25 najhorúcejších štýlov Twist Braid v roku 2021

Twist copánky sú veľmi obľúbenou technikou medzi čiernymi účesmi, ktorá používa dve časti vlasov stočené do copu. Twisty sú spletené do špirálového lana, známeho tiež ako lanové zákruty, a tiež umožňujú predĺženie prirodzených vlasov pomocou dredov alebo kvalitných komerčných štruktúrovaných prameňov.

Pre afroamerické ženy s prirodzene kučeravými vlasmi sú štýly twist copu jedným z najľahších a najobľúbenejších ochranných účesov.

Od jednoduchého až po zložito detailný vzhľad, prirodzenú a hrubšiu textúru až po rovnomerne hrubé riasenie – existuje množstvo elegantných nápadov, ako upraviť a chrániť svoje pramene pomocou spletení vrkočov. Bez ohľadu na to, či hľadáte objem, textúru alebo dĺžku, vždy sa nájde účes s otočným vrkočom, ktorý si oblečiete na každý špeciálny deň!

Všimnite si, ako afroamerické celebrity Leigh-Anne Pinnock, Brandy, Teyonah Parris a Rihanna udávajú trendy a inšpirujú ženy a copánky na celom svete! Rovnako ako vrkoče, môžete tiež svoj vzhľad upraviť korálkami, manžetami a živými odtieňmi, ako to robí odborná braiderka z Brooklynu Stephnie Lisha na svojich klientoch.!

Účes, ktorý nevyžaduje veľa stylingu, aby vyzeral glam? Možné s týmito skrútenými kúskami! Jednoducho pravidelne zvlhčujte pokožku hlavy, počúvajte odporúčania svojho stylistu a tieto krásky budete dlho vlastniť.

Mimoriadne pôsobivé a ľahko vykonateľné – rôzne štýly stočenia sú skvelou alternatívou k vrkočom. Čas na to, aby ste si dnes pozreli toto rozmanité zhrnutie najtrendovejších splietaných vrkočov pre ženy na internete!

Mambo Twist Braids

mambo twist copánkyInstagram @leilaluz

Tieto mambo twist vrkoče dámam zaručene závidia. Je jedinečný a vyzerá ako oheň! Tento štýl zákruty je vynikajúcou možnosťou, ak chcete, aby vaše vlasy mali väčšiu dĺžku a hrúbku. Neváhajte mu dať viac korenia natretím červenými tónmi, napríklad medeným alebo bordovým odtieňom.

Červené vlasy so zapletanými vrkočmi a kučeravými koncami

Ryšavé vlasy so spletenými vrkočmi a kučeravými koncamiInstagram @hairby_seraiah

Rozkývanie červených vlasov spletenými vrkočmi je jedným zo spôsobov, ako zosilniť dlhé vlasy. Odtieň je taký žiarivý, že dopĺňa chladnú aj teplú pleť. Okoreňte svoje spletené vrkoče kučeravými končekmi, aby vlasy získali ešte plnší výsledok.

Blond Twist vrkoče pre čierne ženy

blond krútené vrkoče pre čierne ženyInstagram @forynine

Nádherné blond twist ombre vrkoče pre čierne ženy robia vynikajúci trend vlasov. Takáto farba lichotí teplejšiemu odtieňu pokožky. Tento štýl ponúka plnší povrch a vyhovuje dlhším vlasom. Štýlové a všestranné – existuje dostatok dôvodov, prečo si tieto zvraty zamilovať!

Bob Twist Braids

bobové spletené vrkočeInstagram @ijelalacrochet

Pletené vrkoče Bob s bočnou časťou, ak sú spárované so žiarivou hnedou farbou, pôsobia živo a odvážne. Krátke zapletané vrkoče vyzerajú ešte štýlovejšie s akýmikoľvek šperkami do vlasov, ako sú strieborné manžety okolo tváre, ktoré dodávajú trochu lesku. Vďaka svojej dĺžke pasúcej sa na kľúčnej kosti pôsobia zákruty plnšie.

Afro Twist vrkoče

afro twist vrkočeInstagram @razorempress

Vyskúšajte tieto afro twistové vrkoče, aby ste získali elegantnejšiu a krajšiu atmosféru. Tento štýl udržiava skrútené vlasy s afro textúrou upravené. Jeho stredne dlhý strih je ideálny na udržanie plnosti vašich vlasov. Čierna je ideálnym odtieňom na spárovanie týchto spletených vrkočov, výsledkom je veľmi klasický a lesklý povrch.

