21 najhorúcejších zašitých účesov pre černošky práve teraz

Zašitý účes je ochranný účes, ktorý je vyrobený z predlžovania vlasov všitých do prírodných vlasov. Predĺženia je možné prišiť priamo na vlasy alebo vrkoče alebo na sieťku. Tri slová – štýl, praktickosť a všestrannosť sú to, čo získate s touto vynikajúcou inováciou vlasov!

Ak túžite vyskúšať nový účes, ale nemáte dostatočnú dĺžku ani hustotu, všité predĺženia zaručene dodajú vašej vlasovej aktualizácii novú definíciu. Tento postup zahŕňa buď prírodné alebo syntetické predlžovanie vlasov. Tieto kúsky sú ušité a nelepené, takže nespadnú.

K ďalším výhodám prišitia predlžovačiek do prírodných prameňov patrí možnosť prirodzeného rastu vlastných vlasov a menšie poškodenie. Profesionálny kaderník Brandy Thierry z Missouri miluje premenu hrivy svojich klientov na krásne hrubé zámky, ktoré vyzerajú prirodzene vo všetkých uhloch!

Či už ide o rovné alebo štruktúrované pramene, ktoré chcete, čokoľvek sa dá dosiahnuť, keď použijete rozšírenia všité. Udržujte ho v bezpečí a čistote, raz za čas ho umyte a určite vydrží dlho!

Zapracujte v tejto novej sezóne s ktorýmkoľvek z týchto elegantných zašitých účesov pre čierne ženy!

Krátky Bob s neviditeľnou časťou

krátke šitie v bobu s neviditeľnou časťouInstagram @___iamkerra___

Športujte krátky bob s neviditeľnou časťou a vytiahnite bezchybný, elegantne vyzerajúci štýl. Tieto zašité vlasy vyžadujú na jazzovanie len minimálne úsilie. Ako čiernej kráske, ktorá chce štýl, by ste to nemali nechať ujsť.

Q&Autorka štýlu, Shakerra Atkinson

Licencovaná kozmetička @ Kerra Účesy v North Little Rock, AR

Ako by si to charakterizoval??

Tento krátky bob s neviditeľnou časťou je veľmi elegantný a elegantný štýl! Kreatívne pre všetky dievčatá, najmä pre ženy s dlhými vlasmi, ktoré by chceli vyskúšať krátky bob.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Bavte sa so všitým bobom, je krásny pre každú príležitosť!

12 palcová väzba

Účes s 12 palcovou väzbouInstagram @thestylistqueen56

Pripravujete sa na večer? 12-palcová väzba vám môže poskytnúť elegantný a hladký vzhľad, perfektný pre váš glam outfit. Jeho dĺžka, ktorá siaha nad plecia a čierna farba, prináša plnší vzhľad. Ak chcete trochu ozdoby, môžete si na vlasy pripevniť niekoľko trblietavých sponiek do vlasov.

Šite štýlovo s ofinou

Šite štýlovo s ofinouInstagram @hair_rking

Kto je pripravený získať strih s ofinou? Toto si zamilujete, ak sa budete chcieť hrať so vzhľadom, ktorý vám dodá sladkú a mladistvú atmosféru. Štruktúrovaná polovica updo vytvára falošné vrstvy, zatiaľ čo v tomto účese sa chváli viac vlnami.

Štýl tkania pre okrúhlu tvár

tkať účes pre okrúhlu tvárInstagram @tia.did.it

Toto je konečný štýl tkania pre afroamerické ženy s okrúhlou tvárou! Jeho dĺžka je predĺžená a dokonca je v strede rozdelená, aby priniesla zoštíhľujúci efekt, ideálny pre vašu drzú tvár. Mäkké vlny vytvárajú jemný pohyb pre čierny účes plný života.

