30 najhorúcejších krátkych účesov pre čierne ženy na rok 2021

Keď sa chcete skutočne predviesť alebo vyniknúť v dave, krátke účesy pre černošky sú perfektnou voľbou pre prírodné vlasy. Strihy Pixie a Bob sú perfektné pre každodenný účes a niekoľko pridaných kučier vám zaistí zábavný a divoký vzhľad. Bez ohľadu na to, či sú zvýraznené blond, fialovou alebo červenou farbou, môžete nosiť ktorúkoľvek z týchto farieb s krátkym účesom.

Pred ďalšou schôdzkou si pozrite tieto obrázky najobľúbenejších krátkych účesov tohto roku pre čierne ženy.

Taper Fade pre prírodné kučery

Zúžené vyblednutie pre prirodzené kučeryInstagram @flemingolivier

Zúžené blednutie pre prirodzené kučery je perfektný strih na udržanie okrajov prírodných vlasov a zároveň dodáva dlhším horným vlasom miesto, kde môžu žiariť. Aby boli boky zúžené, je potrebné vymenovanie vlasov každé tri týždne. Hydratácia je životne dôležitá pre zachovanie zložitosti vašich kučier. Uistite sa, že používate oleje, aby vám kučery nevyschli.

Krátke prstové vlny s väzbou

Krátke prstové vlny s väzbouInstagram @elandadunn_stylist

Krátke účesy pre afroamerické ženy sú elegantné, ale nie vždy vyzerajú moderne, keď starnú. Tieto krátke čierne vlny prstov robia modernejší a mladšie vyzerajúci účes pre černošky vo veku 40 rokov.

Moderný bob s bočnou časťou

Moderný bob s bočnou časťouInstagram @cymonebeatsqueens

Moderný bob s bočnou časťou nikdy nevyjde z módy a je možné ho upraviť tak, aby vyhovoval vašim požiadavkám. Mnoho moderných bobov nemá vrstvy. Ak hľadáte plnší vzhľad, požiadajte svojho stylistu, aby pridal textúru a vrstvy!

Krátke Afro Mohawk

Krátky africký mohawk s podrezanímInstagram @dreamcutsbarberlounge

Vyzerajte sviežo a zábavne s týmito zaujímavosťami na krátkom africkom mohawku. Účes s kučeravými vlasmi a karamelovými hrotmi tento vzhľad rozhodne dosahuje.

Prirodzene kučeravý Bob

Prirodzene kučeravý BobInstagram @pekelariley

Nechajte svoje vlnité zámky vyvolávajúce závisť divoké s týmto prirodzeným krátkym bobovým účesom pre černošku! Použite svoje produkty odporúčané stylistami, aby ste efektívne predviedli svoju prirodzenú štruktúru a objem!

Rovné vlasy po uši s bočnými strapcami

Rovné vlasy po uši s bočnými strapcamiInstagram @xspreshunhair

Predstavuje zaoblený bobový účes s dĺžkou po uši a bočné ofiny, ktoré sú veľmi sladké a drzé. Tmavá gaštanová farba vlasov nielen predvádza hladké pramene, ale tiež dokonale dopĺňa pleť! Existuje veľa možností stylingu pre tento krátky účes pre čierne ženy!

Krátke fialové vlasy Balayage

Krátke fialové vlasy BalayageInstagram @gigidoesmyhair

Pridajte do svojho života nejaký zásadný pop s týmto nádherným krátkym vlnitým štýlom s purpurovou farbou vlasov. Je to jeden z mojich obľúbených žiarivých krátkych účesov pre čierne ženy!

Strih misky s krátkou väzbou

krátky strih misky WeaveInstagram @kemeonstarstylist

Rovná štruktúra vlasov na tomto účese s krátkou väzbou dodáva čiernym ženám jednoduchý a každodenný vzhľad, ktorý sa veľmi ľahko nosí.

Čierny účes Pin Curl

pin curl čierny účesInstagram @cthomdmv

Tieto krátke špirálové kučery horia touto červenou a oranžovou zmesou. Krátky štýl dodáva vlasom plnosť a jedinečnú definíciu.

