Najlepšie Celebrity Short Cuts 2013

Prečo by ste si mali ostrihať vlasy na krátko? Voľba a. Má mnoho výhod krátky zostrih, jednou z nich je skutočnosť, že môžete vyzerať ako celebrity uvedené v tomto článku. Môžete tiež využiť skutočnosť, že tieto účesy vyskúšali ženy, to znamená, že môžete s istotou vedieť, či vám to pristane alebo nie. Jediné, čo musíte urobiť, je preštudovať si zrážky a vlastnosti celebrity ktorí sa pre nich rozhodli. Bude oveľa jednoduchšie rozhodnúť sa ohľadom ostrihať ktoré sa chystáte mať. Akú najväčšiu výhodu by ste mohli využiť v momente, keď ste sa rozhodli skrátiť si vlasy? Už si nebudete musieť toľko upravovať vlasy, skutočnosť, ktorá skráti čas potrebný na túto aktivitu na polovicu. Navyše nebudete musieť používať veľa prípravkov ani tráviť toľko času umývaním vlasov. Dostať celebrita pozri sa hned!

Julianne Houghová

Ak si vlasy zafarbíte na svetlo, budú ich trochu krehké. Ak sa však rozhodnete mať vlasy tak krátke a na úpravu účesu použijete čo najmenej prípravkov, budú vždy vyzerať úžasne!

julianne krátke vlasy

Chelsea Kane

Je to typ strihu, vďaka ktorému budete vyzerať originálne bez toho, aby ste museli tráviť veľa času. To znamená, že si môžete vlasy upraviť celkom jednoducho, bez toho, aby ste museli tráviť hodiny pred zrkadlom. S týmto účesom je ľahké vyzerať dobre!

krátky účes chelsea kane

Rachael Taylor

Toto je typ strihu, ktorý vám umožní upraviť vlasy bez toho, aby ste v skutočnosti používali akýkoľvek druh výrobku. Vďaka skrútenej a bobby pinke však môžete nechať vlasy vyzerať fantasticky, aj keď máte zlý deň.!

Krátky účes Rachael Taylor

Ginnifer Goodwin

Ak chcete byť schopní zapôsobiť na každého, choďte kratšie. Napriek tomu, že to dramaticky zmení váš vzhľad, bude to vyzerať skvele. Toto je strih, ktorý vám umožní vlasy vysušiť a upraviť za niekoľko minút!

Krátky účes Ginnifer Goodwin

Halle Berry

Hroty a rozcuchaný vzhľad sú dve veci, vďaka ktorým budete vyzerať mlado v každom veku. Nezáleží na tom, že už nie ste rebelský teenager, pokiaľ viete, ako si upraviť vlasy, aby vyzerali dobre..

Krátky účes Halle Berry

Rihanna

S Rihannou sa strih vlasov skráti z kratších na minúty. Takže, ak chcete vidieť, aký je to pocit nechať sa ostrihať celebritou, bolo by jednoduchšie, keby ste začali s tým najkratším. Získajte vzhľad a cíťte sa fantasticky!

Krátky účes Rihanna

Kimberly Caldwell

Vďaka naplneným vlasom a bohatej ofine budú mať vaše vlasy veľký objem. V okamihu, keď si vlasy umyjete a osušíte, až kým si ich najbližšie umyjete, budete si užívať veľa objemu a veľmi úhľadný vzhľad!

Krátky účes Kimberly Caldwell

Charlize Theronová

Ak sa snažíte šokovať ľudí okolo seba, choďte na ultra krátky vzhľad. Čím kratšie vlasy, tým menšie problémy a tým viac ľudí, aby otočili hlavu, aby sa na vás pozreli. Je to fantastický spôsob, ako nechať vlasy regenerovať!

Krátky účes Charlize Theron

Portia de Rossi

Krátke a strapaté vám pomôžu získať elegantný a tiež mladý vzhľad každý deň. Pokiaľ ho skrátite na správnu dĺžku, môžete získať strapatý vzhľad v priebehu niekoľkých minút a s trochou produktu..

Krátky účes Portia de Rossi

Jenny Frost

Dlhší bob vám pomôže získať veľmi úhľadný vzhľad, pokiaľ máte rovné vlasy alebo ich upravíte bezprostredne po vysušení. Tak si môžete byť istí, že vaše krásne črty budú viditeľné.

Krátky účes Jenny Frost

Ruby Rose

Veľmi krátke vlasy s dlhšou ofinou vám dodajú ten okraj, o ktorom všetci hovoria. Ľudia sa na vás budú určite pozerať, keď budete prechádzať, pretože budete mať ten zlý vzhľad, ktorý bude priťahovať ostatných ako magnet!

Krátky účes Ruby Rose

Anne Hathaway

Toto je druh vzhľadu, ktorý vás núti premýšľať o vzbure. Ak vás teda dlhé vlasy už unavili, mali by ste urobiť dramatickú zmenu a ísť po extra krátkych vlasoch, ktoré zvýraznia vaše oči a úsmev.

Krátky účes Anne Hathaway

Kimberly Wyatt

Tento účes je o objeme a elegancii. Ak hľadáte taký vzhľad, ktorý vám umožní mať krátke vlasy, ktoré sa zdajú byť dlhšie, potom je to krátky strih, ktorý v tejto záležitosti nájdete viac ako uspokojujúcim..

Krátky účes Kimberly Wyatt

Halle Berry

Halle Berry vie, ako strhnúť krátke účesy, takže ak hľadáte najkratšie dĺžky, ktoré môžete absolvovať bez toho, aby ste museli ísť odvážne, mali by ste sa nad týmto účesom zamyslieť a povedať stylistovi, aby si pripravil nožnice..

Krátky účes Halle Berry

Dannii Minogue

Classy je slovo, ktoré hľadáte pri pohľade na Danii Minogue. Ak sa chcete uistiť, že vaše vlasy pôsobia elegantne, urobte to, čo urobila táto celebrita, a vyberte si toto krásny bob s dlhšou ofinou!

Krátky účes Dannii Minogue

About the author