17 najlepších krátkych boxových vrkočov, ktoré musíte vidieť do roku 2021

Krátke boxové vrkoče sú ochranným štýlom splietania vlasov, v ktorom pletence pôsobia „hranato“ alebo majú časti v tvare štvorca. Tento účes afrického pôvodu, spravidla dlhý, má formu aj v krátkych, ľahko nositeľných verziách.

Hovoriť, že krátkym účesom chýba všestrannosť, pokiaľ ide o styling, je úplný mýtus! Môžete ísť orezané predĺženie pre jumbo vrkôčiky, doplniť kovovými manžetami a roztomilými korálkami, dať ich do čerstvého chvosta alebo updo, alebo si ich dať naživo.

Ak je vašim cieľom minimalizovať čas potrebný na úpravu vlasov ráno, kratšie boxové vrkoče sú jednoznačnou záležitosťou. Sú veľmi jednoduché na údržbu a štýl-odpoveď na skutočný prebudený vzhľad!

Kaderníčka a odborníčka na vrkoče Tekeira Atkins zaokrúhľuje jej rýchle a jednoduché boxové vrkoče na vytváranie krátkych vlasov v krmive a dostávame vážne nervózne vibrácie!

Pred ďalšou schôdzkou k vlasom si pozrite tieto inšpiratívne fotografie najtrendovejších účesov s krátkymi copánkami!

Háčkované vrkôčiky po ramená

Háčkované vrkôčiky po ramenáInstagram @janiehairs04

Našite niekoľko predĺžení, aby ste dosiahli perfektný účes po plecia dlhé ramienka. Zarámujú vašu tvár a osviežia váš vzhľad, všetky naraz!

Pixie strih s boxovými vrkočmi

Pixie strih s boxovými vrkočmiInstagram @mels_beauty_hair

Zábavný a retro strih pixie s boxovými vrkočmi je trendovým štýlom, ktorý môžu vyskúšať mladé čierne ženy. Krabicové vrkoče na farbených vlasoch ako neónová žltá dodajú strihu a štýlu ďalší ráz bez toho, aby museli spôsobiť chemické poškodenie.

Krátke vrkoče Jumbo Box

Krátke jumbo boxové vrkočeInstagram @herikhair

Skúste tieto krátke a jumbo boxové vrkoče! Môžete ich doplniť korálkami, šnúrkami a inými šperkami. Páči sa vám tento robustný štýl copu? Potom sa príďte pozrieť na tieto obľúbené jumbo boxové vrkoče.

Blonde Bob Braids

Krátke blonďavé boxerkyInstagram @hair_byify

Ak chcete zvýrazniť tvar tváre, najmä oblasť čeľustí, vyskúšajte tento pletený bob. Blondínka v krátkych boxových vrkočoch to robí o to vzrušujúcejším.

Krátke trojuholníkové boxové vrkoče

Krátke trojuholníkové boxové vrkočeInstagram @jessieebeauty.photography

Krátky účes s boxovými vrkočmi je ťažké dosiahnuť, ale v skutočnosti je to veľmi jednoduché. Uvidíte, že vrkoče nejdú kombinovať len s dlhými vlasmi, ale dajú sa splietať aj kratšie vlasy.

Tu získate ďalšiu inšpiráciu pre trojuholníkové rámčeky!

Malé vrkoče na krátkych vlasoch

Krátke malé krabičkové vrkočeInstagram @mish_gogetter_rice

Detailné boxové vrkoče na krátkych vlasoch s korálkami sú iným, ale geniálnym prístupom k noseniu dlhého bobu.

Krátky bob s boxovými vrkočmi

Krátky bob s boxovými vrkočmiInstagram @simplysetaparthair

Získanie krátkeho účesu so strednými boxovými vrkočmi je ideálne na vytvorenie telesného bobu. Zachováva si formu a štýl, čo vám dáva nádhernú oponu korunujúcej slávy.

Krátke burgundské vrkoče

Krátke bordové vrkočeInstagram @b.r.a.i.d.e.r

Vínovo červené boxerky na krátkych vlasoch sú prvým krokom začiatočníka k vyskúšaniu novej farby vlasov. Čierne ženy budú s týmto druhom červených vlasov pôsobiť nervózne.

Pletený účes s kučeravými koncami

Pletený účes s kučeravými koncamiInstagram @booklilcharles

Kreativita je kľúčom k okoreneniu štýlov krátkych vrkočov! Ten ho držal celkom voľný smerom ku koncom, čo vytváralo zaujímavý naberaný vzhľad.

Hnedé boxové vrkoče

Krátke hnedé boxerkyInstagram @afri.coiffure

Karamelové boxové vrkoče na krátkom účese ochranným spôsobom ukazujú lákavé zámky. Navyše zlaté podtóny nenápadne vyniknú a ukážu bronzový vzhľad.

Gumičky do boxu

Krátke gumičky do boxuInstagram @jazzed.hair

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť boxové vrkoče, je použiť niekoľko gumičiek. Nielen, že je to pekné, ale je to aj priateľskejší spôsob, ako mať vzorované zámky.

