Krátke účesy celebrít

Celebrity majú spôsob, ako vytvárať trendy účesy, kvôli svojej popularite medzi masami. Rovnako tak môžu pohotovo diktovať trendy v účesoch športovaním a nový účes. Ich vplyv na „páči sa mi“ a „nepáči sa mi“ ľudí na celom svete je obrovský a rozhodne môžu vtlačiť do vedomia verejného povedomia niečo nové. V tomto článku uvádzame niektoré z krátke účesy propagované celebritami.

Očarujúci účes Pixie Jennifer Lawrence

Toto krásny strih pixie športovaná Jennifer Lawrence je skutočne fantastická a očarujúca na pohľad. Vyznačuje sa tými krásnymi prameňmi špiny blond vlasy ktoré sú ušité v pixie účese. Horná časť má jemné vrstvy, ktoré zvyšujú objem a textúru tohto účesu. Rovnako sú boky a chrbát pekne narezané, aby doplnili hornú časť. Na bokoch sú vyčnievajúce pramene vlasov, vďaka ktorým je tento účes pri bočnom pohľade úžasný. Vďaka očarujúcej ofine Jennifer vyzerá krajšie a atraktívnejšie.

Krátke účesy celebrít

Zdroj

Úžasný odstupňovaný účes Boba od Victoria Beckham

Victoria Beckham propagovala odstupňované bobové vlasy a z tohto dôvodu sú odstupňované bobové vlasy prirodzene spojené s Victoriou Beckham. V tomto účese má Victoria krásny odstupňovaný bob, ktorý je skutočne nádherný a očarujúci. Ako by som si priala, aby som niekedy mohla nosiť tento účes.

Krátke účesy celebrít

Zdroj

Rihannin úžasný strih Pixie

Tento pixie účes, ktorý nosí Rihanna, je skutočne úžasný a báječný na pohľad. Má bočné vlasy, ktoré v hornej časti prirodzene vytvárajú hroty. Bočná časť je pekne orezaná a doplnená čiernou farbou na rozdiel od hornej časti, ktorá má špinavú blond farbu. Ofina je skutočne úžasná, takže Rihanna vyzerá úžasnejšie a nádhernejšie.

Krátky nový účes Rihanny

Zdroj

Asymetrický účes Boba Evy Longoria

Tieto krásne asymetrické bobové vlasy, ktoré nosí Eva Longoria, sú skutočne báječné a atraktívne na pohľad. Vyznačuje sa tými stredne hrubými prameňmi tmavohnedých vlasov, ktoré sú skutočne nádherné a podmanivé na pohľad. Vlasy s rozopnutými bokmi umocňujú pôvab Evy a krásna asymetria umocňuje príťažlivosť tohto úžasného účesu.

Celebrity, ženy s krátkymi vlasmi

Zdroj

Krásny strih Pixie od Carrie Mulligan

Tento pixie účes, ktorý mala na sebe Carrie Mulligan, je skutočne očarujúci a atraktívny. Je definovaná tými stredne hrubými prameňmi zlatistých blond vlasov, ktoré sú kované s chladnými vrstvami. Vrstvy zvyšujú objem a textúru tohto účesu. Rovnako tak, bočné a zadné partie tohto účesu sú celkom cool na pohľad. Carrie vyzerá skvele s týmto účesom pixie.

Krátke účesy celebrít

Zdroj

Cool účes Boba od Agyness Deyn

Tieto chladné a očarujúce bobové vlasy od Agyness Deyn pekne umocňujú príťažlivosť Agyness. Tieto bob vlasy majú tie krásne pramene jemných vlasov. Bočné ofiny Agyness poskytujú očarujúci a podmanivý vzhľad, ktorý je krásne vidieť. Rovnako tak chladné boky a chrbát pekne dopĺňajú úžasnú hornú časť. Navyše výber zlatej blond farby pre tieto vlasy je skutočne báječný a očarujúci.

