21 skvelých účesov s vrkočovým vrkočom, ktoré musíte vyskúšať v roku 2021

Cornrows, ktoré v 90. rokoch obľúbili celebrity ako kráľovná B a Alicia Keys, sú vrkoče, ktoré sa robia tesne a blízko pokožky hlavy. Tieto afro vlasy sa objavujú v nekonečných štýloch a prevedeniach a sú obľúbené pre jednoduchú údržbu. Neodolateľné je to, že ich môžete nosiť s trochou svojej vlastnej alebo kreativite svojho stylistu pre jedinečnejší výsledok!

Prispôsobte si vlasy manžetami a korálkami, zafarbite ich módnymi farbami a nádhernými vzormi a kombinujte rôzne veľkosti vrkočov, aby ste dosiahli kontrast, alebo ich upravte jednotne pre elegantný povrch – cornrows vás určite očaria.!

Tento štýl pochádza z africkej kultúry, pretože je to skvelý spôsob, ako chrániť prírodné vlasy. Je to možné aj na akomkoľvek inom type vlasov, pokiaľ máte sebadôveru a rozhýbete ich! Údržba zahŕňa starostlivé čistenie a zvlhčenie pokožky hlavy pre zdravé a dlhotrvajúce ochranné vrkoče.

Pripravte sa tento rok na nosenie najchladnejších krmív pre kukuricu s touto galériou trendových návrhov kukurice!

Senegalské Twist Cornrows

Senegalské zákrutyInstagram @jdivastyles

Všetky senegalské zákruty si vyžadujú pozornosť, nech ste kdekoľvek! Tento štýl je možné nosiť cez deň pre trendový ležérny vzhľad a okorení váš outfit a dodá vám vzrušujúci imidž.

Bočné kukuričné ​​vrkoče

Bočné kukuričné ​​vrkočeInstagram @beautybylizha

Tieto kmeňovo inšpirované vrkôčiky vyzerajú úžasne, ale ich pridanie pomocou týchto roztomilých módnych korálikov rozhodne urobilo rozdiel! Je to jednoduchý spôsob, ak chcete vylepšiť svoj každodenný štýl!

Bočné časti vrkočov

Bočné diely vrkočeInstagram @tiffmb_

Najjednoduchší, ale trendový ochranný štýl, ktorý môžete nosiť, je tento štýl cornrow, ktorý ide z jednej strany hlavy na druhú až k telu. Budete sa cítiť ľahko a sviežo, ale štýlovo po celý deň!

Bočné rohy zapletené do drdola

Bočné rohy zapletené do drdolaInstagram @tiffmb_

Tento účes z cornwallu je skvelý, ak ste na cestách a potrebujete rýchlo upraviť svoje zákruty. Predstavujú vybrúsený, ale zábavný vzhľad, ktorý funguje v každom prostredí – v práci alebo na bežnom dni.

Malé vrkoče z kukurice

Malé vrkočové vrkočeInstagram @taylordddd._

Tieto tenké, malé kukly poskytujú všestrannosť v štýle, po ktorom každý túži. V závislosti od príležitosti môžu vytvoriť romantický vzhľad alebo nervózny vzhľad.

Korne s korálkami

Korne s korálkami

Tieto malé kukly s korálkami skutočne praskajú na dlhých vlasoch.

Twist Braids

Senegalské zákrutyInstagram @mikkisimone_

Tmavočervené krivky do spletených vrkočov sú rozhodne moderným účesom. Pridajte zlaté manžety, aby skutočne vynikli.

Korne na krátke vlasy

Prámiky na krátke vlasyInstagram @hairbraidingstudio

Super účes s nízkou údržbou, akým sú tieto vrkoče v rozkošnom bobu, vám určite zmení život! Ak chcete elegantný a zložitý vzhľad, dajte si záležať od profesionála!

