19 najhorúcejších krátkych prírodných účesov pre čierne ženy s krátkymi vlasmi

Ak ste pripravení oddýchnuť si od relaxačných zariadení a dať si poriadnu kotletu, ste na správnom mieste! Krátke prírodné účesy pre černošky sú práve teraz trendy. Nájdete tu krátke účesy, od strihov, výstrekov, pufov, špongiových kudrliniek, afro, cievok prstov, vĺn prstov, plochých zákrut a úplne prirodzeného vzhľadu.!

Na mnohé z nich potrebujete iba centimeter vlasov. Ak sa cítite odvážne, môžete ísť na super krátky strih alebo na TWA (Teeny Weeny Afro). Ak chcete byť trochu ostré, vyskúšajte niektoré obľúbené krátke účesy, ako napríklad podrezanie, oholené a vyblednuté strany, chirurgické linky a vzory..

Pokiaľ ide o prirodzené správanie s vašimi afroamerickými krátkymi vlasmi, vlhkosť bude kľúčová, dámy. Vlasy budete musieť často upravovať prírodnými produktmi, ako je olivový olej a kokosový olej.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne fotografie krátkych prírodných účesov pre čierne ženy:

Roztomilé prírodné tesné cievky

Roztomilé prírodné tesné cievkyInstagram @misskenk

Svet potrebuje vidieť krajšie prírodné strihy ako tieto krátke tesné cievky. Objem a definícia skutočne zvyšujú textúru kučier.

Easy TWA (Teeny Weeny Afro)

ľahké twa (Teeny Weeny Afro)Instagram @autenticky.b

Teeny weeny afro pre prírodné zámky je ľahký a štýlový spôsob, ako sa pochváliť textúrou. Sebavedomým afroamerickým ženám nebude vadiť nosiť taký nádherný krátky zostrih.

Prírodný zúžený strih na kučery

Prírodný zúžený strih na kučeryInstagram @theabigailmartina

Ochranné účesy sú skvelým nápadom, ale zúžené blednutie vlasov z prírodných vlasov by sa tiež malo vyskúšať! Aby sa dosiahol tento zúžený strih, strih bude vyžadovať tvarovanie a vrstvenie.

Prírodné špirály s krátkym účesom

Prírodné špirály s krátkym účesomInstagram @lisaalamode

Rozhodnite sa pre pružný krátky strih s kratšími stranami, aby v hornej časti zostal okrúhly tvar. Na takéto kučery používajte výrobky na vlasy, ktoré ponúkajú vlhkosť bez toho, aby ste ich zaťažovali, aby nestratili odraz.

Línie srdca + vyblednutie Mohawk na afro kučerách

Línie srdca + vyblednutie Mohawk na afro kučerách

Linky oholené srdcom na mohawku pre kučeravé vlasy vytvárajú super ostrý štýl, ktorý si zamiluje každý! Opýtajte sa svojho stylistu na pridanie blond odtieňa, ktorý dodá jemnejší povrch.

Funky Caramel Blonde Undercut

Funky Caramel Blonde UndercutInstagram @thehairsurgeon_

Karamelové blond podrezanie je štýlový spôsob, ako predviesť plnosť a textúru svojich prirodzených kučier. Odtieň blond určite ladí so ženami s bronzovým odtieňom pokožky. Jazzovanie tohto prirodzeného podrezania s oholeným dizajnom vnáša do toho divoký prvok.

Cievky na vlasy prírodného typu 4

Cievky na vlasy prírodného typu 4Instagram @enly10me

Toto je pozoruhodný prirodzený účes pre čierne ženy s cievkami typu 4. Boky pôsobia čisto, pričom zvýrazňujú kučery navrchu. Na tejto kotletke je skvelé, že tvar a výšku je možné prispôsobiť tak, aby zodpovedali akémukoľvek tvaru tváre.

Krátky účes s plavými zákrutami

Krátky účes s plavými zákrutamiInstagram @damnthatschev

Krátky zostrih vlasov dáva prírodným vlasom dobrú definíciu. Ak chcete pridať ďalší rozmer, pridajte odtieň blond!

