15 najlepších ochranných účesov, ktoré čierne ženy práve získavajú

Ochranné účesy sú akékoľvek účesy, ktoré chránia vaše prirodzené vlasy pred slnkom, teplom a inými škodlivými činiteľmi. Bezproblémový vzhľad na obnovu vášho obrázku? Vyhrajte hru na vlasy s viacúčelovým účesom!

Na vrchole zoznamu sú krabicové vrkoče, háčkované vrkoče, parochne a zákruty. Od nekomplikovaných až po detailné vrkoče, mikro až jumbo pletence – existuje veľa elegantných nápadov, ako upravovať a chrániť svoje prírodné vlákna..

Vaše obľúbené módne figúrky celebrít Solange Knowles, Keke Palmer, Angela Simmons a Tessa Thompson práve rozhýbali svoje vlastné verzie ochranného účesu a prinútili nás všetkých hlava nehlava! Vďaka novým a vylepšeným moderným technikám stylingu a zapletania tieto účesy vyzerajú oveľa lepšie ako ich pôvodné verzie.

Ešte jedna vec, ktorú by ste mali na ochranných účesoch pre černošky milovať, je, ako nízke nároky na údržbu majú. Vďaka udržaniu zvlhčenej pokožky hlavy a náboženskej správnej starostlivosti o vlasy sa vaše vrkoče budú dlho cítiť svieže a zdravé..

Ak vážne túžite po ďalšej inšpirácii, zabudnite na svoje starosti! Skúste tieto extra trendy ochranné účesy.

Twist koruny s Chignonom

ochranný zákrut koruny s chignonomInstagram @stylesbymichal

Odstráňte zákrut koruny pomocou chignonu a cíťte pôvab, ktorý vydáva! Vďaka dômyselnosti tento ochranný účes určite dodá kráľovskú atmosféru. Nie je to úplné bez strieborných manžiet, ktoré zámkom dodávajú okamžité iskry.

Haló vrkoče

ochranný štýl haló vrkočaInstagram @deecarrington

Ozdobte svoje čierne kučery elegantným štýlom haló vrkoča, akým je tento. Pruh karamelového blond odtieňa dodáva opletu jemnú živosť. Vyzerá to pekne a určite sa bude hodiť buď k vášmu ležérnemu oblečeniu, alebo k sofistikovaným!

Nízky skrútený drdol

nízky skrútený ochranný drdolInstagram @amourjah

Ak potrebujete nový ochranný štýl nosenia, doprajte si kŕmne vrkoče. Získajte tak dlhé a čierne vlasy, aby ste dosiahli tento nádherný nízky natočený drdol. Pletence ponúkajú úhľadný a zložitý dizajn na temene hlavy, aby ste mohli odlíšiť od ostatných. Nezabudnite zvlhčiť pokožku hlavy olejom alebo tukom, aby ste predišli vysušeniu.

Fulani vrkoče s korálkami

ochranné fulani vrkoče s účesom s korálkamiInstagram @chikodix

Veľmi štýlové, skutočne! Vychutnajte si krásny ochranný štýl ako tieto vrkôčiky Fulani s korálkami pre dramatický záver. Rozhodnite sa pre dlhú dĺžku, ktorá siaha po pás, aby ste sa mohli chváliť rôznymi štýlmi, ako je polovičný vzhľad.

Ananás updo

ochranný štýl ananásu updoInstagram @badu.naturals

Nikdy sa nebojte ísť navyše s vami zvoleným ochranným účesom! Tento ananásový updo pre afroamerické ženy má skrútené vrkoče na temene hlavy. Funguje to skvele na vašich čiernych, hustých vlasoch, aby si udržala plnosť a tvar tohto nádherného vzhľadu. Keď idete von, použite sprej na suchú textúru na dlhodobé držanie.

Pletený faux Hawk

ochranné figúrky jastrabaInstagram @alluringvibestudio

Vyskúšajte tento nervózny opletený faux jastrab a čoskoro budete pútať pozornosť! Je to vysoko kontrastný vzhľad, kde sú strany úhľadné s vrkočmi a vlasy na vrchu a zátylku sú objemné a definované. Pukance zlatohnedého odtieňa na vašich čiernych zámkoch môžu tomuto ochrannému štýlu dodať mimoriadny jas.

Skrútené strany

ochranný bočný rozlúčený účesInstagram @touchofheavenartistry

Máte tvrdohlavé husté, čierne vlasy? Iste, tento účes pasúci sa po ramene si zamilujete! Tieto elegantné zvraty s bočnými časťami môžu chrániť hrivu a zároveň vám dodať trendový vzhľad. Starajte sa dobre o svoju pokožku hlavy a udržujte ju zvlhčenú olejom.