Korne na dlhých vlasoch

Korne na dlhých vlasochInstagram @twistsandbraidsatlanta

Tieto úhľadne urobené blonďavé vrkoče copánky rozhodne dokazujú, aké štýlové môžu byť ochranné vrkoče! Okoreňte svoj vzhľad pridaním niektorých blonďavých kúskov, ktoré zvýraznia vaše dlhé vrkoče.

Bohyňa Cornrow Braids

Bohyňa Cornrow BraidsInstagram @hairgalorebychi

Nezáviďte mu tento pútavý štýl cornrows, pretože ho môže vytvoriť ktokoľvek, kto je dostatočne odvážny na vyskúšanie! Červená je dostatočne živá, ale to neznamená, že jej nemôžete dodať väčšiu zábavu vložením niekoľkých farebných šnúrok a príslušenstva.

Cornrow cop s cik-cak designom

Cornrow cop s cik-cak designomInstagram @thebesuitellc

Často sa čudujete: „Ako to urobili?“ k takýmto zložitým návrhom. Potom by ste boli prekvapení, aké jednoduché je to urobiť s kukuricou!

Ghana Cornrows

Ghana kukuricaInstagram @sleek_stylz

S týmto ikonickým vrkočom z kukurice s nízkou údržbou sa nemusíte o nič starať! Jednoducho ich upravte pomocou doplnkov a cíťte sa prirodzene s týmito tenkými vrkočmi.

Veľké kukuričné ​​vrkoče

Veľké kukuričné ​​vrkočeInstagram @eri_braids

Najlepším spôsobom, ako vstúpiť do sveta ghanských vrkočov, sú tieto husté kukurice! Ľahko sa stará a ľahko sa upravuje – jednoducho spárujte s prirodzeným hnedým odtieňom, aby ste rozžiarili pokožku a tvár.

Burgundsko Cornrows na dlhých vlasoch

Vínovo červené rohoviny na dlhých vlasochInstagram @atelie_badu

Choďte odvážne a žiarivo s bordovými kukuricami, ktoré sú perfektné pre olivovú a tmavú pokožku! Ďalšou výhodou je, že zvýrazní vaše dlhé vlasy, keď na vás dopadne svetlo, a tak každý uvidí, aké sú tieto vrkoče krásne!

Stredne dlhé rohy s manžetami

Stredne dlhé rohy s manžetamiInstagram @mynaturalhairjoint

Pozrite sa na tieto úžasne divoké kukurice pre stredne dlhé vlasy. Dodajú celému vášmu štýlu farbu! Nasaďte si pekné šperky, ako sú tieto zlaté manžety, aby boli vaše vlasy spestrením.

Krabicové vrkoče s kukuricou

Krabicové vrkoče s kukuricouInstagram @esponjamagic

Uľahčite si každodenný život, keď si oblečiete tieto trendové a štýlové rohoviny s boxovými vrkočmi, ktoré sa budú hodiť k akémukoľvek oblečeniu alebo akcii, na ktorú pôjdete. Je super univerzálny, že si ho môžete upraviť akýmkoľvek spôsobom – s doplnkami, v drdole, alebo ich jednoducho sklamať!

Jumbo Cornrow copánky

Jumbo Cornrow copánkyInstagram @michy.styles

Ak chcete urobiť vyhlásenie, potom sú tieto inšpiratívne jumbo cornrows pre vás! Umiestenie super roztomilých a tenkých radov poskytuje úžasný kontrast, vďaka ktorému je celý vzhľad ešte zaujímavejší.

Q&Autor so štýlom, Michy Styles

Kaderník & Špecialista na prírodnú starostlivosť o vlasy v Oshawe, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je ležérny, ale elegantný účes. Najviac sa mi na tom páči, že to môže byť viacnásobne štylizované pri viacerých príležitostiach. Či už pôjdete do kostola alebo do klubu, tento účes môžete nosiť v dlhom drzom chvoste alebo úhľadne pripnutom drdole. V závislosti od svojej nálady si to môžete aj vyžehliť nejakými vlasovými doplnkami, aby ste si urobili malú zábavu!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Skvelá vec na kŕmnych pleteninách je ich nízka údržba. Okrem uviazania v noci a v sprche môžete na pletence použiť penu na skrotenie akéhokoľvek krepatenia, ktoré môže klíčiť počas trvania účesu. Nezabudnite vždy udržiavať pokožku hlavy hydratovanú a zvlhčenú, preto ju raz za čas nastriekajte vodou alebo olivovým olejom, aby ste zaistili, že vaše vlasy vo vrkočoch budú stále pekné a zdravé..

