20 roztomilých účesov pre čierne deti, trendy v roku 2021

Rovnako ako detská móda, aj vlasový priemysel vždy prichádza s vekom primeranými, ale trendovými štýlmi a účesy čiernych detí neboli nikdy roztomilejšie! Pozrite sa na niektoré z týchto skvelých štýlov, ktoré môžete pre svoje dieťa vybrať.

Pletený cop

Pletený copInstagram @hairforittt

Q&Autorka štýlu, Meagan Tayylor

Kozmetička na voľnej nohe @ Hair For It v Brooklyne, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je pletený chvost Genie. To, čo mám na tomto účese pre čierne dievčatá najradšej, je zlatý pás a kučery.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Urobte si čas pri pridávaní rozšírení a uistite sa, že sú zapletené na správne požadované miesto v strede hlavy a nie na boku.

Ochranné boxové vrkoče

Ochranné boxové vrkočeInstagram @simply_mie08

Q&Autorka štýlu, Miéchelle Walker

Nezávislý stylista v Evanstone, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Na štýle pre čierne deti miluje to, že môžete pridať farebné šnúrky a šperky do vlasov. To robí účes skutočne jedinečný, keď pridáte svoje vlastné dotyky. To, čo na účese milujem, je, keď sú jej vlasy spletené do vrkoča, nenáročné na údržbu a ich prirodzené vlasy sú chránené. Neustále olejujem jej pokožku hlavy, aby som podporil zdravý rast vlasov, a to je všetko, kým nie je čas stiahnuť jej vrkoče. Štruktúra jej vlasov je voľnejší vzor zvlnenia a často jej zapletám vlasy do vrkoča, ale aby účesy vydržali dlhšie, niekedy pridám vlasy na zapletanie, aby som spevnila všetky jej kučery, ktoré zostali v vrkočoch, bez toho, aby sa strapatili..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Krabicové vrkoče fungujú na všetkých typoch vlasov, pretože zapletanie vlasov skutočne pomáha zaistiť vlasy na mieste. Brielleova štruktúra vlasov je voľnejší zvlnený vzor a často jej pletiem vlasy, ale aby účesy vydržali dlhšie, niekedy pridám zapletané vlasy, aby som spevnila všetky jej kučery, ktoré zostali v vrkočoch, bez toho, aby sa strapatili. Predtým, než je dôležité zapletanie vlasov a hĺbková úprava, nechajte ich vlasy uschnúť, ale v závislosti od štruktúry vlasov budete musieť vlasy vyfénovať, aby ste ich trochu vyhladili. Potom, čo sú vlasy trochu vysušené na vzduchu, naolejujem jej pokožku hlavy olejom z divého rastu (dôležitá je zdravá zvlhčená pokožka hlavy), keď ich rozdelím do škatúľ. Pre tento štýl používam metódu gumičky, pri ktorej odstrihnete štvorčeky vlasov a navlečiete gumičku na výrobu chvostov po celom tele a potom do každého chvosta zapletiete vlasy..

Tento účes je vynikajúci po celý rok a je ideálny pre deti a ženy na cestách. Skvelé pre všetky tvary tváre, pretože vrkoče môžete upravovať rovnako ako všetky ostatné účesy (chvost do copu, zapletajte vrkoče, 1/2 do 1/2 dole, noste v drdole atď.). Akonáhle sú vaše vlasy spletené, máte pár týždňov nastavených. Udržujte zvlhčenie pokožky hlavy a spite s kapucňou, šálom alebo saténovou obliečkou na ochranu vlasov.

Bočná časť vyblednutia pokožky Pomp

Účes s bledou časťou s nízkym efektom vyblednutiaInstagram @_konečná verzia

Q&Autor so štýlom, Alexi Soward

Barber @ The Final Cut v Boca Raton, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento strih pre čiernych chlapcov je v podstate pompéznosťou bočnej časti s vyblednutím pokožky. Na tomto účese sa mi páči, že s jeho textúrovanými vlasmi by väčšina holičských stylistov tento štýl neodporúčala, ale mne to pripadalo úžasné.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Výrobky, ktoré odporúčam na výrobu tohto vzhľadu, by boli ľahkou pomádou na vodnej báze, sušením horúcim vzduchom do požadovaného vzhľadu a prúdom studeného vzduchu na uzavretie kutikuly a distribúciu produktu..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento strih odporúčam pre akúkoľvek textúru a štruktúru tváre. V tomto štýle môžete postupovať rôznymi spôsobmi a prispôsobiť sa tvári svojho klienta.