Pixie strih pre britské ženy

pixie strih holiaci strojček pre čierne ženyInstagram @hairbyuno

Perfektný štýlový strih na krátku žiletku sa dievčatám nikdy nepokazí, pokiaľ máte sebadôveru, že to roztočíte. Vďaka jednoduchému strihu s pixelovými vrstvami s textúrou, čo je všetko, čo potrebujete, aby ste vyzerali sexy v každom oblečení, ktoré nosíte.

Edgy Undercut s oholeným dizajnom

Edgy Undercut s oholeným dizajnomInstagram @pekelariley

Podrezané vzory tohto krátkeho čierneho účesu sú dokonalým príkladom niektorých nových trendov, ktoré sa hodia k dlhému strihu blond pixie. Prirodzená čierna základňa a blond farba v tomto krátkom účese s oholeným dizajnom pôsobia dopovo!

Vlny & Kučery na strihu Black Pixie

Vlny & amp; Kučery na strihu Black PixieInstagram @nikki_h_stylist

Vlny a kučery sú skvelým spôsobom, ako okoreniť váš štandardný strih čiernej pixie. Pre Afroameričana sú krátke vlasy spôsobom, ako vyniknúť a vyjadriť sa.

Medený Pixie Bob Cut

strih medeného pixie bobuInstagram @moodday_ph

Medený pixie bob je odvážny vzhľad pre čierne dievčatá s odvážnymi osobnosťami. Máte na to, aby ste tieto prírodné kučery rozhýbali v čokoládovo ružovo -zlatej farbe?

Faux Locs Bob háčkovanie

Faux Locs Bob háčkovanieInstagram @vanitybydanit

Tento strih po krk má jedinečné háčkované chlpy, ktoré čierne dámy so správnou osobnosťou dokážu poriadne vytiahnuť.

Zúžený háčkovaný strih Pixie

Zúžený háčkovaný strih PixieInstagram @onyestyles

Prirodzene kučeravý krátky čierny účes ako je tento, je jedinečnou kombináciou čiernych a tmavých vlasov. Je to veľmi prirodzený zúžený strih pre krátke čierne vlasy, ktorý zvládne každé čierne dievča.

Odpojené vyblednutie Faux Hawk

Odpojené vyblednutie Faux HawkInstagram @floyds99nation

Kučeravý pixie faux jastrab pre čierne vlasy odvádza skvelú prácu pri vyrovnávaní hlasitosti navrch s týmito hravými prstenníkmi a pri zachovaní krátkych strán ostrou chirurgickou linkou. Udržať si svoj krátky prirodzený účes takto je skvelý spôsob, ako si vlasy zosilniť. Požiadajte svojho stylistu o zúženie odtieňa, aby ste získali ostré hrany.

Pixie s bočnými časťami

Pixie s bočnými časťamiInstagram @t.techniques

Jedná sa o tradičný strihaný pixie účes s vrstvenými ofinami a bočnou časťou pre väčšiu dramatickosť, ktorú vytvorila kaderníčka Tynisha Escobar zo Sandy Springs, GA.

„Páči sa mi všestrannosť, akú štýl dodáva ofine. Je to jeden z najlepších strihov, ak hľadáte nápady pre krátke vlasy. Vyberte si, či ofinu voľne stočíte alebo prevrátite, “vysvetľuje Escobar.

Strieborný strih Pixie pre staršie ženy

strieborný strih pixie pre staršie ženyInstagram @livelifemichxox

Jedná sa o nádherný trhaný strih pixie pre staršie ženy so sivými vlasmi.

Stylistka Shakeela z New Yorku opisuje tento vzhľad ako jednoducho krásny. “Moja obľúbená vec na tomto krátkom účese je, že je ľahko stočený, takže ide akýmkoľvek smerom, akým chcete,” poznamenáva Shakeela.

Udržanie jednoduchosti strihu nevyžaduje prílišnú údržbu. Je to skvelý účes pre staršie dámy na cestách. Shakeela pokračuje: „V noci budete musieť použiť hodvábny šál, zobudiť sa a pridať trochu oleja. Ak im musíte odfarbiť vlasy, aby ste dosiahli tento vzhľad, bude určite potrebný olej. “

👉 Pozrite sa na ďalšie krátke prírodné účesy pre černošky nad 50 rokov

Roztomilý kučeravý bob s ofinou

Roztomilý kučeravý bob s ofinouInstagram @ninididmyhair

Hľadáte elegantný krátky účes ako svoj denný look? Tieto teplé hnedé prstene sú vhodné pre dámy, ktoré chcú orámovať svoje roztomilé okrúhle tváre.

