15 najúžasnejších prámikov Mohawk pre čierne ženy

Mohawk cop je ochranný účes pre čierne ženy, kde sú vlasy spletené z bokov smerom k stredu hlavy a až k zátylku. Výška a objem vrkočov, ktoré sa spájajú v strede, vytvárajú ilúziu štýlu mohawk-čo je mimoriadne rockovo elegantné!

Rozhodne vzhľad, ktorý vám ráno ušetrí veľa času na styling – vrkoč mohawk sa dodáva v rôznych štýloch. Patria sem cornrows, ghanský vrkoč, jumbo cop, s kučeravou ofinou, oholenou stranou, zvraty alebo ich kombinácia, aby sme vymenovali aspoň niektoré..

Zabudnite na roky, kedy len punk rockeri hojdali mohawkov. Ktokoľvek s prírodou môže teraz predviesť tento úplne úžasný vzhľad, ktorý je vylepšený o nádherné vrkoče. To všetko v jednom účese bez viazanosti!

Nezabudnite spolupracovať s profesionálnym braiderom, aby ste dosiahli pôsobivé výsledky, ktoré zodpovedajú vašej osobnosti. Ak potrebujete veľké inšpirácie, pozrite sa na vynikajúce diela známeho prírodného zapletača vlasov IG Nisa Raye z Marylandu.

Inšpirujte sa jedným z týchto obrázkov ohromujúcich trendov účesov z vrkoča mohawk práve teraz.

Holandský Mohawk

holandský vrkoč mohawk pre čierne ženyInstagram @ateliebadu

Holandský mohawk, ako je tento, je účes, ktorý zanecháva silný dojem. Zložitý dizajn kombinovaných vrkočov je módnym vyhlásením. Kmeňom dokonca ponúka extra dĺžku a hustotu. Ako nemôžete byť v tomto smere hlavou?

Francúzsky mohawk

čierny ženský francúzsky vrkoč mohawkInstagram @blackhairideas

Ak očakávate, že s vašimi prírodnými čiernymi kučerami nemá nič iné spoločné, nie je to správne. Vychutnajte si tento francúzsky štýl mohawk, ktorý ponúka zložitý pletený dizajn na temene hlavy. Hranica a štýlovosť, ktorú kričí, sú bezkonkurenčné!

Mohawk a Weave

čierne ženské mohawkové vrkôčiky s väzbouInstagram @soglossy

Kombinácia mohawku a väzby nepochybne vytvára veľmi štýlový výsledok pre afroamerické ženy! Plnosť copu a uhladenosť bokov vytvárajú nádherný kontrast, ktorý je ideálny pre čierne vlasy. Na zvýšenie lesku urobí trik lesklý sprej.

Vikingský Mohawk

vikingský vrkoč mohawk pre černoškuInstagram @melforddivashair

Jedinečnosť je jednou z výhod stiahnutia tohto epického dlhého pleteného účesu. Vikingský mohawk pre čierne dievčatá, ktorý vyzerá tak elegantne a prudko. Rozhodnite sa pre červené mini vrkoče, ktoré budú ladiť s celým štýlom a dodajú puncu punky.

Navrhnutý Mohawk

dizajn vrkoča mohawk pre čierne ženyInstagram @fancy_claws

Áno, nie je potrebné oholiť si boky, aby ste dosiahli takú modernú a odvážnu transformáciu. Toto je navrhnutý mohawk, ktorý vyzerá líšky v každom uhle. Noste ho s každodenným vstávaním alebo vo špeciálny deň a vyjdite s toľkým vkusom.

Prírodný faux Hawk

prírodný umelý cop mohawk pre černoškuInstagram @maiaboitrago

Zvýšte svoju krásu a ostrosť nosením tohto prírodného účesu z umelého jastrabieho copu! Úhľadný a zložitý dizajn bude vyhovovať jednoduchosti vašich čiernych zauzlení. Odtiene blond dodajú vašim zámkom jemný rozmer a jas. Olej naneste v prípade, že vaša pokožka hlavy potrebuje hydratáciu.

Krátky Mohawk

mohawk cop krátke vlasy pre čierne ženyInstagram @touchofheavenartistry

Krátky účes mohawk, ktorý vyzerá ostro v akýchkoľvek uhloch! Prámiky a zákruty sú skvelou kombináciou, ktorá prináša novú textúru. Pridaný jasne hnedý odtieň môže tiež spôsobiť, že vaše čierne vlasy budú pôsobiť elegantnejšie!

Horný uzol Mohawk

vrchný uzol vrkoča mohawk pre černoškuInstagram @thebaddestbarber

Čo môže vyzerať lepšie ako tento špičkový uzol mohawk, aby zodpovedal vašej náročnosti? So všetkými tými zvratmi a oholenými čiarami zo strany na stranu, je to druh štýlu, ktorým sa budete radi predvádzať. Červenohnedý odtieň na vašich čiernych kučerách je určite vynikajúcim doplnkom.

Ľahký Mohawk

ľahký vrkoč mohawk pre čierne ženyInstagram @bookalisharenee

Vystrojte sa a pochváľte sa lesklými a ľahkými mohawk pletenými vlasmi, ako sú tieto! Cornrows pre prírodné čierne vlasy budú vašim priateľom na dosiahnutie tohto vzhľadu. Pridajte k dlhým, tmavým vlasom pruhy blondínky, aby ste ich trochu rozžiarili.

