20 najhorúcejších blonďavých boxov, ktoré môžete vyskúšať v roku 2021

Blond boxové vrkoče sú ochranný štýl zapletania, ktorý sa vyznačuje tým, že má štvorcové alebo krabicové predely a je sfarbený na blond. Existuje množstvo nervóznych a vynikajúcich spôsobov, ako nosiť boxové vrkoče, ale blondína ich určite porazí všetky!

Tieto vrkoče vás prvýkrát môžu vidieť na trendových A-listeroch Solange Knowles, Angele Simmons a modelke Eve Marcille, ktoré vyzerajú bezchybne a veľmi horúco s extra dlhými riasením..

Chicago braider a kaderník Amarie stavia svoju verziu blonďavých záhybov v rôznom vzhľade-konskom chvoste, napoly v strede a dokonca aj v jumbo vrkočoch, čo dokazuje, aký všestranný je tento ochranný štýl!

Na udržanie tohto účesu s nízkou údržbou stačí zvlhčiť a chrániť tieto báječné kúsky cez noc, keď spíte! Vďaka týmto náboženským aktivitám môžete získať až 10 týždňov nádherného účesu inšpirovaného Afrikou.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne fotografie najtrendovejších blonďavých boxov!

Box copánky na dlhom bobovi

Box copánky na dlhom boboviInstagram @braidsbymiss_rubee

Tieto boxové vrkoče v lobe určite ponúknu vzhľad a vibrácie Willow. Nafúknuté konce dodávajú tomuto vzhľadu pozoruhodný zvrat.

Box pletená žemľa v štýle Half Updo

Krabičkový drdol v štýle updodoInstagram @carrietanner_comicstyles

Skúste drdol s pleteninou v štýle polovičná updo. Je to štýl, ktorý môžu nosiť ženy tým, že si vlasy jednoducho stiahnu do polovice a niektoré nechajú dole. Tento účes je ideálny pre čerstvo spletené účesy, pretože vyžaduje minimálne napätie.

Krabicové vrkoče s podrezaním

Krabicové vrkoče s podrezanímInstagram @mz_sofly

Krabicové vrkoče s podrezaním sú spletaným štýlom s oholenou časťou na boku alebo za hlavou. Podrezanie skráti dobu inštalácie vášho copu a dodá vášmu účesu hranu. Vyniknite s blond vrkočmi a tvarovanými bokmi.

Blond bezuzlové boxové vrkoče

Blond vrkoče bez uzlovInstagram @preciousbraidinghair

Blond bezšvové krabicové pletence je možné nainštalovať bez žiarovky v koreňoch, ktoré môžu spôsobiť napätie. Bezuzlové vrkoče sú skvelé pre ženy, ktoré chcú pri stylingu flexibilitu, a navyše im to blondínka len spríjemňuje!

Caramel Blonde Box vrkoče

Karamelové blond krabičkové vrkočeInstagram @bsbeautybar.official

Karamelové blonďavé pletence sú ochranným účesom pobozkaným na slnku. Hnedooké dievčatá so zlatými zasklenými podtónmi si môžu nainštalovať tieto farebné vrkoče. Karmelská hnedá funguje dobre s tmavými koreňmi. Nie je potrebné, aby farba zodpovedala vašim prírodným vlasom.

Blond box copíky v top drdole

Blond boxové vrkoče v top drdoleInstagram @magicfingersstudio

Blond boxové vrkoče v top drdole sú nadčasovým kúskom. Choďte na blond a zabavte sa so zapletanými vrkočmi a ukážte čisté predely dokonalosti zapletania. Nakloňte hlavu nadol, aby ste zhromaždili vlasy a vytvorili rýchly a ľahký drdol.

Dlhé blond copánky

Dlhé blond copánkyInstagram @qthebraider

Zlaté blond boxové vrkoče sa perfektne hodia k vašej bronzovej pokožke. Vďaka týmto dlhým pleteným boxom budete vyzerať a cítiť sa ako kráľovská!

Burgundsko a Blond Box copánky

Burgundsko a Blond Box CopánkyInstagram @cae.creations

Jednotlivé vrkoče môžu mať tieto jednotlivé farby a tým je štýl o to kreatívnejší. Séria blond, zámky hnedej a vrkoče bordovej farby v jednom účese.

Špinavé blonďavé boxové vrkoče

Špinavé blonďavé boxové vrkočeInstagram @kurlykellzhair

Prečo neskúsiť tieto špinavé blonďavé pletence, ktoré dodajú vašim zámkom veľký rozmer? Táto blond farba vlasov a štýl sú skutočne sexy!

Blond pletené účesy s trojuholníkovými časťami

Blond vrkoče s trojuholníkovými časťamiInstagram @bluehairguru

Geometricky si myslím, že tento štýl blonďavého copu na čiernych vlasoch je dobrý nápad. Odkvapkávanie, jemnosť, lup- čo viac si môžete priať? Pozrite sa na ďalší neuveriteľný boxový oplet s trojuholníkovými časťami.

