoča nie je považovaný za elegantný. Povedal by som, že má skôr etnický nádych a hodí sa k energickej osobnosti s dušou divokého dievčaťa. Osobne sa mi páčia malé drevené korálky, ktoré zvýrazňujú celkový dojem a vytvárajú originálny divoký štýl.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Životný štýl, ako aj módny štýl, sú zásadné. Farba vlasov v skutočnosti nie je veľmi dôležitá. Pri použití prírodných odtieňov vlasov Kanekalon možno vyčarovať etnický efekt na akejkoľvek hlave. Vždy svojim klientom odporúčam, aby si vybrali takú kombináciu, v ktorej sa budú cítiť dobre.

Big Box vrkoče

Big Box vrkočeInstagram @slayed.by.gabe

Q&Autorka štýlu, Gabrielle Christy

Licencovaný kozmetológ @ Slayed By Gabe v Gonzales, LA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tieto červené veľké boxové vrkoče sú ochranným štýlom, ktorý by bol skvelý pre niekoho, kto sa chystá na dovolenku. Je nenáročná na údržbu a dodáva vám bohyňový kauzálny vzhľad s popom farieb a kučier.

To, čo sa mi na tomto štýle páči, je jeho univerzálnosť. Môžete ich nosiť všetko dolu, do drdola s niekoľkými zavesenými kučerami alebo stiahnuť niekoľko vrkočov do chvosta chrbtom nadol a bude sa hodiť k akémukoľvek oblečeniu!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl normálne trvá asi 3 mesiace bez kučeravých vlasov, ale s kučeravými vlasmi by vydržal asi 1 až 2 mesiace. Na splietanie vlasov klienta používam vlasy Kanekalon a na kučery pletené háčkované vlasy Free Tress, aby ste ich v prípade potreby mohli zastrihnúť. Trojuholníkové časti sú veľmi horúce a jedinečné, a preto sa na definovanie delenia používa ovládanie okrajov. Toto je najobľúbenejší štýl tohto nadchádzajúceho leta!

Tmavo červené boxové vrkoče

Tmavočervené vrkočeInstagram @queen_dynat

Q&Autor so štýlom, Modinat Adaranijo

Kaderník & Makeup Artist @ Dynat’s v Indianapolis, IN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to trojuholníkový oplet bočnej časti, dokonale zastrčený, aby poskytoval plné vínové efekty. Trojuholníková časť bola dokonale oddelená a úhľadne a pevne zapletená, aby udržala zastrčené vlasy, aby štýl vydržal dlhšie. Je to ochranný účes pre všetky ženy, aby sa vlasy nedostali do nepriaznivého počasia a aby sa nepoškodili. Účes vydrží minimálne 1-2 mesiace v závislosti od toho, ako sú vlasy ošetrované.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pred návštevou stylistu je vhodnejšie nechať si vlasy umyť a vysušiť bez oleja/krému. Je tiež dôležité zabezpečiť, aby stylista, ktorého budete ťahať, neťahal príliš tesne a nepoužíval veľa predlžovania vlasov, aby príliš nezaťažoval pokožku hlavy ani nevyťahoval okraje. Celkovo je to veľmi dobrý účes z copu – menej bolestivý a krásny, ak sa robí správnym spôsobom.

About the author