Mohawk Fade

Účes Mohawk FadeInstagram @shaveandgroove

Q&Autor so štýlom, Jonathan Scott

Barber @Shave & Groove v Plainfield, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento strih čierneho chlapca by som opísal ako elegantný a moderný. Moje obľúbené veci na ňom sú dve dimenzie. Z čelného pohľadu by to vyzeralo ako obyčajné vyblednutie so stredne dlhými vlasmi na vrchu. Z bočného pohľadu to nie je len vyblednutie, ale výbuch, ktorý zvýrazňuje myšlienku mohawka.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Pokiaľ ide o výrobky, použil som CLEAR ICE GEL na zvýraznenie prirodzených kučier a položenie vyblednutia.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad nie je pre mladých ani starých. Tento vzhľad by som odporučil každému, kto má tento typ krátkych a kučeravých alebo krátkych a kučeravých štruktúrovaných vlasov.

Ochranný a pekný

Krásny a ochranný účesInstagram @thehalcoexperience

Q&Autorka štýlu, Tiffany Milton

Expert na ochranný účes @The Halcon Experience v Rock Hill, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Účes pre čierne deti uvedený nižšie je ochranným účesom. Milujem, ako môžete mať iný vzhľad a farbu, a pritom chrániť svoje prirodzené vlasy!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Tento vzhľad je možné dosiahnuť na všetkých textúrach, dĺžkach a farbách vlasov. Tento štýl je veľmi nenáročný na údržbu a dá sa nosiť osem až desať týždňov. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, odporúčam ísť za odborníkom na správnu inštaláciu a spať so saténovou kapotou, aby ste si zachovali štýl.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento účes odporúčam každému dievčaťu na cestách. Je to perfektné pre niekoho, kto nemá čas na úpravu vlasov, športuje, chystá sa na dovolenku, niekto prechádza k prírodným vlasom a pre všetky dievčatá, ktoré sa odvážia byť iné.

Roztomilé uzly Bantu

Roztomilé uzly BantuInstagram @herown.beauty

Existuje sloboda pri vytváraní vzorov pokožky hlavy a príslušenstve vašich mini špičkových bantu uzlov. To je kedysi výnimočné s pridaným zlatým leskom v každom uzle.

Curly Top Fade

Účes Curly Top FadeInstagram @quedabarber_

Q&Autor so štýlom, Que

Barber @All In The Wrist Barbershop & Akadémia v Smyrne, DE

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako kučeravý top Fade. Je to plešatý útlm, ktorý prináša nová generácia. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade, okrem toho, že je to môj obľúbený štýl, je to, že je veľmi hravý! V tejto dĺžke sa môžete roztočiť so svojimi kučerami, alebo môžete nechať svoje kučery rásť a prechádzať do vzhľadu „mužského drdolu“, ktorý je každým dňom stále obľúbenejší..

Časť v jeho hlave bola vlastne tam, kde mal začať jeho prechod do mužskej buchty, oddeľujúci jeho kučery od vyblednutia. Tento vzhľad sa mi nakoniec páči a podporujem ho u svojich klientov, ktorí hľadajú nový štýl!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Vrelo odporúčam smoothie na zvlnenie Shea Moisture’s Curl Enhancing, Luster’s S-Curl, No Drip Curl Activator a Curl Sponge. Použil by som aktivátor No Drip Curl Activator na stimuláciu kučier a prišiel za ním s Curl Enhancing Smoothie, aby som zamkol zvlhčovače, definoval kučery a dodal im pekný lesk. Moji klienti milujú vôňu oboch produktov a niekedy chcú odo mňa produkt kúpiť priamo na mieste! V neposlednom rade skončím s Curl Sponge. Curl Sponge sa stala nevyhnutnosťou pre všetky vekové kategórie, aby sa dosiahol vzhľad „kučeravého topu“.

Ďalšou skvelou vecou na týchto výrobkoch je, že sú lacné. Málo tiež znamená dlhú cestu! Všetky tieto výrobky nájdete vo svojom miestnom obchode s kozmetikou/kaderníctvom.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento pohľad odporúčam klientom, ktorí sa chystajú na zmenu, obzvlášť tým, ktorí možno idú na veľký kotlet a hľadajú nový štýl. To by bol perfektný strih!

