16 najmodernejších spôsobov, ako štýlovať krátke faux Locs práve teraz

Krátke faux lokše je ochranný účes so stredným napätím, ktorý sa dosiahne omotaním predlžovačiek okolo vlasov. Zámky sa zvyčajne robia dlho, ale budete prekvapení, ako vyzerajú štýlovo aj v sekaných štýloch!

Rihanna, ktorá sa vracia do trendu, mala tieto kúsky na sebe vo svojom nedávnom filme Oceans 8. Od tej doby sa všetci stavali na stranu, aby kopírovali jej vzhľad. Mať ich krátke v boboch, pixie alebo loboch je jedinečný spôsob, ako vyniknúť z davu!

Neradi sa angažujete dlhodobo? Na rozdiel od dredov sa umelé lokše ľahko udržiavajú, najmä bez ohľadu na typ vlasov. Môžete si vybrať z množstva vzorov a farieb, ktoré vám ušetria čas pri každodennom upravovaní vašich prameňov!

Sídlo v Michigane Shanique Grant vytvára svoje verzie vzhľadu pomocou priadzí a manžiet. Pripomína, že „pred inštaláciou lokší by ste mali mať aspoň 3 palce vlasov, aby ste znížili napätie“.

Nezabudnite na svoje korene! Toto je tip nášho odborného braidera číslo 1 pri získavaní umelých miest. “Toto je optimálny čas na zvlhčenie a masáž týchto koreňov na stimuláciu pokožky hlavy a podporu nového rastu,” hovorí nám..

Hoci je krátka, uisťuje, že tieto účesy sú stále veľmi univerzálne. Shanique sa delí aj o svoje najlepšie produkty-kondicionér na báze vody na báze vody a oleje ako avokádo, ricín alebo oliva.

Kto hovorí, že s kratšími vlasmi toho veľa neurobíte? Dokážte ich zle, keď vyskúšate jeden z týchto obľúbených obrázkov krátkych účesov z faux lokše!

Hrubé faux Locs

krátke hrubé umelé lokšeInstagram @chumasoko

Pozrite sa na to najlepšie s týmito hustými ochrannými štýlmi z umelých lokší na vlasoch, ktorých dĺžka presahuje vaše ramená. Každý lok je úhľadne urobený a na prírodných čiernych vlasoch vyzerá tak lichotivo.

Samostatné háčkované fašiangy

jednotlivé háčkované umelé lokše na krátkych vlasochInstagram @fauxlocsbyjalisa

Vytvorenie ikony, krátkych faux miest, chce čas a pevné ruky. Noste tieto jednotlivé háčkované miesta s pridanou prácou s korálkami a príslušenstvom.

Red Faux Locs

krátke červené umelé lokšeInstagram @ronitrawalker

Milujete svoje prirodzene kučeravé vlasy? Vyfarbite ho žiarivou červenou a potom z neho urobte jednostranné dredy, ktoré okorenia. Tieto červené umelé lokše pre krátke vlasy sa určite budú hodiť k vášmu podráždenému duchu.

S kučeravými koncami

krátke faux lokše s kučeravými koncamiInstagram @boholocs

Nechajte svoje umelé miesta až po plecia, rozžehlite ich s kučeravými koncami a potom budete vedieť, že ste hviezdou zábavnej párty s boho tematikou. Tieto lokše a ochranné priadze vyzerajú fascinujúco na dámach s ohnivou zázvorovou farbou vlasov na tmavých korienkoch.

Pletené faux Locs

krátke copánky z umelého lokšaInstagram @high__endstylist

Predstavte si, ako silná bude vaša atmosféra, keď budete mať tieto spletené umelé lokše na prirodzene čiernych a krátkych vlasoch. Fúzia takmer podrezaného, ​​krabicového copu a vynikajúcich štartovacích dredov je dostatočne obdivuhodná.

Curly Faux Locs

krátke kučeravé umelé lokšeInstagram @baje_hair

Stylistka Lois Astrid má nepochybne pravdu, keď povedala, že „kučery dodávajú inú žiaru“. Tieto štartérové ​​kučeravé štýly umelých miest sú jedným z najlepších nápadov, ktoré môžete urobiť na svojich krátkych čiernych vlasoch. Skúste to a dajte ľuďom vedieť, aký jedinečný je váš vkus.

Háčkovaná bohyňa Faux Locs

krátke bohyne faux locs háčkované vlasyInstagram @princesseud

Nie je nič lepšie ako tento účes s háčkovanou bohyňou krátkymi umelými lakmi na čisto čiernych vlasoch. Zlaďte to so svojou tvárou vyzerajúcou ako bohyňa a ste pripravení byť pri všetkých veľkých príležitostiach v okolí.

