23 strihov Sassy Pixie pre čierne ženy všetkých vekových skupín a textúry vlasov

Sassy pixie strihy pre čierne ženy sú alternatívnou formou plodiny, ktorá je dlhá hore a krátka vzadu a po stranách. Rovnako ako krátky bob, chaotické vrstvy na vrchu vytvárajú ilúziu pridaného objemu a rozmeru. Navyše tvar tohto strihu celkom dobre zvýrazňuje ženskú kostru tváre.

Shanel, kozmetička z Greenbeltu, MD, sa delí o svoj myšlienkový proces pri tomto škrte. “Začínam tento proces tým, že zvýrazním tri faktory, ktoré ženy musia vedieť, keď sa chystajú na strih čierneho pixie,” hovorí. “Najprv údržba, potom nasledujú vlasové výrobky, potom styling.”

Poukazuje na to, že ak si klient zvolí uvoľnený strih pixie, vysvetlí, koľko starostlivosti oň prináša. Pre prirodzený strih pixie rozpracuje správnu dĺžku a potrebné vlasové produkty.

Väčšina žien si často myslí, že údržba krátkych účesov je nízka a jednoduchá, ale je to naopak. Krátke účesy vyžadujú vyššiu údržbu, pretože rastú rýchlejšie. Ženy si musia každé dva týždne objednať stretnutie v salóne, aby zachovali štýl tohto strihu pixie.

Shanel navrhuje použitie stylingovej peny Nairobi, ktorá funguje tak na uvoľnené, ako aj na prirodzené strihy pixie. Na uvoľnený strih pixie je Nairobi Styling Foam skvelá na plochý zábal pred navinutím a stylingom. “Pri prirodzenom pixie dodáva kudrlinky a udržuje lesk bez toho, aby vlasy zaťažovala,” hovorí.

Pred ďalšou návštevou salónu si pozrite tieto obľúbené obrázky drzých strihov pixie pre čierne ženy.

Krátky účes Pixie

Krátky účes Pixie pre čierne ženyInstagram @hrhjwigs

Krátky pixie účes s rozstrapkanou bočnou ofinou zanecháva tvár jemnú a hladkú. Pixie pre čierne ženy sa ľahko stará každý deň a ponúka množstvo príležitostí na styling.

Pixie Cut pre čierne dámy

Pixie Cut pre čierne dámyInstagram @styleqhair

Pixie strih pre čierne dámy je módny v platinovom odtieni vlasov. Vyskúšajte strih pixie pre farebné ženy, pretože je to vynikajúca voľba, ako predviesť ešte väčšiu krásu, vylepšiť oči a ostatné svoje funkcie..

Jednoduchý strih Pixie pre čierne ženy

Jednoduchý strih Pixie pre čierne ženyInstagram @styleqhair

Jednoduchý strih pixie pre čierne ženy vyzerá krásne s melírmi v teplých tónoch. Tento štýl pixie vyžaduje strih každých 40 dní, aby si udržal tvar.

Prirodzená pixie s ofinou

Prirodzená pixie s ofinouInstagram @twinsunisexsalontheglambar

Prirodzená pixie s ofinou je elegantná a vyžaduje si minimálnu údržbu stylingu. Krátke vrstvy dookola dodávajú vynikajúcu textúru, zatiaľ čo bokombrady zostávajú dlhšie a sviežejšie, vďaka čomu je strih ženskejší. Krátke ostrihané ofiny dodajú týmto účesom strihu pixie extra faktor. Stylingová pasta je odporúčaným výrobkom na úpravu tohto strihu.

Špicatá pixie pre čierne štruktúrované vlasy

Špicatá pixie pre čierne štruktúrované vlasyInstagram @pixiesonpixies

Špicatý pixie pre štruktúrované čierne vlasy je úžasný spôsob, ako predviesť prirodzené husté vlasy a zároveň odstraňovať hromadné vlasy vytváraním krátkych vrstiev. Udržiavanie krátkych a hladkých strán funguje najlepšie pre afroamerické pixies, pretože vyhladzuje strany nadol.

👉 Pozrite sa na ďalšie krátke prírodné účesy pre čierne ženy.

Krásny asymetrický strih Pixie pre čierne ženy

Krásny asymetrický strih Pixie pre čierne ženyInstagram @shaes_hair_studio

Vyberte si pre čierne ženy krásny asymetrický strih pixie – nebudete ľutovať! Bočná časť s dlhým predným dielom je bezplatná pre všetky tvary tváre a vekové skupiny. Asymetria zvyšuje záujem o váš krátky strih. Mali by ste vedieť, že niektoré ženy sa rozhodnú nosiť prednú čipkovanú parochňu, aby dosiahli tento štýl. Strihanie prednej časti a pridanie make -upu k línii vlasov vytvára bezproblémovú úpravu.

