20 najhorúcejších štýlov háčkovaných vrkočov do roku 2021 – vrkoče, zákruty a očká

Háčkované účesy boli vždy k dispozícii, ale vďaka niektorým kreatívnym stylistom boli znovu vynájdené úplne novým spôsobom! Ak ste čierna žena na svojej ceste za prírodnými vlasmi, potom ste na správnom mieste, kde nájdete svoj ďalší ochranný štýl.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie úžasných a ochranných účesov s háčkovanými vrkočmi!

Háčkovanie Bohemian Twist

Háčkovanie Bohemian TwistInstagram @hairforhotheads

České uháčkované háčkované vrkôčiky vytvárajú elegantný a štýlový povrch. Tento štýl ponúka háčkované zákruty v páse s kučeravými koncami, ktoré dodávajú jemnejší nádych. Tieto zákruty robia rockerský šik účes!

Roztomilé háčkované vrkoče s voľnými kučerami

Roztomilé háčkované vrkoče s voľnými kučeramiInstagram @lovebraids_houston

Tieto vrkôčiky s háčkovanými krabičkami s voľnými kučerami pôsobia jedinečne a kreatívne a môžete si ich upraviť podľa svojho vkusu. Tento účes bol vytvorený braiderom Ifedayom Michaelom z Katy, TX.

“Pre tento účes s háčkovanými vrkočmi udržujte kučery penou a používajte dobrý výrobok.” Pri správnej údržbe vydrží dlhšie, ”poznamenáva Michael.

Háčkované pletené hlboké zákruty

háčkované pletené hlboké zákrutyInstagram @bomb____chelle

Tieto háčkované zákruty v polovici updo s prameňmi purpurovej môžu určite ísť, ak chcete vyskúšať novú farbu vlasov.

Kaderníčka Michelle Carter z Virginie hovorí ženám, ktoré chcú tieto vlnité háčkované vlasy, nech do toho idú. Dodáva: „Nezabudnite ich nainštalovať odborníkom. Vykonajte ošetrenie pred a po a používajte vplyvné výrobky na ochranu vlasov, ako je rozmarín stimulujúci sprej, organický komplex a bezoplachový kondicionér na udržanie pokožky hlavy. “

Mikro háčkované vrkoče

Mikro háčkované vrkočeInstagram @joandellavallehairstylist

Tieto háčkované mikro pletence vytvorila stylistka Joan Dellavalle z Austrálie..

“Štýly mikro háčkovaných vrkočov majú schopnosť dotvárať a dopĺňať dámy toľkými spôsobmi.” To vám poskytne toľko rozmanitých možností stylingu a môže pomôcť chrániť vlasy, “uvádza Dellavalle.

Keď sú požiadané o tipy, Dellavalle radí: „Nájdite si stylistu, ktorý rozumie vášmu typu vlasov. Urobte si konzultáciu. Rovnako ako pre farbu, predlžovanie vlasov alebo strih vlasov – urobte si pred pletením konzultáciu. “

Normálne vrkoče, háčkovanie, zvraty z vášne a parochne alebo pletené kúsky sú nekonečné. Tiež dĺžka a veľkosti sú nekonečné.

Účes s háčkovanou havanou

Účes s háčkovanou havanouInstagram @karotrancista

Stiahnite si havanský zákrut pomocou veľkých háčkovaných účesov, ako je tento, a získate tak plnší výsledok, ktorý vyzerá skvele, keď je dlhý.

Pridajte niekoľko prameňov s tmavým blond odtieňom, aby vlasy získali malý rozmer. A možno si tieto háčkované vrkoče džezujete vysokým drdolom pre elegantne vyzerajúci štýl.

Účes s kučeravými háčkovanými bobmi

Účes s kučeravým háčkovaným bobomInstagram @hairbyoj

Tento štýl je vrstvený háčkovaný bob, ktorý je veľmi obľúbený a predstavuje skvelý ochranný štýl! Podľa stylistu OJ z Londýna sú kučery určite kľúčom k tomuto super roztomilému účesu.

