20 najhorúcejších trojuholníkových boxov, ktoré musíte vidieť

Trojuholníkové boxové vrkoče sú alternatívou ku krabicovým vrkočom, kde sú vlasy rozdelené na trojuholníky namiesto hranatých. Tieto úplety sú úplne nadpriemerné a sú pohodlným nápadom na vyskúšanie!

Tieto bezkonkurenčné vrkoče kedysi nosili kráľovné vlasov Zoe Kravitz a Teyana Taylor! Všestrannosť je v boxových vrkočoch vždy prítomná. Od špičkového drdolu, mohutných vrkočov alebo bočných strán vám nikdy neuniknú možnosti, ako posunúť svoj účes na vyššiu úroveň..

Chalia Mangrumová z Ohia navrhuje štýlové pletené looky, ladiace s rôznym príslušenstvom. “Hlavnou vecou, ​​ktorou sa ženy mýlia, je, že vám musia vlasy rovno vyfúkať alebo mať určitú textúru.” Hovorí nám to, pričom uisťuje, že vrkoče trojuholníkovej časti sú určené pre všetky typy textúr vlasov.

Keď hovoríme o údržbe, Chalia odporúča olej na vlasy, kontrolu hrán a penu. “Použite olej, aby vaša pokožka hlavy nebola suchá.” Ovládanie hrán udržuje vaše hrany hladké a hladké a pena pomáha kontrolovať krepovatenie, “hovorí. Zabaľte ich v noci a neťahajte, pretože ich to rýchlejšie uvoľní. Podľa týchto tipov získate krásne pletence, ktoré môžu trvať asi 4 až 6 týždňov.

Ste pripravení začať hru s ochrannými vlasmi? Toto sú najtrendovejšie účesy z trojuholníkových boxov, ktoré môžete vyskúšať túto sezónu.

Trojuholníkové boxové vrkoče pre malé dievčatko s korálkami

Trojuholníkové boxové vrkoče pre malé dievčatko s korálkamiInstagram @novemberlov3

Trojuholníkové boxové vrkoče pre malé slečny s korálikmi prejavujú roztomilosť i ostrosť. Toto je taký účes ďalšej úrovne, ktorý učí mladšie dámy starať sa o svoje zauzlenia. Určite sa im bude páčiť, ako štýlovo a jedinečne to vyzerá.

Trojhranné vrkoče na háčkovanie

Trojhranné vrkoče na háčkovanieInstagram @ateliebadu

Trojhranné vrkoče na háčkovanie na pleciach dlhé po plecia sú drzé a nápadné! Prispôsobte si to ozdobením doplnkov, akými sú obruče a manžety. Nechajte ho obyčajný a čierny, aby vznikol klasický štýl, z ktorého je ľahké vyrastať.

Trojuholníkové truhlíky v strednej časti

Trojuholníkové truhlíky v strednej častiInstagram @mahalas_touch

Chcete veľmi dlhé vlasy, ktoré vám siahajú po stehná? Tento štýl trojuholníkového boxu v strednej časti vám dodá viac, ako potrebujete. Má nízke nároky na údržbu a ochráni vaše prirodzené vlasy. Ak chcete pridať náznak jasu, požiadajte o dva pramienky blond, ktoré budú ladiť s vašimi čiernymi vrkočmi.

Červené krátke trojuholníkové truhlíky Bob

Červené krátke trojuholníkové truhlíky BobInstagram @kersti.pitre

Myslíte si, že dlhý ochranný účes je druh konvencie? Nestrácajte čas a zaobstarajte si tieto červené krátke vrkoče z trojuholníka. Jeho dĺžka pasúca sa na ramene je perfektná, presne ako by ste chceli. A určite nemôžete ignorovať túto praskajúcu farbu, ktorá zlepšuje náladu každému. Nebojte sa pridať manžety a ďalšie drahokamy, aby ste získali očarujúcejší efekt.

