22 najhorúcejších štýlov faux Locs v roku 2021 zvládne každý

Umelé lokše sú ochranný štýl vytvorený omotaním syntetických alebo pravých ľudských vlasov okolo prírodných vlasov. Môže byť použitý na prechodné, uvoľnené alebo prírodné vlasy a vyžaduje veľmi nízke nasadenie a údržbu, pretože tento štýl môže trvať až 8 týždňov! Štýly faux locs, ktoré osvedčili známe osobnosti ako Rihanna a Zendaya, sú štýlovým spôsobom, ako otestovať dredy a skutočné lokše na vašej prirodzenej hrive bez toho, aby sa stali trvalými..

Môžete tiež urobiť svoj vzhľad jedinečný a očarujúci tým, že si dáte vlasové doplnky ako šnúrky a korálky a použijete farbené vlasy, aby ste dosiahli úplne nádherný výsledok! Je veľmi jednoduché ho obnoviť doma, ale vždy sa môžete rozhodnúť, že dostanete pomoc od stylistov, ktorí to chcú zvládnuť rýchlo a odborne. Usmernite svoju vnútornú chladnú dievčenskú osobnosť cez vlasy a vyjadrite to pomocou týchto lokšov! Tu sú najlepšie spôsoby a tipy, ako znova vytvoriť tento očarujúci štýl.

Krátke faux Locs

Krátke falošné lokšeInstagram @kaymontrez

Čierne ženy nosia krátke faux zámky práve teraz, kamkoľvek idete. Jeden zo spôsobov, ako zmeniť tento populárny štýl, je skrátiť ho a zjednodušiť a pozdvihnúť črty svojej tváre!

Curly Faux Locs pre kučeravé vlasy

Umelé lokše pre kučeravé vlasyInstagram @hair_by_dare

Zatočte s touto úžasnou technikou vytvárania všestrannosti na kučeravých vlasoch! Bezchybný strih bobu, ako je ten jej, len dokazuje, aké flexibilné môžu byť umelé miesta!

Burgundsko Faux Locs

Vínové umelé lokšeInstagram @shania.raine.styles

Jednou z najlichotivejších farieb pre tmavú pleť je tento purpurový odtieň červenej. Super štýlové na dlhých kúskoch miest, z ktorých budú všetci okolo vás ohromení!

Marley Hair Faux Locs

Umelé lokše urobené na jalových vlasochInstagram @hairbyafro

Prirodzene vyzerajúci faux loc štýl pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý, ale očarujúci nový vzhľad! Rozhodne vám nedôjdu možnosti, ako tieto voľné a dlhé kučery nastajlovať.

Faux Locs morská panna

Umelé lokše v štýle morskej pannyInstagram @hairbys_a

Tieto škvrny od farieb morskej panny sú v súčasnej dobe úplne trendové a ako ich lepšie nosiť ako s dlhými umelými lokšami! Hrajte sa so svojou predstavivosťou, pretože existuje množstvo ďalších módnych farieb, z ktorých si môžete vyberať!

Dlhé Faux Locs

dlhé faux lokše pre čierne ženyInstagram @natashamooneybeauty

Nič nedokazuje, aký všestranný je tento štýl, ako tieto ikonické dlhé faux pramene. Otočte ho, pripnite, drdol a ozdobte roztomilými a trendovými doplnkami – s touto dĺžkou nikdy nič nepokazíte!

Faux Locs po ramená

Umelé lokše po ramenáInstagram @stylesby.tee

Vlasy si dajte dole bez námahy, keď budete mať vlasy dlhé na úrovni ramien. Táto bodová zmes objemu a dĺžky je najlichotivejšia na srdcových a okrúhlych tvárach.

Svetlohnedá bohyňa Faux Locs

Svetlohnedé umelé lokšeInstagram @youngmedusas_

Vytvorte si tento dynamický a úplne žiadaný štýl faux loks nosením tejto zmesi orieškovo-hnedého ombre so zámkami bohyne. Kombinácia tmavých a svetlých odtieňov hnedej predstavuje istý spôsob, ako vyniknúť!

Tmavočervené faux Locs

Tmavočervené umelé lokšeInstagram @braidedbyschmids

Ďalším skvelým spôsobom, ako rozhýbať tento štýl, je hrať spolu s bordovou a čiernou. Ukážte svoju odvahu tým, že sa pokúsite vyblednúť ako ona, aby ste dokončili ten vzhľad rockovej hviezdy!

