16 horúcich limonádových vrkočov inšpirovaných Beyoncé ©

Inšpirovaná trendovým účesom Beyonce vo svojich videoklipoch z albumu Lemonade. Limonádové vrkoče sú jednoducho dlhé kukurice upravené v bočnom smere, aby ste sa cítili kráľovsky. Videl som veľa úžasných variácií tohto trendového ochranného štýlu – od jumbo pletencov po farbené a zdobené.

Univerzálnosť tohto afroamerického účesu vám umožní dodať vašim vlasom nádych vašej jedinečnej osobnosti! Tieto sexy bočné vrkôčiky boli vynájdené tak, aby v nich čierne ženy pôsobili sebavedomo a hrdo na svoje prírodné štruktúrované vlasy. Navyše môžete vždy pridať nejaké detské vlásky, aby ste zjemnili vzhľad. Kľúčom je nikdy nezabudnúť kondicionovať vlasy, aby ste dosiahli trvalý a zdravý výsledok! Keď vám život dá citróny, rozhodnite sa pre tieto báječné vrkoče!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne fotografie nápadov na účesy s limonádovými vrkočmi.

Jumbo limonádové vrkoče

Jumbo limonádové vrkočeInstagram @braids.things

Tieto krásne hrubé a veľké limonádové vrkoče, ktoré sa veľmi ľahko udržujú a ľahko spravujú, vyzerajú ešte lepšie so supertenkými a majú kontrastný efekt..

Zig Zag limonádové vrkoče

Cik cak limonádové vrkočeInstagram @požehnané_hands01

Jednou z výhod kukurice je, že získate akýkoľvek požadovaný zložitý dizajn, napríklad tieto cik -cak limonádové vrkoče! Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, nechajte si ich urobiť od profesionálneho braidera.

Štýl tenkého limonádového copu s ružovou ombrou

Tenké limonádové vrkoče s ružovým ombreInstagram @val_can_braid

Roztomilé dlhé a malé bočné vrkoče sú perfektné, keď sa snažíte predviesť módnu farbu morskej panny, ako je tento pastelovo ružový ombre! Na prechod z jednej farby do druhej použite reťazce.

Vínovo červené vrkoče

Vínovo červené vrkočeInstagram @hairbymustard1

Burgundské boxerky sa hodia každej odvážnej černoške, ktorá ich bude nosiť. Tieto vrkôčiky majú tiež trojuholníkové časti pre jedinečnejší dizajn koreňov.

Limonádový pletený štýl s copom updoly

Limonádové vrkoče s konským chvostomInstagram @braids_brows

Cítite sa ako princezná bojovník s týmto ikonickým limonádovým vrkočom updo! Nasaďte si zlaté metalické manžety, pridajte tenké bezchybné vrkôčiky vedľa tváre a na záver ozdobte ostrý vysoký chvost..

Limonádové zapletané vlasy s bočnou časťou

Limonádové vrkoče s bočnou časťouInstagram @phirstladey_beautyempire

Úhľadná bočná časť na klasických limonádových vrkočoch vám poskytne vyvážený objem na oboch stranách hlavy. Nechajte ho prirodzene čierny, aby mal pridaný klasický pocit.

Dlhé limonádové vrkoče s blond melírom

Dlhé limonádové vrkoče s blond melíromInstagram @atelie_badu

Zvýraznite svoje nádherné dlhé limonádové vrkoče, keď nimi necháte prejsť teplé medové blond tóny. Teplý odtieň v týchto stredových častiach limonádových vrkočov rozjasní a orámuje vašu tvár na jar alebo v lete!

Limonáda sa krúti so žemľou

Limonádové zákruty so žemľouInstagram @jdivastyles

Zažite nervozitu s týmito topknotmi s limonádovými vrkôčikmi a elegantným podrezaním. Fialové ombre vyzerá rovnako módne vo vysokom drdole, ako keď ho nosíte rovno.

Pletené vlasy so šnúrkami a príslušenstvom

Pletené vlasy so šnúrkami a príslušenstvomInstagram @val_can_braid

Ak vám ide o živé farby a oslnivé doplnky, skúste skombinovať tieto ružovo zlaté šnúrky a zelenú ombre na vrkočoch, aby ste dosiahli kontrast.!