Rovné zadné vrkoče

Rovný chrbátInstagram @slaynattraction

Q&Autorka štýlu, Dayonne

Kaderník / cop profesionálne @ Slayn príťažlivosť účesy v New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je rovný-back cornrows. Je to kŕmny štýl kukurice, takže má veľmi prirodzený vzhľad. Je to veľmi jedinečné, pretože medzi nimi sú menšie krížové vrkoče, vďaka ktorým je tento jednoduchý štýl viac než obyčajný! Najľahší a najľahší štýl, ktorý je možné dosiahnuť!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl je skvelý na leto. Klenoty pôsobia veľmi sviežo a očarujúco. Je to tiež skvelý ochranný štýl. Ideálne na plávanie, dovolenku a obzvlášť do tých horúcich dusných dní, pri ktorých sú naše vlasy kučeravé a strapaté. Najlepšie na tom je, že to vôbec netrvá dlho.

Mohawk Cornrow copánky

Mohawk Cornrow copánkyInstagram @michy.styles

Q&Autor so štýlom, Michy Styles

Kaderník & Špecialista na prírodnú starostlivosť o vlasy v Oshawe, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o super elegantné a profesionálne pramene kukurice loc mohawk. Tento štýl je ideálny pre mnoho príležitostí, napríklad do kancelárie, na svadbu, alebo dokonca len na večer von s priateľmi alebo milovanou osobou..

Milujem, že sa dá nielen obliecť alebo obliecť, ale je tiež veľmi jednoduché to dosiahnuť. Mám rád loc štýly, ktoré vyzerajú zložitejšie, než v skutočnosti sú. Vďaka tomu je vytváranie týchto lookov oveľa vzrušujúcejšie!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri zvažovaní tohto vzhľadu je dôležité mať na pamäti, že osobnosť je všetko! Tento štýl prichádza s prístupom, takže buďte pripravení ho skombinovať so všetkým, čo máte. Dá sa to dosiahnuť takmer akoukoľvek dĺžkou lokší nad 5 palcov, takže ľudia s kratšími lokšami môžu tento sexy účes znova vytvoriť..

Vzhľadom na spôsob, akým sú vlasy umiestnené (obaľujúce jednotlivo skrútené lokše cez seba zľava doprava), sú veľmi pevné a odolávajú agresivite akéhokoľvek životného štýlu! Všetko, čo budete potrebovať, je dobre držiaci výrobok na mieste (napríklad krém z manga a limetky) a niekoľko vláseniek!

Väzbové krmivo v vrkôčikoch a v kukuriciach

Väzbové krmivo v vrkôčikoch a v kukuriciachInstagram @mikkisimone_

Q&Autor štýlu: Mikki Reynolds

Licencovaný kozmetológ @ The Glamm Bar v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl limonádového opletu bol inšpirovaný jedným z lookov Beyoncé počas jej albumu Lemonade-cornrows alebo malé „feed-in“ vrkoče idúce jedným smerom, visiace na jednej strane..

Milujem, že sa líši od vášho typického účesu z kukurice, ktorý je zvyčajne vzadu. S týmto štýlom môžete byť trochu kreatívnejší, pokiaľ ide o návrhy!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento účes je pre každodennú ženu! Robil som tento štýl vo väčšine vekových skupín a rás. Ak chcete okoreniť svoje obvyklé ochranné účesy, toto je postup. Tento štýl trvá 4-6 týždňov a ľahko sa udržiava pomocou stylingovej peny a šatky na noc!