Faux Locs s priadzou

Umelé lokše s priadzouInstagram @mariejah_

Oživte veci, keď si ozdobíte vlasy týmito jednoduchými doplnkami. Len pridaním niektorých módnych prameňov priadze môžete úžasne urobiť svoj účes faux loc personalizovaným a jedinečným.!

Jumbo Faux Locs

Jumbo umelé lokšeInstagram @badulocs

Aj keď ide o krátky štýl, vďaka týmto hrubým zámkom sa budete cítiť očarujúco a bezstarostne zároveň. Najlepší nápad pre tých, ktorí si chcú prvýkrát vyskúšať klasickú techniku ​​faux loc!

Maroon Faux Locs

Maroon faux locsInstagram @styledbytrelle

Znovu objavte svoj imidž tým, že ukážete svoju odvážnu stránku a oblečiete si túto gaštanovú farbu vlasov vo svojom štýle faux loks. Nechajte svoje konce voľné a kučeravé, aby získali ten prirodzený a sladký kučeravý efekt ombre!

Faux Locs chvost

Faux Locs chvostInstagram @wigexcel

Q&Autorka štýlu, Sandra Okunzuwa

Stylista tkania a parochne @ WIGEXCEL v Lagose v Nigérii

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Falošný konský chvost je perfektne popísaný ako dredy už vyrobeného chvosta vyrobené na šnúrke, ktorá uľahčuje jeho nosenie. Je to ručne robený chvost.

Milujem dĺžku, hrúbku, hmotnosť (je bez tiaže), šnúrku, vzhľad a to, ako pevne sedí..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je vyrobená z rozkrokových dredov a prišitá na šnúrku zo šnúrky. Ako upravovať vlasy: Zabaľte si šišku do vlasov a pomocou gumičky. Úhľadne zagélujte vlasy a urobte na nich detské vlásky. Nainštalujte sťahovaciu šnúru faux locs. Pri stylingu použite akýkoľvek dekoratívny prvok. Zariaď to.

Red Faux Locs

Red Faux LocsInstagram @_askallietodoyohair

Q&Autorka štýlu, Allie Cooper

Hair Braider @ SM Glam Bar v New Orleans, LA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Vzhľad sa nazýva faux lokše s operenými špičkami. Je to ostrý a zábavný ochranný štýl. Sú to perfektné prázdninové vlasy! Má nízke nároky na údržbu a ľahko sa upravuje. Mojou najobľúbenejšou vecou na vytváraní faux miest je transformačný efekt. Takmer každej žene môže dať úplne iný vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

V prvom rade by som klientovi odporučil použiť svoj obľúbený olej s aplikátorom a naniesť ho priamo na pokožku hlavy. Môj osobný obľúbený olej je Peppermint a Aloe Scalp Tonic od Design Essentials.

Vždy svojim klientom hovorím, aby si kúpili dlhé spacie čiapky, pretože zabraňujú tomu, aby si klienti v noci namáhali vlasy.

Neodporúčam klientom s uvoľnenými vlasmi tento štýl, pokiaľ nedôjde k významnému novému rastu.

Kľúčom k krásnym faux miestam je nákup mäkkých vlasov, ktoré použijete pri ich inštalácii. Čím mäkšie vlasy, tým lepší výsledok.

Faux Locs Bob

Účes bob s faux locsInstagram @adannalewa

Tento krátky funky faux loket najlepšie lichotí okrúhlym tváram. Noste so sivým alebo platinovým odtieňom, aby vynikli tie atraktívne črty tváre, na ktoré ste hrdí!

Q&Autorka štýlu, Adanna Lewa

Hairstylist @ Adanna Lewa Hair v Los Angeles, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je kráľovský, zábavný a zemitý. To, čo mám na faux locs najradšej, je, že sa to nemusí dávať dohromady. Podľa mňa to vyzerá lepšie, keď sa štýl nejaký čas nosí. Čím je starší, tým lepšie vyzerá. Je to uvoľnenie a prepojenie spôsobom, ktorý vedie ku konverzácii, bez ohľadu na rasu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to univerzálne. V závislosti od štruktúry a dĺžky vlasov existujú pre tento konkrétny štýl rôzne veľkosti a dĺžky. Ako kaderníčka najskôr inštalujem vlasy danej osoby. Ak sú vaše vlasy jemnejšie, neodporúčam vám, aby ste si štýl ponechali dlhší čas. Ale ak sú vaše vlasy nehybné, 2 mesiace by mali byť v poriadku.

Na zvlhčenie a úpravu vlasov tak, aby vlasy nevysúšali, by mala byť na spreje postreková fľaša s rozprašovačom s kondicionérom, jojobovým olejom a kokosovým olejom. Olejovanie pokožky hlavy jamajským čiernym ricínovým olejom, ružovým hydratačným krémom alebo akýmkoľvek hydratačným olejom na pokožku hlavy by malo byť tiež v poriadku.