Pixie účes s nenáročnou údržbou

Pixie účes s jednoduchou údržbou pre čierne ženyInstagram @katrisharose

Pixie účes s nenáročnou údržbou dáva sexy povrchovú úpravu. Vlasy budete chcieť nechať vysušiť na vzduchu pomocou gélu alebo peny. Ženy s kučeravými vlasmi nepotrebujú zastrihávanie príliš často. Strihanie vlasov každých 3-6 mesiacov bude stačiť. Majte na pamäti, že znakom, ktorý potrebujete na úpravu vlasov, môže byť nadmerné zauzlenie alebo suché konce. Nezabudnite vlasy hydratovať, aby ste si udržali zdravie.

Pixie s dlhými bočnými nárazmi

Pixie s dlhými bočnými nárazmiInstagram @touchbytonya_salon

Vyskúšajte pixie s dlhou ofinou s bočnými rukami a dostávajte od ľudí okolo seba veľa komplimentov. Dlhý vrch môže byť rovný alebo prirodzený a krátke strany vyzerajú úžasne stočené malou žehličkou. Mix textúry je nádherný. Pixie strihový účes lichotí všetkým tvarom tváre a vyžaduje nízku údržbu.

Vrstvená pixie s blond farbou vlasov

Viacvrstvová pixie s blond farbou vlasov pre čierne ženyInstagram @officialrazorchic

Vrstvený pixie s blond vlasmi je krásny, ale bude vyžadovať určitú údržbu. Majte na pamäti, že nie všetky typy čiernych vlasov môžu udržať proces bielenia. Čierne ženy s pixie strihmi a farbenými vlasmi budú potrebovať rozsiahle úpravy vlasov, aby si udržali zdravie. Porozprávajte sa so svojim stylistom, aby ste zistili, či je tento blond strih a farba pixie pre vás vhodný.

Pixie Cut pre čierne ženy

Pixie Cut pre čierne ženyInstagram @bailey_aesthetics

Pixie strih pre čierne ženy je super ľahko udržiavateľný účes, ktorý vyzerá elegantne. Požiadajte svojho stylistu, aby skrátil boky a chrbát a nechal hornú časť dlhšiu, aby dosiahol vynikajúci tvar. Tieto vlasy na umývanie a beh budú vašou rannou rutinou hračkou. Čierna žena s pixie môže týmto strihom na svojich krojoch dobyť svet.

Účes Pixie pre kučeravé vlasy

Účes Pixie pre čierne ženy s kučeravými vlasmiInstagram @thechocolatehairfactory

Pixie účes pre kučeravé vlasy je možné dosiahnuť technikou suchého strihania. Kučeravé vlasy sa zmenšujú a to vám zaistí požadovaný tvar. Hydratácia je potrebná k tomu, aby vaše zámky vyzerali nádherne. Odstráňte kučeravé ostrihané účesy pomocou kondicionéra a oleja, aby ste získali jemný a krásny tvar.

Dlhá pixie pre prirodzene textúrované vlasy

Dlhá pixie pre prirodzene textúrované vlasyInstagram @nikki_h_stylist

Požiadajte svojho stylistu o dlhý pixie pre prirodzene štruktúrované vlasy. Na uvoľnenie zvlnenia sa použije relaxačný alebo hodvábny lis. Vlny prstov na krátkych stranách sa vykonávajú zubnou kefkou. Dlhšie kusy sú zvinuté malou žehličkou alebo kulmou a vyzerajú báječne v kombinácii s tvarom mohawk. Pixie štýly sú elegantné a vyzerajú skvele u mladých žien.

👉 Pozrite sa na prirodzenejšie účesy čiernych žien.

Pixie Cut pre čierne ženy nad 50 rokov

Pixie Cut pre čierne ženy nad 50 rokovInstagram @deanna_thecurldoula

Uvažujte o pixie strihu pre čierne ženy nad 50 rokov. Rovnomerne strihané vrstvy po celom tvare hlavy uľahčujú údržbu. Pixie štýl je možné nosiť na čele alebo odsunutý dozadu, vďaka čomu je vhodný pre akýkoľvek tvar tváre, najmä pre 50-ročné černošky, aby vyzerali mladšie. Suchý šampón je ideálny na to, aby vaše vlasy vyzerali sviežo a cítili sa sviežo, a predlžuje životnosť vašich vlasov.