Ploché ochranné zákruty

plochý ochranný twist účesInstagram @iprotecttresses

Tieto ploché ochranné zákruty ponúkajú zložitý dizajn, ktorý robí úhľadné a krásne updo. Vaše čierne vlasy a ich textúra môžu pozdvihnúť plnosť takého vzhľadu. Tu je tip – nastriekajte na hydratačný sprej, aby vaše zámky vyzerali zdravé.

Chick Mohawk vrkoč

ochranný účes z vrkoča mohawkInstagram @dr_kami

Viete, že môžete zabiť taký vynikajúci vzhľad, ak máte požehnanie čiernymi cievkami! Tento pletený mláďa mohawk vytvára ostrý dojem bez toho, aby ste si museli holiť boky. Rozhodnite sa pre tento trend, ak chcete elegantné updo, ktoré skvele funguje s vašim prírodným leskom.

Ochranné bočné zvraty

Ochranné bočné zvratyInstagram @baje_hair

Tento účes s bočnými zákrutami ponúka zložitý vzor na temene hlavy. Najlepšie sa hodí k čiernym zámkom, ktoré majú krajší okraj, pričom dĺžku majú pri pleciach a uľahčujú tak údržbu. Nezabudnite, že keď ju nosíte, vždy zvlhčujte pokožku hlavy olejom alebo tukom.

Cornrow Updo

ochranný účes kukuriceInstagram @evanitystudio

Vylepšite svoj každodenný ochranný účes a objavte nový! Toto je najlepšia kukuričná updo, ktorá sa môže pochváliť takýmto bombovým vzhľadom s vrkočmi na čiernych vlasoch.

Prírodné krátke boxové vrkoče

ochranné boxové vrkoče pre krátke prírodné vlasyInstagram @hairbyeuri

Tu prichádza jeden z najmodernejších ochranných štýlov pre vaše čierne kučery! Stiahnite si tieto prírodné krátke boxové vrkoče a buďte hrdé na svoje husté vlasy. Pripevnite tiež niekoľko zlatých manžiet, aby ste ich mohli ozdobiť a oživiť.

Ochranné boxové vrkoče

Ochranné boxové vrkočeInstagram @braidsbykachi

Taký vynikajúci vzhľad, ktorý bez ohľadu na to neopustí zoznam trendov! Tieto predĺžené vrkoče môžu predĺžiť dĺžku vašich zámkov a nechať vás vyskúšať nové farby. Tento trend vyžaduje minimálnu údržbu a zároveň umožňuje vašim prírodným kučerám rásť zdravo. So všetkými týmito výhodami a klasickou krásou, čo iné by ste si mohli skutočne priať?

Prírodný drdol Updo

ochranný prírodný drdol updoInstagram @tscottjn

Účes, ktorý nechráni len vaše zauzlenia, ale zároveň ponúka hranu! Tento prírodný drdol s podrezanými a oholenými líniami dodá vašim čiernym vlasom tú najlepšiu formu. Noste svoje najlepšie náušnice a makeup, pretože tak dokončíte svoju odvážnu prestavbu.

Senegalské zákruty

Ste príliš unavení z každodenného stylingu? Ak je to tak, teraz je ideálny čas na nosenie týchto nádherných senegalských zvratov. Oddýchnite si od nástrojov na úpravu účesu za tepla, pretože vám tento vzhľad môže dodať rovnakú eleganciu. Chcete dlhé vlasy s odtieňmi červenej? Teraz môžete dosiahnuť požadovaný výsledok bez poškodenia zámkov.Instagram @hairtrapperoflv

Ste príliš unavení z každodenného stylingu? Ak je to tak, je ten správny čas obliecť si tieto nádherné senegalské zákruty na svoje prirodzené čierne vlasy. Oddýchnite si od nástrojov na úpravu účesu za tepla, pretože vám tento vzhľad môže dodať rovnakú eleganciu. Chcete dlhé vlasy s odtieňmi červenej? Teraz môžete dosiahnuť požadovaný výsledok bez poškodenia zámkov.

Q&Autorka štýlu, Britteany Moore

Braider @ Hair od Britteany v Las Vegas, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl sa nazýva senegalské zákruty. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je všestranný. Tento štýl môžete štylizovať mnohými spôsobmi a hodí sa pre akýkoľvek tvar tváre.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Uistite sa, že vlasy pred spaním poriadne zakryjete kapotou alebo šatkou. To pomôže štýlu vydržať dlhšie. Akýkoľvek typ vlasov môže získať štýl.

About the author