Dizajn Cornrow Braid

Dizajn Cornrow BraidInstagram @jackilyn_braids_beauty

Q&Autorom štýlu je Jackilyn Martinez

Licencovaný kozmetológ / kaderník @ Kimble Hair Studio v západnom Hollywoode, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl bol urobený pre jedného z mojich spolupracovníkov v Kim Kimble Hair Studio. Chcela niečo iné, vlasy inšpirované Coachellou.

Chcela, aby do boku išli dva veľké vrkoče. Víly sú jej obľúbené, takže som musel začleniť niektoré listy, pretože keď myslím na víly, myslím na stromy, listy a prírodu. Milujem, ako vzory vrkočových vrkočov odchádzajú a hrúbku vrkoča. Na jeden vrkoč boli potrebné asi 4 balenia značky Rasta Fri Hair Brand.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je určite pre slávnostný účes alebo dokonca pre niekoho, kto chce vyskúšať nové štýly. Na vrkočoch textúra vlasov nezáleží. V noci je dôležité vlasy zopnúť, aby vrkoče zostali na mieste. Toto je určite jeden z mojich obľúbených výtvorov.

Updo Cornrow účes

Updo Cornrow účesInstagram @crowned_nubian18

Tento hustý a skrútený updo je úžasný nápad, ako si na leto udržať vlasy od peknej tváre! Takto vysoký vrchný uzol dopĺňa hranaté tváre a zjemňuje tieto silné uhly.

Q&Autorka štýlu, Dymeshia Cuttino

Stylista / licencovaný Hair Braider @ v Spartanburg, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl je jednoduchý, ale zároveň jedinečný. Väčšina ľudí, ktorí zvažujú cornrows, sú tí, ktorí radi vstávajú a odchádzajú, nemusia si upravovať vlasy, natáčať vlasy alebo čokoľvek iné..

Väčšina mojich klientov, ktorí sa starajú o štýl cornwallu, sú obchodní zamestnanci (kvôli profesionálnemu vzhľadu), zaneprázdnené mamičky alebo cvičiaci guru, ktorí potrebujú štýl, aby vydržali všetok ten pot..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Keď zvažujete štýl cornrow, musíte mať zdravé vlasy. Neodporúčal by som ich, ak máte rednúcu líniu vlasov z jednoduchého dôvodu, ktorý môže spôsobiť veľké napätie vo vašej prirodzenej línii vlasov..

Dva vrkoče Cornrow

Dva vrkoče CornrowInstagram @braids.things

Q&Autor so štýlom, Oneka

Hairstylist @ Braids & Veci v Lansdowne, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je jedinečný štýl spleteného dvoch oblúkov s pridaným predĺžením. Aj keď sa to môže zdať komplikované, tento vzhľad je jedinečným štýlom s nádychom triedy a predstavuje skvelú rýchlu opravu v deň zlých vlasov..

Milujem jeho schopnosť vyniknúť medzi všetkými. A čo je dôležitejšie, môj klient ma vyzval, aby som tento štýl uviedol do života, pretože to bol môj prvý pokus.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Každý, kto zvažuje tento vzhľad, nech ide do toho! Vyzvite svoje vnútro, pretože tento štýl funguje na akomkoľvek type vlasov.

Bočné kukuričné ​​vrkoče

Bočné kukuričné ​​vrkočeInstagram @lillyhouseofbeautyy

Začnite mimo centra, aby ste mali jednoduchý, úhľadný a ľahko spravovateľný vzhľad! Okrúhly tvar vytvorený týmito pleteninami je ideálny pre hranaté tváre.

Q&Autorka štýlu, Lilly Carson

Nezávislý kaderník @ Lilly House of Beauty v San Antoniu, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o bočné kukly s singlami a vzormi na boku. Tento vzhľad vyhovuje všetkým tvarom tvárí.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Dbajte na to, aby ste si pokožku hlavy často olejovali.

Nigérijské kukurice

Nigérijské kukuriceInstagram @ujunwadiaz

Q&Autor so štýlom, Uju

CEO @ UDBhairs v Abuji, Nigéria

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o parochňu z úpletu z pletenej kukurice, veľmi bežný štýl medzi africkými ženami, najmä tu v Nigérii.