Ďalšou skvelou vecou je, že tento strih a štýl je možné dosiahnuť s akoukoľvek textúrou vlasov! Či už sa vraciate do školy, začínate novú prácu alebo sa chystáte na rande, tento účes je perfektný spôsob, ako sa predstaviť bez reči.

Efektné pletené updo

Efektné pletené updoInstagram @braidsbystacy1987

Tradičný čierny detský štýl oslavujúci bohatú kultúru. Skrútené vrkoče v drdole vás zavedú späť k vašim africkým koreňom.

Cornrowské vrkoče

Cornrowské vrkočeInstagram @ckhairbelezacardoso

Čierna sila prevláda s vynikajúcou sadou rohov. Udržiava čierne vlasy zdravé, aby ste vyzerali dobre.

High Top Fade

High Top Fade účesInstagram @miguelqstylez

Q&Autor štýlu: Miguel Quillens

Barber @Unlimited Styles n Kutz v New Orleans, LA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento konkrétny štýl čierneho chlapca je známy ako nízky mix a high top fade. Môj obľúbený aspekt strihu je dúhová časť, ktorá dopĺňa zmes k dokonalosti.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na spustenie používam Andis Fade a na vyhladenie zmesi Oster Fast Feeders. Skončil som s Andisom Outlinersom, aby som ho zoradil.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento konkrétny štýl perfektne sedí na každom, ale funguje lepšie na deti, pretože pri správnom prevedení dodáva všetkým vlasom ilúziu hodvábnych kučier..

Zoraďte sa s 360 vlnami

Zoraďte sa s 360 vlnamiInstagram @360jeezy

Premeňte svoje výstredné kučery na očarujúce vlny. Na udržanie tejto jemnosti budete možno potrebovať neustále česanie, zvlhčovanie a ťahanie.

Braid a Twist

Účes vrkoč a TwistInstagram @return2natural

Q&Autor so štýlom, Shannon Foster

CEO / Owner / Licensed Cosmetologist @Returning 2 Natural LLC v Indian Trail, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o vrkoč a zákrutu, napoly hore, napoly dole, ochranný štýl pre malé čierne dievčatá. Moja najobľúbenejšia vec na tom je, ako nám to ušetrí čas ráno, pretože nemusím denne upravovať vlasy svojej dcéry.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na udržanie tohto štýlu odporúčam na noc nosiť saténovú kapotu. Jeden by tiež potreboval podľa potreby naniesť olej na pokožku hlavy a na končeky. Navyše vyhlaďte okraje pomocou Edge Control.

Tento štýl by mal spravidla trvať dva týždne, v závislosti od starostlivosti o domácnosť a typu/štruktúry vlasov. Na obnovu tohto vzhľadu použite hustý a krémový bezoplachový kondicionér, olej a Edge Control. Ak uprednostňujete ľahký bezoplachový kondicionér, pridajte zvlnený krém alebo krútiace maslo.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl odporúčam pre dieťa alebo dospelého s hustými kučeravými/kučeravými prírodnými vlasmi. Pracujúca mama, ktorá nemá veľa času denne upravovať vlasy svojej dcéry alebo pracujúca profesionálka, by tento štýl mohla oceniť. Funguje to dobre pre všetky tvary tváre.

Vysoký kužeľ s dĺžkou

Účes s vysokým zúžením a dĺžkouInstagram @stevethebarber

Q&Autor so štýlom, Steve Darius

Barber @Steve The Barber v Harleme, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o vysoké zúženie na bokoch a na chrbte. Tento konkrétny klient má navrchu veľa dĺžky. Dnešnej mládeži sa páči dĺžka. Je čistý na bokoch a na chrbte a jeho dĺžka sa dá upravovať mnohými spôsobmi.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Existuje niekoľko produktov, ktoré by som použila na úpravu tohto účesu. Začal by som pomádou/voskom alebo gélom. S dĺžkou je údržba, takže pre niektorých môže byť produkt a teplo aplikované na požadovaný požadovaný štýl.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

V tomto štýle som opravil všetky typy vlasov. Výrobky sú kľúčom pre každý typ vlasov.

K tomuto účesu odporúčam okrúhlu alebo hranatú tvár len kvôli výške, dĺžke a telu, ktoré tento účes vytvára. Na dlhej alebo oválnej tvári by to nevyzeralo tak pekne.

Klientmi, ktorí tento trend najčastejšie požadujú, sú mileniáli, modelky a futbalisti.