Veľmi krátka pixie pre kučery 4C

Veľmi krátka pixie pre kučery 4CInstagram @taliaxkaylee

Ak ste žena neustále na cestách, budete chcieť vyskúšať veľmi krátke pixie kučery 4C. Najlepším spôsobom, ako upraviť svoje krátke účesy s pixie, je nechať ich uschnúť na vzduchu. Na vlhké vlasy naneste bezoplachový kondicionér a stierací gél. Najlepšie je nechať krátke vlasy samotné, kým schnú. Keď sa ho dotknete, bude to krepovatieť.

Dlhý strih Pixie pre čierne ženy

Dlhý strih Pixie pre čierne ženyInstagram @ladinahair

Dlhý strih pixie pre čierne ženy je skvelou voľbou štýlu. Vyrovnanie mäkkých vrstiev žehličkou alebo hrebeňom je skvelou technikou. Tepelná ochrana je nevyhnutnosťou na ochranu celistvosti vašich vlasov. Pri práci s pixies pre čierne ženy sú vlasové oleje životne dôležité pri podpore lesku vlasov. Na okamžitú zmenu štýlu sú k dispozícii parochne v štýle pixie.

Krátky strih Pixie pre čierne dievčatá

Krátky strih Pixie pre čierne dievčatáInstagram @jayslay17

Krátky strih pixie pre čierne dievčatá vyžaduje produkt špeciálne vyvinutý na ochranu pred zvlhčovaním a tepelným poškodením. Afroamerický strih pixie je možné vyhladiť sušením fénom, ale po umytí a vysušení smerom hore sa môže opäť stať kučeravým..

Pixie pre prírodné vlasy

Pixie pre prírodné vlasyInstagram @unknownhair

Pixie pre prírodné vlasy môže byť skvelou voľbou, ak máte narovnané vlasy a chcete sa vrátiť k svojej prirodzenej štruktúre. Pixie strihy pre čierne ženy uľahčujú každodennú starostlivosť a ponúkajú nekonečnú náročnosť.

Dlhšia pixie pre rovné vlasy

Dlhšia pixie pre čierne ženy s rovnými vlasmiInstagram @haircolorkilla

Dobrou alternatívou je aj dlhší pixie na rovné vlasy, rovnako ako ten nastrúhaný, ktorý vždy omladí váš celkový vzhľad. Čierne ženy s pixies môžu navyše vsadiť na teplejšie tóny vlasov, ktoré rozžiaria ich farbu pleti.

Účes Pixie pre čierne ženy nad 60 rokov

Účes Pixie pre čierne ženy nad 60 rokovInstagram @indinstrands

Pixie účes pre čierne ženy nad 60 rokov si váži jeho atribúty a dodáva mu moderný a ostrý nádych. 60-ročné černošky môžu staviť na výber modernejších, čiernych účesov, ktoré sú strapaté a majú nepravidelné strihy.

Super krátke pixie

Super krátka pixie pre čierne ženyInstagram @contactevie

Super krátky pixie dodáva silu celkovej aure žien. Vyhľadajte profesionála, ktorý vie, ako urobiť tento typ strihu pixie strihu, aby ste si strih bez váhania mohli osvojiť..

Pixie s prstovými vlnami – krátky účes

Pixie krátky účes s nenáročnou údržbouInstagram @jaemajette

Pixie s vlnami prstov je pre čierne dievča, ktoré má veľa osobnosti. Túto textúru vytvoríte najlepšie pomocou prstov a hrebeňa. Naneste gél na vlasy a stále stláčajte pramienky, aby sa vytvoril vlnitý efekt.

Pixie s vrstvami pre černošku

Pixie s vrstvami pre černoškuInstagram @b_andrew_hair

Pixie s vrstvami pre černošku zvýrazní vašu tvár. Čierne ženy s pixie účesmi môžu použiť tento strih na to, aby sa chválili svojim vnútorným štýlom. Tip je vyhľadať profesionála, ktorý vie, ako strihať váš konkrétny typ vlasov.

Vlnitá pixie pre staršie černošky

Vlnitá pixie pre staršie černoškyInstagram @kaysimpsonhair

Vlnitý pixie pre staršie čierne ženy je perfektnou kombináciou štýlu a textúry. Pri afroamerických účesoch musí stylista zvážiť textúru a hustotu vlasov, aby čo najlepšie zodpovedali strihu vlasov ich klienta. Dlhé, chúlostivé vrstvy štylizované dopredu poskytujú príjemný jednoduchý štýl, ktorý sa ľahko a rýchlo robí.

About the author