Milujem skutočnosť, že sme mohli prísť s myšlienkou premeniť tento vzhľad na parochňu. Ženy v celej Nigérii a mimo Nigérie môžu určite nosiť tento vzhľad s maximálnou ľahkosťou len tak, že si ho nainštalujete za menej ako 60 sekúnd.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Jedna vec, ktorú na tejto parochni milujem, je to, že je univerzálna a dá sa upravovať rôznymi spôsobmi. Slúži tiež ako ochranný štýl pre ženy všetkých farieb a rás s rôznymi typmi vlasov, ktoré si chcú chrániť vlasy pred ostrými slnečnými lúčmi. Táto parochňa jednoducho robí svoje.

Pripevnené detské vlasy mali jednoducho dať tomuto vzhľadu prirodzenú úpravu na okraji. Tento vzhľad je možné nosiť na profesionálnych miestach aj v neformálnom prostredí. Je to aj pre ženy tam vonku, ktoré jednoducho nemajú čas ísť do kozmetického salónu a nechať si urobiť vrkoče. Naše parochne takéto služby ponúkajú.

Bočné pozametané kukurice

Bočne pozametané kukuriceInstagram @taylordddd._

Tradičný spôsob nosenia týchto roztomilých bočných vrkočov je rovný chrbát, ale nezabráňte sa tomu, aby ste sa zamilovali do týchto bokom zametaných! Veľmi ľahko sa ovláda a umožňuje vám ukázať svoju koketnú stránku a krásnu tvár.

Q&Autorka štýlu, Chanel Taylor Alston

Kaderník / Braider @ Jakari J Salon v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je taký elegantný a krásny štýl, ktorý rozhodne urobí vyhlásenie a upúta vás. Mám pocit, že to prináša do mysle otázky, ako napríklad to, prečo je toľko vrkočov, ktoré sedia na boku a nie toľko na temene hlavy..

To, čo sa mi na tomto vzhľade páči, je, že v nich tiež ženy cítia, že sú Beyncé, pretože práve odtiaľ bol tento štýl inšpirovaný.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak chcete získať tento štýl, majte na pamäti, že ide o nastavený štýl. Nie je to veľmi flexibilné, takže si na chvíľu musíte vystačiť s bočným ťahom. Ak máte životný štýl, pracujte s feťákom, tieto vrkoče by som vám nenavrhoval.

Pre všetky módy a dokonca aj pre každodenné dámy je to určite skvelý vzhľad. Tieto vlasy zvládne každý typ vlasov a jeho údržba je veľmi nízka. Uistite sa, že si ponecháte hodvábny šál.

Vysoké copíky Cornrow

Vysoké copíky CornrowInstagram @slaynattraction

Q&Autorka štýlu, Dayonne

Kaderník / cop profesionálne @ Slayn príťažlivosť účesy v New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl sa tu nazýva kŕmny vrkoč z chvosta chvosta. Poskytuje veľmi prirodzený vzhľad a je skvelým ochranným štýlom! Na tomto štýle je skvelé, že ho môžete buď obliecť, alebo zapliesť vrkoče do drdolu a budete mať ležérnejší vzhľad! Je veľmi univerzálny a nenáročný na údržbu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Úprimne by som tento štýl odporučil každému! Je veľmi populárny a, ako som už spomenul, veľmi nenáročný na údržbu a všestranný! S týmto štýlom je možné manipulovať takmer s akoukoľvek textúrou vlasov! Bez ohľadu na to, či pracujete vo firemnom svete alebo len obyčajných 9-5, týmto štýlom nič nepokazíte!

Môžete ho obliecť šatkou alebo dokonca šperkami do vlasov! Žehličku nechajte za sebou, pretože nebudete potrebovať žiadne stylingové nástroje! Ak ste detský vlas, bude to len údržba a opäť to je voliteľné. Tento štýl napájania určite víťazí!

About the author