Trojuholníkové boxové vrkoče so šnúrkou

Trojuholníkové boxové vrkoče so šnúrkouInstagram @mgbeautyhair

Ak sú vašou vecou veľké vrkoče so zlatými doplnkami, tento účes musí potešiť vaše srdce. Noste tieto dlhé trojuholníkové boxové vrkôčiky so šnúrkami a manžetami, aby ste boli vždy pripravené na šialenstvo! Milujem to? Pozrite sa na tieto roztomilé dlhé boxové vrkoče!

Burgundsko Triangle Box vrkôčiky

Burgundsko Triangle Box vrkôčikyInstagram @blessbyess

Choďte nahlas a jasne! Dajte týmto dlhým jumbo burgundským copom s trojuholníkovými časťami šmrnc. Biele struny omotané okolo niekoľkých pletencov dodávajú úplnému vzhľadu pocit estetického potešenia.

Stredne trojuholníkové boxové vrkoče

Stredne trojuholníkové boxové vrkočeInstagram @raizmistica.vix

Pre malé prekvapenie stiahnite účes, ktorý má skvelý estetický koreňový vzor. Dokončite svoj štýl nosením týchto stredných trojuholníkových boxov. Vďaka nim budú mať vaše kučery plnší a leštenejší okraj.

Honey Blonde Triangle Box vrkoče

Honey Blonde Triangle Box vrkočeInstagram @lay2impress

Chcete účes, ktorý vám dodá pôvab bez námahy? Rozhýbte tieto nádherné medovo blond trojuholníkové boxové vrkoče a naštartujte svoj vzhľad. Jasne ružový ombre sa bude určite hodiť k vašej nervóznej, ale koketnej aure. Vykopať túto farbu? Potom je tu pre vás ešte niekoľko blonďavých boxových vrkočov.

Triangle Goddess Box copánky

Triangle Goddess Box copánkyInstagram @xoxo__drii

Je to skvelý spôsob, ako si udržať všestranný, elegantný a ochranný účes! Vykonajte silný náraz pri nosení týchto dlhých trojuholníkových boxov bohyne. Uvoľnené okraje, blond melír a gumičky dokazujú, že detaily robia veci extra.

Jumbo Triangle Box vrkoče

Jumbo Triangle Box vrkočeInstagram @urban_kinks

Máte temperamentnú osobnosť s kúzlom cisárovnej? Ak áno, nemali by ste si nechať ujsť šancu tieto jumbo trojuholníkové pletence! S pridaným príslušenstvom im ukážte, ako môže štýl po plecia urobiť vyhlásenie. Pozrite sa na ďalšie z najlepších jumbo boxov.

Veľké trojuholníkové boxové vrkoče

Veľké trojuholníkové boxové vrkočeInstagram @slayed.elegance

Ste nadšení z toho, ako vaše výstredné kučery splietajú alebo skrúcajú? Nemáte čas každé ráno upravovať svoje zámky ako prvé? Tieto vrstvené veľké trojuholníkové pletence sa hodia k účtenke. Jeho krása nezmizne, ak ho dokážete udržať tesný a bez krepatenia.

Trojuholníkové boxové vrkoče v drdole

Trojuholníkové boxové vrkoče v drdoleInstagram @braids_bytoni

Tieto trojuholníkové vrkoče v drdole vám dodávajú ten elegantný a štýlový vzhľad. Nechajte niektoré z kučeravých prameňov zobraziť, aby vytvorili ďalšie detaily o vašom čiernom účese.

Dlhé trojuholníkové boxové vrkoče pre tenké vlasy

Dlhé trojuholníkové boxové vrkoče pre tenké vlasyInstagram @lacorisehair

Je to taký nádherný účes, ktorý vám umožní mať všestranný vzhľad, ideálny pre každú vašu náladu. Jedná sa o dlhé trojuholníkové boxové vrkoče pre tenké vlasy, ktoré vám dodajú sebavedomý a ostrý povrch. Máte vo svojom živote mladé dievča? Pozrite sa na tieto roztomilé krabičkové vrkoče pre deti!

Rozdelené oplety z veľkého trojuholníkového boxu

Rozdelené oplety z veľkého trojuholníkového boxuInstagram @braids_by_cencen

Jedná sa o solídne a priamo elegantné! Pozrite sa na tieto rozdelené veľké trojuholníkové škatule a noste ich ako diva.

