15 najlepších krátkych účesov celebrít

V roku 2013, krátke účesy a krátke účesy sú veľmi obľúbené a všetci o tomto trende vieme. Tieto krátke účesy sa ďalej niesli v mnohých najnovších štýloch a s jedinečnými štýlmi a trendmi. Väčšina celebrít má krátke účesy s jedinečnými a úžasnými štýlmi. Tu je niekoľko najlepších 15 príkladov týchto obľúbených a úžasných štýlov, ktoré sú veľmi trendy a nesú ich známe osobnosti.

Samaire Armstrong je známa celebrita a je tiež veľmi trendovou dámou. Tento rok nosí nový a odlišný vzhľad vlasov a krátky zostrih drsným a chaotickým štýlom. Tiež si prefarbila vlasy na tmavší až svetlejší blond odtieň vlasov, čím sa jej účes líši od ostatných.

Najlepšie účesy celebrít-1

Halle Berry je trendová a veľmi štýlová známa osobnosť. Tento rok niesla veľmi krátky zostrih so strapatým účesom. Tento strih nesie s čiernym odtieňom vlasov, ktorý vyzerá úžasne a štýlovo.

Najlepšie účesy celebrít-2

Paris Hilton je známa celebrita a veľmi skvelá speváčka. Aby v roku 2013 vyzerala jedinečne a trendovo, nosí veľmi krátky a jednoduchý účes s mŕtvymi rovnými vlasmi a svetlým blond odtieňom vlasov. Jej strih je veľmi jedinečný a štýlový. Je kratšia zo zadnej strany a dlhšia z pohľadu spredu.

Najlepšie účesy celebrít-3

Elisabeth Moss je tiež známou celebritou a tiež veľmi peknou dámou. Mala veľmi roztomilý jednoduchý a decentný účes s hnedastou čiernou farbou vlasov, vďaka ktorým bola ich osobnosť štýlovejšia a elegantnejšia.

Najlepšie účesy celebrít-4

Všetci túto trendovú a sexi dámu dobre poznáme. Mala veľmi štýlový účes, vďaka ktorému vyzerala viac sexy a príťažlivo. Rozcuchaný účes a svetlý blond odtieň vlasov dodávajú jej účesu väčšiu krásu.

Najlepšie účesy celebrít-5

Táto hollywoodska celebrita vyzerá štýlovo a trendovo v tomto veľmi krátkom účese a s blond vlasy farebný tón.

Najlepšie účesy celebrít-6

Všetci túto trendovú, sexi dámu a známu speváčku Rihannu dobre poznáme. Je známa svojimi jedinečnými štýlmi a odlišným a úžasným vzhľadom. Tento rok tiež niesla veľmi sexy a jedinečný strih vlasov s lesklým čiernym odtieňom vlasov a rovným účesom.

Najlepšie účesy celebrít-7

Ashley Benson vyzerá v tomto krátkom vlnitom účese pekne a roztomilo. Svetlejší tón blond vlasov ladí s jej osobnosťou.

Najlepšie krátke účesy celebrít-Ashley Benson

Cate Blanchett je známa celebrita a veľmi trendová a štýlová dáma. V tomto krátkom a strapatom účese vyzerá úžasne, jedinečne a krásne. Mix odtieňov blond odtieňov vlasov dodá ich účesu väčšiu krásu.

Najlepšie krátke účesy celebrít-Cate Blanchett

Ruby Rose vyzerá v tomto veľmi krátkom účese inak a krásne.

Najlepšie krátke účesy celebrít-Ruby Rose

Táto trendová dáma tiež vyzerá roztomilo a pekne v tomto jednoduchom a decentnom štýle krátkych vlasov. Blond vlasy s tým účesom vyzerajú úžasne.

Najlepšie krátke účesy celebrít-Bretónsky sneh

V tomto čiernom tóne farby vlasov a v tomto vyzerá sexy krátky zostrih.

Najlepšie účesy celebrít-Frankie Sandford

Meg Ryan vyzerá v tomto strapatom účese úžasne.

Najlepšie účesy celebrít-Meg Ryan

V tomto jedinečnom a trendovom krátkom účese vyzerá celkom pekne.

Najlepšie krátke účesy celebrít-Milla Jovovich

Mala veľmi roztomilý a decentný účes so svetlým blond odtieňom vlasov.

Najlepšie účesy celebrít-Cameron Diaz

About the author