Rovné vlasy sú zábavné, ale takýto kučeravý háčkovaný účes je veľmi trendový a funguje skvele v lete.

“Ak chcete napríklad obnoviť tento vzhľad svojimi prírodnými vlasmi, môžete použiť curlingový krém alebo” vytočiť “. Ak vám nevadí používanie tepla, na zvýšenie hlasitosti a pohybu môžete použiť curlingovú palicu alebo dokonca valčeky. Možnosti sú nekonečné, “zdôrazňuje OJ.

OJ odporúča tieto pletence pre tých s prírodnými vlasmi, ktoré chcú dať preč a chrániť. Tvar bobu bude vyhovovať malej tvári alebo tvári v tvare srdca. Napriek tomu to každá Afroameričanka dokáže stiahnuť správnym strihom!

Dlhé háčkované vrkoče

Dlhé háčkované vrkočeInstagram @_glowstudio

Tieto úhľadné dlhé háčkované vrkoče vyžarujú mladistvú a bezstarostnú atmosféru. Prírodné kučery môžu s týmto účesom skvele fungovať. Aj napriek tomu budú vlasy Water Wave značky Freetress fungovať tiež! Water Wave je vynikajúci produkt na vytváranie nových štýlov háčkovaných vlasov, ako je tento.

Háčkované vrkoče Jumbo

Háčkované vrkoče JumboInstagram @karotrancista

Jednotlivé háčkované vrkoče Jumbo zaručene vyniknú! Jumbo copy sa veľmi dobre hodia k väčšine tvarov tváre. Na opätovné vytvorenie háčkovaného pletenia si zaobstarajte háčik so západkou, kúsky háčkovania a hrebeň. Nezabudnite na oleje, ktoré naneste na pokožku hlavy. Jednou zásadnou radou nie je zapletať okraje príliš tesne, aby ste predišli zlomeniu alebo ustúpeniu prednej línie.

Kinky zákruty na háčkovaných vlasoch

Kinky Twist na háčkovaných vlasochInstagram @authentickinksbymeisha

Výstredné alebo jarné zákruty s háčkovanými kučerami dodávajú tomuto skákavému, plnému tvaru. Na akejkoľvek černoške dokonca pôsobia úchvatne a rozkošne! S týmito zauzleniami udržujte pokožku hlavy vždy chladnú a suchú, aby ste predišli podráždeniu.

Háčkovaný Mambo Twist

Háčkovanie Mambo TwistInstagram @crowned_by_brittany_

Skrutka mambo pre kučeravé vlasy robí taký jednoduchý, ale ostrý háčkovaný pletený štýl. Každá dáma, ktorá ju nosí, môže kvôli svojmu obrovskému tvaru ukradnúť pozornosť. Keď nosíte háčkovaný účes, olejujte pokožku hlavy najmenej každé tri dni, aby ste sa vyhli tvorbe a suchej pokožke hlavy. Tiež to pomôže štýlu vydržať dlhšie.

Háčkované Faux Locs

Háčkované Faux LocsInstagram @haircandy2017

Tento vzhľad je v štýle háčkovaných faux locs kaderníčky Candice Forde z Parkville, MD.

„Na tomto štýle mám rád to, že trvá mesiac alebo dlhšie v závislosti od osoby. Páči sa mi tiež skutočnosť, že inštalácia tohto vzhľadu trvá iba dve hodiny, “uvádza Forde.

Jeden tip, ktorý Forde poskytuje, je, že by ste pri pletení svojich prirodzených vlasov do vzoru mali vždy používať syntetické vlasy na pletenie, aby bol štýl príjemný a pevný. Tieto háčkované umelé zámky môžu nosiť všetky ženy, ale je to zvyčajne vidieť na Naturalistas!

