18 najhorúcejších účesov Jumbo Box vrkočov, ktoré vás inšpirujú

Jumbo boxové vrkôčiky sú väčším a hrubším variantom známeho afrického ochranného účesu, ktorý rozdeľuje prirodzené vlasy do hranatých tvarov a prevyšujú ostatné pletené ochranné štýly z mnohých pozoruhodných dôvodov..

Sú úplne nenáročné na údržbu, pretože pri vytváraní väčších a hrubších vrkočov sa vyrába menej kusov a môžu trvať až tri mesiace, čo vám v konečnom dôsledku ušetrí čas i peniaze. Tieto vrkoče sú veľmi štýlové a doslova upútajú pozornosť, keď sa spoja s akýmkoľvek oblečením alebo sú ladené s akoukoľvek módnou farbou a trblietavým vlasovým doplnkom.

Navyše, tieto sexy univerzálne vrkoče je možné navliecť do akéhokoľvek účesu, ktorý by ste chceli! Nikdy nezabudnite na každodennú hydratačnú rutinu pre zdravšie a báječnejšie výsledky.

Kráčajte ako diva s týmito nápadnými kúskami, ktoré vám stekajú po chrbte! Tu sú úžasné účesy s jumbo box vrkočmi, ktoré môžete obnoviť pre svoj ďalší ochranný štýl.

Double Twisted Jumbo Box vrkoče

Double Twisted Jumbo vrkôčikyInstagram @shurba_by_samri

Získajte svoje úžasné jumbo zvraty vo veľkosti XL a urobte ešte úžasnejšiu aktualizáciu. Čím menej kusov máte, tým jednoduchšia bude údržba a styling!

Čerstvé čierne big boxové vrkoče

Čerstvé vrkoče Black BoxInstagram @ebonisgiftedhands_

Spôsob, akým tieto nádherné kúsky kladú, nás núti zamilovať sa viac do tohto ochranného štýlu jumbo box copu! Uchopte dva až tri pramene spredu a vzadu zaviažte, aby bol ľahký ženský vzhľad.

Dlhé vlasy s robustnými vrkočmi a manžetami

Dlhé vlasy s robustnými vrkočmi a manžetamiInstagram @hairbydtx

Tieto blonďavé jumbo boxové vrkoče sa skladajú z troch hrubých kúskov spletaných do dokonalosti s dvojitými väzbami medzi nimi pre vynikajúci kontrast. Všimnite si, ako vďaka trblietavým zlatým prameňom zdobeným kovovými prstencami vyzerá tento celok skutočne unikátne!

Perfektný vrchný uzol

Perfektný vrchný uzolInstagram @locsbylexx

Úžasný príklad toho, ako vrkoče a updos vždy ladia. Tu sú jasne červené vrkoče stočené do korunujúceho vysokého drdolu a ozdobené roztomilými zlatými manžetami.

Vysoký chvost s dlhými vrkočmi

Vysoký chvost s dlhými vrkočmiInstagram @jos_hair

Zdôraznite vynikajúci dizajn s kontrastnou hrúbkou a oblečte svoje kúsky do úhľadného a pútavého jumbo boxového copu „do“!

Nádherný vysoký drdol Updo

Nádherný vysoký drdol UpdoInstagram @stylesbydaniij

Toto je špičkový uzol s jumbo boxovými vrkočmi. Je ideálny pre vás, kto chce predviesť svoju peknú tvár a doplnky a cítiť sa sviežo po celý deň!

Cool Triangle Parts

Cool Triangle PartsInstagram @hairby.liyah_

Zoberte svoje jumbo box vrkoče o úroveň vyššie s týmito úplne roztomilými trojuholníkovými vrkočmi, ktoré upútajú pozornosť každého!

Asymetrické vrkoče Lob Box

Asymetrické vrkočeInstagram @jessbeautydesigner

Tieto hrubé nerovnomerné dlhé bobky zdobených kúskov sú určite bomba! Tento účes s jumbo box vrkočom je vhodný pre pracujúce a obchodné dámy.

Dlhé vrkoče Bob

Dlhé vrkoče BobInstagram @elyssetl

Uvoľnite svoju dráždivú stránku s týmto skutočne roztomilým pleteným jumbo boxom, pleteným lobovým strihom, ktorý sa rozhodne hodí k oválnym tváram!

Big Box vrkoče

Big Box vrkočeInstagram @thembraidedgals

Buďte veľký a hranatý! Táto jumbo pletená práca ukazuje, aký úhľadný a ľahký môže byť tento funky ochranný štýl.

Jedinečný drdol Updo

Jedinečný drdol UpdoInstagram @taylordddd._

Užite si to najlepšie z oboch svetov, keď pôjdete na polceste s vrcholovým uzlom! Tento vzhľad je úžasným príkladom mnohých spôsobov, ktorými si môžete prispôsobiť a prispôsobiť svoje jumbo boxy vrkoče. Pletenie sa stalo umeleckou formou.