Mohawk s bočnými vrkočmi

mohawk čiernej ženy s bočnými vrkočmiInstagram @ajleojamal

Nie je to nápadné bez fúzie definovaných blond kučier a jemných pletencov. Skúste mohawk s bočnými vrkočmi, ak máte odvahu na odvážnu premenu.

Čierne vlasy, vrkoč Mohawk

mohawk vrkoče pre ženy s čiernymi vlasmiInstagram @tsafricanhairbraiding

Zosilnite pre zmenu svoj dlhý ochranný štýl! Tento čierny vlas s vrkočom mohawk vám dodá odvážny efekt, ideálny pre vašu silnú osobnosť.

Oholené strany Mohawk

mohawk vrkoče s oholenými stranami pre čierne ženyInstagram @divasbeautyspot

Nebojte sa, keď budete takto nosiť štýl mohawk s vyholenými stranami! Rozhodnite sa pre zvraty Marley ako svoj ochranný účes, ktorý bude šikovný so živými gumičkami.

Mohawk a Bun

drdol mohawk pre čierne ženyInstagram @devinerootz

Oblečte si svoje čierne kudrlinky a urobte z nich to najpodmanivejšie, aké je možné! Preskúmajte mohawka a buchtu, pretože tieto dva budú s vašimi zákrutami robiť zázraky. Niekoľko pruhov blond odtieňov plus bočné ofiny dodajú vzrušeniu celému vzhľadu.

Q&Autor štýlu: Uju Ozumba

Hair Stylist @ Rootz Hairdressing in Enfield, London

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Pri tejto konkrétnej príležitosti za mnou prišla moja klientka a povedala mi, že má pred sebou nabitý program a bude vystupovať v národnej televízii, a preto potrebuje elegantný a nenáročný vzhľad. Vždy som miloval kombináciu zručnosti a kreativity, ktorá je v mojom odbore potrebná, a výzvu som prijal priamo. Tento účes zahŕňa všetko, čo chcela, bez toho, aby bola ohrozená jeho elegancia a jednoduchosť, a zaistila, že bude vždy pripravená na fotoaparát a čo je najdôležitejšie, zo všetkých uhlov.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Len do toho! Jednou z mojich obľúbených vecí na tomto účese je, ako ľahko ho môžete prispôsobiť rôznym štýlom, a preto je perfektným účesom, nech ste neustále na cestách alebo chcete na budúcu dovolenku účes s jednoduchou údržbou..

Tento účes je možné prať a štýl môže trvať 4 až 6 týždňov.

Konský chvost Mohawk

cop z copu mohawk pre černoškuInstagram @e._k.a.h.l.e.r_curlysue

Tento cop z rybieho chvosta na konskom chvoste mohawk vytvára elegantný doplnok pre vaše vrodené čierne vlasy. Šitá väzba bude primeraná na predĺženie vašich vlasov.

Q&Autorka štýlu, Emma Sue Kahler

Hair Stylist @ Curly Sue Hair in Duluth, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je opísaný dvoma slovami, prudko elegantným.

Moja obľúbená vec na vzhľade rybieho copu mohawk je úhľadný sofistikovaný chvost, ktorý sa oddeľuje od tohto nervózneho copu mohawk..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad funguje najlepšie, ak sa v noci nepokúšajú vysporiadať sa so svojimi vlasmi.

Vyhnite sa používaniu gélov, pretože chcete dosiahnuť hladký povrch. Marocký olej Luminous Extra Strong Finish funguje dobre, keď drží štýl na mieste, a tiež dodáva lesk.

Mohawk vrkoč pre afroamerické vlasy

mohawk vrkoč pre afroameričankuInstagram @toryhammondsalon

Využite eleganciu vrkoča a jemnosť mohawku v jednom účese! Jedná sa o mohawkový cop pre afroamerické vlasy doplnený perlami. Nie je potrebné si ohoľovať boky, pretože pletence na temene hlavy budú stačiť.

Q&Autorka štýlu, Wendy Southwell

Hair Stylist @ Tory Hammond Unisex Salon Inc. v Brooklyne, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl sa nazýva pletený rybí chvost mohawk. Dá sa nosiť na prírodné alebo uvoľnené vlasy. Popisujem to ako jedinečný pletený mohawk s pletenými stranami, ktoré sú skvelé na formálne oblečenie, ako aj pre bežnú ženu, ktorá je na cestách. Je to jedinečný štýl, ktorý zmení hlavu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl môže dosiahnuť prírodný (to znamená, že na vašich vlasoch nie je žiadna chemikália), uvoľnený alebo akýkoľvek typ vlasov. Použili sme šampón, kondicionér a bezoplachovú kúru, pretože klient bude pletený. Potom sme skončili s pomádou na vlasy a nejakým sprejom na lesk.

Je to pre človeka, ktorý je zábavný a chce trochu výhodu. Prámiky sú veľmi obľúbené a trendové, takže sa môžu hodiť každej žene, ktorá si trúfa byť iná. Môže ho nosiť kariérna žena alebo človek, ktorý miluje chodiť do posilňovne. Ľahko sa udržiava.

About the author