5 typov tkaní v roku 2021: ktorý najlepšie vyhovuje vašej osobnosti?

K dispozícii sú rôzne druhy tkaných vlasov. Panenské vlasy (vlasy, ktoré neboli nikdy spracované) sú najobľúbenejšou triedou tkaných vlasov, pretože tieto vlasy je možné použiť na viacnásobné inštalácie a je možné ich aj farbiť.

Čierne ženy majú veľa rôznych textúr vlasov; našťastie existuje množstvo rôznych textúr a typov väzieb, ktoré vyhovujú takmer akejkoľvek textúre. Najvyhľadávanejšími druhmi tkania sú brazílske, peruánske, indické, malajské a euroázijské vlasy.

Každý typ väzby sa vyznačuje konkrétnou textúrou a je dodávaný vo viacvrstvových vzoroch vrátane rovných, vlnitých, hlbokých alebo pevných kučeravých..

1. Peruánske vlasy

Peruánske vlasy sú veľmi žiadané kvôli svojej viacúčelovej štruktúre. Tieto vlasy sa perfektne miešajú s afroamerickými, uvoľnenými a prírodnými, ako aj so stredne hrubými, kaukazskými textúrami vlasov. Peruánske vlasy sú ľahké, voľne padajúce a luxusné.

Peruánsky kučeravý typ väzby

Foto s láskavým dovolením Winkaveli.com

Táto kráska, Sasha Day, upravuje svoje doplnky zakúpené na Winkaveli.com. Peruánske textúrované vlasy sú veľmi ľahké a veľmi ľahko sa upravujú. Je to perfektná zmes hrubej/uvoľnenej textúry.

2. Indické vlasy

Indické vlasy majú najhrubšiu textúru. Hodí sa pre väčšinu prírodných žien, pretože indické vlasy sú veľmi štruktúrované a majú veľmi prirodzený lesk. Jeden z mojich obľúbených predajcov panenských vlasov je IndiqueHair.com. Indické panenské indické vlasy sa dodávajú v rôznych štýloch, ako sú rovné, vlnité a pevné kučeravé.

Brazílske vlasy od Indique.com na brandy

Foto s láskavým dovolením Indiquehair.com

Na obrázku vyššie nájdeme Brandy, ako sa hojdá zvinutá cievka Indique. Táto konkrétna textúra je veľmi voľne tečúca a má nízke nároky na údržbu. Malý bezoplachový kondicionér a ste za dverami!

Brazílske vlasy od IndiqueHair na Gabriel Union

S láskavým dovolením Indiquehair.com

Táto kráska Gabrielle Union má na sebe kolekciu Hysteria od Indique, ktorá je ich zbierkou prírodných, indických panenských vlasov.

3. Malajské vlasy

Malajské vlasy sú veľmi jemné. Najlepšie sa hodí k uvoľneným textúram a dievčatám s veľmi jemnými, hodvábnymi vlasmi. Je to veľmi dobre zvládnuteľné a má svoj vlastný lesk. Som zamilovaný ILovePoshHair.com panenské malajské pramene. Vlasy sú veľmi jemné a plné lesku.

Malajský typ vlasov na tkanie Od Poshhair.com

Zdvorilosť Iloveposhhair.com

Vyššie uvedený model má malajskú textúru telesných vĺn, ktorá je rovná žehlička k dokonalosti.

4. Euroázijské vlasy

Euroázijské vlasy pochádzajú od jedincov so zmesou európskeho a ázijského pôvodu. Moje ísť na miesto pre euroázijské vlasy je Hairareus.com. Ich euroázijská textúra je veľmi hustá, hodvábna, hladká a ideálna pre uvoľnené vlasy.

Euroázijská textúrovaná telesná vlna z webu Hairareus.com

Zdvorilosť Hairareus.com

Diva vyššie má na sebe eurázijskú textúrovanú vlnu tela. Je to naozaj pekné a hodvábne a žehlička je skvelá.

5. Brazílske vlasy

Brazílske vlasy sú jednou z najlepších textúr pre afroamerické ženy. Textúra je veľmi plná, veľmi hrubá a je jednoducho báječná.

Body Wave brazílske typy väzieb z Myremysales.com

Model vyššie má na sebe brazílsku voľnú vlnu. Milujem, ako prirodzené brazílske vlasy vyzerajú a cítia sa.

Ovládanie panenskej väzby je veľmi jednoduché. Štyrmi kľúčovými ukazovateľmi riadenia panenských typov väzby sú; (1) umyte si vlasy šampónom bez síranov a používajte zvlhčujúce kondicionéry; (2) používajte lopatkovú kefku a hrebeň so širokými zubami; (3) na vlasy nepoužívajte tonu olejov; a nakoniec (4) sa pred použitím chemikálií pri svojej investícii poraďte s odborníkom.

About the author