19 najhorúcejších ghanských vrkočov – nápady na rok 2021

Ghana Braids sú africký štýl ochranných korunkových vrkočov, ktoré siahajú rovno dozadu. Sú tiež známe ako copánky Cherokee, neviditeľné kukurice, banánové vrkoče, rovné chrbty alebo ceruzkové vrkoče. To, čo ich robí výnimočnými z ostatných ochranných pletencov, je, že zahŕňajú použitie predlžovania vlasov pre hutnejší výsledok. Bez ohľadu na to, aký máte tvar tváre, tieto vrkoče je možné kreatívne upravovať do rôznych vzorov, ktoré môžu zjemniť, predĺžiť alebo vyvážiť vaše črty! Nezabudnite na vlasy najskôr naniesť hydratačné výrobky, aby ste si ich ľahko splietali.

Tento trendový účes s väzbou vám umožní rozčesať vaše divoké vlasy farbami, vzormi a manžetami, pričom váš prirodzený účes bude chránený priamo pod ním. Nemusíte si každú chvíľu rezervovať schôdzky v salóne, pretože tieto môžu trvať týždne až mesiace v závislosti od toho, koľko TLC týmto kráskam venujete! Nasledujú najvyhľadávanejšie štýly vrkočov v Ghane, ktoré si teraz môžete ľahko obnoviť.

Ghana vrkoče s ružovou farbou

Pre stredne dlhé vlasyInstagram @futibraids

Vychutnajte si jedinečnosť a eleganciu s týmto jedinečným štýlom vrkočov, ktorý vám padne tesne pod ramená, aby sa ľahko spravoval. Všimnite si špirálového vzoru a toho, ako ukazuje tmavé korene, aby bol nádherný kontrast. Účesy v tkaných vrkočoch v Ghane je možné vylepšiť buď opletením, alebo jedinečným sfarbením, akým je tento.

Jumbo Ghana Cornrows

Jumbo ghana vrkočeInstagram @studio.aprigio

Extra obrovské vrkoče na tkanie v ghane robia odvážne tvrdenie, ktoré lichotí všetkým textúram vlasov. Štýly dlhých hrubých vrkočov často sľubujú veľmi nízku údržbu s niekoľkými dostupnými kúskami vlasov.

Ghana vrkoče pre stredne dlhé vlasy

Ghana vrkoče pre stredne dlhé vlasyInstagram @silverhairgh

Zatiaľ čo väčšina dievčat sa uspokojuje s dlhými účesmi z tkaných vrkočov v Ghane, krátke dĺžky so zložitým povrchom vždy vyzerajú vynikajúco..

Ombre vlasy

Ghana vrkoče s ombre vlasmiInstagram @myrebraids

Ráno sa prebuďte s pocitom pripravenosti ísť s týmito super sexy vysokými copmi s ombré. Tieto dlhé vlasy prichádzajú s všestrannosťou stylingu v mnohých smeroch ako špičkový drdol. Ghana vrkoče v kombinácii s ombre farbou vlasov vytvára silný účes.

Cik cak vrkôčiky

Cik cak Ghana vrkočeInstagram @požehnané_hands01

Tento fantastický vzor štýlu tkania v Ghane pozostáva z chudých rohov pletených v úhľadnom cikcakovom prevedení. Skúste to, ak hľadáte jedinečný spôsob, ako mať vlasy v trendovom ochrannom štýle.

Chunky Ghana vrkoče

Chunky ghana copánkyInstagram @trancadapathy

Len s niekoľkými nádherne urobenými vrkočmi si môžete užívať výhody ochranného štýlu s nízkymi nárokmi na údržbu. Striedanie jumbo pletencov s tenkými, natretých žiarivou červenou, dodáva celému vzhľadu kontrast.

Ghana Twist v chvoste

Ghana vrkoče vo vysokom chvosteInstagram @sleek_stylz

Ak ste fanúšikom vysokých chvostov, vyskúšajte tento vzor, ​​ktorý vám poskytne elegantný ľahký chvost držaný doplnkom glam. Dokončený vzhľad vytvára sexy auru, ktorá stále funguje ako priateľský a ležérny štýl. Ghana účesy pre tkanie vrkočov sa často vykonávajú v rôznych štýloch chvosta.

2 pramienky

2 pramene Ghana copánkyInstagram @rodi_beauty

Jumbo 2 pramenné ghanské vrkôčiky ponúkajú očarujúci spôsob, ako dostať vlasy z tváre a chrániť ich pri prechode medzi uvoľneným a prírodným štýlom..

Half Updo Ghana Braid

Polovica updo ghana pletencovInstagram @trancadapathy

Tento vynikajúci pletený štýl zahŕňa hrubé vrkoče a tenké rohy, ktoré ich striedajú. Skončené v hustých ghanských väzbách, tieto vlasy je možné nosiť v atraktívnej polovičnej updo.