Medové blond copíky

Medové blonďavé krabičkové vrkočeInstagram @jacarradaniellehair

Ochráňte svoje prirodzené vlasy pred prirodzeným poškodením a zlým stylingom pomocou týchto medovníkových boxeriek. V prípade, že máte prirodzenú hnedú farbu vlasov, nájdete tu ďalšie možnosti – copánky z bronde boxu.

Krabicové vrkoče s platinovou blond farbou

Krabicové vrkoče s platinovou blond farbouInstagram @bombystyle_braids

Ľadová kvapka na dlhých vrkočoch, ktorá je príliš chladná na to, aby ju mohol nosiť ktokoľvek. Táto ombre platinová blond krabičková akcia je každým dňom kreatívnejšia.

Háčkované krabičky

vrkoče na háčkovanieInstagram @naturezacapilar

Sloboda prichádza vo všetkých formách a objemoch. S týmito háčkovanými vrkočmi pochádza z toho, že musíte nosiť svoj zvolený štýl prostredníctvom predlžovania vlasov a tkania. Na výber je celá škála farieb, ale tieto čoko blond boxy sú na vrchole zoznamu.

Veľké a blond boxové vrkoče

Veľké a blond boxové vrkočeInstagram @hairbynodia

Pre jednoduchší variant krabičkových vrkočov, ktorý je však rovnako lichotivý, vyskúšajte zapletať veľké kusy vlasov po jednom. Tieto dlhé blond vrkoče môžu byť podobné vášmu obvyklému štýlu, ale tiež jemne odlišné.

Štýl zapletania Jumbo Blonde s čiernymi koreňmi

Štýl zapletania Jumbo Blonde s čiernymi koreňmiInstagram @braidupp

Tieto blonďavé boxerky s čiernymi koreňmi ponúkajú príjemný kontrast, ktorý je ležérny a štýlový. Dosiahnite vzhľad pomocou blonďavých predlžovacích vlasov, ktoré sú pridané k vašim prírodným čiernym vlasom.

Blond Ombre Box vrkoče

Blond oplety z boxu ombreInstagram @jenestyles

Krémový a zasnený, tento účes s blonďavým vrkočom má všetko.

Blondínske a čierne skrinky

Čierne a blond krabičkové vrkočeInstagram @okoyebraids

Spojenie farieb na dlhých boxových vrkočoch je veľmi vzácne, pretože ich dokáže stiahnuť len málo žien. Či už idete po skutočne tmavých a skutočne svetlých farbách alebo odtieňoch, ktoré sú si navzájom blízke, nezabúdajte, že je dôležité nosiť vlasy tak, ako by vám to bolo jedno.!

Blond a hnedé boxové vrkoče

Blond a hnedé boxové vrkočeInstagram @voodoobraids

a hnedé mikro boxové vrkôčiky sú pohodlným štýlom s nízkou údržbou, ale veľmi štýlovým. Braira Andra’el so sídlom v Louisiane si myslí, že najlepšia vec na tomto štýle sú nekonečné možnosti farieb a štýlu. Vzhľad tiež vydrží 3 mesiace!

Andra’el poznamenáva: „Tieto blond a hnedé vrkoče sú pre zaneprázdnené ťažko pracujúce ženy s malým časom na vlasy. Je to skvelý ochranný štýl pre deti i dospelých. Nezabudnite pravidelne premazávať pokožku hlavy. “

Červené a blonďavé boxové vrkoče s kučeravými kúskami

Červené a blonďavé boxové vrkoče s kučeravými kúskamiInstagram @jlowedabraider

Tieto malé boho vrkoče vytvorila majiteľka salónu Jocelyn Loweová z Richmondu, VA. Jedná sa o červené a blond boxerské vrkoče s kučeravými kúskami, ktoré je možné dosiahnuť predĺžením alebo parochňou z ľudských vlasov.

“Milujem kučery, ktoré sú zmiešané s pleteninami.” Kudrlinky dodajú vrkočom úplne nový vzhľad, z ktorého sú všetci nadšení, “poznamenáva Lowe.

Tento štýl zvyčajne trvá 8 až 10 týždňov a nemusíte toho robiť príliš veľa. Lowe tiež dodáva, že „to vyžaduje iba opletený šál na pokrytie v noci a z času na čas trochu držiacej peny“.

Jumbo Box vrkoče so svetlou blond farbou

Jumbo Box vrkoče so svetlou blond farbouInstagram @shez_ready

Tieto blonďavé jumbo boxové vrkoče sú odvážne a krásne a vytvorili ich stylistka Tanaishia Phillips zo Charlotte, NC. Vďaka farbe je odvážny, ale je to krásny ochranný štýl, ktorý je možné nosiť mnohými rôznymi spôsobmi. Pozrite sa na trendovejšie jumbo boxové vrkoče tu.

Ak uvažujete o tomto štýle, Phillips vysvetľuje: „Dám vám vedieť, že vďaka farbe vyniknete. Tento štýl môžete urobiť v akejkoľvek farbe. Tento štýl je možné vykonať na všetkých typoch vlasov, ale najlepšie funguje na hrubé vlasy. “

V závislosti od veľkosti a dĺžky môže tento štýl vrkôčikov chvíľu trvať. Dokončenie týchto veľkých vrkočov trvalo Phillipsovi 3,5 hodiny.

About the author