Najlepšie účesy celebrít za rok 2013

Ak je niečo, o čom vieme celebrity, okrem všetkého, čo sa v novinách píše každý deň, je skutočnosť, že vždy vyzerajú báječne. Pokiaľ ide o výber perfektný účes pre seba jedna z prvých vecí, ktoré urobíte, aby ste získali nápady, o ktoré by ste sa mohli podeliť so svojim stylistom, je pozrieť sa na to, celebrity prišli s poslednými mesiacmi. Tento rok bol pre niektoré hviezdy veľmi skvelý, pretože sa pri výbere účesu skutočne inšpirovali. Ak chcete získať vzhľad jednej z najznámejších osôb na svete, stačí, ak si prezriete správne obrázky. Dokonca si nemusíte vyberať len jednu. Môžete kombinovať jeden vzhľad s druhým alebo jednoducho dať svojmu osobnému kontaktu jeden z nich účesy ktoré tu vidíte. Stačí sa pozrieť a vybrať si!

Victoria Beckham

Čo vieme o Victorii, je fakt, že vždy vyzerá báječne. Toto je krátky strih, ktorý vám dodá ten záhadný okraj, ktorý hľadáte, pokiaľ ide o a bobový účes. Vyberte si veľkosť!

Krátke vlasy Victoria Beckham 2013

Halle Berry

Keď hovoríme o krátkych účesoch, Halle Berry určite predstavila mnoho vynikajúcich. Tu jej blond a krásne vlasy rozhodne pristanú, aby vyzerala zaujímavo a krásne zároveň bez toho, aby to preháňala.

Krátke štýly Halle Berry

Robin Wright

Niektoré zrážky hovoria iba o slove „elegantný“ a ak by ste sa rozhodli pre tento konkrétny účes, určite budete vyzerať skvele každý deň. Okrem toho budú vaše vlasy vyzerať dobre bez toho, aby ste potrebovali príliš veľa stylingu.

Robin Wright nové krátke vlasy

Beyonce

Rovný bob a blond vlasy vyzerajú nádherne s Beyoncinou pleťou. Ak chcete vyzerať takto skvele bez bremena dlhých vlasov, stačí, ak sa rozhodnete pre strih bobu a je to.!

Beyonce nové krátke vlasy

Miley Cyrus

Toto je určite rebelský look, ktorý bude dobre vyzerať každému, kto má rád naozaj krátke vlasy po bokoch. S dlhšími vlasmi na vrchu môžete urobiť čokoľvek: natočte ich, narovnajte, rozhodnite sa pre akýkoľvek druh stylingu.

Blond krátke vlasy Miley Cyrus

Chelsea Kane

Chelsea s týmto očarujúcim vzhľadom vyzerá báječne a ani sa nemusí príliš snažiť. V skutočnosti, pokiaľ ide o krátke vlasy, stačí použiť kulmu a účes je hotový za niekoľko minút.

Krátky zostrih Chelsea Kane

Rachel McAdams

Rachel’s vlnité vlasy v tomto svetle vyzerá perfektne. Ak sa chcete rozhodnúť pre niečo prírodné, vyberte si tento krátky a vlnitý bob, ktorý z vašej strany nepotrebuje prílišnú pozornosť. Nechajte vlasy prirodzene uschnúť.

Rachel McAdams krátke vlnité vlasy

Dannii Minogue

Je to elegantný vzhľad, ktorý sa perfektne hodí k akejkoľvek príležitosti. Aby ste vyzerali tak skvele, nemusíte sa ani obliekať. Je to vlastne všetko o účesu. Budete vyzerať nádherne, aj keď sa o to vôbec nebudete snažiť.

Pixie strih Dannii Minogue

Kirsten Storms

Krátke rozprávkové vlasy si želá každá jedna žena. Kirsten vyzerá s krátkymi a vlnitými vlasmi skutočne prirodzene a krásne. Krátka ofina vás tiež núti zamerať sa na jej oči a očarujúci úsmev.

Krátky zostrih Kirsten Storms

Ginnifer Goodwin

Ginnifer nás priviedla k tomu, že ju vidíme iba my pixie strihy. Tentokrát má o niečo dlhší, vďaka ktorému vyzerá skvele a dáva jej ďalšie možnosti, pokiaľ ide o štýl vlasov. Môžete mať aj tento vzhľad!

Krátky zostrih Ginnifer Goodwin

Mandy Moore

Vďaka tomuto krátkemu vzhľadu by každý vyzeral skutočne mlado. Aj keď roky plynú, Mandy Moore stále vyzerá ako žiariaca tínedžerka. Toto je efekt skutočne skvelého účesu, ktorý bol zvolený múdro.

Skrátený strih Mandy Moore

Michelle Williams

Krátky zvlnený vzhľad, ktorý si Michelle Williams vybrala pre tento rok, je v skutočnosti jednoduchý, ale má skutočne silný účinok. Vyzerá úžasne, dokonca ani nemusí používať príliš veľa stylingových prípravkov, aby získala efekt.

Michelle Williams krátke blond vlasy

Katie Holmes

Vďaka tomuto biznis bobu vyzerá Katie Holmes zároveň roztomilo a vážne. Toto je typ strihu, ktorý vám pomôže získať vzhľad podnikateľky, ktorá je vždy zaneprázdnená niečím skutočne dôležitým.

Krátky bob strih Katie Holmes

Sharon Stone

Vďaka objemu vlasov, ktoré Sharon Store ponúka, vyzerá skutočne zaujímavo. Aj keď už dosiahla určitý vek, vďaka tomuto vzhľadu vyzerá oveľa mladšie, ako je. Perfektný účes!

Krátke vlasy Sharon Stone 2013

Ruby Rose

Toto je iný vzhľad, na ktorý by nikto nemal odvahu vybrať si. Ak však chcete ísť na dramatickú zmenu vzhľadu, svetlo purpurová a krátke vlasy vám k tomu určite pomôžu.!

Krátky chlapčenský strih Ruby Rose

About the author