Marley Twist Braids

marley twist vrkočeInstagram @braidsforyoubyme

Marley vrkoče a ombre? Áno – títo dvaja spolu pekne spolupracujú! Špliechanie blondínky dodáva žiarivosť kučeravým kučeravým vrkočom. Je to perfektný štýl, kam ísť, keď chcete zábavnú a drsnejšiu atmosféru. Aby vlasy vyzerali plnšie, požiadajte o bob po rameno.

Hrubé spletené vrkoče pre čierne vlasy

hrubé spletené vrkočeInstagram @tasha_worldofstyles

Hrubé a veľké spletené vrkoče zachytávajú väčšinu prameňov vlasov v štýle masívnych vrkočov, výsledkom čoho je výraznejšie, robustne vyzerajúce lano! Styling spletených vrkočov s polovičným updo je pôsobivejším na pohľad. Unikátny štýl kukurice by bol tiež skvelým doplnkom!

Mikropletky pre prírodné vlasy

mirco twist copy pre prírodné vlasyInstagram @anneelisebraids

Pri úprave účesov v africkom štýle sa nebojte ísť na čokoľvek avantgardné! Dlhé a jemné mikro copánky s červenými odleskami, ako sú tieto, stačia na to, aby vás inšpirovali k vlastnej pletenej parochni.

Single Twist vrkoče

účes s jedným vrkočomInstagram @hairbyugochiii

Jednoduché jednoduché zákruty sú vzrušujúce na vyskúšanie! Môžete pracovať s hrubšími, stredne spletenými vrkôčikmi alebo ísť s menšími spletenými vrkočmi. Tak či onak, budete môcť nosiť jednu zákrutu s akoukoľvek technikou, ktorú použijete.

African Twist Braids pre čierne ženy

africké spletené vrkoče pre čierne ženyInstagram @nayabeauty95

Zúžené konce sú charakteristickým znakom živého vzoru afrických spletených vrkočov od koreňov hlavy. Klasický a nadčasový model, ktorý je hrdosťou na nosenie melanínových dám.

Malé čierne spletené vrkoče

malé čierne spletené vrkočeInstagram @grip_and_twist

Mikro vlasová práca vytvára živé malé spletené vrkoče, ako je tento. Hovorím, že čím menší cop, tým drzejšia pani! Zložité tenké spletené vrkoče pomáhajú uzamknúť vlhkosť, takže ich vyskúšajte a presvedčte sa sami.

Účes s vrkočmi na jar

pletené pletenceInstagram @sashacheveux

Držte sa pri svojom najlepšom produkte z olivového oleja, aby ste získali ten správny druh sviežich pletených pletencov. U takýchto typov spletených pletencov je potrebná správna hydratácia a starostlivosť.

Účes Kinky Twists pre kučeravé vlasy

výstredné spletené vrkoče pre kučeravé vlasyInstagram @cosmogirlnedd

Super tesné výstredné zákruty sú stále pohľadom, aj keď po všetky tie roky boli najlepšou voľbou pre účesy s čiernymi zákrutami. Husté zvinutie vytvára úchvatné skrútené kučeravé vrkôčiky, ktoré pomáhajú zámkom udržať väčší objem a telo.

Háčkované vrkoče

háčkovanie vrkočovInstagram @tresonsweaves

Twist háčkované vrkôčiky sú známe ako tie, ktoré je možné zmeniť tkaním predlžovania vlasov. Dobrá vec, háčkované pletené pletence sú univerzálne, pretože sa hodia k akémukoľvek tvaru tváre, farbe vlasov a strieborným alebo sivým doplnkom, ktoré k tomu patria.

Veľké skrútené vrkoče

veľké skrútené vrkočeInstagram @b.versatile_

Pretože byť extra je tento rok nové pravidlo čiernej, veľkej vrkočovej šnúry! Prepletené kusy prameňov vytvárajú krásne spletené účesy. Dokončujú sa ľahko, pokiaľ máte pevné ruky, trpezlivosť a zmysel pre štýl.

Romantický pletený Twist Updo

romantický pletený twist updoInstagram @beautiibraidz

Čo robí niečo romantickým, je, ak v sebe dokážete vyzdvihnúť to najlepšie, a tento typ zákrutov pre čierne vlasy určite áno. Noste tieto spletené zákruty vysoko a buďte pyšná na to, aby boli vaše iskrivé, krásne oči bez akýchkoľvek vlasov.