Elegantné updo s bočnými rohmi

Elegantné updo s bočnými rohmiInstagram @certifiedheadturner

Ukážte kreativitu a jedinečnosť tým, že budete nosiť tento elegantný updo s bočnými zapletenými kuklami. Vyzerá to úhľadne, ale textúrované zároveň.

Edgy Curly Faux Hawk Coils

Edgy Curly Faux Hawk CoilsInstagram @salonpk

Tento afroamerický účes ponúka krátke faux jastraby so zvratmi, ktoré robia z hlavy módne vyhlásenie. Kudrlinky ponúkajú pozoruhodnú definíciu a tvar.

Krátky strih Pixie pre prírodné vlasy

krátky strih pixie pre prírodné vlasyInstagram @krewkutz

Toto je jednoduchý, ale ohromujúci strih pixie, ktorý väčšina čiernych žien dokáže roztočiť najlepšie! Ak máte oválnu, hranatú, diamantovú alebo srdcovú tvár s hustými alebo tenkými vlasmi, rozhodnite sa pre tento trend.

Veľmi krátke podrezanie s oholenými vzormi

Veľmi krátke podrezanie s oholenými vzormiInstagram @stepthebarber

Veľmi krátke prirodzené účesy sú tiež univerzálne. Nebojte sa pridať oholenú linku, aby ste urobili pútavú úpravu alebo len doplnili účes s nízkymi nárokmi na údržbu..

Super cool nízky podrezaný vzor

Super cool nízky podrezaný vzorInstagram @dreamcutsbarberlounge

Krátke čierne zrážky s nízkym podrezaním nikdy neprestanú pútať pozornosť. Spárujte ho s oholenou linkou, aby ste lepšie zvýraznili efekt nízkeho strihu.

Svetlé blond kučeravé vlasy s chirurgickou linkou

Svetlé blond kučeravé vlasy s chirurgickou linkouInstagram @iimakeyoujealous

Spojte kučeravé vlasy s chirurgickou linkou, aby sa vytvorilo rozpojenie, ktoré umožní roztrhnúť textúru vlasov. Zámky pokojne vymaľujte aj svetlým odtieňom blond.

Nádherné krátke čierne kučery

Nádherné krátke čierne kučeryInstagram @1cambeauty

Očarte svoje prirodzené čierne kučery krátkym účesom a nechajte ho doplniť vašu tvár v tvare štvorca. Z dôvodu údržby uistite sa, že kudrlinky hydratujete alebo zvlhčíte, aby vyzerali zdravšie.

Oholené strany s dúhovými prednosťami

Oholené strany s dúhovými prednosťamiInstagram @teamhairbenders

Hrajte s farbami dúhy a noste krátky prirodzený účes. Oholené boky umožňujú ostrejšiu a pevnejšiu povrchovú úpravu, zatiaľ čo vďaka prednostiam sú zábavné a mladšie pôsobiace!

Prirodzené afro s oholenými bočnými vzormi

Prirodzené afro s oholenými bočnými vzormiInstagram @marquitashante

Tieto krátke prírodné vlasy nie sú tým istým zúženým prírodným účesom, aký bežne vidíte. Vďaka oholeným líniám na oboch stranách je to pôsobivejšie a očarujúcejšie.

Krátky a prirodzený podrez s dlhšími vlasmi na vrchu

Krátky a prirodzený podrez s dlhšími vlasmi na vrchuInstagram @iam.tiffany.renee

Prirodzené kučeravé podrezanie funguje najlepšie na hustých vlasoch, ktoré sa zdajú byť nezvládnuteľné, ak sú krátke. Podrezanie odstráni hromadne z krovín a udrží ich v peknom stave.

Štýl korunného vrkoča s krátkymi prírodnými kučerami

Štýl korunného vrkoča s krátkymi prírodnými kučeramiInstagram @stacysinterlude

Štýl korunného vrkoča s krátkymi prírodnými kučerami vytvára zábavný a moderný vzhľad, ktorý je ideálny pre každú príležitosť.

About the author