15 najúžasnejších spôsobov, ako získať poetické justičné vrkoče

Poetic Justice copánky sú variáciou boxových vrkôčikov, ktoré boli medializované populárnym filmom „Poetic Justice“ z roku 1993, kde ich očarujúco nosila známa herečka Janet Jackson. Tieto ochranné vrkoče sú dlhé, lanové kúsky zvyčajne nosené dole a ladia s šatkou rovnako, ako ju Janet propagovala vo filme..

Jej bujný zmysel pre štýl určil tento epický trend a udržal ho v centre pozornosti už desaťročia. Vďaka svojmu jednoduchému noseniu a úplne univerzálnym možnostiam stylingu prešli tieto vrkoče v priebehu rokov mnohými verziami a medzi moderné štýly patria vrkoče, tenké a hrubé vrkoče, zvýraznené vrkoče, špičkové drdoly a podrezania.!

Do gangu VIP vrkočov patrí Jada Pinkett-Smith, Danai Gurira, Tessa Thompson a Jessica Williams, ktoré vyskúšali pletence inšpirované poetikou Poetic Justice a nikdy nevyzerali epickejšie.! Sesha Robinson, odborný pletiar na Floride navrhuje aj šialene zapletané zámky v rôznych dĺžkach a farbách, ktoré sa skutočne oplatí vyskúšať.

Nielen, že budete pôsobiť očarujúco, ale tiež chránia prirodzené vlasy a odstrihnú minúty z vašej rannej stylingovej rutiny. Tieto vrkôčiky môžu trvať až 3 mesiace, pokiaľ používate zvlhčovače pokožky hlavy a v spánku nosíte šatku.

Keď môžete vlastniť úžasný účes, vďaka ktorému budete vyčnievať z davu, prečo nie? Nasledujú najobľúbenejšie vrkoče Poetic Justice v tomto roku!

Krátke vrkoče

krátke poetické justičné vrkočeInstagram @estudioblessed

Ste pripravení na tieto štýlové krátke vrkoče, ozdobené zlatou šnúrkou a manžetou? Tento štýl po krk ponúka správnu rovnováhu medzi jednoduchosťou a nádherou. Ponechajte si jeho farbu čiernu ako vaše prirodzené vlasy, aby mala krajšie vyzerajúci okraj, ktorý zodpovedá vášmu odtieňu opálenej pokožky.

Parochňa Poetic Justice Braids

poetická spravodlivosť pletená parochňaInstagram @myhairgold

Áno, nádherný vrkočový účes dosiahnete behom chvíľky! Je úžasné, ako prirodzene vyzerá táto parochňa s bočnými časťami, ktorá sa delí na copánky Poetic Justice. Skombinujte tmavohnedý odtieň a kotletu s kľúčnou kosťou, aby vaše vlasy vyzerali plnšie ako kedykoľvek predtým.

Očarujúce pre biele dievča

biele dievča s vrkočmi poetickej spravodlivostiInstagram @braid_salon

Kto hovorí, že ochranné štýly sú len pre čierne krásky? Tieto hip-dĺžka copánky Poetic Justice sú očarujúce pre biele dievča, ako ste vy. Vaše prirodzené svetlé blond vlasy budú pôsobiť tak trendovo a nádherne. Nezabudnite udržiavať pokožku hlavy zvlhčenú bezoplachovým kondicionérom doma.

Roztomilý drdol

poetická spravodlivosť vrkoče s drdolomInstagram @braidsbybeberva

Kto miluje niečo jednoduché a úhľadné? Ak tak urobíte, dosiahnite plnšie vlasy tým, že sa rozhodnete pre dlhé vrkoče Poetic Justice. Tento štýl je taký univerzálny, že s ním môžete urobiť roztomilý drdol. V prípade, že potrebujete svojim čiernym zámkom dodať lesk, je použitie lesklého spreja vždy účinné.

Trojuholníkové diely

poetické justičné vrkoče s trojuholníkovými časťamiInstagram @hairbymiloo

Vidíte ten vzor na temene hlavy? Aké krásne! Tieto vrkoče Poetic Justice v trojuholníkových častiach stoja za vyskúšanie. Je to ochranný štýl, ktorý si vyžaduje nízke nároky na údržbu a navyše tam vnesiete poriadny jas! Niekoľko živých blond prameňov môže určite urobiť malý, ale elegantný rozdiel.