Bezstarostný a milý

Bezstarostný a roztomilý účesInstagram @blush_by_bre

Q&Autorka štýlu, Breanna Goodwin

Profesionálny stylista @Versus Salon na Virginia Beach, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Účes tohto malého čierneho dieťaťa je bezstarostný a roztomilý! Moja obľúbená časť je, že aj keď má rozšírenia, je to stále primerané veku. Tento štýl mi pomohol zmeniť spôsob, akým sa moja klientka cítila o sebe bez toho, aby to vnímala spoločnosť alebo sa zmenila.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Tento vzhľad je možné získať predlžovaním ľudských vlasov alebo syntetickými predlžovaním vlasov podľa vlastného výberu. V tomto prípade som urobil čiastočné zašitie syntetickými vlasmi. Vlasy som prichytil pomocou ihly v tvare C a nylonovej nite.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Je skvelé vstať a ísť sa pozrieť! Je ideálny pre každého, kto nemá veľa času stráveného na vlasoch. Nosiť ho môže takmer každý ako ochranný štýl a je možné ho prispôsobiť každému veku od detí po dospelých.

The Wave Cut

Účes Wave CutInstagram @keilalabarbera

Q&Autorka štýlu, Keila Olivencia

Licencovaný majster Barber @MVP Barbershop vo Worcesteri, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je veľmi populárny strih v mestskej kultúre a nazýva sa „vlnový strih“ alebo „vlny“. Rovnako ako niektoré ženy závidia vzhľad kučeravých vlasov, veľa mužov závidí vzhľad „vlny“, pretože pre väčšinu mužov je ťažké získať, ak ich vlasy nemajú správnu štruktúru..

Milujem rovnováhu medzi vlnitou textúrou a ostrým obrysom. Zvlášť pekne to vyzerá s dokonale zmiešaným zúžením alebo vyblednutím.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Aby ste získali tento vzhľad, je dôležité najskôr zistiť, či má osoba správnu textúru vlasov a vzor zvlnenia. Vzniká hlavne strihaním vlasov rastovým vzorom, známym tiež ako „strihanie zrnom“.

Jednotlivci často nosia v noci handry alebo vlnené čiapky, aby udržali chĺpky na mieste. Pravidelné česanie vlasov vzorom vlasov pomáha udržiavať aj tento vzhľad. Výrobky na báze bambuckého masla, ako napríklad Xotics Sweet Jamilla, sú vynikajúce produkty, ktoré je možné aplikovať na hotový vzhľad.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Kučeravé alebo vlnité vlasy sú dokonalými textúrami vlasov pre tento vzhľad. Tento vzhľad je veľmi pravidelný a ležérny, takže je ideálny pre podnikateľov aj pre bežných ľudí.

Háčkovanie napoly hore, napoly dole

Háčkovaný účes Half Up Half DownInstagram @natural_sophia85

Q&Autorka štýlu, Sophia

At Home Hair Stylist @Naturally Sophia v Queens, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento štýl je háčkovaný vzhľad napoly hore, dolu, pričom predná strana je spletená hore háčkovanými vlasmi a zadná strana steká nadol. Mojou najobľúbenejšou vecou na tomto štýle je spôsob, akým vyzerá tak prirodzene, ale nemusíte sa báť, že sa každé ráno zobudíte a upravíte ako svoje vlastné vlasy..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na udržanie tohto štýlu odporúčam pred spaním nosiť kapotu (sprchovaciu čiapku podobnú hodvábu). Odtiaľ by ste nemali veľa robiť.

Ak začnete vidieť nejaké kučeravé chĺpky, odporúčam buď dotyk jemného gélu alebo sprej na curling a zapracujte ho cez kučery. Pre vrkoče vpredu môžete použiť ovládanie okrajov.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Toto je veľmi univerzálny vzhľad. Aj keď je to v afroamerickej komunite veľký štýl, rada by som tento štýl preskúmala pre každú národnosť, pretože pre tento štýl neexistuje žiadny konkrétny „typ vlasov“. Tiež to nie je príliš „dospelé“ pre deti a nie príliš „úbohé“ pre dospelých.