Trendová stredná háčkovaná väzba

Trendová stredná háčkovaná väzbaInstagram @niseyo_hair

Kto je posadnutý trendovou strednou háčkovanou väzbou? Tieto vlasy vytvoria pôsobivý účes, a keďže ide o ochranný štýl, začnite s čerstvo umytými a upravenými vlasmi. Je to dôležitý aspekt, ako to zvládnuť. Tento štýl určite funguje s prírodnými zauzleniami.

Háčkovanie bohyne Locs

Háčkovanie bohyne LocsInstagram @styledbypk

Lokality háčkovania bohyne dodávajú vlasom oveľa viac tela a štruktúry. S hlbokou bočnou časťou poskytuje okraj, ktorý zastavuje show. A podobný prírodným desivým lokusom, tento štýl ponúka plnosť. Olej z mäty piepornej použite, ak vlasy potrebujú malý zvlhčovač.

Háčkované jumbo zákruty

Háčkované jumbo zákrutyInstagram @outrageousbeauty2

Tieto jumbo kučeravé háčkované vrkôčiky navrhla kaderníčka Taria Franklinová z Marylandu. Má nízke nároky na údržbu a tento štýl si môžete urobiť tak veľký, ako sa vám páči.

Na obnovu tohto vzhľadu Franklin navrhuje: „Použite háčkované vlasy X-Pression Whirly Loop. Ľahkým olejom dodáte lesku a všetko je pripravené. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak každý zväzok zvinutia vytiahnete od seba. “

Franklin odporúča háčkované účesy pre ženy, ktoré chcú svojim vlasom dopriať odpočinok. Je tiež ideálny pre dámu, ktorá je na cestách a má rada všestranné štýly.

Háčkovaný senegalský zvrat

Háčkovaný senegalský zvratInstagram @ecostinhahair

Stylistka Eva to udržala v skutočnosti s nádhernou ručnou prácou napoly hore, napoly dole háčkovaným účesom s hustými senegalskými zákrutami. Nielenže chráni vlasy, ale je to aj vyhlásenie samo o sebe!

Háčkovaná pletená bohyňa Updo

Háčkovaná pletená bohyňa UpdoInstagram @braidedbyava

Tento vzhľad je opísaný ako vlny háčkovania bohyne vo vysokom chvoste.

“Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že všetky tvoje vlasy sú spletené a” lokše “sú pripevnené k vrkočom, ktoré ponúkajú ochranný štýl,” poznamenáva stylistka Ava Selmon z Chicaga..

Tieto vlasy majú veľmi nízku údržbu. Aby ste dosiahli tento vzhľad, stačilo by vám kúpiť si háčkované predlžovanie vlasov Freetress Goddess Loc.

Perfektná žena pre tieto háčkované vlasy do chvosta je taká, ktorá chce funky a zábavný vzhľad. Selmon vysvetľuje: „V priebehu rokov majú mestá zlú povesť, že sú nešetrné a striktne patria medzi rebelujúcich jednotlivcov. Dnes sú veľmi krásne a poskytujú aj zábavný, hranatý vzhľad. “

Háčkujte vlasy Marley

Háčkujte vlasy MarleyInstagram @i_do_hair_studios

Dlhé vlasy Marley sú ochranným prírodným účesom, ktorý musia dámy so zauzlením vyskúšať! Tento háčkovaný účes s bočnými časťami je zábavné nosiť. Vďaka svojej dlhej dĺžke ponúka všestrannosť v štýle, ako napríklad aktualizácie. Pri nosení týchto zákrut vždy korene navlhčite a pokožku hlavy namažte. Údržba je kľúčová, takže vydrží dlhšie.

Krátke háčkované vrkoče

Krátke háčkované vrkočeInstagram @meya__sophia

Krátke háčkované vrkoče sa ukážu byť lákavé aj elegantné. Žena, ktorá ju nosí, by cítila veľkú dôveru. Keď sú tieto vlasy nainštalované, rozhodne ich príliš neoddeľujte. Pri háčkovaných štýloch, ako je tento, použite penu na odstránenie vzduchu, aby sa necítili a nevyzerali príliš plní!

About the author