24 najhorúcejších senegalských účesov pre ženy v roku 2021

Senegalské zákruty, nazývané tiež lanové zákruty, sú obľúbeným ochranným účesom čiernych žien, ktoré objímajú svoje prirodzené vlasy. Názov a štýl pochádzajú zo západného Afriky zo Senegalu. Je to úžasný spôsob, ako chrániť vlasy po dobu 2 až 3 mesiacov, ak sú poškodené každodenným stylingom, výrobkami atď. Opletenie zákrut môže trvať 6 až 8 hodín, takže si budete chcieť dať veľa času. Pred inštaláciou zákrut sa uistite, že sú vaše vlasy čisté a zvlhčujúce, pretože niekoľko mesiacov to nebudete môcť urobiť. Existuje niekoľko typov a vzorov pletenia na vytváranie senegalských zákrut, ako sú napríklad kukuričné ​​krivky a háčkované pletence. Ďalej som zostavil niektoré z najpopulárnejších nápadov na účesy Senegalese Twist pre vašu ďalšiu inšpiráciu!

Cornrows Senegalese Twist

Cornrows Senegalese TwistInstagram @mikkisimone_

Nie ste zamilovaní do toho, aké čisté a úhľadné sú tieto zvraty? Navyše je na mieste aj táto super sexy farba a šperk.

High Bun Senegalese Twists

Senegalci sa krútia na vysokom drdoleInstagram @braids_by_mel_

Styling senegalských zákrut vo vysokom drdole je jednoduchý spôsob, ako udržať zákruty mimo tváre. Zaistite vysoký chvost, rozdeľte vlasy na dve časti, vytvorte veľký zákrut, potom ho zabaľte do rozprávkového vrchného drdolu a ste pripravení na zábavný deň.!

Fialové senegalské zákruty

Fialové senegalské zákrutyInstagram @glamour6126

Zostaňte zlatí s levandulovými zámkami. Ochranné a štýlové, všetko zvinuté niekoľkými zákrutami.

Krátke zvraty Boba Senegala

Krátky účes Bob senegalských zákrutInstagram @_simplystasia

Tieto trendové senegalské zvraty nemusia byť vždy dlhé! Vždy môžete ísť s kratšou verziou, ak ste bobový typ dievčaťa a skončiť s voľnými koncami, aby ste získali ženskú atmosféru.

Senegalský zákrut s červenými vlasmi

Červené senegalské zákrutyInstagram @bunnybraids

Pri nosení tejto horúcej farby sa budete cítiť ako milión dolárov! Ak hľadáte rôzne spôsoby experimentovania so senegalskými vlasmi, vyskúšajte tieto zvraty a zistíte, aké všestranné to môže byť.

Senegalský stočený pletený updo

Senegalské skrútené pletené updoInstagram @londonstrands

Ak chcete pre seba dosiahnuť tento skvelý špičkový drdol, budete potrebovať vynikajúci talent a zručnosť. Čas na vytvorenie tohto účesu Senegalese Twists rozhodne stojí za to.

Polovica nahor, polovica nadol, senegalské zákruty

Polovica hore, polovica nadol, senegalský zákrutInstagram @braidsby_brad

Nechajte sa ohromiť stylingom a detailmi tohto klasického účesu Senegalese Twist. Twists sú super všestranný ochranný štýl, ktorý je možné nosiť pri akejkoľvek príležitosti.

Senegalský krútený chvost

chvostInstagram @tupo1

Tieto senegalské zvraty už nemohli byť prekvapené nekonečnými prekvapivými spôsobmi, ako ich upraviť ako tento nádherný chvost. Zaobstarajte si pre svoje kúsky módne brunetky a blondínky, aby ste okamžite rozjasnili tvár.

Sivé senegalské zákruty

Sivé senegalské zákrutyInstagram @badmonbraids

Šedá je v súčasnosti jednou z najtrendovejších módnych farieb. Namaľujte svoje zákruty sivou ombre a potom ich doplňte niekoľkými lesklými striebornými manžetami, aby ste dosiahli snový vzhľad.!

Francúzsky vrkoč senegalské zákruty

Francúzsky vrkoč senegalské zákrutyInstagram @esthernelsa

Brilantný pohľad na účesy senegalských zákrut – začnite zložitými krivkami, dajte ich do nádherného francúzskeho vrkoča a na záver nechajte tieto dlhé zákruty dole! Tento štýl úplne odstráni vašu tvár a umožní vám tak bezproblémové príslušenstvo.

Nízke žemle Senegalské zákruty

nízky drdol Senegalský zákrutový účesInstagram @_simplystasia

Tento senegalský štýl zákrut je tak jednoduchý, ale najláskavejší a pekne zabalený v nízkom drdole. Ideálny štýl pre ženy, ktoré chcú byť módnou inšpiráciou na svojom pracovisku.