Limonádové vrkoče s korálkami

Limonádové vrkoče s korálkamiInstagram @atelie_badu

Vyrovnajte klasické limonádové vrkoče s korálkami a manžetami, aby bol vzhľad elegantnejší. Stačí použiť svoju kreativitu a skončíte s jedinečným dizajnom, ktorý ukazuje vašu zábavnú osobnosť.

Malé limonádové vrkoče

Malé limonádové vrkočeInstagram @braidsby_trina

Tieto starostlivo vyrobené malé limonádové vrkoče nepotrebujú nič iné, aby vyzerali úchvatne! Môžete si ho nastylovať akýmkoľvek spôsobom – rovný chrbát, drdol alebo doplnky.

Limonádové purpurové vrkoče

Fialové limonádové vrkočeInstagram @hairnbeautytease

Ste unavení z vašich jednoduchých čiernych dlhých vrkočov? Vychutnajte si magický efekt vyskúšaním tejto zmesi fialovej a modrej ombre! Ozdobte si vrkoče zlatými manžetami a priadzou, aby ste účes dotvorili.

Nízky chvost a limonádový pletený štýl

Nízke copíky a limonádyInstagram @val_can_braid

Ak uvažujete o týchto nádherných stredných limonádových vrkočoch – začnite s unikátnym zložitým vzorom na hlave a plynule ho preložte do vysokého chvosta, aby ste získali chladný, ale ženský vzhľad.!

Robustné vrkoče

Robustné vrkočeInstagram @hairbymustard1

Super zvládnuteľným štýlom sú tieto robustné a jumbo limonádové vrkoče. Jednoducho upravte svoje mohutné vrkoče pevným zlatým odtieňom a vlasy si obtočte dvoma kúskami, aby ste sa mohli chváliť svojou nádhernou tvárou.!

Veľké limonádové vrkoče

Veľké limonádové vrkočeInstagram @steph_odia

Super glam, hrubé a veľké limonádové vrkoče môžu byť ozdobené zlatými doplnkami, aby vyzerali báječnejšie. Vrkoče Jumbo majú nízku údržbu a sú ideálne pre ženy na cestách.

Tieto bočné limonádové vrkoče, ktoré vytvorila odborníčka na pletenie Stephanie Odia Kalonji z Francúzska, sú jedným z najlepších ochranných štýlov na leto. Vyzerajú ostro a klasicky zároveň! Perfektné na kúpanie sa v bazéne a aj napriek tomu, že z vody budete vyzerať dobre!

Kalonji uvádza: „Myslím si, že tento pletený štýl môže roztočiť každý. Skvele sa hodí k bežným ženám, ktoré pracujú a chcú si ráno ušetriť čas. Sú tiež ideálne pre aktívne dievča, ktoré chodí do posilňovne a je vždy na úteku. “

Cornrowské vrkoče

Limonádové vrkoče CornrowInstagram @_braidsbynari

Kombinácia tenkých a hrubých vrkočov s melírom vám môže dodať sexi atmosféru Beyonce. Profesionálny pletenec môže túto kombináciu obnoviť s akoukoľvek veľkosťou vrkoča, pokiaľ máte určitú dĺžku na prácu.

Tento vzhľad je „stehové vrkoče“ alebo ako by ho niektorí chceli nazvať „železničné trate“. Navrhla to braider Nari z Gruzínska, nie je to priemerný štýl kukurice, ale je to dosiahnuté pridaním malých kúskov predlžovania k prírodným vlasom, aby postupne zvyšovali veľkosť. Čím sú vlasy hrubšie, tým menej ich pridáte.

“Páči sa mi, ako je tento limonádový vrkoč veľmi rýchly, pohodlný a jednoduchý, ale na vrkočoch stále zobrazuje toľko podrobností,” vysvetľuje Nari.

Tento štýl môže trvať 2 týždne alebo viac v závislosti od typu vlasov. Ak hľadáte bočný cop, ktorý môže trvať viac ako 3 týždne, Nari tento pletený účes nenavrhuje.

About the author