21 najhladších zašitých účesov Bob pre prirodzene čierne vlasy

Zašitý bob je typ tkaného účesu pre ženy s prírodnými vlasmi, ktorý siaha od krku po ramená. Táto technika vytvára super uhladený vzhľad, ktorý necháva vaše prirodzené vlasy dýchať!

Všívanie je špičkovou alternatívou k vlepeným alebo úpletovým väzbám. Zašitý bob môže trvať dlho a pomôže vašim vlasom rásť bez poškodenia. Preto vždy vidíte, ako Taraji P. Henson a Zoe Kravitz obliekajú svoje lesklé všité bobky na koberec.!

Pracujte s niekým so špičkovými schopnosťami v oblasti šitia a strihania Ciara Coleman z Detroitu, MI! Jej pravidlom číslo jeden pre tento vzhľad je, že dĺžka bobu nemôže byť kratšia, ako je prirodzené vynechanie. “Ak sú vaše vlasy dlhé a chcete krátke predĺženie, odporúčam použiť čipkované zapínanie.” To funguje aj na kučeravé vlasy, ak chcete rovné predĺženie, “hovorí.

Zvážte nákup kvalitných vlasových výrobkov, aby ste si zachovali všitý bob. Coleman nám hovorí o produkte, že každá žena s potrebami všitého bobu je zadržiavací sprej! Držiaci sprej zachováva tvar, textúru a telo. Pomáha tiež bojovať s olejnatosťou, keď inštalácia začne starnúť.

Predtým, ako dostanete bob so zašitím, Coleman odporúča dať vašim vlasom extra TLC. Vysvetľuje: „Chystáte sa mať zastrihnuté prirodzené vlasy na 4-8 týždňov. Neváhajte a získajte príjemný detox pokožky hlavy a hydratačné ošetrenie parou s vašou obľúbenou maskou. Potom odstrihnite tieto konce a budete môcť začať. “

Pred ďalšou schôdzkou za vlasmi si pozrite tieto trendové fotografie všitých bobových účesov!

Layered Body Wave

vrstvené bobové vlny z vlny telaInstagram @beautyloungehb

Tu ponúkaný objem a pohyb ponúka vrstvený účes v tvare vlny, ktorý dotvorí váš glam look. Ak chcete, aby sa vaše vlasy cítili o niečo dlhšie bez toho, aby bola ohrozená ich plnosť, požiadajte o stredne dlhý strih.

Rýchle tkanie

Rýchle tkanieInstagram @londonlaidit

Rýchla väzba môže byť cenovo dostupný účes, ktorý dodá objem alebo dĺžku. Šetrite čas a peniaze a pritom vyzerajte báječne, pretože vedzte, že váš ochranný účes môže trvať až mesiac. Na dlhšie nosenie sa rozhodnite pre všitie.

Ušité s ľudskými vlasmi

Šiť s ľudskými vlasmiInstagram @hairbyjazmeen

Prišitie s ľudskými vlasmi používa nespracované vlasy na prirodzené predĺženie, ktoré si vyžaduje nízku údržbu. Používanie ľudských vlasov ponúka širokú škálu možností pri úprave a farbení. Tento typ účesu sa dá ľahko rozmotať a opakovane použiť na niekoľko inštalácií.

Hlboká vlna pre čierne ženy

hlboká vlna šitia v štýle bob pre čierne ženyInstagram @the_rose_affect

Predveďte definované, objemné kučery s ohromujúcou hlbokou vlnou pre černošky! Tento čierny všitý bob, ktorý sa pohybuje po ramenách, ponúka plnšie vyzerajúci povrch. Pre extra lesk a vlhkosť použite kontrolný gél – nezaťaží vaše kučery.

Bob so zatvorením

ušiť v bobovom štýle so zapínanímInstagram @looksbyarmani

Chráňte svoje afroamerické vlasy nosením všitého bobu na spásanie ramien a vyhýbajte sa ohrozeniu celistvosti vašich prirodzených vlasov! Nebojte sa ho rozdeliť uprostred a potom pridajte elegantné vlny na zvýšenie pohybu.

Vlnitý zašitý Bob

Vlnité šitie v BoboviInstagram @hairartbydominique

Tu je krásny vlnitý všitý krátky bob, ktorý ponúka kombináciu zlatohnedého odtieňa a pruhov vínovej. Pri stylingu ho dokončite sprejom na suchú textúru, aby ste dosiahli požadovaný tvar.

Jasne červený všitý Bob

červená šiť v bob účesInstagram @rawhairco

Božské vlasy, ako je tento červený bob, by mali byť vašou ďalšou #inšpiráciou. Živý odtieň kandizovanej červenej posunie váš tupý strih po krk na úplne novú úroveň.

Dlhé a elegantné šitie

účes bob s dlhou a elegantnou väzbouInstagram @christajstyles

Dlhé vlasy s elegantným povrchom sú vždy úžasné a afroamerické ženy s tým nemohli súhlasiť. Rovné zámky dobre fungujú na asymetrickom strihu s bočnými časťami.

👉 Pozrite sa na ďalšie nápady afroamerického účesu.