Nie Vynechať

žiadne vynechať šiť do účesuInstagram @komfortstyles

Čierne dievčatá vašu ruku, ak potrebujete účes bez vynechania. Táto tradičná všitá väzba vám poskytne kučery, ktoré sa hodia k dlhým, tmavým zámkom. Štýl bočnej časti vám umožní mať vlnité pramene umiestnené na boku tváre. Lákavé, nie??

Brazílska telesná vlna

brazílska telesná vlnová väzbaInstagram @lexisdidit_

Prečo stiahnuť tento účes? Je dlhý, objemný a predovšetkým elegantný. Táto brazílska väzba tela, ktorá ponúka prirodzene vyzerajúcu krásu, stojí za to!

Šiť vrkoče

ušiť štýlovo s vrkočmiInstagram @kikiornaw

Túžite po nie príliš obyčajnom dlhom, rovnom účese? Tieto zašité vrkoče pre čierne dámy s jemnými okrajmi sú štýlové a mali by ste do toho ísť. Rozhodnite sa pre čipkovanú prednú parochňu, ktorá vám určite pomôže ľahko dosiahnuť tento vzhľad.

Šiť Updo

ušiť updo účesInstagram @controlthecool

Korunujte sa týmto úžasným všitým updo pre svoje čierne vlasy! Textúra na vrkočoch a kučeravé bokombrady robí všetko očarujúcim v každom uhle. Nie je potrebná žiadna pridaná farba vlasov, ale elegantný make-up bude očarujúci na pohľad.

Stredná časť väzby

stredná časť ušitá do účesuInstagram @queenhairorangenj

Toto je stredná časť výpletu, ktorá vám splní túžbu po dlhom rovnom účesu. Jeho čistý a božsky vyzerajúci okraj nebude úplný bez toho, aby ste si položili detské vlasy.

Mokré a vlnité

štýl mokrej a vlnitej väzbyInstagram @rayvensboutiquecom

Ak si myslíte, že objem je všetko, musíte to vyskúšať. Tento mokrý a vlnitý dlhý účes na čiernych vlasoch na vás bude pôsobiť esteticky. Nainštalujte si čiernu väzbu, pretože tak získate dokonalú aj dramatickú odmenu.

Voľná ​​hlboká vlna

štýlová voľná hlboká vlnaInstagram @azzystyles.nyc

Ešte ďalší úchvatný zašitý účes je, keď doň zapracujete voľné hlboké vlny. Dávajte pozor na spôsob, akým objemné kučery robia túto čiernu hrivu tak príjemnou na pohľad. Onedlho si uvedomíte, že dlhé, vlasy s čiastočnou väzbou ako tieto, treba svetu odhaliť..

Čierna vlasová väzba

ušiť v čiernom účesuInstagram @taylorluxhair

Dlhá, rovná hriva, ktorá nasleduje po vašich pohyboch, znamená, že máte prirodzene vyzerajúcu väzbu z čiernych vlasov. Zdá sa to minimálne a jednoduché, ale jeho štýlovosť je nápadná.

Bočné delené nášivky

ušiť štýlovo s bočnou časťouInstagram @taylorbobbihairstudio

Ak máte celý život prirodzený čierny alebo kučeravý účes, dajte mu pokoj. Stále môžete zabíjať ako diva s bočnými delenými šitím značnej dĺžky. Pamätajte si, že perfektné detské vlasy sú ďalším bodom pri vykonávaní vkusu, ktorý tkáč bez námahy robí.

Zašité so zapínaním

tkať účes so zapínanímInstagram @all.about.slay

Tento záševok so zapínaním sa zdá byť pri všetkej slušnosti pravý. Stredne členený štýl a na voľných okrajoch sa navzájom dopĺňajú, aby trochu okorenili.