Trojuholníkové boxové vrkoče s gumovými pásikmi

Trojuholníkové boxové vrkoče s gumovými pásikmiInstagram @hairbygat

Dajte svojmu konvenčnému čiernemu ochrannému účesu šmrnc len pre nakopnutie. Čas na vylepšenie svojich trojuholníkových boxov pomocou gumičiek a jemnejších šperkov do vlasov.

Trojuholníkové škatule s bočnými časťami a zvlnenými koncami

Trojuholníkové škatule s bočnými časťami a zvlnenými koncamiInstagram @hairbynishaa

Zvlnené konce sú tým, čo robí tento trojuholníkový box s bočnými predelmi výnimočnými ako nikdy predtým. Ide o to, ponúknuť svojmu čiernemu ochrannému štýlu väčšiu dĺžku a vkus.

Hrubý trojuholníkový box Cornrow

Hrubý trojuholníkový box CornrowInstagram @purity_k_beauty

Nádherné hrubé vrkoče z trojuholníka, ktoré uspokoja vašu chuť na sviežu auru! Estetické línie na temene hlavy a leštené okraje sú dobrým dôvodom na zapletanie čiernej hrivy.

Trojuholníkové boxové vrkoče s farbou

Trojuholníkové boxové vrkoče s farbouInstagram @_rsbraid

Ak už prestanete považovať svoj ochranný štýl za príťažlivý, vylepšite si svoj vzhľad. Tieto trojuholníkové copánky s farbou majú odľahčiť vaše čierne zámky pomocou nádychu blond odtieňa.

Trojuholníkové boxové vrkoče s kučeravými koncami

Trojuholníkové boxové vrkoče s kučeravými koncamiInstagram @slaynattraction

Urobte svojmu účesu šmrnc a stiahnite si tieto trojuholníkové copánky bez uzlov s kučeravými koncami. Tie vašej čiernej hrive predĺžia, ako keby ste sa rozhodli pre hrivu Rapunzel.

Q&Autorka štýlu, Dayonne

Kaderník / cop profesionálne @ Slayn príťažlivosť účesy v New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad sa nazýva bohémsky pletenec bez uzlov (časti trojuholníka). Po prvé, milujem tento vzhľad kvôli bezuzlovému začiatku, ktorý pri stylingu spôsobuje menšie napätie a väčšiu flexibilitu. Tiež to dáva prirodzenejší vzhľad v porovnaní s tradičnou metódou boxových pletencov, kde je uzol viditeľný. Bohémske vlasy pripevnené ku končekom dodávajú tomuto štýlu veľmi ženský a boho vzhľad a myslím, že to je to, čo moji klienti na ňom najviac milujú..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to určite prospešné pre naše prírodné vlasy. Pri počiatočnej inštalácii nie je vo vlasoch napätie a napätie, obzvlášť vo vlasovej línii, čo je problémom väčšiny žien. Tiež má nízke nároky na údržbu a všestrannosť je úžasná!

Malé trojuholníkové boxové vrkoče

Malé trojuholníkové boxové vrkočeInstagram @_braidsbychristina

Taká úhľadná práca! Rozhodnutie pre tieto malé trojuholníkové vrkoče na čiernych kučerách určite predvedie váš ostrý vkus. Takto by ste mali zvýšiť úroveň svojej ochrannej kaderníckej hry.

Q&Autorka štýlu, Christina Dotsonová

Vlasová stylistka / Braider @ Braids od Christiny v Miami Gardens, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl je veľký úplet bez uzlov s trojuholníkovými časťami. Milujem skutočnosť, že má menšie napätie na klientových prirodzených vlasoch. Je tiež veľmi odolný a ľahký.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl je pre všetky typy vlasov a dá sa upraviť niekoľkými spôsobmi. Je to skvelé pre dievča, ktoré chce len vstať a ísť a nemusí sa starať o svoje vlasy. Tiež trvá dlho asi 4-6 týždňov alebo dlhšie.

About the author