Krátke vrkoče s prirodzenými voľnými koncami

krátke vrkoče s voľnými koncamiInstagram @moni_blessit1

Jedná sa o malé vstupy s kučeravou špičkou od kozmetičky La Trece Ward z Las Vegas.

Ward zdôrazňuje: „Milujem tento krátky účes s boxovými vrkočmi, pretože tento štýl je všestranný. Má elegantný, elegantný a elegantný vzhľad vďaka mäkkým kučerám v hornej časti. “

Podľa Warda by tento štýl mohla nosiť každá Afroameričanka. Je to štýl nástupu a jazdy s malou údržbou. Ward pokračuje: „Informujem dámy, ktoré chcú tento vzhľad, aby sa ubezpečili, že pokožka hlavy má správnu vlhkosť, aby nebola suchá a podráždená. Odporúčanými výrobkami sú ľahké oleje (napríklad: olej z divokého rastu, nerafinovaný: kokosový olej alebo avokádový olej, akýkoľvek ľahký olej podľa vášho vkusu, ale nie mastnota na vlasy). “

Kučeravé boxové vrkoče na vlasoch po krk

Kučeravé boxové vrkoče na vlasoch po krkInstagram @omabeauteparlour

Tieto kučeravé boxové vrkôčiky sú krátke, inteligentné a elegantné. Náhrdelník Chiamaka Onwualor so sídlom v Nigérii potvrdzuje, že sa dá nosiť na každú udalosť.

Onwualor hovorí: „Najlepšie na tomto vzhľade je, že bol vyrobený zmesou dvoch príloh, bielych a zlatých rozšírení Darling, ktoré lichotia dámam s tmavým odtieňom pokožky.“

Tento vzhľad je vhodný pre ženu svetlej pleti, takže ak si pre tento vzhľad príde niekto tmavej pleti, Onwualor to neodporúča, pretože to môže vyzerať trochu extra..

Krátke boxové vrkoče s purpurovou farbou

Krátke boxové vrkoče s purpurovou farbouInstagram @queen_kz_braids_by_kel

Tieto boxerky s bočnou časťou na kratších vlasoch sú veľmi štýlové. Tento štýl navrhol braider Kel Rawls z Mississippi a je to výber farby, ktorá rozhodne upúta pozornosť kohokoľvek!

“Jediná rada, ktorú by som dala čiernym ženám zvažujúcim kratšie vrkoče, je, že spálené konce môžu byť pre váš krk veľmi dráždivé, takže buďte opatrní,” upozorňuje Rawls.

Strieborné boxové vrkoče s dĺžkou kľúčnej kosti

Strieborné boxové vrkoče s dĺžkou kľúčnej kostiInstagram @braid_perfection

Tento krátky účes s boxovými vrkočmi hovorí za všetko. Je to jeden z lookov, ktoré zatienia osobnosť, takže si ho nemôžete nechať ujsť. Podľa stylistky Moikouyah Kamara z New Yorku môže tento štýl roztočiť každý.

Fungujú všetky typy vlasov, ale ak sú vaše vlasy krátke, Kamara odporúča zapletať vrkoče o niečo menšie. Dodáva: „Tento štýl by som odporučila hanblivému, nesmelému človeku, pretože akonáhle budete mať tento zapletaný účes, vynesie to vašu vnútornú divu. Strieborné vrkoče sú najlepšie! “

Krátky pletený bob s ofinou

Krátky pletený bob s ofinouInstagram @curlzofglory

Rozhodnite sa pre krátky účes, ktorý ponúka krátke boxové vrkoče bob s ofinou. Stylistka Aramid Dada z Wisconsinu má na nej najradšej ofinu.

“Napriek tomu, že jej skutočné vlasy sú dlhšie ako ofina, dokázal som ich nainštalovať bez toho, aby som vlasy ohrozil,” hovorí Dada..

Dadain tip č. 1 je mazať pokožku hlavy každé 2 až 3 dni počas prvých 2 týždňov získavania pletencov. „Zapletanie vlasov odhalí pokožku hlavy a môže spôsobiť, že budú suché a svrbiace. Olejovanie pokožky hlavy môže pomôcť zmierniť suchosť a svrbenie pokožky hlavy, “vysvetľuje Dada.

Krátke hrubé vrkoče

Krátke hrubé vrkočeInstagram @hairbytylerjanae

Elegantný ochranný štýl krátkeho copu dodáva elegantný vzhľad bez toho, aby ste si strihali vlastné prírodné vlasy. Autorkou je stylistka Tyler Janae z Delaware, s univerzálnosťou sa môžete dostať zo zasadačky na pláž..

“Ktokoľvek môže stiahnuť tento pletený štýl.” Je to veľmi elegantné, ale nervózne a veľmi nenáročné na údržbu. V noci to uviažte hodvábnou šatkou, ráno dajte ľahký olej, pridajte šperky do vlasov a môžete ísť, “vysvetľuje Janae.

About the author

Adblock
detector