28 krátkych strihov pre čierne ženy 2018

Kedykoľvek si prezeráme internet a hľadáme skvelé účesy, často narazíme na účes, ktorý pristane bielym ženám. Je to len preto, že je o nich veľa článkov a časopisov a nie preto, že len biele ženy si môžu dobre upravovať vlasy. V skutočnosti sú čierne ženy najviac obdarené hustými čiernymi vlasmi, ktoré sú považované za najvzácnejšie. Existuje viac štýlov aj pre čierne ženy. Majú svoj vlastný zvláštny vkus a napriek tomu pôsobia úchvatne a nádherne. Účesom pôsobia mimoriadne roztomilo. V poslednej dobe si čierne ženy strihajú vlasy na krátko. Nezdá sa, že by si vyskúšali dlhé vlasy ako predtým. Ale ak ste tiež čierna žena a chcete si skrátiť vlasy, tu je niekoľko skvelých účesov.

Kedykoľvek o tom hovoríme krátke účesy, Pixie strihy si vždy nájdu svoje miesto. Sú skvelým športovým účesom a vyžadujú si menej údržby. Údržba je problém, kvôli ktorému si väčšina žien dáva skrátiť vlasy. Pixie je tiež všestranný. Či už ide o koktailovú párty alebo stretnutie v kancelárii, strihy pixie sa hodia k akémukoľvek oblečeniu a akejkoľvek príležitosti. Je známe, že tento účes zvyšuje dôveru a dáva nositeľom pocit postoja. S účesom pixie sa môžete len tak bezstarostne prechádzať a priťahovať ľudí k sebe. Tiež zvyšuje váš glam.

Skvelý účes, ktorý môžu čierne ženy vyskúšať, sú jemné uvoľnené vlasy. Jemné uvoľnené vlasy skutočne hľadajú pozornosť. Vyzerá to ako hodváb a zvýrazní váš glam. Ale na rozdiel od strihu pixie, jemné uvoľnené vlasy vyžadujú osobitnú pozornosť a správnu starostlivosť. Dôvodom je, že väčšina jemných uvoľnených vlasov je výsledkom kučeravých vlasov premenených na rovné vlasy. Jemné uvoľnené vlasy potrebujú vlhkosť, aby boli uvoľnenými vlasmi. Preto je dôležité vlasy pravidelne upravovať. Je to spôsobené tým, že keď vlasy vysušia, sú náchylné na lámanie. Ale ak chcete dosiahnuť jemné uvoľnené vlasy, je vždy lepšie vyhľadať pomoc skvelého odborníka v oblasti starostlivosti o vlasy. Porozprávajte sa s nimi a zistite, čo je potrebné urobiť, aby sa štýl udržal dlho bez poškodenia.

Videli sme Pixie, videli sme boba. Ale trend je teraz pixie-bob. Je to nová fúzia, ktorá už nejaký čas rastie. Je to kombinácia elegantného účesu s väčším objemom a dĺžkou. Existuje dokonca niekoľko variantov tohto účesu. V tomto účesu je strih bob vykonaný kratšími vlasmi na chrbte. Na bokoch a vpredu je viac vlasov. Ak chcete s vlasmi urobiť módnu výpoveď, pixie-bob by mala byť vaša voľba.

Disconnected pixie je ďalšou variantou pixie, ktorá sa preslávila medzi ženami. Na rozdiel od bežného pixie, odpojený pixie nie je skutočne nervózny, ale je mäkký. Poskytuje vám veľmi ženský vzhľad, ale vytvára aj skvelý štýl. Existuje mnoho ďalších účesov, ktoré môžete vyskúšať nižšie:

1-krátky strih pre čierne ženy 2018

Krátky strih pre čierne ženy 2018, krátke vlasy Pixie Bob

2-krátky pixie

Krátke Pixie, Vlasy Krátke Elegantné Pixie

3-Jemné uvoľnené vlasy

Jemné uvoľnené vlasy, vlasy čierne krátke pixie

4-Pixie Bob

Pixie Bob, Bob Pixie Black Long

5-Odpojený Pixie

Odpojená Pixie, krátke vlasy Pixie

6-

Vlasy s prírodnými štýlmi kučeravé

7-

Krátke vlasy, čierne ženy

8-

Krátke účesy 60 2017

9-

Veľmi čierne vlasové hviezdy

10-

Bob Choppy Pixie Black

11-

Bob Čierne vlasy Pixie

12-

Čierne Pixie vlasy čierne

13-

Bob Čierne Dámske vlasy

14-

Vlasy Prírodné štýly Dievčatá

15-

Účesy prírodná čierna

16-

Rollsup na vlasy stredné

17-

Čierne dámske vlasy Oprah

18-

Hair Bob 40 tenký

19-

Vlasy s prírodnými štýlmi kučeravé

20-

Hair Bob rovný čierny

21-

Hair Goth Plus Celeb

22-

Pixie Čierne Čierne Ženy

23-

Pixie Hair Ženy Afričanka

24-

Účesy Hairtyles Bob

25-

Háčkovanie kučeravých štýlov

26-

27-

28-

About the author