Nie Vynechať

žiadne vynechať šiť bobInstagram @revkev223

Čelná väzba bez vynechania je prirodzene pôsobiacim účesom. Ani zašitý, ani príliš krátky, ani dlhý výstrih okolo krku je perfektný.

Mokré a vlnité

mokré a vlnité šiť v bobuInstagram @iamdaniellerolle

Choďte na bočný, mokrý a vlnitý všitý bob, ak chcete na jednej strane hladké vlasy. Je taký plochý, že si ho môžete dať za ucho. To ponúka aj definované kučery, takže váš všitý účes bude mať tvar.

Šité krajkové zapínanie s vynechaním

čipkový uzáver všiť bob s vynechanímInstagram @hairbyktaylor

Ak chcete, aby bola na ochrannom účese zobrazená časť vašich prirodzených zalomení, uistite sa, že odtieň vašich kordov ladí s našitým zapínaním na čipku. Ak chcete, aby bol účes ľahko upraviteľný a udržateľný, urobte z neho asymetrický bob po krk.

Zašitý Bob s ťažkými ranami

tkať bob s ofinouInstagram @hair_by_telisha

Uvažujete o čiernom bobovi s ťažkou ofinou? Rovný ušitý bob určite uspokojí vaše potreby. Tento strih po ramená má tenšie a jemnejšie konce, ktoré vyvažujú jeho tmavý odtieň.

Plné zašitie

plné šiť v bob účesInstagram @iluvlucystylez_

Plná všitá väzba, narezaná na bob po bradu, potrebuje ostrý a-line rez.

Krátky zašitý strih Bob

krátke šitie v bobovom účeseInstagram @allycevirginhair

Vyskúšajte asymetrický, vlnitý bob, ktorý najlepšie funguje s prešitou väzbou. Krátky zašitý strih bobu vyzerá sexi s objemnými vlnami.

Tupý zašitý Bob

tupý strih šiť v bobuInstagram @crownedbyks

Vystrihnite a upravte svoju všitú väzbu do tohto elegantného tupého bobu po ramená. Jeho jasná zázvorová farba vlasov najlepšie žiari pod slnkom.

Asymetrická väzba

asymetrické šiť v bobuInstagram @she2_nice

Rozhodnite sa pre svieži lob po plecia so zázvorovým korením. Táto rovná, asymetrická väzba je elegantná a sexy.

Hlboká bočná časť po krk

hlboká bočná časť po krk šitá v bobuInstagram @jessmarie___

Pokiaľ ide o všité účesy v čiernej väzbe, zvážte hlbokú bočnú časť, ktorá doplní nádherný bob po krk. Narovnajte svoju čiernu všitú väzbu, aby ste získali ostrý štýl.

Bočný diel Bob

bob s predelenou väzbouInstagram @tajia_sworld

Bočný Bob je jednoduchý všitý účes. Obnovte tento vzhľad pomocou všitej vlasovej väzby, ktorá dodá dĺžke a objemu.

Roztomilé kučery zašité

roztomilé kučeravé šitie v bobuInstagram @bombshellstudiosct

Zosilnite tradičný strih bobov po ramene a rozkošnými kučerami. Objemnej a nafukovacej hrive s vodnou vlnou lichotí okrúhla tvár.

👉 Pozrite sa na ďalšie účesy bobov pre čierne ženy.

Stredná časť Bob

stredná časť ušitá v bobInstagram @looksbyarmani

Krátke vlasy a uhladené švy pôsobia rovne a husto. Toto je bob po krk v strednej časti, ktorý vyzerá štýlovo a pôsobí prirodzene.

Blond Ombre zašitý účes

ušiť blonďavý ombre bobInstagram @ladybutterflyhair

Blond ombre je úžasný spôsob, ako zosvetliť svoj čierny účes. Rozhodnite sa pre vrstvený, asymetrický strih bobu po krk, ako tento, od hlavnej kozmetičky Lady Butterfly z Gruzínska.

Jedná sa o žiletku strihanú pomocou holiaceho strojčeka a ochranného krytu. To sa dá dosiahnuť pomocou služby bond-in (lepidlo) alebo služby prišitia (ihla a niť). Je nenáročný na údržbu a ľahko sa spravuje.

Vysvetľuje: „Ak sa v rámci štýlu rozhodnete vynechať svoje prirodzené vlasy, zvýši úroveň údržby na stredné. Pri pokuse o udržanie zmiešania vlasov s predlžovaním používajte tepelnú ochranu. Neodporúčam žehliť prírodné vlasy každý deň, keď sa snažíte dosiahnuť čerstvo natočený alebo čerstvo narovnaný vzhľad. To spôsobí poškodenie a zlomenie. Namiesto toho skúste vlasy obaliť v noci, aby vám prirodzené teplo z hlavy pomohlo udržať vlasy rovnejšie. “

Po 2 týždňoch Lady Butterfly odporúča servisnú službu, aby bol uzáver umytý šampónom a znova nainštalovaný, aby vyzeral ako nový nový štýl bez toho, aby ste museli znova platiť za kompletné služby..

About the author