Blond vlasy so senegalskými zákrutami

Blond vlasy so senegalskými zákrutamiInstagram @touchesbynoel

Odlíšte sa vďaka týmto fantastickým blonďavým zákrutám, ktoré vám nezaberú veľa času na to, aby ste sa štýlovo a vyzerali úchvatne. Takáto pekná polovička-polovička-ako-taká bude stačiť na každú príležitosť.

Stredné senegalské zákruty

Stredne senegalské zákrutyInstagram @keyessentialshair

Nie príliš malé ani príliš veľké – tieto senegalské zvraty vám stále ponúkajú potrebnú ochranu toto leto a s mnohými spôsobmi, ako ho upraviť. Rovnako ako tento roztomilý vysoký chvost rozdelený na polovicu pre hrubší a štýlovejší vzhľad!

Mikro senegalské zvraty

Mikro senegalský účesInstagram @thebraidingfactory

Získajte nielen viac kúskov, ale aj viac spôsobov úpravy vlasov, ak sa rozhodnete pre tieto roztomilé tenké malé zákruty! Do chvosta, do drdolu alebo dokonca do polovice dajte svoje rozkošné vrkoče akýmkoľvek spôsobom na rôzne príležitosti a udalosti!

Senegalské zákruty + žemľa s vrchným uzlom

Senegalské zákruty + žemľa s vrchným uzlomInstagram @no_ordinarybraiding

Zabalenie týchto nádherných senegalských vrkočov do vysokého drdolu môže vášmu vzhľadu zbaviť určitej hmotnosti a objemu. Tento vrchný uzol funguje ideálne pre okrúhle tváre, pretože má predlžujúci účinok.

Senegalské zákruty s dlhými vlasmi

Dlhé senegalské zákruty500

Konzistencia je kľúčová, keď nosíte tieto krásne dlhé zákruty! S týmito úžasnými zvratmi sa nikdy nebudete nudiť v nekonečných štýloch, ktoré môžete urobiť.

Bočný vrkoč senegalský zákrut

Bočný vrkoč Senegalese TwistInstagram @mayhair_styling

Vyzerajte báječne s týmito ľahko spravovateľnými tenkými a dlhými bočnými copmi, ktoré upútajú pozornosť ľudí na vaše sexy telo!

Veľké senegalské zvraty

Veľké senegalské zvratyInstagram @b.versatile_

Jumbo senegalské zákruty nikdy nevyzerali tak dobre, keď sú úhľadne a rovnomerne hotové. Môžete ich ľahko nosiť bez toho, aby ste toho veľa robili!

Jumbo senegalské zvraty

Jumbo senegalské zvratyInstagram @nay_68

Zmeňte svoj život pomocou niekoľkých nádherných jumbo zvratov, ktoré zvládnete každý deň. Ak chcete každý deň tráviť menej času úpravou svojich vlasov, potom je tento trendový štýl určite pre vás!

Senegalský zákrut s oholenými stranami

Senegalský zákrut s oholenými stranamiInstagram @__oddelil

Q&Autor so štýlom, Monet Trammell

Prírodný kaderník @ pečiatkovaný salón & Kúpele v Eastpointe, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tieto senegalské zákruty sú veľmi ženské a zdá sa, že majú jemnejší vzhľad ako obyčajný vrkoč. Tiež sa rýchlo inštalujú!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zvraty sú pre zábavu boho dievčenské dievčatá. Ak sa vám nepáči štýl boho a uprednostňujete uhladenejší a leštenejší vzhľad, zvraty nie sú pre vás! V priebehu času majú tendenciu krehnúť, preto odporúčam všetkým svojim klientom, aby používali „Wrap Me Foam Mousse“ spoločnosti Lotta Body.

Dlhé a veľké senegalské zákruty

Dlhé a veľké senegalské zákrutyInstagram @bunnybraids

Q&Autorka štýlu, Elizabeth

Mobilný kaderník @ BunnyBraids v Londýne, Veľká Británia

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Ide o senegalské zákruty, známe tiež ako lanové zákruty. Dôvodom je, že pochádza zo Senegalu v západnej Afrike a napodobňuje vzhľad lana. Je to trendový a štýlový ochranný štýl.

To, čo mám na tomto štýle najradšej, je jeho univerzálnosť. Môžete ich nechať vyrobiť v rôznych veľkostiach/dĺžkach a môžete ich štylizovať rôznymi spôsobmi. Môžete ho dať dole, splietať do updo, stočiť alebo jednoducho dať do krásneho drdolu. Tiež sa rýchlejšie inštaluje a vyberá ako tradičné trojvláknové vrkoče.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je veľmi nenáročný na údržbu & ľahko ovládateľný. Môžete ho upraviť tak, ako by ste si urobili vlastné vlasy. Je ideálna pre ľudí s zaneprázdneným plánom alebo pre tých, ktorí nechcú tráviť veľa času na svojich prírodných vlasoch.