Kŕmte v Ghane vrkôčiky

Kŕmte ghanskými vrkočmiInstagram @antalstyles

V tomto štýle tenkého zapletania sú vrkoče na temene hlavy po zadnej časti hlavy. Voľné tenké kúsky vám poskytnú väčšiu kreativitu pri úprave vlasov a možnosť nosiť Ghana vrkoče hore alebo dole.

Veľké vrkoče

Veľké vrkočeInstagram @slayedbymelb

Ghánske vrkoče sú stále obľúbené kvôli jednoduchej údržbe a výnimočnému vzhľadu! Jedným z trendových štýlov je striedať super tenké a jumbo vrkoče, aby ste získali pozoruhodnejší vzhľad.

Ghana pletenie na blond vlasoch

Ghana zapletané vlasy na blond vlasochInstagram @ashleymsparrow_

Tieto vynikajúce vanilkové slnečné lúče Ghana jumbo sú absolútne nevyhnutné! Môžete pridať niekoľko striedajúcich sa tenkých vrkočov, aby ste zvýšili dôraz.

Rovné zadné ghanské vrkoče

Rovné zadné ghanské vrkočeInstagram @savsstyles

Tieto dlhé bodové vrkoče ponúkajú neobmedzené množstvo štýlov, ktoré môžete vyskúšať! Od polovičného strihu, nízkeho drdola alebo pekného chvosta až po jednoduché spustenie s niektorými doplnkami, tieto vrkoče vám absolútne ukážu skutočný význam všestrannosti.!

Ghana vrkoč s korálkami

Blond vrkoče s korálkami a cornrowsInstagram @hairbykey___

Skúste rýchlo tento kmeň a vyskúšajte tento pletený ghanský štýl pomocou štýlových korálikov na konci žiarivých blond dlhých vrkočov! Super zábava a koketná!

Ghana vrkoče na krátke vlasy

Ghana vrkoče na krátke vlasy s korálkami a cornrowInstagram @fancy_claws

Jedná sa o zábavný, ale prepracovaný štýl pletencov Ghany pre krátke vlasy. Môže perfektne fungovať pre ženy v takmer akejkoľvek vekovej skupine s rôznymi typmi vlasov (hrubé, jemné, rovné alebo kučeravé). Milujem skutočnosť, že to môžete urobiť skroteným alebo bláznivým a poburujúcim a mať na okrajoch beadwork.

Aby ste sa vyhli suchej pokožke hlavy a vločkám, potrebujete aj vrkoč & Kondicionovací sprej (3 v 1 Spray Treatment Mizani), ktorý je bezoplachovým kondicionérom, ktorý upokojuje pokožku hlavy, ako aj proti lupinám, ktoré vám dodajú zdravú pokožku hlavy a vlasy..

Bohyňa Ghana vrkoče

Bohyňa ghanské vrkočeInstagram @@ art.d.elis

Tieto ghanské vrkoče sú vrkoče inšpirované bohyňou a boho.

Milujem eleganciu, ktorá sa vytvára, keď je štýl správne vykonaný na pleteninách pletených v Ghane.

Pred inštaláciou týchto typov pletencov sa odporúča dôkladná konzultácia so stylingom. Životnosť tohto štýlu závisí od mnohých faktorov. Podľa mojich skúseností tieto zvraty môžu trvať 3 až 6 týždňov.

Veľkosť ghanových vrkočov, ktoré si vyberiete, tiež prispieva k tomu, ako dlho budú zákruty trvať (menšie zákruty trvajú o niečo dlhšie). Môžete viesť aktívny životný štýl, ako je tanec a ľahké plávanie. Pretože však na vytváranie týchto vrkočov používate iba dva pramene hodvábnych vlasov, zákruty sa môžu skĺznuť alebo sa dokonca predčasne vyrovnať.

Ghana pletené updo

Ghana updo účesInstagram @blackhairideas

Prirodzené čierne vlasy vyzerajú úchvatne, ak sú upravené do výšky a s nádychom do červena, bez toho, aby boli príliš cez vrch. Ghana vrkoče do drdolového účesu je možné jednoducho nastajlovať.

Skinny Ghana vrkoče

Skinny ghana vrkočeInstagram @silverhairgh

Skinny Ghana vrkôčiky, ako sú tieto, začínajú zložitými kuklami, ktoré sa stretávajú zo strán a späť do stredu. Je to nádherný efekt!

Účes 6 vrkočov Ghany

6 vrkoč ghana účesInstagram @arti_tude

Posuňte svoje vrkôčiky na vyššiu úroveň so 6 pletencami a pridajte manžety pre ozdobnejší vzhľad.

About the author