Štýl lanových zákrut

štýl lanových zákrutInstagram @adornbraids

Trieda A v kategórii veľkých lanových zákrut, ktoré poskytujú uspokojivú ochranu a štýl. Rovnako ako robustné laná, ktoré znesú čokoľvek, aj vaše spletené jednoduché vrkoče určite získajú lásku a dodajú dáme dáme silu a dôveru. Ak chcete ostrejší a dramatickejší výsledok, namaľte si zámky o polnoci na modro alebo na purpurovo!

Dlhý vrkočový cop pre dlhé vlasy

dlhé spletené vrkočeInstagram @braidsbybutterfly

Spravujte svoje zámky po pás a zapnite ich do účesu s dlhými zákrutami. Tieto vrkôčiky budete môcť stále ohýbať, pričom ich budete udržiavať čisté. Ak potrebujete ďalšiu ilúziu hustých vlasov, je ideálna sada predlžovacích kúskov.

Účes s krúteným vysokým drdolom a farbou

krútený cop s vysokým drdolovým účesomInstagram @superstarthecreator

Ste unavení z toho, ako vám tečú zákruty? Vytvorte zaujímavý vzhľad tým, že ich dáte do drdolu a odhalíte tak ramená a krk! Detaily zákrut sú stále pozorované, pretože ukazujete jedinečný pletený vzor umiestnený v oblasti vášho zátylku. Budete mať nový osviežujúci vzhľad!

Háčkované vlasy Passion Twist

vášnivé twistové háčkované vrkoče do vlasovInstagram @thedollhouse_bbc

Novo konceptualizovaný štýl pletenia háčkovaním! Tieto pletené pletence používajú pružné vlasy kúpené v obchode, potom sa uvoľnia a potom sa zapracujú do vašich bežných zákrut. Táto technika zvyšuje objem a textúru a líši sa od vašich bežných vyhladených zákrut.

Kaskádový účes s hrubými zákrutami

kaskádové hrubé spletené vrkočeInstagram @xcellentxtensions

Uvedenie jedného celého zvratu na svoje zvraty prináša veľa prekvapení! V prípade tohto kaskádového účesu s pletenými zákrutami privedú diagonálne vzory vaše oči k nádhernému majstrovskému dielu, ktorým sú vaše skrútené vrkoče.!

Krátke spletené vrkoče

krátke spletené vrkočeInstagram @topoura.b

Masívne zákruty v krátkom pletenom štýle sú vynikajúcim vzhľadom! Konce perfektne padajú okolo oblasti čeľustí, zdôrazňujú tvar vašej tváre a zároveň budete pôsobiť tak drobne. Módne účesy s krátkymi vrkočmi, ako je tento, sa hodia na každú udalosť a príležitosť.

Krabicové vrkoče na vlasy

twitter box vrkočeInstagram @elyt_styles

Toto je twist účes v štýle box cop od Hamdiyah Holliman z Lawrenceville, GA. Dopĺňa čierne zalomenia a zaoblený tvar tváre.

Medzi mnohými rozchodmi, ako sú časti boxov a trojuholníky, si Holliman vyberá kruh, ktorý dodá vlasom plnší vzhľad..

“Moja obľúbená vec na týchto účesoch s twist copmi je, ako je to zložité.” Dodá vám vrkoč a šmrnc, dve rôzne techniky v jednom štýle, “uvádza Holliman.

Účesy s boxovým copom sú vhodné pre všetky ženy s tvarovanými kučerami, konkrétne prechádzajú z uvoľnených vlasov na prirodzené a hľadajú niečo s nízkou údržbou. Ochranný štýl, akým sú vrkoče typu twist box, môže trvať až štyri týždne, čo je dôležitý faktor, ak pracujete v kancelárii.

Štýly splietaných vrkočov umožňujú ženám výhodu „prebudiť sa a ísť“. Holliman vysvetľuje: „Skrátite čas strávený v zrkadle, môžete ho hodiť do chvosta alebo nechať tak, že strávite iba dve minúty namiesto jednej hodiny svojim prirodzeným zvratom.“

Zapletanie do dĺžky prirodzených vlasov a zalomenie zvyšku zaistí tupé konce a dodá štýlu dlhovekosť. Holliman odporučil túto techniku, takže žiadne tupé konce nebudú vyčnievať z pravidelných zákrut.