Bohyňa Faux Locs

Bohyne umelé lokšeInstagram @destinyakirah

Zamilujte sa do tohto štýlu zakončenia tých dokonalých prameňov voľnými kučerami, vďaka ktorým sa budete skutočne cítiť ako očarujúca bohyňa! Ukážte svoje prirodzené vlasy a textúru pridaním niektorých ozdôb bez toho, aby ste boli príliš prehnané pre svoj každodenný vzhľad.

Q&Autor so štýlom, Destiny

Hairstylist @ Hair Central LLC vo Wilmingtone, DE

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je dokonalým rozšírením faux locs s ostrovčekovým zákrutom. Lokality bohyne morskej panny vám poskytnú dokonalý ochranný štýl, ktorý umožňuje rast vlasov, posilňuje vlasové folikuly a chráni vlasy pred tepelným poškodením a lámaním..

Milujem, že sa líši od tradičných faux locs spôsobom, ktorý púta pozornosť vlnitými a kučeravými špičkami. Tento jedinečný vzhľad dopĺňa pridanie vlasovej priadze.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Uistite sa, že stylista používa ľudské vlasy, pretože syntetické vlasy majú tendenciu dráždiť pokožku hlavy. Miesta tiež ošetrite penou, jamajským ricínovým olejom a tiež upravte okraje pomocou Eco Styler alebo nejakej formy na čistenie okrajov..

Háčkované Faux Locs

Háčkované umelé lokšeInstagram @hairbyyaya

Jednoduchý alternatívny spôsob, ako nainštalovať umelé lokše na vlasy – háčkovanie je trendový ochranný štýl, pomocou ktorého si zaobstaráte nádherné kúsky, ktoré si môžete upravovať a farbiť akýmkoľvek spôsobom chcete.!

Q&Autor so štýlom, Yaya

Licencovaný strojček na vlasy & Stylist @ Hair by YaYa v Kissimmee, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl je známy ako Faux Locs, ochranný účes, ktorý vám dočasne poskytne ilúziu skutočných miest tým, že úplne zakryje vaše skutočné vlasy..

Klienti, ktorí si prechádzajú alebo si nechávajú narásť vlasy, zvyčajne hľadajú tento štýl, ktorý je možné nosiť najmenej 6-8 týždňov..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vedzte, že ide o trojkrokový proces. Najprv je potrebné vlasy splietať, potom omotať a potom zapečatiť na koncoch, takže majte na pamäti, že tomuto účesu trvá dlhší čas..

Výsledok je prospešný, pretože je ľahké ho ovládať a produkuje veľa vlasov. Je ideálny pre fitness životný štýl, pretože je odolný. Je tiež flexibilný v možnostiach štýlu. Môžete ho dať do štýlov drdolu, chvosta alebo vrkoča. Tento štýl môže nosiť každý, pokiaľ sú vaše vlasy v dobrom stave.

Produkty, ktoré môžete použiť, sú oleje na udržanie vlhkosti vo vlasoch. Menej je viac, pokiaľ uvažujete o tvorbe produktu.

Háčkované Faux Locs

Háčkované Faux LocsInstagram @kurlykellzhair

Práve keď ste si mysleli, že sa vám minuli štýly do módy, tento vám určite zachráni deň. Kto si myslel, že je niečo také štýlové, je tiež skvelá technika starostlivosti o vlasy?

Jumbo Faux Locs

Jumbo Faux LocsInstagram @i_do_hair_studios

Hrubší vrkoč vlasov je omotaný predĺžením a vytvára tak túto úžasnú variáciu dreadlockov z umelých lokšov. Rovnako krásne a dôvtipné.

Blonde Faux Locs

Blonde Faux LocsInstagram @styledbyholloway

Účesy s umelým zámkom sú užitočné, keď prechádzate na prirodzené účesy. Našťastie, štýl nie je obetovaný tomuto blond faux loc.

Polovičné Faux Locs

Polovičné Faux LocsInstagram @uk.ldn_fauxlocs

Vlasy sú sila a sila je krása. Účes na faux locs je účinný, pretože zanecháva dojem a zároveň vám umožní dosiahnuť veci s uvoľňujúcim updo.

Faux Locs s vlasmi Marley

Faux Locs s vlasmi MarleyInstagram @jgrefinedbeauty

Použitie vlasov Marley na vašich umelých lokšiach vytvára plnší vzhľad, ktorý tiež vyzerá prirodzene.

About the author