Fialová kučeravá pixie pre čierne americké ženy

purpurový kučeravý strih pixie pre čierne americké ženyInstagram @paulabrittstyles

Popísaná ako krátky kučeravý pixie strih od gruzínskej tvorkyne štýlu Pauly Brittovej, je mimoriadne ženská, ale radikálna s farbami.

Je to dobrý príklad krátkych strihov pre černošky, ktoré fungujú s akýmkoľvek tvarom tváre. Britt dodáva: “Napriek tomu, že textúra hrá významnú úlohu v spôsobe, akým kučery ležia, dá sa to dosiahnuť použitím plochej žehličky a minimálneho produktu.”

Krátke zlaté pixie s chirurgickou linkou

Krátke zlaté pixie s chirurgickou linkouInstagram @greg_gilmore

Tu je pôsobivý krátky čierny strih s chirurgickou linkou pre husté vlasy.

Podľa vlasového výtvarníka Grega Gilmora z Kalifornie „Je to veľmi odvážny vzhľad a vyžaduje si sebaistú osobu. Môže však tiež vzbudiť dôveru v nositeľa. “

“Povedal by som, že by to vyžadovalo veľa zvlhčovania a to by pozostávalo z pravidelných, týždenných hlbokých podmienok s intenzívnym zvlhčovačom, ako je napríklad kondicionér na mandle a avokádo od Design Essential alebo Design Essentials Coconut, a mono hydratačnou maskou,” vysvetľuje Gilmore..

Účes Bob s boxovými vrkočmi

Účes Bob s boxovými vrkočmiInstagram @superbraider_

Tento vzhľad ponúka krátke vrkoče v štýle floridského braidera Kisha Jacksona.

„Milujem tento vzhľad, pretože dodáva vrkočom zreteľné vlastnosti, ktoré vydržia tak dlho, ako sa oň budete správne starať. Prámiky samy osebe sú dobré aj pre rast vlasov, ak sú správne urobené a ošetrované, “zdôrazňuje Jackson.

Aby ste si udržali tvar, vždy spite s kapotou, aby boli krátke vrkoče zakrivené a aby nedochádzalo k krepateniu. Pokiaľ je to možné, najlepšie na tento štýl pôsobia vlasy nie dlhšie ako po plecia a pokiaľ možno majú textúru.

Jackson chce tiež poukázať na to, že dámy sa musia držať bokom od trvalej zmeny! Dodáva: „Účesy krátkych vlasov pre čierne ženy, ako je tento, vyzerajú najlepšie u ľudí s dlhými tenkými tvárami.“

Pixie vlny

Pixie vlnyInstagram @bonefide.hair

Najlepšie to možno opísať ako vlnitý krátky účes pre čierne ženy. Vytvoril ho kaderník Bo Lenoir z Lakewood v Kalifornii.

Lenoir uvádza: „Tento krátky pixie s vlnami je univerzálny, pretože pri stylingu rámuje tvár. Stylista upraví kučery tak, aby ležali v určitej polohe, aby vyhoveli a lichotili ženskému tvaru tváre. “

Chaotický Pompadour Undercut

Chaotický Pompadour UndercutInstagram @hairbiz1

Rozhodnite sa pre krátky účes ako tento strapatý pompadour, ktorý vyrobila Monika Parham, stylistka z Gruzínska.

Dámy, ktoré chcú vyskúšať tento vzhľad, by mali byť ochotné rozhýbať strih! Parham vysvetľuje: „Samotný strih podporuje štýl, takže nie sú potrebné žiadne silné spreje a spritty. Tento konkrétny vzhľad som upravil pomocou zadržiavacieho spreja. “

Jedná sa o jeden z trendových kratších účesov pre afroamerické ženy. Ak ste dobrodružná, žite na hrane typu ženy a choďte do toho! Parham hovorí, že tento štýl je najlichotivejší pre ženy s plnšími tvárami, pretože výška a blízkosť na bokoch dodávajú zoštíhľujúci vzhľad..

Krátky odpojený strih

Krátky odpojený strihInstagram @naturalrootsalon

Docela krátky odpojený strih je nervózny a zaujímavý trend, ktorý môžete vyskúšať, ak vás nudia dlhé vlasy.

