Krátke účesy celebrít 2013

V neskorej 10 rokov, Celebrity začali predvádzať skrátené vlasy viac ako predtým a to spôsobilo strihy krátkych vlasov trendovejší, ako kedykoľvek predtým. Celebrity vždy vedú cestu k módnym účesom a je potrebné ich dodržiavať, aby boli trendy a nestratili prehľad o móde v strihoch krátkych vlasov..

Na tejto stránke nájdete tých najobľúbenejších účesy celebrít používané a vyskúšané celebritami v tomto roku a vy budete môcť nájsť svoj štýl prostredníctvom článku.

Priliehavý strih krátkych vlasov bol vždy vyberaný široko a vždy dokázal svoju krásu v priebehu rokov. Ak ste blondínka, skvele sa hodí k krásnej tvári a modrým očiam.

Asymetrické zrážky vám môžu ukázať svet štýlový aj rebelský. Muži milujú tento druh neortodoxných zrážok, najmä ak sú tiež krátke!

Carrey Mulligan rozhodne patrí medzi kráľovné krátkych vlasov. Pozrite sa, ako krásne dokázala zvládnuť prednú časť vlasov a ako roztomilé vyzerajú boky.

Krátky blond účes Carey Mulligan

Krátke vlasy na žene určite vyzerajú lepšie, ako na mužovi. Je to trochu mužný účes, ale pri skutočnom použití je to jeden z najhorúcejších strihov krátkych vlasov.

Krátke účesy celebrít z roku 2013

Krátke účesy bobov boli pre celebrity vždy obľúbené, a preto vyzerali aj naďalej. Je ťažké použiť zrážky, ale keď príde úspech, sú nepostrádateľné.

Štýlové krátke účesy pre Boba 2013

Kráľovná vlastného štýlu, tvorkyňa módy a veľká milovníčka módnych krátkych strihov. Nezabudnite sledovať Victoriu a vždy sa pozerajte, ako sa prejavuje.

Krátky účes Victoria Beckham 2012

Ak sa vám ťažko upravujú kučeravé vlasy, vyskúšajte krátke účesy, už nikdy nebudete musieť vlasy upravovať, vždy budú takto krásne vyzerať.

Krátke kučeravé blond účesy 2012

Nový komentár ku krátkym účesom, stojacich niekde medzi krátkymi a dlhými vlasmi, napriek tomu je určite módny a vyzerá naozaj krásne.

Krátke účesy celebrít Sarah Harding

Väčšina celebrít s krátkymi účesmi sú blondínky, ale tie, ktoré sú brunetky, medzi nimi rozhodne robia rozdiel. Alyssa vyzerá skvele s týmto krátkym, jemným a tenkým krátkym účesom.

Alyssa Milano Celebrity Krátke Strihy Účesov

Opäť Carrey Mulligan, s iným štýlom pred vlasmi. Kučeravé vlasy majú pri krátkych zrážkach jednoznačnú výhodu.

Vychádzanie zo skvelého kávovaru robí veľký rozdiel v krátkych vlasoch. S týmito náušnicami a módnym štýlom vlasov nie je možné vyzerať škaredo!

2012 Krátke účesy a štýly pre ženy

Klasický strih s krátkymi vlasmi, ale vždy zostáva krásny a módny. Dobré pre začiatok!

Vrstvy krátkeho účesu Jenna Elfman

Priliehavé blond vlasy s dlhou tvárou s bradou, veľkými očami a použité s červenými perami. Je to neodolateľný pohľad!

Katharine McPhee Nový krátky blond účes

Celebrity milovali krátke vlasy a budú ich milovať aj v nasledujúcich desaťročiach. Nebojte sa prísť s najnovšou módou, sledujte tieto stránky!

About the author