Krásne hrubé boxové vrkoče

Krásne hrubé vrkočeInstagram @mshollywood919

Odlišný a roztomilý vzhľad perfektný pre nový rok-tieto jumbo vrstvené kŕmne boxové vrkoče vám zaistia, že sa budete cítiť skvele celý deň.!

Pozornosť pútacie Jumbo Box vrkoče

Jumbo vrkoče pútajúce pozornosťInstagram @braidsbybre1

Highlights je kreatívna metóda, ako vniesť do svojich super dlhých boxových vrkočov záujem a pohyb. S takou dĺžkou budete určite mať veľa možností na úpravu účesu v štýle jumbo box copu a prijatých komplimentov.

Ochranné big boxové vrkoče

Ochranné big boxové vrkočeInstagram @hairbykneetay

Rozhýbte tento jumbo ochranný účes s boxovými vrkočmi a choďte do klasiky. Jednoduchá bočná časť zvýrazňuje oválnu tvár a zanechá vo vás roztomilú a príjemnú atmosféru.

Klasický pletený chvost

Klasický pletený chvostInstagram @bunnybraids

Ak nemáte čas na údržbu svojich prirodzených vlasov, potom sú tieto báječné jumbo feed-iny pre vás! Medzi tie môžete pridať kontrastné vrkôčiky a skutočne roztomilé kovové manžety pre jedinečný dotyk.

Zábavný zapletaný top drdol

Zábavný zapletaný top drdolInstagram @home.braids

Q&Autor so štýlom, Tulie Francois

Braidstylist v kanadskom Québecu

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je jumbo box korunkový vrkoč! Je nádherný a vyvýšený s elegantným nádychom. Rozhodne ho musíte nosiť s hrdosťou a gráciou. Milujem jeho všestrannosť. Môžete ho nosiť s rôznymi veľkosťami vrkočov, navrhnúť si ho podľa želania a dodať mu malý nádych pomocou šperkov do vlasov alebo farebných vrkočov bez poškodenia vlasov. Príprava nezaberie veľa času a vašim vlasom dopraje odpočinok.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento look pristane každému typu vlasov. Veľmi dobre ukazuje vašu tvár, preto si musíte byť istí, že ju budete nosiť. Je to tiež veľmi zrelý a profesionálny účes. Ideálne pre uponáhľaný životný štýl, pretože akonáhle skončíte, nemusíte si s tým robiť starosti ani do neho nič pridávať.

Half Up Bun

Half Up BunInstagram @boxbraidsbytiffany

Q&Autorka štýlu, Tiffany Shuler

Braider @ Box Braids od Tiffanyho v Columbuse, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl je považovaný za jumbo box vrkoče. Je to trendový nástup do boxových vrkočov, obľúbeného účesu v afroamerickej kultúre. To, čo sa mi na tomto štýle páči, je jeho univerzálnosť. Dá sa obliecť hore aj dole, ide len o zapletanie vrkočov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Jumbo box vrkoče akéhokoľvek štýlu sú považované za ochranné štýly. Nie sú len pre módu, ale majú zastrihnúť vlasy a pomôcť pri raste a udržaní. Ráno vám ušetrí čas, pretože si nebudete musieť upravovať vlasy. Tento štýl sa môže cítiť ťažký počas prvého týždňa nosenia. Pri získavaní tohto štýlu môže existovať určité napätie, ale je dôležité komunikovať so svojim stylistom, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam alebo bolestiam. Na dosiahnutie tohto štýlu bolo potrebných približne 8 balení vopred natiahnutých vlasov (značka: Lock’N Hold).

Polovica updo

Polovica updoInstagram @bethdefinesbeauty

Q&Autorom štýlu je Imebet Thompson

Manažér / Prírodný kaderník / Profesionálna Braider @ Beth definuje salón krásy v Atlante, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Nazval som to štýl vrkoča napoly hore/napoly dole alebo jumbo box vrkoče vzadu/cornrows vpredu. Môžu byť vykonané oveľa menšie, ak si to klient želá, alebo dlhšie. Vždy je na nich, aby sa rozhodli pre pletenie. Sú to krásne jumbo boxové vrkoče vytvorené na polovici hlavy s kŕmnymi kuklami vpredu. Veľké a malé vrkoče dodávajú účesu roztomilý kontrast a dizajn. To, čo mám na tomto štýle najradšej, je to, že je veľmi všestranný okrem toho, že má cornrows.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl je vhodný pre každú príležitosť, pre pracujúcu triedu a na večierok. Ženy s akýmkoľvek typom vlasov alebo textúrou môžu tento look rozkolísať. Údržba je veľmi jednoduchá, stačí spať v hodvábnej kapote alebo šatke a vydrží až 4-6 týždňov. Tiež môže byť pokožka hlavy denne zvlhčovaná, aby bola zaistená dodatočná ochrana a zabránilo sa vysušovaniu.

Dá sa nosiť ako je na obrázku alebo úplne dole. Dá sa tiež splietnuť do jedného copu a doplniť. Môžeme tiež vytvoriť plný chvost s koncami zavesenými na cvičebné chvíle alebo do drdolu pre profesionálnejší vzhľad..

About the author