Krátky blond účes celebrít

Zdroj

Úžasný účes Jessicy Simpsonovej

Krásna tvár Jessicy Simpson je pekne vylepšená týmito úžasnými bobmi. Jej fantastické pramene vlasov sú úžasne krásne. Jej mäkké splývavé vlasy vytvárajú úžasnú podívanú, ktorú je skutočne ťažké ignorovať. Určite by som rád napodobnil tento rozprávkový strih Boba od Jessicy.

Krátke blond vlasy Jessicy Simpson

Zdroj

Pink’s Spiky Pixie Cut

Pink má záľubu v nosení ostrých účesov, rovnako ako v tomto prípade, keď má úžasný strih pixie. Horná časť tohto účesu znamená jeho jedinečnosť. Bočná a zadná časť pekne dopĺňajú úžasnú hornú časť. Rovnako tak Pinkin svetlé blond vlasy sú skutočne báječné a pekne zvýrazňujú tento ostrý účes.

Účes Pink Faux Hawk

Zdroj

Očarujúce vlasy Bob od Mandy Moore

Tento hypnotizujúci bob účes, ktorý nosí Mandy Moore, je skutočne nádherný a atraktívny na pohľad. Nemôžem spustiť oči z Mandyiných vlasov. S tými vlnitými prameňmi svetlých hnedých vlasov je to skutočne báječné. Rozhodne ma očaruje úžasné kúzlo Mandy v tomto nádhernom účesu.

Roztomilý krátky účes celebrít

Zdroj

Krásny účes Jenny Elfmanovej

Tieto úžasné a báječné bobové vlasy od Jenny Elfman sú skutočne očarujúce a krásne sa na ne pozerá. Má tie krásne pramene špinavých blond vlasov, ktoré dodávajú tomuto účesu dostatočný objem a textúru. Rovnako tak očarujúca ofina s oddelenými bokmi vytvára pre Jennu veľmi ženský vzhľad. V budúcnosti by som určite rád športoval tento nádherný účes.

Jenna Elfman Nový krátky účes

Zdroj

Očarujúci strih Pixie od Michelle Williams

Michelle Williams vyzerá v tomto nádhernom pixie účese nádherne a atraktívne. Bočná a zadná časť týchto vlasov je skutočne nádherná. Rovnako tak horná časť tohto jemného účesu steká až po tie krásne ofiny, ktoré vytvárajú pre Michelle úžasný vzhľad. Očarujúce a rozkošné tieto pixie vlasy rozhodne Michelle prirodzene pristanú.

Krátky strih Pixie Michelle Williams

Zdroj

Nádherný účes Lisy Rinny

Tento nádherný účes Bob, ktorý nosí Lisa Rinna, je skutočne očarujúci a atraktívny. Vyznačuje sa tými hustými prameňmi svetlohnedých vlasov, ktoré dodávajú tomuto účesu dostatočný objem a textúru. Pekné ofiny s oddelenými bokmi sú skutočne nádherné a boky pekne dopĺňajú hornú časť a ofinu. Rozhodne by som rád športoval tento rozkošný bob účes od Lisy.

Krátke účesy celebrít

Zdroj

Melancholický účes Pixie od Halle Berry

Tento melancholický pixie strih Halle Berry je naozaj milý a očarujúci. Horná časť je chaoticky usporiadaná, zatiaľ čo toto chaotické usporiadanie pomaly steká do strán a buchne. Efekt na vzhľad Halle Berry je očarujúci a jedinečný.

Účes Halle Berry Pixie

Zdroj

Odvážny účes Skinhead od Amber Rose

Amber Rose je v tomto účese skinheada taký drzý; napriek tomu v tomto účese vyzerá úžasne nádherne. K tomuto účesu nemôžem povedať nič iné, okrem toho, že tento účes je pre Amber Rose skutočne krásny a očarujúci.

Krátke blond vlasy Amber Rose

Zdroj

About the author