Stylistka Karen D. Wilsonová z Philadelphie hovorí: „Milujem spôsob, akým pramene padajú pred tvár. Tiež milujem vrstvy, ktoré boli vytvorené pre tento orezaný strih. Sú jemným, ženským nádychom na dotvorenie vzhľadu. “

Wilson dodáva: „Tento štýl je veľmi nenáročný na údržbu a nepotrebujete používať veľa produktov. Kúzlo je v poriadku! “

Blond Pixie strih

Blond Pixie strihInstagram @b_andrew_hair

Blond pixie strih je odvážny, živý a je to vyhlásenie!

Kaderník Brian Andrew z Bronxu, NY, uvádza: „V prípade dámy s prirodzene kučeravými vlasmi, ktorá premýšľa o tomto vzhľade, sa bližšie pozrite na zdravie vlasov a položte si mnoho otázok, ako napríklad:

Ako často navštevujete salón?

Aký je váš súčasný režim starostlivosti?

Máte aktívny životný štýl??

Ste v súčasnosti na liekoch??

Máte nejaké obavy??

Teenie Weenie Afro (TWA) pre afroamerické dámy

Teenie Weenie Afro (TWA) pre afroamerické dámyInstagram @jaivali

Jedná sa o extra krátku plodinu TWA (teenie weenie afro), ktorú strihala Vernita Ali, holič z Ewa Beach, HI. Takto krátke účesy môžu rozhýbať všetky ženy s prírodnými vlasmi, či už v prameňoch alebo bez farby.

States Ali, „Mojou najobľúbenejšou vecou na TWA sú rôzne spôsoby jej štýlu. Dopĺňa ženu spôsobom, ktorý hovorí, že je divoká, vážna a sebavedomá. V súčasnej dobe sa hojdám týmto pohľadom a krátke vlasy vo mne vyvolávajú pocit vzrušenia. Som na tom najlepšie s krátkymi vlasmi. “

Ali radí ženám, ktoré zvažujú nosenie tohto účesu, aby sa ubezpečili, že by chceli kratší vzhľad, ak sa chystajú na poriadny kotleta, pretože proces rastu môže byť hrboľatý.

Krátke účesy TWA pre čierne ženy sú perfektné pre každý typ ženy. Ideálna je oválna tvár, ale Ali zdôrazňuje, že to, že možno nemáte takú kostnú štruktúru, neznamená, že nemôžete nosiť to, čo vám robí radosť..

Orezaný strih pre prírodné kučery

Orezaný strih pre prírodné kučeryInstagram @aaronscottlacy

Jedná sa o skrátený účes pre prírodné kučery, ktorý je jedným z nádherných krátkych čiernych účesov, ktoré vytvoril vlasový umelec Aaron Scott Lacy zo San Diega, CA.

Lacy odporúča tento typ strihu na základe niekoľkých faktorov týkajúcich sa vhodnosti. Ostrihaný strih je ideálny pre ženu s jemnými črtami, váhavosťou stráviť hodiny úpravou vlasov a preferenciou vyzerať a cítiť sa jedinečne..

Čokoládovo hnedý strih Pixie

Čokoládovo hnedý strih PixieInstagram @bethtastik

Tieto krátke vlasy sú zábavným a ženským strihom pixie, ktoré opísala špecialistka na kučeravé vlasy Beth Johnson z Atlanty, GA. Mnoho žien s prirodzenými kučerami sa bojí krátkych vlasov, pretože si myslia, že to nebude lichotivé pre ich tvár alebo nebude pôsobiť žensky. Aj pri riedkych vlasoch je tento vzhľad o forme.

Johnson vysvetľuje: „Styling krátkych zámkov môže trvať kratšie, ale možno bude potrebné ich úpravu častejšie. Keď sú vaše vlasy dlhé, je ľahké ich hodiť do drdola alebo do vlasov, až kým sa nebudete chcieť umyť. Vlasy tejto dĺžky budú potrebovať o týždeň väčšiu starostlivosť, aby vyzerali čo najlepšie. “

Moderný Buzz strih pre dámy

Moderný Buzz strih pre dámyInstagram @adrianfanus

Ženy s krátkymi čiernymi vlasmi majú tendenciu mať zábavnú a odvážnu osobnosť, ktorá zodpovedá ich vzhľadu. Tento oholený strih určite prináša iný druh ženskosti.

About the author