Pri udržiavaní štýlov skrúteného vrkoča sa Holliman rád najskôr navlhčí vlasovým mliekom a mastí pokožku hlavy. “Moja obľúbená značka vlasov je Xpressions kvôli kvalite a ľahkému použitiu na rukách,” hovorí stylista..

Jumbo vrkôčiky po pás

jumbo splietané vrkoče v páseInstagram @stylesbysmyley

Štýl jumbo kinky twist sa vykonáva pomocou výstredného vrkoča s názvom Fluffy Kinky – je to kenská značka (Darling Hair Kenya). Majú výstrednú textúru a dodávajú prirodzenejší vzhľad vlasov s africkou atmosférou.

Vytvoril stylista Damaris Smiley z Nairobi, KY, dobré na tomto vzhľade je, že je v konečnom dôsledku super ľahký a vreckový, pretože poskytuje dlhé služby a rýchlo sa inštaluje..

Styling bude závisieť od dĺžky a veľkosti, ktorú uprednostňujete pre svoje veľké vrkoče. Väčšina dám dáva prednosť dlhým a hrubým, ktoré vyzerajú úchvatne.

Pri údržbe vždy používajte vhodný výrobok, ktorý bude pre vás a vašu pokožku hlavy fungovať najlepšie. Smiley uvádza: „Obvykle odporúčam čistý ricínový olej, pretože pomáha pri vlasovej línii. Poskytuje tiež lesklý vzhľad na okrajoch a pokožke hlavy. “

Spomedzi všetkých typov vlasov má 4C najlepšiu priľnavosť, pretože twist jumbo copy sú kučeravé, rovnako ako vlasy. Pri ostatných textúrach jemných vlasov musí byť stylista opatrný a šetrný k fixácii.

Účesy sa líšia v závislosti od osobnosti v závislosti od vášho vkusu a preferencií.

“Pokiaľ ide o zvraty, vyberte si veľkosť, dĺžku a farbu, ktorá je pre vás výhodná.” Ak máte 20-30 rokov, váš životný štýl nemusí byť problém. To závisí od toho, čo chceš, “upozorňuje Smiley.

Jumbo Senegalese Twist Braids

jumbo senegalské spletené vrkočeInstagram @devinerootz

Jednoduchosť a elegancia tohto účesu s twistovými vrkočmi sa nedá porovnávať! Je to majstrovské dielo Uju Ozumbu, stylistu z Enfieldu, LDN.

“Senegalské zákruty sú veľmi všestranné a môžu vyzerať úchvatne, ak sú opotrebované alebo upravené v štýle updo, drdolu alebo uzla, chvostov a podobne.” Jednoduchosť tohto účesu ho robí ideálnym na každú dovolenku a na každý deň. Nie je žiadnym prekvapením, že senegalské vlasové zákruty sú obľúbenou voľbou medzi dámami, obzvlášť tento štýl používa kanekalonský typ vlasov, ktorý môže vydržať až 6 až 8 týždňov, v závislosti od spôsobu starostlivosti, “vysvetľuje Ozumba..

Vykonajte svoj prieskum, ak zvažujete tento vzhľad. Ozumba vysvetľuje: „Rozdiel medzi výhodami ochranného štýlu a lámaním vlasov nie je úplne závislý od techniky kaderníka. Vplyv môže mať aj spôsob, akým zaobchádzate s vlasmi. “

Jedným z príkladov je, ak si vlasy zopnete príliš tesne. To môže na vlasy pôsobiť prílišné napätie a spôsobiť ich poškodenie.

Existujú dve kľúčové rady, o ktoré by sa Ozumba rada podelila. Prvým je použiť rozprašovač na postrek zákrutov bezoplachovým kondicionérom každé 2-3 dni alebo po umytí, aby sa štýl predĺžil..

Ďalej je vhodné nosiť hodvábny šál, durag alebo kapotu, keď spíte. Ak tvrdo spíte alebo sa vám to nezdá pohodlné, skúste prejsť na hodvábne obliečky na vankúše.

Stredné vrkoče pre vlasy po ramená

stredne spletené vrkoče pre vlasy po ramenáInstagram @victoriousdesigns_

Pre ľahko udržateľný štýl zákrutu zvoľte stredné vrkoče, ktoré sú pár centimetrov za plecami. Rozdeľte svoje zámky na akúkoľvek stranu, ktorá sa vám páči, zdvihnite ich alebo upravte. Výber je na tebe! Nedovoľte, aby sa spinkalo použitím saténovej šatky pri spánku.

About the author