Účesy celebrít čiernej ženy

Ako to všetci vieme celebrity sú najtrendovejšou osobou vôbec. Vždy chceli vyzerať jedinečne a odlišne od ostatných. Všetky celebrity sledujú alebo nesú najnovšie štýly a trendy. Tu je niekoľko najlepších príkladov súboru trendy čierne dámske účesy nesie niekoľko známych celebrít.

The celebrita ktorá vždy vyzerá trendovo a odlišne od ostatných celebrít je Rihanna. Účes, ktorý nosí Rihanna, je príliš sexi. V dnešnej dobe sa nechala ostrihať na krátko a mala trochu tmavší odtieň blond farba.

Účesy celebrít čiernej ženy

V roku 2013, Halle Berry zmenila účes a vyzerá krajšie. Mala krátky zostrih s čiernou farbou vlasov. Časť horných vlasov sa tiež farbí do hnedasta.

Krátky účes Halle Berry 2013

Roshumba Williamsová je známa hollywoodska herečka. V dnešnej dobe si nechala ostrihať vlasy s čiernymi tónmi vlasov. Tento strih alebo účes robí jej osobnosť horúcejšou a štýlovejšou.

Čierny pixie strih celebrít

Ona je a pekné čierne ženy a známa herečka. V tomto krátkom účese s ofinou vyzerá múdro a štýlovo.

Čierne celebrity s veľmi krátkymi vlasmi

Účes Bob je najstarší a trendový účes vôbec. Tento rok väčšina známych celebrít nosí tento účes s rôznymi štýlmi a rôznymi tónmi farieb vlasov. Čierne ženy tiež vyzerajú trendovejšie ako bob.

Obrázky účesu celebrít Bob

Ďalší jedinečný a štýlový krátky zostrih od Naomi Campbell. V tomto účese vyzerá príliš horúco a múdro.

Krátke účesy celebrít s ofinou

Tamala Jones, známa hollywoodska herečka, vyzerá v tomto krátkom účese sexy a múdro.

Krátky zostrih Tamala Jones

Je jednou z najtrendovejších a veľmi jedinečných a štýlových hollywoodskych celebrít. V dnešnej dobe mala krátky a jedinečný účes, vďaka ktorému bola iná a trendovejšia. Tón farby vlasov jej účesu sú svetlejšie a tmavšie tóny blond vlasov.

Krátky účes Mary J Blige

About the author