Bob Faux Locs

krátke bob faux lokšeInstagram @fauxlocs_bynomzz

Aký mladistvý vzhľad pre dámy, ktoré si rady kolísajú krátke bob faux locci! Úžasný účes z umelých dredov, ako je tento, je tiež skvelým ochranným štýlom pre ženské vlasy.

Blonde Faux Locs

krátke blond umelé lokšeInstagram @nneunfiltered

Vylepšite celý svoj štýl zmenou pomocou blonďavých krátkych faux miest!

Kučeravé háčkované faux Locs

krátke kučeravé uhlové kučeravé vlasyInstagram @cutelooksdar

Jedinečné kučeravé háčkované umelé lokše vytvárajú úžasný krátky účes. Háčkované korienky zakončené pekným voľným zvlnením dodávajú celému účesu dynamický prístup.

Veľmi krátke lokše s oholenými stranami

krátke umelé lokše s oholenými stranamiInstagram @astoldbybrittanyd

Dajte dôraz na svoje veľmi krátke umelé miesta s oholenými stranami! Tento štýl vyzdvihuje vašu mužnosť, ktorá je príjemným nádychom očarujúceho vzhľadu pre chladnú ženu, ako ste vy!

Bohyňa Faux Locs Bob

krátke bohyne bohyne umelé miestaInstagram @biggnaicaa_

Karamelové konce pekne dotvoria krátky bob bohyne faux locs. Toto je super glam najpohodlnejším spôsobom!

Jumbo Faux Locs

krátke jumbo umelé lokšeInstagram @i_do_hair_studios

Krátke faux lokše Jumbo sú skvelým ochranným čiernym účesom pre dámy s hustými vlasmi.

Podľa kaderníka na voľnej nohe Xta Agyei „Môžete to mať strapaté. Môže byť šampónovaný, upravený a skladovaný veľmi dlho. Môžete to prerušiť, ak už nechcete tento vzhľad alebo štýl a stále máte prirodzené vlasy. “

Agyei varuje, že to nie je štýl pre osoby s citlivou hlavou. „Váš typ vlasov by mal byť okolo 3a/3b až 4a/4c. Osoba, ktorá nemá rada strapaté vlasy, by nemala o tomto štýle uvažovať. “

Malé lokše s chladnými vlasmi Marley

krátke umelé lokše s jačmennými vlasmiInstagram @uriahbelle

Malé, krátke umelé lokše sú veľmi podobné dredom.

“Tieto lokše sú veľmi ľahké a priedušné na nosenie v lete, pričom stále dokážu chrániť vaše prirodzené vlasy pod nimi,” hovorí vlasová stylistka Annabella Ulysse z Queensu, NY.

Ulysse odporúča tento účes niekomu, kto hľadá ochranný účes a ak váš životný štýl vyžaduje veľa práce, a zaneprázdnenému profesionálovi. Výhodou tohto vzhľadu je, že „nemusíte sa vyrovnávať s problémom mať veľa vlasov na zopnutie alebo na tvár“, odporúča Ulysse..

Háčkované Faux Locs

krátke háčkované umelé lokšeInstagram @fauxbyyonnie

Háčkované umelé lokše v štýle bob na krátkych vlasoch skutočne vynikajú pridaním slučiek na koncoch.

Autorka štýlu, Ayonna Brown z Temple Hills, MD hovorí, že toto je jeden z jej novších podpisových lookov.

Keď to vezmete do úvahy, Brownovou najlepšou radou je „vždy sa snažte zamerať na dlhotrvajúce značky vlasov Marley, ako sú jamajský twist alebo kubánsky vrkoč. Dlhodobí milovníci faux loc dokonca používajú ľudské vlasy a je múdre používať úplne prírodné produkty loc, ako sú tropické korene, aby vašim vlasom rástli a zároveň si užívali tento účes..

Bohemian Faux Locs

krátke bohémske faux lokšeInstagram @youngmedusas_

Kratšie umelé lokše môžu fungovať aj ako dredy bez toho, aby ste si museli zapínať vlasy. Ochranný štýl, ktorý vám umožní experimentovať s dredmi bez toho, aby ste si museli vlasy skutočne zamykať.

Krása tohto štýlu podľa jeho tvorcu, Camelly z Fort Lauderdale, FL, spočíva v tom, že „čím sú staršie, tým časom lepšie vyzerajú. Ak je správne nainštalovaný, vo vašich vlasoch je menšie napätie, ktoré nespôsobuje žiadne poškodenie, iba ochranu. “

Najdôležitejšou radou spoločnosti Camella je, aby ste vedeli, že „starostlivosť o vlasy začína pred inštaláciou. Nemôžem to dostatočne zdôrazniť. Pred inštaláciou umelých lokšov sa musíte postarať o svoje vlasy jednoducho preto, že nebudete mať prístup k drieku vlasov iba k korienkom. Predídete tak vysúšaniu vlasov. “

About the author