Staromódny plochý vrch

Staromódny účes s plochým topomInstagram @yattedjaydee

Q&Autor so štýlom, Jonathan Darling

Barber @Jaydee’s Cuts v Las Vegas, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

To je to, čo nazývame staromódny plochý vrch s vysokým vyblednutím na boku. Moja obľúbená vec na tomto účese je, že to nie je len jeden z najťažších strihov, ktoré je možné dosiahnuť, ale symbolizuje to aj veľa z africkej americkej kultúry vrátane módy a hudby..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Akonáhle dosiahnete tento účes, klientovi odporúčam kúpiť si fľašu zadržiavacieho spreja, ktorá udrží Afro na mieste po celý deň. V závislosti od podnebia, v ktorom žijete, by ste si mali kúpiť sprej, ktorý najlepšie funguje vo vašom počasí.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je pre tých, ktorí milujú byť odlišní a milujú retro vzhľad. Veľa športovcov, detí a ikon takto nosí vlasy. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, budete pozitívne vystupovať. Ak si vlasy nenechávate ostrihať, neodporúčam vám to.

Tento štýl by bol ľahký pre ľudí s naozaj hustými vlasmi. Postaví sa a udrží na mieste s pridržiavacím sprejom alebo bez neho. Úprimne povedané, každý môže nosiť tento účes, ale môže váš holič zvládnuť test?

Limonádové vrkoče Beyoncé

Účes Beyoncé Lemonade BraidsInstagram @pampermeapril

Q&Autor štýlu, April Soden

Licencovaný kaderník @Tressenoire / Yeluchi od Un-ruly v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

V minulých rokoch sa tomuto štýlu hovorilo „okolo cesty dievčenských vrkočov“, ale v novšej dobe sa im hovorí „limonádové vrkoče Beyoncé“. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je perfektný na krátke alebo dlhé vlasy. Všetko závisí od preferencií.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na tento účel som použil produkty starostlivosti o vlasy Pamper Me April. Začal som úplne prírodným olejom na rast vlasov, aby som vlasy zjemnil. Potom som jej namazal pokožku hlavy, aby si udržala zdravú pokožku hlavy. Na rovné časti som použil hrebeň s krysím chvostom. Predtým, ako začnem každý oplet, pridám kontrolu nad hranou opravy pre krajší oplet. Keď skončím s pletením, urobím vzor s korálkami a pomocou perličkovej prútika ich pridám do každého copu. Korálky zaistím gumičkami.

Na záver som nastriekala olejovým leskom a pridržiavacím sprejom s leskom. Tento vzhľad môžete udržať tak, že ho na noc previažete saténovou šatkou.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl odporúčam každému, kto hľadá ochranný štýl, ktorý bude trvať niekoľko týždňov. Je ideálny pre niekoho, kto hľadá malú až žiadnu údržbu, a je to štýl, ktorý vyhovuje všetkým vekovým kategóriám.

Vrkoče & Twisted Bun

Vrkoče & amp; Účes s krúteným drdolomInstagram @haircandy2017

Q&Autorka štýlu, Candice Fordeová

Hairstylist @Hair Candy Salon v Parkville, MD

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je pletený štýl so skrúteným drdolom. Na tomto štýle sa mi páči to, že je to ochranný štýl, to znamená, že nemusíte nič robiť, ale možno si na vlasy nastriekate trochu vrkočového lesku a budete pokračovať vo svojom dni..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Výrobky, ktoré odporúčam používať, sú penový zábal alebo pena, aby boli vrkoče pekné a čisté, a tiež trochu oleja alebo masti, aby pokožka hlavy bola hydratovaná. Odporúčam tiež skutočne dobrý produkt na kontrolu hrán, aby boli vaše hrany hladké. Milujem EBIN New York Edge Tamer.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Nie je to len detský štýl, ale odporúča sa to všetkým vekovým kategóriám. Myslím si, že ak sú vaše vlasy tenké, možno budete chcieť pridať predĺženia, ktoré dodajú štýlu plnší vzhľad. Napriek tomu, že osoba s oválnou tvárou môže nosiť akýkoľvek účes, tento konkrétny štýl sa odporúča pre všetky tvary tváre.

Moderný Mohawk

Moderný účes MohawkInstagram @10stackss

Q&Autor štýlu, Mike Sales

Barber @Mike and Bills Prezidentský holič v Huntsville, AL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Účes tohto čierneho dieťaťa je štýl odvodený od tradičného mohawka. Strih sa v priebehu času vyvíjal, ale to, čo sa mi na tomto strihu páči, je vidieť, ako sa oči môjho klienta rozžiaria potom, čo mu bol požehnaný rez..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Existuje celý rad produktov, ale pre tento konkrétny štýl som použil Gorilla Snot Gel.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento strih je pre každého, kto má swagger od päť rokov a viac. Je viac než pravdepodobné, že bude veľmi otvorený. Tento strih je podobný strihu a štýlu športovca Odella Beckhama.

About the author