Blonde Weave

blond šiť do účesuInstagram @stylesbykay_

Vyskúšať novú farbu vlasov je vždy vzrušujúce, ale vidieť, že vám pristane, je oveľa elektrizujúcejšie! Rozhodnite sa pre túto blonďavú väzbu, ktorá vám odhalí ramená a dodá vám úplnú auru bomby. Ak žijete pre všetky strihy bobov, jedná sa o strih po krk, ktorý vám bude lichotiť, aby ste ho stiahli.

10 palcová väzba

Účes s 10 palcovou väzbouInstagram @divastyles_eleganthair

10-palcová väzba je vašou najlepšou voľbou, ak chcete dosiahnuť elegantný vzhľad. Tu je všitý strih bobu po bradu, ktorý vám pomôže pripraviť sa na akúkoľvek príležitosť.

Dlhé šitie

štýlové dlhé šitieInstagram @finessehair4queens

Tradičné dlhé všité vlasy nikdy nevyblednú zo svojej krásy. Je to také univerzálne ako vaša nálada, že si to môžete dnes na štýl upraviť alebo odísť tak, ako na druhý deň. Bude to pre vás tiež príjemná zmena, keď prejdete z prirodzeného čierneho účesu na tkanie.

Čipkový predný štýl

krajkové čelné šitie vo veľkom štýleInstagram @hairvendor_qingdao

Okamžite si stiahnite jemné, ale objemné kučery s týmto úžasným šitím pre čierne ženy! Tento krajkový predný štýl vám môže ponúknuť leštený povrch a je veľmi ľahký pre oči. Ochráni vaše prirodzené zauzlenia a zároveň vám umožní mať jeden nádherný dlhý účes. Kto to nechce?

Roztomilé kučeravé nášivky

roztomilé kučeravé šiť v účesuInstagram @crescentstyles

Tieto roztomilé kučeravé šitia sú tak definované a mali by ste ísť na to čo najskôr! Táto polovica updo plus plus tie na zvlnených okrajoch dáva vašim dlhým, tmavým vlasom pocit sofistikovanosti.

Šiť do poníka

ušiť účes do copuInstagram @pegasus_hair_official

Všetko o tomto zašitom poníkovi je vynikajúce. Čierne kučery vyzerajú tak jemne v tomto dlhom, vlnitom updo. Všimnite si, ako vám závesové ofiny môžu orámovať tvár. To je, bez akýchkoľvek pochybností, to, čo potrebujete, aby ste zdôraznili svoje najlepšie črty tváre.

Rovné zašitie

účes s rovnou väzbouInstagram @tiffaniforever

Nie je možné nemať správnu mieru rozvahy, keď nosíte tento dlhý, rovný ušitý štýl. V srdci každej dámy sa vždy nájde aj slabé miesto pre trend so strednými partiami. Orámuje tvár bez toho, aby ste museli odrezať niekoľko záclon na záclonách alebo namaľovať kus peňazí.

Q&Autorka štýlu, Tiffani Marie

Špecialista na vlasy @ Hair od Tiffani v Casselberry, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl je šitý na šnúrku. Považuje sa to za ochranný účes, čo znamená, že klientove pravé vlasy sú šampónované, upravené, vysušené a spletené pod väzbou. Žiadny z jej skutočných vlasov nie je vynechaný, čo jej dáva oddýchnuť si od každodenného pôsobenia a iných rizík spojených s česaním, česaním, trením zo spánku na vankúšoch atď..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je veľmi nenáročný na údržbu, takže okrem každodenného čistenia lopatkovou kefou nie je toho veľa, čo by ste s ním museli robiť. Môžete ho natočiť a upraviť tak, ako sa vám páči. Môžete cvičiť a vykonávať činnosti bez toho, aby ste si robili starosti s tým, že si pokazíte pravé vlasy. Tieto vlasy je možné pri inštalácii šampónovať. Odporúčam vlhký šampón a kondicionér, po ktorom nasleduje bezoplachový kondicionér. To je v podstate všetko. Tento štýl pri správnej starostlivosti a údržbe vydrží až 2 mesiace.

About the author