Bob Poetic Justice Braids

Bob Poetic Justice BraidsInstagram @essenceofqimani

Kto je nadšený z týchto vrkočov Bob Poetic Justice? Jedná sa o štýl pasenia kľúčnej kosti, ktorý vyzerá skvele, ak je rozdelený na boku. Dokončite vzhľad tak, že necháte niekoľko kučeravých prameňov zavesiť, aby sa dosiahol efekt textúry.

Štýl Janet Jackson

janet jackson poetické justičné vrkočeInstagram @_ibraid

Hľadáte čierny ochranný účes s nadčasovým pôvabom? Ak je to tak, musíte dať týmto poetickým prámikom spravodlivosti šancu! To, čo robí z tohto štýlu Janet Jacksonovej obracačku hlavy, je to, ako hrubé a dlhé vyzerá.

Hrubé vrkoče

hrubé poetické justičné vrkočeInstagram @erica_braidss

Preskúmajte novú farbu vlasov bez poškodenia vašich prirodzených kučier. Tieto hrubé vrkoče budú vyzerať skvele na čiernych a červených odtieňoch pre iný nádych štýlovosti. Je vždy vzrušujúce mať tieto dlhé poetické justičné pletence, takže ich môžete opraviť v mnohých aktualizáciách.

Veľmi dlhý pohľad

veľmi dlhé vrkoče poetickej spravodlivostiInstagram @anelias_glamorous_kreations

Vďaka veľmi dlhému vzhľadu, ktorý ponúka dlhý účes s jumbo boxovými vrkočmi! Trend poetickej spravodlivosti je všade a nemali by ste byť mimo šialenstva. Ten má drzú atmosféru, ktorá sa môže hodiť k vášmu foxy postoju.

Blond pletence

blonďavé poetické justičné vrkočeInstagram @_crownsbyvee

Inšpirujte sa vzhľadom Janet Jackson z filmu Poetická spravodlivosť a o úroveň vyššie to závisí od vášho vkusu. Tieto dlhé blonďavé vrkoče vám dodajú nielen ochranný štýl, ale dodajú vám aj eleganciu.

Veľké vrkoče

naozaj veľké poetické justičné vrkočeInstagram @louina_hairexpress

Dosiahnite plnšie vyzerajúci štýl poetickej spravodlivosti stiahnutím veľkých vrkočov a budete kráľovnou! Biela šnúrka omotaná okolo copu je skvelým doplnkom správneho vyžarovania vašich čiernych vlasov.

Stredne poetické justičné vrkoče

Stredne poetické justičné vrkočeInstagram @dorianterethesalon

Možno neexistuje žiadny iný dlhý ochranný účes, ktorý by bol taký presný a upravený ako tento. Rozhodnite sa pre stredne poetické justičné vrkoče a môžete ich oživiť vlasovými doplnkami. Jeho univerzálnosť rozdeliť sa na ktorúkoľvek stranu tváre vás presvedčí, aby ste sa rozhodli pre tento trend.

Bočne pletené vrkoče

bočné pozametané vrkoče poetickej spravodlivostiInstagram @mistified_braids

Vyzerajte rozkošne a milo s týmito dlhými bočnými vrkočmi v štýle poetickej spravodlivosti. Výplata ponúka klasickú krásu, ktorá doplní váš skutočný úsmev. Správne množstvo jasu môžete svojim tmavým zámkom dodať aj pomocou bielej gumičky!

Cool Jumbo Box vrkoče

poetická spravodlivosť jumbo box vrkočeInstagram @hairbykneetay

Toto sú skvelé jumbo boxové vrkoče, ktoré musíte nosiť, ak túžite po niečom extra. Dĺžka je extrémne dlhá a dosahuje do oboch stehien. Červené a žlté farby dodávajú nádych tomu, čo je obvyklým čiernym ochranným účesom. Toto sú poetické justičné vrkoče, ktoré vyzerajú tak úhľadne a stoja za každý cent.

Malé vrkoče

malé vrkoče básnickej spravodlivostiInstagram @theblissbeautystudio

Ochranné štýly, rovnako ako poetické pletence spravodlivosti, fungujú pre rôzne dĺžky vlasov. Nechcete dlho, ale nechcete príliš krátko? Potom choďte, čo je medzi tým. Čierne malé vrkoče sa zaručene zhodujú s vašim požadovaným kotletom strednej dĺžky.

About the author