Na udržanie úhľadnosti je potrebných minimum produktov. Väčšinou klientom hovorím, aby sa starostlivosť zamerala na pokožku hlavy, pretože zákruty sú samy o sebe v poriadku. Odporúčam použiť oplachový koreň jablčného octu Cantu na upokojenie pokožky hlavy a udržanie vlasov zvlhčených.

Tento štýl vyhovuje akejkoľvek tvári bez ohľadu na tvar alebo veľkosť. Pokiaľ ide o textúru vlasov, je jednoduchšie skrútiť kučeravejšie vlasy ako hodvábne rovné vlasy. Ak máte rovné alebo hodvábne vlasy, odporučila by som vám malú veľkosť alebo použite výstredné alebo Marleyho predlžovanie vlasov, ktoré vám pomôže udržať zákruty na mieste. Alternatívnou možnosťou sú aj vrkoče, pretože na hodvábnych vlasoch sa nerozvinú tak rýchlo.

Tieto zvraty sú veľmi trendy a dajú sa nosiť ležérne aj vo firemnom prostredí. Skvelé pre zábavu a pohodových ľudí!

Vínové vlasy so senegalskými zákrutami

Vínové vlasy so senegalskými zákrutamiInstagram @machine_hands

Q&Autorka štýlu, Monique Jourdain Lawson

Stylistka / majiteľka @ Ivan’s Hair Professionals v Rancho Cucamonga, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Senegalský zákrut je jemnejší ako krabicové vrkoče. Mnoho mojich klientov hľadá tento vzhľad, pretože je taký odlišný od vašich bežných vrkočov.

Páči sa mi, ako sa to všetko nakoniec spája. Z diaľky zákruty vyzerajú ako vrkoče, ale zblízka vyzerajú jednoducho úžasne!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Senegalský krútiaci štýl je dobrou voľbou pre tých, ktorí majú firemné zamestnanie, pretože zvraty majú oveľa jemnejšiu príťažlivosť. Sú tiež skvelé pre tých, ktorí chcú len iný vzhľad. Keď sú nastajlované, vyzerajú úžasne!

Twist sú tiež skvelé pre všetky typy vlasov. Aj keď sa im vo vode nedarí tak dobre, ako by to robili škatuľkové vrkoče, tým, že sú vrkoče zapečatené. Twist sú len skrútené vlasy, takže vo vode majú vaše vlasy tendenciu vychádzať z toho zákrutu, ktorý spôsobuje ich krepovatenie.

Napriek tomu, že nevydržia tak dlho ako vrkoče, akonáhle moji klienti vyskúšajú tieto zákruty, takmer nikdy sa nevrátia k bežným boxovým vrkočom. Vzhľad zákrut sa úplne zamiluje.

Senegalčina sa zvrtne do dvoch žemlí

Senegalská Účes stočený do dvoch drdolovInstagram @itsmoreiraxx

Q&Autorka štýlu, Anne

Budúci profesionál v brazílskom Riu de Janeiro

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je odvážny pohľad. Nie vždy sa stretnete s tým, že to niekto použije. Milujem, ako v tom môžeš byť iný.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Musíte byť schopní udržať si svoj štýl. Prvá vec, ktorú je potrebné zvážiť, je: Bude to na mňa vyzerať krásne? Ak je odpoveď kladná, urobte to!

Senegalský Twist háčkovaný vrkoč

Háčkovaný vrkoč Senegalese TwistInstagram @embraceyourhairbytedra

Q&Autorka štýlu, Tedra Owens

Licencovaný kozmetológ @ Salon P31 v Columbii, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento ochranný štýl sa vyznačuje jednoduchou údržbou, šetrí čas, ale napriek tomu je profesionálnym vzhľadom a rozhodne ide o vlasy na dovolenku. Môžete mať senegalské zákruty, ako sú tieto, ale za polovičný čas a polovicu nákladov.

To, čo mám na tomto štýle najradšej, je jeho praktickosť. Stačí si v noci nasadiť kapotu a ráno vstať.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Posúdil vaše vlasy najskôr stylista, aby zistil, či vydrží tento štýl? Človek nesmie mať tenké vlasy ani okraje, ani ustupujúcu líniu vlasov. Tiež závisí od osobnosti a životného štýlu človeka, aby zistil, či to môže alebo nemusí byť pre vás to pravé.

Tento konkrétny účes má zapletaný základ a potom sú senegalské zákruty uháčkované na vrkoč. Tento štýl je teda vyrobený pre vlasy s veľkou hustotou a hrubšími okrajmi, ktoré vydržia napätie v tomto štýle.

About the author